Concentrix CVG International

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concentrix CVG International

Żeby było sprawiedliwie : (projekt PSG) Z plusów: *wolne weekendy, *zmiany max do 18 (jeśli masz na 9.30) po za tym zwykle 8-16.30 *fajni ciekawi ludzie *luźna miła atmosfera *brak problemów przy urlopach, wyrozumiałość w nagłych sytuacjach losowych *szanują cie jeśli robisz co do ciebie należy *sporo bonusów i ostatnio dochodzą nowe (za rożne aspekty pracy-odebrane tel, zadowolenie klienta, itd wiec raczej kazdy cos sobie wyrobi ale raczej nie możliwe zdobycie ich wszystkich na raz) * wczesniej: co kilka tygodni akcje typu dni pizzy, owoca, kawka czy herbata do stołu, eventy integracyjne (ostatni rok zdecydowanie mniej tych akcji ze względu na pandemie ale rusza Z minusów: *naprawdę dużo pracy, w ostatnich latach dochodzi coraz więcej obowiązków *poprzeczki stawiane coraz wyżej *nierówno rozłożona praca *brak docenienia wieloletnich świetnych pracowników przez co firma ich traci * człowiek czuje sie na prawdę wyczerpany po robocie *coraz mniej mentorów- ci co są, są tak zarobieni z każdej strony ze zwyczajnie nie chcesz im w tym przeszkadzać swoimi pytaniami, aż głupio - zmieniają się kryteria bonusowe, przez co trudniej je wyrobić +aczkolwiek dochodzą tez nowe bonusy

Genowefa stara Stefa

tak, wszystkie fajne akcje typu pizza, owoce itd BYŁY. Były bardzo dawno. Już tego nie ma. Zostały tylko.... STARE OBIETNICE, które są puste. Obietnice składane i tak zawsze później zostają złamane. Ogółem, to jak na taka firmę, to wypada bardzo słabo, i nie słyszą jak lud ich (agenci) krzyczy. Tyle.

Fajna atmosfera, jak ktoś robi co należy i się stara to nie ma żadnych problemów, byleby wyniki całościowe były ok. Ostatnio odeszło sporo osób, które znacząco przyczyniały się do sukcesów projektu - pracownicy wieloletni, z sercem i głową do tej roboty. Powód? Głównie z braku docenienia. Góra szybko się przyzwyczaja ze ktoś coś robi dobrze ale nic za tym nie idzie (poklepanie po ramieniu to nie decenienie). To że dobrzy pracownicy odchodzą demotywuje pozostałych, nie odchodzi się bez powodu. Ostatnie odejścia dają do myślenia.

Misia

Przykre w tej pracy jest to, ze panuje kolesiostwo na każdym poziomie. Żeby lepiej żyć , trzeba się trzymać z kimś wyżej. Firma jest ogólnie w porządku, wynagrodzenia są na czas, mamy dostęp do nowych rzeczy na bieżąco, mentorzy pomagają i przede wszystkim chcą pomagać. Managerowie na naszym projekcie są serio do dogadania. System premiowy jest konkretnie opisany 1 dnia przyjścia do pracy, dodatkowo nagrody od klienta (w euro, netto) dają dodatkowa motywacje do pracy.

Mis
@Misia

Nagrode w euro? Netto? Poza opisanym kolesiostwem to reszta nie jest prawda.

@Mis

Tak, w euro, w netto. Popytaj inne działy skoro nie jesteś na bieżąco jak to wyglada a później komentuj, pozdrawiam

@Misia

Popytałam. Dowiedziałam sie, że niektórym umowy nie przedłużyli a płaca tu w złotówkach. Zato diet za szkolenia w niemczech w euro do dziś nie wypłacili.

@Misia

Tak, dostajesz twoja nagrodę euro w złotówkach po obecnym kursie, myśle jednak ze lepiej mieć te 400zl netto więcej niż nie mieć :) a co do diet to nie wiem, u nas szkoleń zagranica nie było, nie będę tworzyć farmazonów żeby jakoś wybielić firmę :)))) co do umów na naszym projekcie nie ma czegoś takiego - po okresie próbnym na 99% dostaniesz na czas nieokreślony, pozdrawiam

@Misia

Pracuję tu długo i mogę potwierdzić, NIE ma żadnych nagród od klientów, to jest kłamstwo. Nigdy nie zostałam doceniona.(usunięte przez administratora)W tym roku odeszło bardzo dużo ludzi i ja też w tym roku w końcu rezygnuję.

Praca na umowe o prace, to jest ok zeby wziasc urlop, nie ma problemu. Ale, jest nie równie rozlozona praca, maly mobbing, i... jestes tylko pracownikiem, traktowanym jak numer, nie jak czlowiek. Reprymendy zamiast pomocy i motywacji.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concentrix CVG International? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ktosia

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to wszystko zależy od projektu. Projekt w obcojęzyczny ma trochę lepszą opinię wśród pracowników.Obecnie nowy projekt obsługa klientów polskich to nieporozumienie.Tak zwani trenerzy to tylko z nazwy.Wiedze którą przekazują weryfikuja telefony i niestety wiedzę która przekazują nie jest zgodna. I to prawda żeby przejść wewnętrzną rekrutację to znajomości albo konkretnie całować w cztery litery.Mentorzy czy Team liderzy no cóż fajna nazwa kompetencję stwarzają pozory.

hm
@Ktosia

Zgadzam się z jednym - trenerzy niewiele wiedzą o projekcie (dużo więcej można się dowiedzieć po prostu od osób odbierających telefony), nie są merytorycznie przygotowani w żaden sposób.

ofiara

co prawda na chwile obecna nie ma juz tego zjawiska, ale przed pojawieniem sie konkurencji, czyt. diebold nixdorf , csp etc byl mobbing. jestem dawna ofiara.

@ofiara

Potwierdzam

kubik
@ofiara

Jest mobbing, zwłaszcza ze strony jednej takiej z jakości - ta to sobie lubi poużywać na kolegach z pracy pod płaszczykiem szkolenia kompetencji miękkich. Do tego dyskryminacja. Jak nie włazisz w d*pe i nie daj boże masz coś w głowie to cię nie lubią i od razu wszystko co robisz o co poprosisz jest na NIE, bo NIE. A na prawie pracy to się chyba nikt w tej firmie nie zna...

Czy w Concentrix są szkolenia zewnętrzne?

Nie

Nie ma szkoleń zewnetrznych, są tylko wewnętrzne

były

nie ma żadnych

Pawel

Nie ma zadnych szkolen. Ani zewnetrznych ani wewnetrznych, pomijajac pierwsze przy zatrudnieniu, na ktorym jest ogolny zarys i poznaje sie stare modele. Ale nowe mozna poznac jak klient troche o tym poopowiada, popatrzec na google grafika, bo internet zablokowany, zawsze mozna wykazac sie improwizacja i udawac. Wiekszosc klientow byc moze sie nie zorientuje. A ta reszta to nie wazna. Zreszta, po co byc na bierzaco, nie lepiej tworzyc pozory i udawac. Na papierze wszystko sie zgadza, zleceniodawca mysli ze szkolenia sa.

Worker

Nie ma szkolen zewnetrzych i wewnetrznych juz tez nie. Kaza odbierac produkty bez zadnego szkolenia bo jest tak malo osob ze sie nie wyrabiaja. Nic dziwnego ze nikt tu nie chce zostac.

Zawiedziona

Szkoda, że tu problemów nie rozwiązują tylko biorą wszystkie na przeczekanie.

lukasz
@Zawiedziona

zgadza się, do tego przecież i obietnice składane jak i pomysły wprowadzane umierają zawsze śmiercią naturalną.

Nikomu nie polecam! W Szczecinie są lepsze firmy, które też potrzebują pracowników z j. niemieckim

Lola
@Ania

Jakie :-) ?

Alfons
@Lola

Np moja agencja na Gumieńcach

niunia

Włosy, pazurki ? po tej pracy to najlepsze lekarstwo ale tylko usługa mobilną. W domku z lampką wina, polecam.

praca jest bardzo stresująca, do tego nierówno podzielona praca, jeden robi mało, drugi (usunięte przez administratora) a jak zwolni to już są reprymendy , że się opuścił. couchingi przypominają mobbing, jeden może ,drugi nie. zazwyczaj mogą osoby, które się przyjaźnią z couchami. moja rada, jeśli możesz, to omijaj szerokim łukiem, żeby się nie nabawić nerwicy i innych chorób.

Pawel

To nie firma to korporacyjne (usunięte przez administratora) Do okola same pasozyty, ktore tylko klamac potrafia. Obiecuja Ci kase za nadgodziny, po czym po calej akcji zmieniaja zdanie i mozesz je sobie odebrac. Tydzien w tydzien ponad 10 osob jest na chorobowym, bo nie wytrzymuja, maja dosyc za psie pieniadze harowac, do tego praca zmianowa. Ludzie kradna tam sobie rzeczy nawzajem. Podwyzka pesji, ktorej wogole nie widac, jest zazwyczaj wtedy, gdy odchodzi ponad 10 osob na raz; boja sie, by reszta im nie uciekla. Mentorzy, ktorzy po kilku latach nic nie potrafia. O karierze w tej firmie nie ma mowy, chyba ze jestes znajomym dra lenia, volta, badz tempego cezarego, ktory dla kariery doniesie na kolege z teamu i zrobi dziecko lasce z hr. Nie polecam. Za duzo tam pasozytow, ktore beda zerowaly na twojej ciezkiej pracy. Ty bedziesz strasznie ciezko pracowac a oni beda sie obijac i ciagle poganiac cie do roboty.

Zenek

I właśnie o to chodzi - jak mi nie odpowiada, to szukam czegoś innego i zwalniam się - tak robią dorośli ludzie i szacun dla tych, którzy tak zrobili. I nie powiesz mi, że to jest fair w stosunku do Ciebie, że ktoś woli ciągnąć L4, zamiast chodzić do pracy (bez wrzucania wszystkich do jednego wora). A jeżeli chodzi o kontrole ZUS-u, to nie chodzi tylko o Concentrix - w całej Polsce sprawdzają osoby, które są ponad 30 dni na zwolnieniu. Można o tym przeczytać w szeroko rozumianych mediach. Podsumowując : każda firma ma swoje 'walety i zady'. Może ja inaczej postrzegam rzeczywistość niż Ty i oboje/obaj mamy do tego prawo. P. S. Ty też nie ujawniłaś/eś Swojego nazwiska:)

Ktoś
@Pawel

Tak. Widzę co się dzieje. Oczywiście każdy ma prawo zmienić pracę. W chwili zatrudnienia wygląda to inaczej. Jednak jeśli ktoś chce zaliczyć koleżankę na imprezie, to ta firma jest dla niego.

Pozytywna
@Pawel

Wow! I to jest opinia na poziome???? PS. Pisze się *tępego Cezarego a nie tempego...

Zaklad pracy nie zapewnia pracownikom szkolenia z aktualnych sprzetow. Kazdy zna tylko ten stary, a z tym juz nikt sie nie zglasza. Nowe funkcje i soft to juz jest dla agentow tabularasa. A zglaszanie tego od ponad pol roku przelozonym nie daje efektu. I to jest glowny problem. Udaja, ze jest dobrze.

I work in a company not from today. Why managers allow office romances among their employees. Szczecin

Agnieszka
@Karolina

Na forum staramy się wypowiadać w języku polskim. Dlatego serdecznie zachęcam Cię, żebyś spróbowała - w sposób merytoryczny - wyrazić swoją opinię na temat tego pracodawcy. Słyszałam, iż Convergys + Stream jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej się branży telefonicznej obsługi klienta. Orientujesz się może, czy firma jest też organizatorem jakichś staży, praktyk bądź też programów, przeznaczonych dla młodych osób?

@Agnieszka

Wy jako firma międzynarodowa nie powinniście pozwolić na coś takiego. To po pierwsze. Kolejną sprawą jest dobre imię firmy. Mam prawo do własnej opinii. Szanujące się firmy eliminują pracowników z swoich szeregów z wpisem do akt włącznie. Widzę, że powinnam sprawę nagłośnić. Wysłać wiadomość do odpowiednich osób. Ps tak słyszałam że firma jest liderem...itd słyszałam różne rzeczy ale i różne rzeczy widzę, tych których być nie powinno. Pozdrawiam

Jarosław
@Karolina

Pracowałaś w firmie Convergys + Stream? Jeżeli tak to dobrze się składa, ponieważ szukam informacji związanych z warunkami zatrudnienia. Mogłabyś napisać, jak wygląda poziom wynagrodzeń dla nowych pracowników u tego pracodawcy? Mam nadzieję, że odpowiesz na podstawie swoich doświadczeń.

HR-Concentrix
@Jarosław

Poziom wynagrodzeń jest zróżnicowany, zależy od: - linii wsparcia (1st level, 2nd level), - języka obcego (wspieramy naszych Klientów w języku: niemieckim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim, włoskim, szwedzkim, duńskim, holenderskim. - godzin pracy - praca poniedziałek - piątek lub uwzględniająca weekendy. Zachęcamy do kontaktu z nami, przybliżymy ofertę: rekrutacja@concentrix.com

Bezimienny
@Agnieszka

Zero staży zero praktyk zero programów dla młodych ludzi.

Rafał
@Bezimienny

Czyli mam rozumieć, że nie ma możliwości, aby rozpocząć staż bądź praktyki w firmie Convergys + Stream? Jeżeli tak jest to szkoda, ponieważ myślę, że znalazłoby się sporo młodych osób, które chętnie skorzystałyby z takiej możliwości. Zatem może jesteś w stanie napisać, czy mając niewielkie doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta, można z powodzeniem aplikować do pracy u tego pracodawcy?

hahahaha
@Jarosław

w jakim języku?

Zu
@HR-Concentrix

Szkoda,ze pracownicy Z wieloletnim stazem maja identyczne pensje jak nowo przyjmowiani. W zaden sposob nie sa docenieni za wieloletni wklad pracy.

Anon

Jak dlugo zazwyczaj sie czeka na odpowiedz po wyslaniu CV? Czy lepiej zaniesc osobiscie CV do biura czy przez internet?

@Anon

Idź lepiej do innej firmy. W tej jest wyzysk i mobbing. Jak nie chcesz stracić zdrowia lepiej nie idź na rozmowę o pracę. Są inne lepsze firmy w Szczecinie :)

Lola
@Ania

Jakie?

Wiadomo, że wszystkim nie da sie dogodzić :) mi sie podoba mam wszystko to co potrzebuje, a jeśli jest coś co wymaga poprawy to zglaszam to i już. Jeszcze sie taki nie rodził co by wszystkim dogodził - tyle w temacie :) PS. A jeśli masz jakieś uwagi, to warto sie odważyć i powiedzieć komu trzeba w cztery oczy - pisanie na forach to raczej oznaka braku odwagi. Milego Wszystkim!

RAT RACE

Firma jest sfokusowana na pracowiku i jego rozwoju* Każdego dnia odkrywam swoje nowe umiejętności i zdolności ** Ludzie uśmiechnięci i pomocni *** Wybitna kadra zarządzająca, motywująca do pracy każdego dnia **** Benefity, kolejna porcja świeżych owoców ***** Wiele wyjątkowych i cennych nagród ****** Szkolenia z nowych produktów na bieżąco ******* Codziennie poznaję nowych ludzi ******** * dziś pracujesz w jednym projekcie, a jutro znajdziesz się w innym projekcie (i wcale nie ma to związku z redukcją etatów: CFU, Dispo) ** zwłaszcza gdy 10 osób jest na zwolnieniu lekarskim a ja mając okazję być zdrowym, pracuję za nieobecnych. *** wystarczy tylko na nich spojrzeć. **** aż robi się cieplej na sercu gdy słyszysz, że jutro będzie lepiej... I tak od kilku miesięcy. ***** kolejna co 4 miesiące ****** Dyplom Tytuł Queen lub Kinga CB i ptasie mleczko. ******* a to był akurat żart. Po co szkolenia? Przecież jest wujek google. ******** nie wiedzieć czemu, jest duża rotacja i pracownicy rezygnują. Na ich miejsce przychodzą nowi, którzy... też rezygnują. Jacyś niepoważni. Ja mogę polecić tę pracę każdemu. Co więcej - ta praca to spełnienie moich najskrytszych (najdzikszych) pragnień.

Dana

Brak nowych modeli, szkolen i wiedzy o nich. Brak kompetentnych osob do zarzadzania. Zrobil sie wyzysk osob ktore jeszcze do pracy przychodza. Coraz wiecej osob ucieka. Firma juz zeszla prawie na psy, a szkoda.

Ponczek
@Dana

Dana: jestes przewrazliwiona. Co z tego, ze nie ma nowych modeli, skoro one prawie nie roznia sie od starych. No moze poza wyjatkiem displaya i funkcjami. A poza tym zawsze mozna spojrzec w google grafika jak wyglada urzadzenie. A poza tym i tak klienci z tym nie dzwonia - to mit. Jutro bedzie lepiej.

piatek piatek piatek

Komentarze negatywne sa pisane zapewne przez konkurencje - pracownicy uwielbiaja prace. Firma dba o wage swoich pracownikow - dzis na walentynki dostalismy JEDNA czekoladke :) Na wigilie byly zimne pierogi i barszcz - przeciez nie kazdy lubi na cieplo :) Szkolenia z nowych produktow sa na biezaco - nawet jesli nie ma urzadzen i nikt tego na oczy nie widzial :) Romanse nie istnieja - ludzie sa sfokusowani na pracy, ze nie potrzebuja oddawac sie milosnym uniesieniom :) Happy Valentines dla wszystkich pracownikow i specjalnie dla Mother i Father :) Niedlugo przenosimy sie do Posejdona - fajnie blisko w centrum miasta, nawet auto juz nie bedzie potrzebne wiec lepiej dla srodowiska :) Pozdrawiam. Damy rade. Bo jak nie my, to kto? :)

Concentrix Polska

Drodzy Forumowicze, Dziękujemy za liczne opinie, którymi dzielicie się poprzez forum GoWork.pl. Obserwując duże zainteresowanie ofertą firmy Concentrix i dynamiczny wzrost zespołu Concentrix Polska, postanowiliśmy być z Wami w stałym kontakcie, także za pośrednictwem serwisu GoWork.pl. Na szczecińskim rynku jesteśmy od 15 lat, cieszymy się, że mamy możliwość konkurować z najlepszymi, zarówno w kontekście różnorodności projektów, benefitów, scieżki zawodowej dla nowozatrudnionych pracowników, czy wynagrodzeń. Każdy merytoryczny wpis i każda konstruktywna krytyka jest dla nas cenna, dzięki czemu możemy poprawić nasze działania. Szanujemy anonimowość i prawo pełnej swobody wypowiedzi, równolegle widzimy, że niektóre głosy mijają się z prawdą. Mamy wątpliwość co do szczerych intencji niektórych zamieszczanych komentarzy. Wiemy, że czasem trudno jest sprostać indywidualnym oczekiwaniom i interesom poszczególnych osób, a naszą odpowiedzialnością jest dbanie o dobro wszystkich, którzy decydując się na pracę w Concentrix, powierzyli nam rozwój swoich zawodowych kompetencji. Nie zwykliśmy rozmawiać o wszystkich sprawach publicznie, zachęmy jednak do kierowania niewyjaśnionych problemowów bądź sytuacji bezpośrednio do działu HR naszej firmy. Bardzo cenimy sobie wolność wypowiedzi. Swoboda nie oznacza jednak, że można publikować nieprawdziwe informacje. Dlatego też będziemy współpracować z administratorem serwisu a komentarze zawierające dane osobowe, pomówienia, oszczerstwa znieważające osoby lub grupy czy celowe przypisywanie indywidualnej opinii poszczególnym osobom, będziemy adresować zgodnie z regulaminem forum do Administratora GoWork.pl Pozdrawiamy serdecznie Concentrix Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Concentrix CVG International - Szczecin

• Jak się pracuje w Concentrix CVG International?

Zobacz opinie na temat firmy Concentrix CVG International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concentrix CVG International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concentrix CVG International