Opinie o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Nie jest źle

U mnie w oddziale połowa ludzi ma umowę o pracę, wypłata każdego 10 tego jest na koncie, zdarzyły się sytuacje, że ktoś został zwolniony z godziny na godzinę, ale są to sporadyczne wypadki. Ludzie, którzy pracują u mnie w oddziale są Świetni, socjalu niestety brak, z godzinami pracy i grafikiem idzie się dogadać, szkolenia kiedyś były lepsze, ale jak masz z czymś wątpliwości to podpowiedzą Ci inni pracownicy, jest nacisk na cel, z tego jesteś rozliczany, jak zrobisz cel i spełniasz inne warunki ( przychodzisz punktualnie, nie siedzisz pół dnia na FB, tylko rzetelnie pracujesz, nie masz pijackich zwolnień) dostaniesz fajną premię. To tyle-radzę samemu spróbować, bazowanie na opinii innych bywa pomocne ale nie zawsze budujące :)

lola

po miesiacu dostalam nie od razu

lola

ja pracuje miesiac i mam umowe o prace. Fakt ciezko pracuje ale to chyba norma jesli chcesz miec robote

kl

mam wam wymienic umowy o prace kto ma? dostaja je ci co pracuja a nie siedza na allegro przez caly dzien. prowizje dostaja ci co realizuja cele ktora wszyscy znaja. w jakiej firmie cos sie dostaje za darmo nieudacznicy? w zadnej do miotly sie tylko nadajecie albo zeby rowy kopac

Windykator

mało konkretna, dużo obietnic, trochę opowieści o firmie i o tym czym się zajmuje, scenka z negocjacji banalna

o doświadczenie, o sprawy którymi się zajmowano, o stanowiska i łączny czas na podobnym stanowisku, kilka pytań a co by było gdyby, ile by się chciało zarabiać i czego oczekuje od pracodawcy.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zakręcona na firme

Ja pracuje od niedawna i może nie wszystko jest tak idealnie jak chciałam ale faktycznie atmosfera tego miejsca jest bardzo fajna wszyscy są trochę zakreceni szczególnie na punkcie realizacji celów ale na mnie to jakoś dobrze działa i jestem coraz bardziej Zakręcona na ta firmę.

Zadowolona

Pracuje w E-ka już prawie 2 lata. Uważam że nie ma miejsc idealnych-tu robisz wynik masz- i podwyżkę i umowę o pracę --nie --to jak w każdej firmie -zwalniają Cię. Zasada stara jak Świat....ale za to ludzie są SUPER!!!! Atmosfera jest fajna i każdy Ci pomoże--ZAWSZE! a że nie ma socjalu?? W 60 % firm nie ma. Nie lubię jak ktoś nic nie robi, a potem narzeka. W sumie jest dobrze, każdego 10-tego wypłata na koncie jest i chyba to jest ważne :D

mika

czy warto podpisać z nimi umowę? Udaje im się coś odzyskać?

loko
@mika

ja z nimi wspolpracowalem (z Lublinem podpisalem ) i mam kase:)

rob

a czym sie w tej firmie doradca klienta zajmuje? moze mi ktos w kilku slowach wyjasnic bo zostalem zaproszony na rozmowe a nie wiem czy mnie to wgle onteresuje

zbych
@rob

jesteś opiekunem klienta, pozyskujesz zlecenia, umawiasz spotkania - jak robisz swoje to jest w porządku, kasa na czas, atmosfera też fajna.

miss

A jaka stawke Ci zaproponowali za miesiac pierwszy pracy oplaca sie do nich isc zmienic robote tak zeby wiecej zrobic?jaka o nich opinia w srodowisku panuje teraz?

ona

Witam, Mam pytanko Czym zajmuje sie specjalista ds prawnych? Czy sporzadza powazniejsze pisma? czy tylko jakies tam raporciki?

nui

ile tam może zarobić starszy specjalista ds windykacji tel? dają tam umowę o pracę? czy praca jest na zmiany? w soboty?

obserwator

tzw. pierwsze linia frontu IT, praca z użytkownikami komputerów, czasami niezbyt ogarniętymi jeśli chodzi o obsługę komputera, serwis sprzętu, wymiana podzespołów itp. według mnie praca w IT w tej firmie to jedna z lepszych stanowisk w tej firmie

MM

Witam A co powiecie na temat pracy we Wrocławiu na stanowisku informatyka?? Czy warto ubiegać się o to stanowisko??

Niunia

Absolutnie! Ja krzyczałam że jest źle i trzeba dużo zmienić. Miałam pomysły. W końcu zebrałam się na odwagę i poszukałam czegoś innego - nie żałuję! To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Głowa spokojna i mniej stresu i wkurzenia. Wszystkim polecam ::::::::::

lola

MY TEZ NA ODDZILACH MAMY:( dyrektor- lata inwigiluje, sprawdza i cholera co jeszcze . ruisze sie z miejsce i juz telefon, gdzie bylas? porazka, z drugiej strony moze mnie zmusi do roboty:) ale moglby wyluzowac

mati

Witam czy może ktoś powiedzieć coś o windykacji terenowej jakie sprawy jak płacą czy w ogóle płacą i czy warto wiązać się z nimi na przyszłość czy jest szansa zarobić na własnej działalności

wołowa

Każdy ma swoją żabę przed którą ucieka i swego zająca który go goni

L

POPIERAM CIE W 100 %

obiektywny

tak wszyscy narzekacie, a mi sie tu pracuje bardzo dobrze, fajni ludzie w centrali i na oddzialach, super atmosfera. oczywiscie trzeba ciezko pracowac ale to norma wszedzie jak chce sie zarobic. Prezes wbrew temu co sie mowi to super gosc, ma pojecie o tym biznesie. ludzi traktuje sprawiedliwie. w moim odczuciu tez jest krzywdzona niesprawiedliwymi opiniami. Nic sie nie robi w kadrach? jesli tak uwazacie to nie macie pojecia o pracy w kadrach. tez jest spoko, przynajmniej pilnuje porzadku. Wymagajmy najpierw od siebie a pozniej od innych!!!

leo

nie trzeba dużo pisać, każdy to tam przychodzi szybko odchodzi i wszyscy wiedzą dlaczego

• Jak wygląda rekrutacja do firmy e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)