Concentrix CVG International

Opinie o Concentrix CVG International

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o Concentrix CVG International

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek oraz reputacja są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Pozdrawiamy,
Zespół Concentrix
Aga

Dzień dobry, czy mogłabym poprosić o opinie na temat firmy Concntrix? Z góry dziękuję, Agnieszka

ade Nowy wpis

How does the return of company provided computers look like when the trial deal expires and employee does not wish to continue the work relationship? Is there a delivery man sent to employee's place to pick the equipment up or is the employee supposed to send it on their own cost? And, in the the delivery man is sent to pick it up, is employee's signature needed at the pickup?

Nowy wpis

@ade

The decision to terminate cooperation should be reported first to your direct superior, who will provide you with instructions on how to complete the necessary formalities. For employees working remotely, Concentrix orders a courier at its own expense, who collects the equipment at the address indicated by the employee.

Jak jest z pakietem medycznym w Concentrix CVG International? Można dołączyć rodzinę?

pracownik Nowy wpis

mozna, ale trzeba za to doplacic, jako ze podstawowa opieka medyczna luxmed jest przypisana pierwotnie jedynie pracownikowi

Zet Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Usually I don’t write reviews about employers, a job is a job and a company is profit oriented and that’s nothing wrong. However, Concentrix is surely a company that deserves special attention. The company’s motto should be “We hate transparency”, there’s nothing transparent there. They didn’t tell me that I needed to work in whatever shifts they assigned you between Monday to Sunday 9:00-21:00. They let you fill in your preferred shift time every time, but then ignored your preference. There’s no internal communication tools except emails, meaning the only way to get help from team leaders or anyone is basically to physically find them in the office. And even the internal email is censored that coworkers can’t send emails to each other (they won’t receive it). Again, they hate transparency. They don’t tell employees their rights, such as the mandatory 5 minute break per hour for working with computer, and many employees who are foreigners they don’t know that. Even when they bought pizzas when we worked on Christmas and on 1 Jan, they bought in like 7-8 pizzas for the whole floor with 40 people working at the time, they quietly put pizza in kitchen and whoever found it first got it, the rest just no luck. Again, 0 transparency. The HR is this company deserves special recognition, they are the least friendly and responsible HR I ever seen in any companies (I worked in 5-6 companies). Every time you reach out to them, they looked like you are such a pain as if you aren’t company employee but some street beggar. When I asked them for a copy of my work contract, they were like “it’s your recruiter’s problem”. Excuse me, who’s my recruiter? I thought I was recruited by this company and you are the HR of this company? One word: astonishing.

Uciekajcie

Nie polecam tej firmy z całego serca. Wyzysk i komiczne osoby na wyższych stanowiskach. Teraz oferują tylko śmieciowe umowy i zwalniają z dnia na dzień połowę zespołu bo tak ;)))

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concentrix CVG International? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kadydat

Witam zaaplikowałem na projekt back Office (obsługą powiązana z klientem logistycznym ) czy już ruszyła rekrutacja nie mam żadnej odpowiedzi cv moje wisi nie ruszone :(

Vide

Czemu w pracy zdalnej wymagany jest język Ukraiński? Jak dobrze czytam wymagają polskiego i angielskiego do czego jeszcze jest ukrainski?

@Vide

Chcemy, aby każdy kandydat w Concentrix + Webhelp miał równe szanse bez względu na wiek, rasę, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność lub stan cywilny. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki kariera na naszej stronie internetowej jobs.concentrix.com, gdzie można znaleźć inne oferty pracy w języku polskim i angielskim.

Obecny pracownik

Pracuję w firmie od dłuższego czasu i na przestrzeni ostatnich lat , a szczególnie zeszłego roku widzę jak duże zmiany firma przeszła - na plus jak i na minus. Zacznę od plusów - w końcu w styczniu po paru latach została zorganizowana impreza firmowa. Ta kultowa impreza, o której dinozaury firmy mówiły i mówiły. I nie spodziewałem się fajerwerków, ale fajerwerki dosłownie były w klubie i impreza wyszła bardzo na plus. Myślę, że to jakoś podniosło morale ludzi. Drugim plusem jest wynagrodzenie na czas. Trzecim jest nowoczesne biuro. Warto wspomnieć o kadrze czy to z QT jak i OPS - u mnie są na prawdę fajni ludzie i nie mogę narzekać na management czy na sam projekt. No i ludzie u mnie w projekcie są na prawdę bardzo super. Elastyczność z urlopami, jasny system bonusowy i dodatkowe konkursy na zgarnięcie 500e ze sprzedaży subskrypcji. I tu przechodzimy do minusów - taki szeregowy pracownik jak ja od paru lat zarabia tyle samo co nowy, który przyszedł miesiąc temu - trochę słabo, wiem że ludzi się zachęca do pracy wyższym wynagrodzeniem jak się pali (usunięte przez administratora) ale bez przesady… - brak podwyżek wynagrodzeń , jedyne meritum, w lipcu na podstawie oceny rocznej. I to też od 2-5% - Od 2023 odkąd zmieniło się szefostwo z góry odnoszę wrażenie, że ludzi się traktuje jak cyfrę a nie ludzi :) - Kiedyś były nagrody za rocznice w pracy, teraz nie ma nic - bardzo duży deficyt pracowników na wyższych szczeblach - i mówię tutaj o dziale HR który robi co może, ale dziewczyny nie wyrabiają mając ponad 800 pracowników i nie wygląda żeby to się zmieniło. To samo z IT. Szkoda, bo bardzo cenne osoby po prostu w pewnym momencie mają dość i odchodzą z firmy z powodu wypalenia czy przeciążenia… - nowe projekty które są od 2023 np Ryanair wprowadził sporo chaosu w firmie - mieszanka kulturowa jest super ale nie wtedy, kiedy stan czystości pozostawia wiele do życzenia :) - zauważalne jest to że jedna osoba pełni często 5 różnych funkcji, a co za tym idzie stres i pomyłki bo osoba została zatrudniona na inne stanowisko - management mimo wysiłku ze swojej strony widać że się wypala, poprzez wielkie wymagania i brak doceniania przez swoich przełożonych. Przykre, bo to oni mają nam dawać energię do pracy i działania.. I to póki co wszystkie grzechy, fajna praca na start w BPO i rozwój kariery w tej branży. Ale firma powinna popracować nad docenieniem pracownika. Projekty to robią, ale od firmy chciałoby się coś też zobaczyć :)

@Obecny pracownik

Wynagrodzenie na czas to nie jest plus. Wynika to z umowy i kodeksu pracy. Cieszę się, że trafiłeś na "normalną" operację. W niektórych projekatch to TL jest widmem, które wysyła tylko wiadomości, a twarzy teżje osoby, to już się nie pamięta. Rozmowy roczne czy choćby jakiekolwiek inne rozmowy są legendą powtarzaną z ust do ust. Osoby wyżej zdają sobie sprawę z problemu, ale nic z tym nie robią. Także cóż mogę rzec, kiedyś firma była średnią opcją. Teraz jest to bardzo słaby wybór. Do pewnego momentu firma udawała chociaż, że zależy jej na pracownikach niższego szczebla, którzy przecież napędzaj cały ten interes. Teraz już nawet nie próbują udawać, że pracownik jest coś warty.

@Obecny pracownik

Chcemy, aby każda osoba w Concentrix + Webhelp czuła się doceniona i jest nam naprawdę przykro, że tak nie jest. Nieustannie dokonujemy oceny naszego pakietu nagród i weryfikujemy to, co oferujemy w zakresie wynagrodzeń, premii i zachęt. Podzielimy się Twoją opinią z lokalnym zespołem.

xx

Czy osoby, które pracują obecnie na projekcie AliExpress są zadowolone z pracy? Czy po 3 miesiącach UOP dalej macie tę samą stawkę? Czy czuliście się po szkoleniu przygotowani do pracy?

@xx

Cześć, dziękuję za recenzję. Jeśli uważasz, że potrzebujesz więcej wsparcia lub szkolenia lub chciałbyś wypróbować nowy projekt porozmawiaj ze swoim przełożonym.

Pl

hej! co możecie powiedzieć na temat pracy zdalnej? jest oferta pracy w support w języku obcym. przed tym szkolenie i dalej 100% zdalnie.

Kiki
@Pl

A co chcesz wiedzieć na temat pracy zdalnej ? Zbyt ogólnie napisałeś/napisalas :) daj więcej szczegółów to ci opowiem

bodzio

W firmie jestem od listopada. Póki co pozytywnie. Atmosfera super, ilość pracy jest ok.

Mxx

Bardzo dobrze wspominam współpracę, wyprowadziłem się za granicę i zrezygnowałem, może kiedyś jeszcze tu wrócę :)

Justyna

Hej szczerze to nie rozumiem tych opinii. Pracuję tutaj od roku na projekcie stacjonarnym w biurze, nie jest to moja pierwsza praca i to co mogę powiedzieć, to że atmosfera jest super! Nigdy nie miałam tak fajnego i wspierającego zespołu. Porównując to do mojego poprzedniego pracodawcy to jakby inny świat, nie ma jakiegoś wyścigu szczurów i każdy zawsze chętnie odpowiada na pytania.. Samo biuro jest w bardzo dobrym standardzie i w super lokalizacji chociaż rzeczywiście miejsc parkingowych brak. Finansowo też jest ok (ja akurat znam niemiecki), wszystkie firmy mam wrażenie, że oferują stawkę w okolicach tego co zarabiam obecnie albo niżej. Są wewnętrzne konkursy gdzie można się załapać na calkiem solidne premie i dodatki. Polecam!

Karen

Jedyny plus to fajni koledzy i koleżanki w teamie. Niestety ale jest się sprawdzanym na każdym kroku. Masz odbierać telefon za telefonem. Wyjście do toalety wlicza się w przerwę. Pracowanie w święta bez wyższej stawki. Praca bardzo trudna, bo nie tylko by podołać wymaganiom team leaderów to wszystkie negatywne emocje klientów na Ciebie spływają. Klienci z UK potrafią być niezrównażeni psychicznie. Z dnia na dzień poprzeczka coraz wyżej stawiana przez team leaderów. Najlepszy feedback z rozmów na zasadzie samej krytyki oraz maile, gdzie każdy pracownik widzi ile siedziałeś na przerwie, jak długo rozmawiałeś. Na początku mogliśmy spokojnie do 30 telefonów odbierac a na koniec wymagania urosły żeby 80 dziennie odbierać. Zamiast 8 godzin pracy to 8,5 h pracujesz. Ciągle nowi pracownicy przychodzą, a starzy odchodzą. Nie dziwota jak nie szanują pracowników.

Czy w Concentrix CVG International jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dobra praca dla młodych na start.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o Concentrix CVG International

Pozdrawiamy,
Zespół Concentrix
Aga

Anonimo

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak złym podejściem do pracownika. Firma kusi dobrymi warunkami zatrudnienia, po czym okazuje się że nic z obiecywanych rzeczy faktycznie nie ma po zatrudnieniu. Najpierw godziny pracy miały być 9-17 potem okazało się że trzeba zostawać pół godziny dłużej (żeby odrobić przerwę co jest istnym kuriozum). Potem okazało się że praca nie jest tylko pon-pt ale też weekendy i święta o czym nie było mowy ani w czasie rozmów rekrutacyjnych ani w trakcie szkolenia (zostaliśmy jedynie poinformowani że my na UoP będziemy pracować pon-pt 9:00-17:30 a umowa zlecenie wypełni luki poza tymi godzinami plus weekendy a finalnie okazało się że to my na UoP mamy rozbity grafik (cały sierpień np zmiana popołudniowa plus weekendy i święta) a umowa zlecenie pracuje w normalnych porach. Do tego niewłaściwie wyliczone wynagrodzenia. Praca na pełen etat a na pasku ewidentnie widnieje wypłata za 3/4 etatu. Zero odpowiedzi na maile w tej sprawie. Zero jakiejkolwiek pomocy. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Faktem jest, że brak informacji zwrotnej po rozmowie bardzo słabo świadczy o waszej firmie. Zwłaszcza że kandydaci poświęcają sporo czasu na waszą rekrutacje. A takie pyskówki na forum świadczą tylko o poziomie waszych rekrutów, na pewno nie o kandydatach. Co do warunków płacowych jak już wspomniano- tragedia.

Patrycja

Serio ten poziom rekrutacji to jest max na co stać Państwa firmę? Zawracanie ludziom głowy wieloetapową rekrutacją, proponowanie wyzysku w postaci najniższej krajowej a jak im się nie podoba to rekruterka wyzywa ich od (usunięte przez administratora) na forum i każe iść pracować do żabki? Jak tak szukacie oszczędności to może zorganizujcie jej jakieś ciekawsze zajęcia w godzinach pracy kiedy to komponuje te swoje przemyślenia.

Parodia

Firma zatrudnia jako rekrutera rosjanke która ledwo się wysławia po polsku, natomiast nie na problemu z weryfikowaniem Cię ze znajomości języka. Po kilku takich etapach które trwają z dwa tygodnie, oferuje Ci stawkę która jest może 60% tego co jej kamratki zarabiają w żabce, (w pracy gdzie chcą od Ciebie doświadczenia i angielskoego C2). Na jakiekolwiek pytanie z Twojej strony, zrzuca połączenie w pół zdania, a jak napiszesz mail to wraca z odpowiedzią tydzień, mimo że wcześniej nie było problemu atakować Cię kilka razy dziennie o coraz to inne testy. O ile rozumiem kolonialny stosunek firmy do tego kraju to miałbym chociaż nadzieje na minimalną kulturę podczas rekrutacji.

Walentyna
@Parodia

Po pierwsze nie Rosjankę, a Ukrainkę. Po drugie kłamstwem jest to, ze potrzebujesz doświadczenia do pracy w CNX - wystarczy Ci język i nawet B2 jest wystarczający na niektóre projekty ;) Po trzecie, może to i dobrze ze firma Cie nie zatrudniła, lepiej idź do wspomnianej zabki i tam spełniaj swoje zawodowe aspiracje.

Re: szoszonlvoer
@Walentyna

Tak, bo to na pewno jakaś różnica pod kątem ewolucyjnym. Ja na pewno takowej nie zauważyłem podczas interakcji z Tobą. Co do żabki może i jakbym miał problem jak Ty z wysławianiem się w jakimkolwiek innym języku innym niż rosyjski to chętnie bym poszedł. Na pewno byłoby to uczciwsze rozwiązanie niż Twoje marnowanie czasu kandydatów którym nie masz kwalifikacji przynosić latte. Do chętnych apeluje, szkoda waszego czasu. Praca jak widać oferuje nie tylko zarobki ale i kulture organizacji we wschodnim standardzie.

Re: zabka

Tak, bo to że ktoś odmawia Wam pracy za półdarmo w kolonialnym tworze gdzie pudrowani rosjanie wyzywają ludzi od (usunięte przez administratora) faktycznie źle o nim świadczy. Jak imponuje Ci taki poziom rekrutacji to idź i pracuj, ja odmówiłem bo mam w przeciwieństwie do Ciebie jakieś kwalifikacje i wiem że czasy homosovieticus na zachód od podlasia minęły bezpowrotnie. Piękną macie strategie z tą rusią, nie dość że pracują za jałmużnę to jeszcze czołobitnie bronią swojego gułagu. Pytanie tylko jaką sobie wizytówkę wystawiacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Concentrix CVG International - Szczecin

• Jak się pracuje w Concentrix CVG International?

Zobacz opinie na temat firmy Concentrix CVG International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concentrix CVG International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concentrix CVG International