Concentrix CVG International

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concentrix CVG International

Lublin 2022

(usunięte przez administratora)na rynku pracy, liderzy(nie wszyscy) nie mają pojecia co robią, kiedys stoję i słyszę jak sie pracownicy śmieją bo sie Lider na integracji obrzygał i mu zdjęcia zrobili...zenada, pierwsze co usłyszałem zaczynając prace to ,, miej (usunięte przez administratora) będzie Ci dane,, i to od ludzi którzy mnie szkolili. Narzucone nadgodziny, najstarsi górale nie pamiętają czy kiedyś był zrobiony wynik...premię? Są niskie albo ich nie ma W Lublinie lepiej szukać innej pracy niw CNX.

@Lublin 2022

@LUBLIN 2022 Bardzo nam przykro, że nie miałeś dobrych doświadczeń w Concentrix. Integracja z zespołem w szczególności w trakcie pandemii jest dla nas bardzo ważna :) Do regulacji nadgodzin stosujemy przepisy prawa pracy. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami pracodawca ma prawo zlecać pracę w nadgodzinach, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nie zdarza się to nagminnie. Zawsze, gdy zachodzi taka konieczność wypłacamy stosowne wynagrodzenie lub oddajemy czas wolny na wiosek pracownika. Średnio 60% naszych pracowników osiąga wyniki umożliwiające uzyskanie premii.

Aktualność
Czy wiesz, że Concentrix jest obecny w 40 krajach na 6 kontynentach

Nasi pracownicy porozumiewają się w ponad 70 językach

Imponujące, prawda? :)

Jeśli chcesz pracować w języku, który znasz, to wiedz, że w Concentrix czeka na Ciebie kariera!

Aktualność
Concentrix Szczecin !

Oto jak powitaliśmy dzisiaj naszych pracowników w oddziale w Szczecinie. Były do wyboru najróżniejsze kanapki, owsianki, musli, jogurty, croissanty i wiele innych pyszności. Co byście wybrali?
Mette

Hej, widze duzo ogloszen ze poszukuja z j, dunskim . Aplikowalam na kilka ogloszen ale nik nie reaguje, czy to firma kszak?

Mette

Hej, dzieki za odp. :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concentrix CVG International? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Rozczarowanie

Nie ma to jak każdy Tl mówiący coś innego a później już sam nie wiesz która informacja jest prawdziwa. Czepianie się na każdym kroku. Polecam jeśli ktoś chce stracić motywację, wiarę w siebie i swoje możliwości pomimo starań, dostać depresji i nie mieć możliwości bonusu bo jest prawie niemożliwy do zrobienia. Pójście do toalety, po wodę lub po kawę w godzinach pracy? Nie, bo od tego przecież jest przerwa. Szkoda bo zapowiadało się miło, była motywacja i chęć rozwoju, potem była już tylko nadzieja, obecnie jest rozczarowanie.

Rozczarowanie
@Rozczarowanie

Muszę jednak przyznać, że rozmowy na temat tego co można zmienić na lepsze są w stanie wiele poprawić. Co do powyższego są zmiany na plus co oznacza, że są brane pod uwagę zdania i odczucia pracowników. Co akurat jest niewątpliwym plusem. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.

@Rozczarowanie

Zgadzam się to jest aktualnie dramat. Dostając wytyczne od firmy zewnętrznej dla której świadczymy usługi, TL posłusznie wprowadzają nowe targety w życie dobrze wiedząc, ze są niemożliwe do zrealizowania (już wcześniej było dość ciężko dosięgnąć targetu natomiast teraz jest on jedynie imaginacja dla pracowników). Bonus ucieka staje się fikcja na papierze. Brak podwyżki po nowym ładzie tez jest frustrujący, ponieważ mam informacje od kilku osób z innych projektów, iż oni dostali… wychodzenie do toalety tylko na przerwie jest bardzo problematyczne dla osób, które piją kilka litrów wody w pracy. Pracując na słuchawce bardzo dużo się mówi i pić trzeba. Wprowadzając takie zasady szybko ludzie stad uciekną. Ponad to odpowiedzialność zbiorowa za to ze ktoś palił elektroniczne papierosy w toalecie jest czymś nie poważnym. Wszędzie wokół są kamery! Można się zaczaić na takiego gagatka w inny sposób, a nie wprowadzać nowe reguły, które przyprawiają o dodatkowe osoby, które chciały tam pracować. Motywacje tracimy z każdym dniem, bo źle się dzieje. Na koniec mojej opinii dodam, ze na początku zapowiadało się super, natomiast teraz jest po prostu tragicznie. Nie polecam tutaj pracować. To co oferuje ten projekt to stres, zmęczenie, nerwy i poczucie bycia kimś gorszym.

Zostało zapomniane dopisanie informacji, że na szkoleniu BHP pani prowadząca szkolenie dosadnie nam mówiła i powtarzała, ze potrzeba fizjologiczna jaka jest toaleta nie ma prawa być ustalana przez Managerów i TL tylko na przerwie bo jest to nielegalne! Cytuje „wiecie, głód jeszcze jest taka sprawa, ze dacie radę wytrzymać pewien czas nic nie jedząc, za to potrzeba toaleta nie poczeka i macie prawo wyjść wtedy kiedy musicie” ta pani miała 100% racji, lecz nie do każdego to dotarło jak widać.

corpse

Pracowałem w CNX i przyznam szczerze, przez długi czas było okej. Jednak w którymś momencie, jak ktoś ma coś do Ciebie to robi się kiepsko - a często to są widzimisie TL czy seniorów. Firma, w której większość ludzi na wyższych stanowiskach nie wie co i nie wie jak, stanowiska dostaje się po znajomości a wymówki dlaczego stanowiska nie dostajesz są serio brane z kosmosu - np. "masz kiepską energię". Dziewczyny z HRów wcale a wcale nie ogarniają. Są grupki, jak nie jesteś w żadnej jest źle, jak jesteś w tej złej to też jest źle. Dużo uwag zależy od relacji z seniorem czy TLem - możesz np. być świetnym pracownikiem i zawsze dostawać ewaluacje na wysokim poziomie, a trafi się ktoś kto Cię nie lubi i przyczepi się do tego, że masz za wysoki głos. Tzw. kolesiostwo na poziomie level max. Często trzeba było tłumaczyć TLom jak się układa grafik zgodnie z prawem pracy, albo jak liczyć urlopy. Osobiście, odradzam każdemu tę robotę i coraz więcej osób z niej rezygnuje.

@corpse

W 100% zgadzam się co do ewaluacji (oceny rozmowy telefonicznej). Nie daj Boże ktoś się trafi kto cię nie lubi i masz niska ocenę, co wpływa na bonus!!! Wychodzi na to, ze pewne osoby na wyższym stanowisku specjalnie wystawiają złe ewaluacje w dużej mierze za twarzowe, co później odbija się na twoim stanie finansowym. Okropne praktyki i już nie pierwszy raz wdrożone w życie.

Ciekawy

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat szkoleń zewnętrznych? Czy jest na to przeznaczony jakis budżet? Czy można realizować szkolenia zewnętrzne?

Ciekawy
@Ciekawy

Nie ma i nie ma żadnego budżetu.

@Ciekawy

Szkolenia zewnętrzne są realizowane w przypadku jeśli firma nie posiada specjalisty (szkoleniowca) w potrzebnej dziedzinie lub jeśli na naszej platformie edukacyjnej dane szkolenie nie występuje. Oferta szkoleń w Concentrix jest bardzo szeroka i mamy też wiele specjalistów nie tylko lokalnie ale i globalnie, którzy prowadzą odpowiednie szkolenia/kursy w zależności od potrzeb biznesowych ale i też potrzeb rozwojowych pracowników. Dodatkowo oferujemy możliwość korzystania z bezpłatnych kursów językowych oraz dedykujemy pracowników na kursy poza organizacją, jeśli jest to wymogiem danego zespołu.

Joseph

Słaba firma, ogromne wymagania ciagłe szkolenia, niekompetentni przełożeni, którzy kłamią na każdym kroku i obgadują pracowników. 30 min przerwy w której pracownicy mają się też załatwić. Sprawdzanie pod każdym względem na każdym kroku. Wynagrodzenia punktualne ale każde jest inne bez jakichkolwiek podstaw, brak jakiegokolwiek socjalu i premii nawet na święta ogólnie pierwsze wrażenie firma robi dobre ale wewnątrz jest (usunięte przez administratora) totalne mógłbym tak pisać godzinami ale mam nadzieje, że to co zostawiłem wam jakoś ułatwi decyzje o podjęciu tam zatrudnienia.

Lol
@Joseph

Co ty gadasz jak masz godzinna przerwę i możesz podczas niej (usunięte przez administratora) przez godzinę .

Brejk
@Lol

Nie masz bo stale telefony są do odebrania.

Jan
@Joseph

Jak masz szkolenia to raczej na plus niż minus. Przynajmniej możesz się czegoś nowego nauczyć, nie? Ile średnio wyciągasz na rękę że tak narzekasz?

Jan
@Brejk

To jak wychodzisz na przerwę nie ma nikogo na zastępstwo? Zwykle tak jest w innych firmach, bo co to za przerwa jak trzeba cały czas gadać w służbowych sprawach. Ta przerwa jest płatna i wlicza się w czas pracy?

Szkolenie
@Jan

Tutejsze szkolenia są prowadzone przez tak niekompetentne osoby ze ciężko czegokolwiek się nauczyć. Do tego trenerzy są zazwyczaj nieprzygotowani.

Bert

Witam ktos pracowa na projekcie (usunięte przez administratora)? W jezyku szwedzkim ? Wyglada to tak jak na projektach obi ?

MCbERT
@Bert

Rapujesz z kolegami z zachodu. I Breakdance.

Odp do Berta
@Bert

Odbierasz telefony, odpisujesz na maile klientów, czasami dostaniesz chat. Fajni ludzie są w szwedzkim teamie na (usunięte przez administratora), TM tez są spoko, do dogadania się i na luzie, ale zarazem profesjonalni.

MCOdp do MCBerta
@Odp do Berta

Bez Breakdance ?

Krystian
@Odp do Berta

A czy jest dużo pracy która jest męcząca czy ze szwedzkim to łagodniej?

Odp do krystian
@Krystian

Do pracy przychodzi się pracować a nie kombinować co zrobić żeby sie nie narobić :) nie ma podziału ze język szwedzki ma bardziej łagodniej niż inny. Są teamy, które odnotowują niższe wolumeny, ale są tez teamy które odbierają minimum 100 telefonów dziennie i tyle samo chatów. Wraz z większymi wolumenami staramy się zwiększać tez liczbę osób wspierający dany język tak, aby osoby nie czuły na sobie presji oraz zmęczenia materiału. Są dni, kiedy jest mniej pracy. Są dni kiedy pracy jest bardzo dużo. Czasami teamy z niższymi wolumenami pomagają innym bardziej zajętym teamom tak, aby mogli się zająć odbieraniem telefonów, a nie wszystkim naraz. Nawet jak jest nieoczekiwana ilość telefonów, zawsze możesz liczyć na pomoc swojego teamu lub mentora. Szczerze mówiąc nie wiem o jakich projektach piszą inni ludzie (i oczywiście narzekają), nie sugerowałabym się ich opinia. Należy przyjść do nas i sam wyrobisz sobie na ten temat zdanie.

Hahahahaha
@Odp do krystian

Ty chyba nie w tej firmie pracujesz hahaha Tylu bzdur na raz dawno tu nikt nie nabazgrał.

Eks

praca meczaca, bardzo duzy stres potegowany zachowaniem Teammanagerow, ktorzy to co chwile ponaglaja do odbierania kolejnych telefonow pomimo, ze sie jeszcze pracuje nad poprzednim badz robi zaleglosci, tzw backlog. jesli do pracy przyjdziesz w dobrym nastroju, to wyjdziesz w zlym, nierzadko niezle podenerwowanym i zlym. stres nieziemski. nie polecam.

Amerykański (usunięte przez administratora) w Szczecinie. Typowa korporacja zza oceanu: totalny wyzysk pracowników przy minimalnej możliwej płacy. Przełożeni mydlą oczy i mówią jaka wspaniała jest to firma - jak jest każdy wie. Masz jednocześnie odebrać 45 telefonów na dobę i dbać o wysoki NPS. NIewykonalne, jak nie uda się zdziałać cudów, pozostaje sie jedynie z niską podstawa, a o bonusie można zapomnieć.

Międzynarodowy Busiarz
@Tomek

Naucz się języka lepiej. Najlepiej międzynarodowego bo tylko baranice z siebie robisz. Źle ci, że światowa firma daje ci szansę.

Busiarz
@Międzynarodowy Busiarz

Pamiętaj o kawusi i 4 literach. W pracy trzeba mieć dobrych znajomych to ciebie docenią.

Góral
@Międzynarodowy Busiarz

Czysty obraz traktowania w tej firmie. Niewygodna prawda jest przysłaniana wyzwiskami i szantażem. Brawo za komentarz!

Praca dobra dla studentów lub na przeczekanie dopóki nie trafi się coś lepszego. Typowe korpo i typowe call center. Pracownik jest numerkiem w tabelce, liczą się targety. Plus to wypłata na czas.

Obi ING

Najgorsza impreza integracyjna na jakiej byliśmy. Stolik był zarezerwowany na kilka godzin. O godzinie 22 TL chciał już wyjść, udało mu się po 23. Firma pożałowała na nas a TL może na drugą imprezę poszedł z kartą przypominając, że firma dba I będzie dzień pizzy.

@Obi ING

Symboliczny toast o 20 i TL wychodzi bo noc jeszcze młoda. Zatrzymano go do 23.

Normalne
@Obi ING

Przecież to normalne, że za resztę tm się prywatnie bawią. (usunięte przez administratora)

Normalnie
@Normalne

Spieszył się na drugą imprezę. Śmiechu warte.

Miś Obiś
@Obi ING

Dziwisz się? Obecny tl obi to (usunięte przez administratora) i do tego na każdym kroku pokazuje, ze nie ma w ogóle szacunku do ludzi :) wyzywanie od psów? A operation managerka jest jeszcze gorsza. Wszystkiego uczy się od niej :) groźby i obelgi rzucane w stronę pracowników to codzienność. Szkoda, ze wszyscy przymykają na to oko…

Renata

Bo to prawda

Mob ing

Nie polecam, żałuję że tam pracowałam.

Coach

Arrivé récemment dans l'entreprise, je vois que les services sont bien organisés. La formation a été riche et les formateurs compétents. L'ambiance de travail est excellente. Les possibilités d'évolution semblent réelles et boostent la motivation des collègues.

Coach
@Coach

Pisane po Francusku bo lepsze. Każdy zauważy.

Misia
@Coach

Przynajmniej zna jakiś jezyk miedzynarodowy, a nie tak jak ty baranie :)

Misia
@Misia

Misiu po co ta agresja ? Misie są grzeczne przecież, nie jesteśmy w zoo. Ja też znam język. Nie jaraj się tak bardzo, nie bądź za łatwa.

Pierre
@Coach

Kompetentne szkolenie? To ty chyba podstaw nawet nie znasz jeśli tak piszesz, piszesz, że przybyłeś niedawno i widzisz szansę rozwoju. A przypadkiem nie pracujesz tu trochę już? Kłamco mały ty :-). Kto ci kazał tu to pisać?

Łatwa dla czarka
@Misia

W tej firmie jest tak, że jak się przyjaźnisz z teamleiterem to masz luz i profity, a reszta to poprostu materiał do pracy. Nie polecam tej pracy jeśli masz do wyboru inną.

Jest łatwo
@Łatwa dla czarka

Czaruś, ty to lubisz łatwe awanse. Łatwo było? Opowiedz bo nie wierzą że można. Łatwo awansować.

Jest łatwo.
@Jest łatwo

Po pewnym czasie pracy można domyśleć się jak najszybszą drogą dostać awans. Firma ma fajne wartości ale wykonanie jest jak zwykle. Opowiedz?

Pracą i językiem
@Jest łatwo

Jest łatwo. Język i praca włożona wystarczy. A ile przyjemności, no może dla 1 strony.

Polyk
@Pracą i językiem

Łatwo o awans

Poukne
@Polyk

Głemboko przekonana do awansu

Głębokie
@Poukne

Pozytywnie. W callcenter trzeba mieć dobre gardło.

Gardelko
@Głębokie

Tak. Głęboko przekonana też zostałam do awansu.

Jużnie

Kolesiostwo takie, że nie ma sensu z nikim rozmawiać o czymkolwiek. TLowie nie wiedzą nic, odsyłają do mniej doświadczonych pracowników. Szkolenia to jakiś żart. Po tygodniu każą odbierać telefony. Jak się ktoś nie podoba to przerzucają na inny projekt, z którego trzeba się jak najszybciej zwolnić lub siedzi się pół roku na L4.

@Jużnie

Jeżeli Ci się tak bardzo nie podoba to po co pracujesz? Uważam, ze porównując inne korporacje i styl jaki w nich panuje, Concentrix jest bardzo luźna firma. I nie, nie jestem z HR dla jasności :) Jeżeli nie podoba Ci się projekt,, a jest możliwość zmiany na inny - zmien go. I przestań gadać o kolesiostwie - pewnie jesteś agentem, który wymaga złotych jaj, a wyniki masz na średnim poziomie albo ledwo w targecie :) jeżeli ktoś pokazuje chęć do pracy, zap*****la (bo od tego jest praca, chyba ze ktoś przychodzi do niej żeby leżeć i pachnieć i zgarniać siano), to na pewno prędzej czy później Twój wysiłek zostanie doceniony :) Odnoszę wrażenie ze połowa ludzi ma wygórowane wymagania a wkładu własnego w prace brak. Sam fakt, ze do pracy przyjęty jest każdy, ludzie bez studiów, ze studiami, z doświadczeniem czy bez. Liczy sie tylko znajomosc języka obcego na dobrym poziomie. I ba, nawet osoba bez skończonych studiów może awansować na wyższe stanowiska, gdzie w większości korporacji o których tak piszecie, ze jest lepiej, dyplom jest bardzo mile widziany w przypadku awansu. Skoro jest u nas tak zle, jest kolesiostwo i jest taka tragedia - jak w takim razie wytlumaczycie fakt, ze są w tej firmie ludzie, którzy pracują 2-10 lat i są zadowoleni? Przecież są na rynku inne firmy, a jednak i tak zostają w Concentrix ? Awans zależy tylko i wyłącznie od tego, w jaki sposób pracujesz i pokazujesz swoje zaangazowanie + startujesz w rekrutacjach, a jest ich dość sporo na rozne pozycje w różnych projektach. Jeżeli myślisz, ze wszystko przychodzi gładko i prosto i nagle zostajesz managerem, to jesteś w olbrzymim błędzie i polecam sprawdzić to na własnej skórze. Bo najlepiej jest komentować nie mając zielonego pojęcia jak wyglada praca. Chciałem tylko przypomnieć, ze jesteście dorosłymi ludźmi. Jeżeli nadal nie rozumiecie, ze do nieważne jakiej pracy powinno się podchodzić z dużym zaangażowaniem, to polecam powrót do szkoły średniej albo zapytać się mamusi, po co w życiu się pracuje i jak osiąga się w niej sukcesy. Wszystkich malkontentów i osoby które oczekują awansu w miesiąc przestrzegam - tak to nie działa ;) chyba, ze w waszej wyobraźni. Pracy momentami jest dużo, ale praca to praca. Jeżeli myslicie, ze będziecie siedzieć wygodnie na (usunięte przez administratora) przez 8h i plotkować z koleżanka obok - jestescie w dużym błędzie. Ba! Nawet w lidlu czy żabce musicie pracować , roznosić towar, kasować produkty czy użerać się z klientami :) Wszystkich leserow serdecznie NIE zapraszamy do Concentrix. Może i was przyjmą i podpiszecie kontrakt, ale szkolenie Was zweryfikuje. I właśnie po szkoleniu pojawiają się takie komentarze jak powyżej. Ludzie, którzy przepracowali 3 miesiące i nie został im przedłużony kontrakt, gdzie zazwyczaj jest on przedłużany na czas nieokreślony - sami odpowiedzcie sobie na pytanie co od******scie :) Wszyscy team leaderowie w zespołach to ludzie, którzy zostali wybrani na to stanowisko przez rekrutacje , a nie przez znajomosci. Osoby te, podczas swojej pracy jako agent (bo każdy zaczyna od tego poziomu) pokazały, ze maja zdolności leadera i się nadają do tej roli. Skoro macie taki wielki problem do nich, ze są tacy i tacy, to czemu wylewacie swoje żale tutaj, zamiast wziąć TL na bok i porozmawiać jak dorosły człowiek ? Kozak w necie, p***a w świecie ? Najlepiej oczerniać kogoś w internecie, a w pracy się uśmiechać i udawać ze jest wszystko dobrze. Pamiętajcie, ze dopóki wszyscy milczą, wszyscy uważają, ze problemu nie ma. Jeżeli praca nie podoba się wam, bo TL jest zadufany i czujecie się zle traktowani, a przy okazji milczycie przy tym - strzelacie sobie w kolano i problem ten nie będzie rozwiązany. Podsumowując : mimo wad, bo każda firma ma jakieś słabe punkty , Concentrix to firma stabilna, która oferuje jasne warunki pracy, dobrze przygotowane szkolenia i wsparcie osób (jeżeli o nie poprosicie bo sobie nie radzicie). Wynagrodzenie wynagrodzeniem, ale jeżeli szukacie pracy, w której chcesz dać minimum, to nikt Cię nie zwolni, a ty będziesz mógł wziąć sobie kredyt na pralkę bo dostaniesz umowę o prace na czas nieokreślony ;) Nie pozdrawiam ludzi którzy gadają głupoty i było im tak bardzo zle - podejrzewam ze nigdy nie wyszliście sami z inicjatywa żeby coś zmienić.

Alfons
@Odp do jużn

No to HR ek nie wytrzymał i powymyslal. Awans w drodze konkursu? Buahaha, wszystkie osoby awansowane były wybrane przed konkursem, a konkurs tylko dla ściemy. Czytającym radzę nie wierzyć w te brednie.(usunięte przez administratora)

@Odp do jużn

Awanse są prze (usunięte przez administratora) i po znajomości. I jeśli masz dobry układ i ciocię lub kłaniasz się przed kimś i przekupujesz to masz awans. Rekrutacje są na pokaz. Leser to sam jesteś bo starasz się najmniejszym wysiłkiem, przez kombinowanie a nie ciężką pracę zdobyć awans. Długa odpowiedź nic nie zmieni kto tu pracuje to wie jak jest. Sam się zwolnij bo psujesz atmosferę.

@Odp do jużn

XD Ale cię boli (usunięte przez administratora) człowieku , weź się w końcu do roboty to może i premie dostaniesz :D

@Odp

I kto to mówi. Sam się weź do roboty bo przez lizanie tylka są awanse. Teraz w podziękowaniu piszesz, że to niby inaczej jest.

Odp

W podziękowaniu bronisz kolesiostwa? Ten co ciężko pracuje to nie będzie doceniony i awansu nie dostanie jak dupo liz co tylek liże.

@Odp

Komuś to wstyd nie jest przyjść do pracy kiedy wszyscy wiedzą, że awans był ustawiony bo się na kolanach (usunięte przez administratora) elizało bo trzeba się było kolegować. Wypłata się zgadza i to jest najważniejsze koledzy z teamu już nie.

@Odp do jużn

Wybieranie TL poprzez predyspozycje jest mocno przesadzonym określeniem. Jak wyjaśnisz wybór tych dwóch ameb z Obi. 19 I 23 lata co gardzili ludźmi i codziennie są napaleni marychą i śpią kiedy muszą. A agent musi się tłumaczyć z każdej minuty. Wątpliwy profesjonalizm.

wtf

Trochę szacunku do nas wszystkich.

Odp do jużn

Nowi pracownicy oczekują awansu po kilku tygodniach pracy a w projekcie są też inni doświadczeni pracownicy. Awanse i nagrody są i tak po znajomości ale taki brak kultury to razi bardzo. Potem donoszą tacy i podkładają świnie żeby to z pracy wyrzucić i awans dostać. Normalnie stan umysłu. Komentarz w pyte... ze słownika jakiejś księżniczki co na miotle lata.

Rycerz
@Jużnie

A jak maja mieć jakakolwiek wiedzę, jak są awansowani według koła fortuny xD

Glupoty
@Odp

Ci którzy pracują, są jeszcze bardziej wykorzystywani i dociskani jeszcze bardziej. Nierobów głaska się po głowie, żeby nie daj bóg nie poszli na L4. Premie tylko na plakatach i w ogłoszeniach o prace…

Busiarz
@Glupoty

Nie siedź na forum tylko telefony odbieraj bo wisza

Glupoty
@Busiarz

Dobra, idę obierać.

Idą święta. Jak co roku nie będzie premii świątecznej.

Bluza

Znów będzie bluza z napisami jakiejś propagandy.

Jak co roku nie będzie premii. Czy lizusy dostają ? TL i reszta

Bluza

Noś tą bluzę, żebyś się nie przeziębił i zwolnienia nie wziął xDDD

...

Moja opinia jest związana z pewnym projektem związanym z elektronika. Miałam tą nieprzyjemność pracować 24/7. Święta? Chęć spędzenia świąt z rodziną? Nie możesz posiedzieć bo ludzie dzwonią i musisz odbierać połączenia. Preferencje często były nie brane pod uwagę. Często liderzy pytali się konsultantów jak rozwiązać problem z produktem na którym są na stanowisku liderskim. Musisz multum rzeczy zrobić aby dostać premie. Słuchasz wszystkiego od klientów od pochwał po wyzwiska i groźby. Konsultanci nie mają na to wpływu a często i tak są mieszani z błotem. Zmiana trwa 8.5 h, jest przerwa lunchowa wliczona w to.. oczywiście bezpłatnie. Na większość nie było szkoleń a klienci się pytają o najmniejsza (usunięte przez administratora). Prosisz o urlop? Musisz się nastarać aby go dostać. Prosisz o przerwę aby pójść do łazienki? Musisz mieć zgodę, czasami nawet nie możesz pójść lub pójść za ileś minut, ponieważ ktoś musi odbierać połączenia. Ludzie mieli nocki nawet w sylwestra i musieli rozmawiać z klientami o najmniejszych głupotach.

Cokolwiek
@...

To chyba dotyczy pracy w Concentrix Lublin, a nie Szczecin... W Szczecinie nie ma żadnego projektu 24/7.

Najłatwiej jest obgadać drugiego i narzekać, a można zastanowić się też nad plusami, skoro wciąż tkwią osoby narzekające w tej firmie. Ja osobiście jestem w szoku czytając złe komentarze o TL, bo nie zauwazyłem nigdy, aby odniósł się do kogokolwiek bez szacunku. Szacunku nie mają raczej Ci wypowiadający się źle, bez podstaw. Jak to się mówi, szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego. Tylko narzekania, a prawda jest taka, że gdy nie ma telefonów, jest luz. Dlaczego nikt o tym nie wspomni ?

Bartosz
@pracownik

Jak nie ma telefonu to jest luz, a dlaczego 1 musi robić więcej a 2gi mniej, czy przez to, że się przyjaźni z TL?

@Bartosz

a konkretnie, to kto robi więcej i czego ? Bo ilości telefonów nie wybiera TL

Miś Obiś
@pracownik

A kto napisal, ze nadal tu pracuje? XD prawda jest taka, ze nikt nie mówi tego głośno, ale wyższe stanowiska (tak tl obi i om obi) nie maja szacunku do ludzi (moge posypać przykłady jeśli chcesz) i ludzie przez to odchodzą :) nie ma się co dziwić. Oby tak dalej, to zespół się zaraz posypie

@pracownik

Są też plusy ale o minusach raczej nikt nie chce rozmawiać i obawia się. Mówiąc o minusach można spodziewać się konsekwencji. Dzień pizzy nie załatwi problemu a minusy nadal będą. TL o 20 już wychodził bo spieszył się i nie szanuje nas. Zawsze może być gorzej ale TL w Obi wybierani są po znajomości od samego początku.

Spytaj agentów na piętrze

Obi ING

Firma dba I dzień pizzy będzie. O co ci chodzi. I tak nikt nic nie powie.

ExMen
@pracownik

Napisz proszę na którym to projekcie nie ma telefonów i jak długo czekasz na telefon. O nie ty w tym czasie przynosisz TL’om „kawusie”? ;)

Trail
@pracownik

Nie po znajomosci, tylko wg rekrutacji których wyników nikt na oczy nie widział

Powiedz czemu
@pracownik

Nie TL? Skąd wiesz? Co decyduje o ilości telefonów które trafiają do agenta? Kto i czym nimi zarządza? Czy raczej, nie wiem to się wypowiem …

ExMen
@ExMen

Można ustawić który telefon z kolejki odbierze agent i można pracować mniej. Za kawusię. Tak jest, to się nie zmieniło.

Trail
@Trail

Dużo zależy od tego jak szybko robisz kawę, jak nisko się kłaniasz I jak dobrym kolegą jesteś.

Zadowolony pracownik

Ja osobiście uważam, że wystarczy się zaangażować a nie tylko narzekać i bardzo to doceniają, nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę, jestem zadowolona zarówno z pracy, jak i atmosfery wliczając wynagrodzenie. Ludzie mili i wyrozumiali, jest możliwość rozwoju. Wystarczy chcieć :)

Macej
@Zadowolony pracownik

Raz piszesz o sobie ZADOWOLONY pracownik a potem, że jesteś ZADOWOLONA. Co ty z HRòw jesteś czy tępym managerem.

@Macej

Raz jest tym a raz tym

To busiarz jest pewnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Concentrix CVG International - Szczecin

• Jak się pracuje w Concentrix CVG International?

Zobacz opinie na temat firmy Concentrix CVG International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concentrix CVG International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concentrix CVG International