Opinie o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

chera

nie polecam, mega wymagania i prawie nic w zamian

jack

Czy coś się w firmie zmieniło na lepsze/gorsze. Zastanawiam się nad aplikacją do pracy w e-kancelarii, jak się mają sprawy finansowe, rozwija się firma czy raczej stoi w miejscu?

nie polecam

dotyczy wszystkich działów a roracja pracowników olbrzymia

hbgtrfdhjkfdijhuijh

A to ostrzeżenie dotyczy wszystkich oddziałów, czy tylko jednego? Na czym polega praca u nich? Czy jest to telemarketing? W ofercie pracy ani słowa o telesprzedaży.

Windykator

mało konkretna, dużo obietnic, trochę opowieści o firmie i o tym czym się zajmuje, scenka z negocjacji banalna

o doświadczenie, o sprawy którymi się zajmowano, o stanowiska i łączny czas na podobnym stanowisku, kilka pytań a co by było gdyby, ile by się chciało zarabiać i czego oczekuje od pracodawcy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

jak to w dziale sprzedaży trzeba robić wyniki, ale atmosfera jest super pozdrowienia

grr

w Bielawie jest fajna atmosfera , wielu ludzi z którymi praca to przyjemność , są też tacy co by Cię w szklance wody utopili ale to rzadkość .. co do samej pracy to wiadomo .. wynik , wynik i jeszcze raz wynik ..

zośka

a może ktos sie wypowie na temat oddziału w Bielawie? Bo póki co żadnych opinii, a znowu szukają doradców...?

Chłop z Mazur

Ładne imię :) A coś więcej...? Także choćby z tego powodu, powinno być mniej narzekania na samą kancelarię ;) Taki widok na codzień to też kwestia wynagrodzenia ;) A Wy marudzicie, że mało płacą ;) Nie bierzecie po prostu wszystkiego pod uwagę :)

neutralnie

Niektórzy mają swoje życie nudne i piszą o innych. Pracowaliście było wam dobrze, nie otwierał nikt buzi, nikt się nie wypowiadał, nie krytykował- nagle pokrzywdzenie po zakończeniu współpracy ze spółką. Zamiast zająć się swoją teraźniejszością i tym jak wam w tym dobrze, siedzicie na tym portalu i czekacie na kolejne wpisy. Podsycając atmosferę. Jeśli coś mi nie odpowiada, rezygnuję i koniec tematu. Ktoś kogoś trzymał? Nie. Po co oczerniacie, wprowadzacie innych w błąd. Wychodzicie z założenia palić za sobą most, bo juz przez niego chodzić nie musicie? Nie podoba mi się ta konwersacja. I przekaz jest prosty. Jest mi źle i tak niedobrze zwijam manatki i uciekam. A co więcej, jest mała wypłata, nie odpowiadają mi warunki- dziękuję. Ale na system prowizyjny narzekać się nie da, jeśli się realizuje zakładane cele. Teraz ktoś napisze, ale można było więcej. Moja odpowiedź: co było i nie jest, nie pisze się w rejestr. Wszędzie następują zmiany i takie jest życie. Więc ludzie drodzy!!! Każdy z Was ma swoje ciekawe życie, swoją nową, lepszą czy nie lepszą pracę. Po co odwracacie się za siebie, skoro to taki wasz zły czas życia i tak was skrzywdzono? Zapomnijcie i idzcie zdobywać doświadczenie. Kształććie się w nowej pracy, a o e-Kancelarii skoro taka zła zapomnijcie. Dla mnie zawsze będzie to firma, w której wiele można się nauczyć i osiągnąć.

hhoho

Podejrzewam moja droga iż był zajęty podpisywaniem kontraktów, a nie marnowaniem czasu dla kilku złotych... sam bym wysłał prawnika by nie babrać się w sprawie, a odsetek ile ci wyszlo? 20-30 złotych? oh.

?

A widziałeś w tej firmie lidera zwolnionego po miesiącu?

pracownicy

Nawet nie będę czytać tego co zostało, bo widzę, że byłaby to dyskusja z Twoimi domysłamii już po pierwszym zdaniu. Nawet z 1 osoba z tych które zostały wymienione jako piszące posta nie zostały trafione. To jest zdanie zwykłych pracowników na temat tego co wypisujecie, nie liderów czy kierowników. Pozdrawiam

jaaa

No ok o windykacji jest dużo wiadomości a co ze sprzedażą? co z jej kierowniczką?jak dzwoniła do mnie zapraszając mnie na rozmowę była nawet miła...

;):)

z tego co wiem ,mają zabrać telefony stacjonarne z CC sprzeda jeden to na toster będzie, i jeszcze mu parę groszy zostanie;)

jack

A jak w wypłatami w tej firmie, rozumiem atmosfera kiepska itd, ale mnie interesuje kwestia terminowości płatności za pracę. Są opóźnienia a jeżeli tak to jakie?

awr

e-kancelaria zajmuje się windykacją, to taka paraprawna dziedzina. Wydawałoby się, że ludzie na poziomie pracuję. Twój wpis, tanie obelgi, świadczy o dużej racji wpisów byłych pracowników.

patka

hahaha zgadzam sie z 100%

Praca jak każda inna, dasz z siebie więcej niż ponad przeciętnie to nawet zarobisz powyżej średniej krajowej. Robią prognozy finansowe zgodnie z obietnicami więc będą się rozwijać, więc może w przyszłości będzie lepiej...

po komentarzach widze ze nic sie nie zmieniło, pracowałam tam chyba 2 lata temu. Zarobki powiedzmy w normie, ale o tych kokosach od umów nie ma co marzyć. (usunięte przez administratora) Na dodatek kierownictwo raczej nietrafione. To że ktos miał we Wrocławiu wyniki i wielbi pana (usunięte przez administratora) jak boga nie znaczy ze bedzie dobrym kierownikiem. Na to stanowiesko trzeba miec troche odwagi cywilnej zeby działac z ludźmi.

Jana

Czy to o czym piszecie dotyczy windykacji czy tylko dzialu handlowego? moze sie wypowiedziec ktos z windykacji w temacie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)