Opinie o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Ron

Programista NET - pytanie do byłych pracowników IT, jak przedstawia się obecna struktura działu. Komu podlega obecne stanowisko? To jest nowo tworzone miejsce, czy wolne po poprzedniku?

lola

Ja mam. Otwórz sobie konto to zobaczysz a że masz beznadziejny bank i nie księguje to masz problem.

Lola

To jak już nie jesteś pracownikiem EKA to poszukaj sobie proszę innego zajęcia a nie próbujesz wejść w role zbawiciela pt. Ku przestrodze ....nonsens

Piłki

Masz racje dobrze ze ten gowork jest bo połowa tych biednych użytkowników nie miała by ujścia w w swojej rzece żółci i co biedacy by zrobili . Na szczęście patrząc na ilośc postów a ogólna liczbę pracownikow na tym forum wypowiadają się sami nieudacznicy.

york
@Piłki

Jeśli masz rację, że wypowiadają się tu sami nieudacznicy, to witaj w tym zacnym gronie :-d

aanonim

Witam, czy ktoś współpracuje z EK jako Partner? Pozdrawiam

Vicky
@aanonim

Zaaplikuje, spotkam sie, wyrobie sobie własną opinie i podzielę się na forum. Rozumiem, że przelewy widziałeś, skoro dzielisz się tą informacją.

Vicky

Rozważam aplikowanie na stanowisko księgowej. Jak wyglądają warunki pracy w dziale? Jak szefowa?

Windykator

mało konkretna, dużo obietnic, trochę opowieści o firmie i o tym czym się zajmuje, scenka z negocjacji banalna

o doświadczenie, o sprawy którymi się zajmowano, o stanowiska i łączny czas na podobnym stanowisku, kilka pytań a co by było gdyby, ile by się chciało zarabiać i czego oczekuje od pracodawcy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
BYLA

SZUKA SZUKA I SZUKA DZIS (usunięte przez administratora) MIAL KOLEJNE ROZMOWY NA TEMAT SPRZEDAZY FIRMY

jaro44

możesz mi coś podpowiedzieć?

L

popieram przedmowce, 100% PRAWDY!!!!!

marcinek~~

mam kilka kwestii odnośnie pracy w centrali we Wrocławiu. Prośba o odpowiedzi na poniższe zagadnienia ;) 1. perspektywy rozwoju, 2. mozliwosc awansu, 3. atmosfera, 4. czy po okresie probnym daje umowe o prace na czas nieokreslony, 5. czy nie ma problemu z przedluzeniem umowy po okresie probnym, 6. pakiet socjalny ? dzieki

tak właściwie to jest to kancelaria czy jakiś inny rodzaj firmy? bo e-kancelaria to kojarzy mi się z czymś nie koniecznie do końca związnym z normalną kancelarią. tylko to jakieś porady prawne czy coś... mozna tam pracować, bez skończonych studiów i udzielać porad prawnych klientom? poszukuję zatrudnienia, a jeszcze prawa nie skończyłem. mam sporą wiedzę, więc myslę, że się mogę sprawdzić. pozdrawiam

M++++

może kiedyś były plusy, to jest dobra praca na początek aby nauczyła Cię życia i podejścia. (usunięte przez administratora)

kinia

no napiszcie coś :) chcemy się dowiedziec ttroche jak jest w e-kancelarii, wybadac sobie teren itp. jak czytają to obecni pracownicy to niech pomogą, serio to dla mnie ważne

celebrytka20

hej,hej coś się tam zmieniło ?? czy dalej tak jak 2 lata temu??:)

kinia

nie pisz dwa dni tylko napisz konkretnie: typ umowy, zarobki, atmosfera, benefity- czy cos Ci tu nie pasuje i dlaczego :)

byla

wiesz co , jak robisz swoje i masz wyniki to on jest ok, ale jak zauwazy ze sie opier.... to masz z nim przej.....ne :)

BYLA FRAJERKA

zeby wymienic co sie nie podoba to pisalabym 2 dni.

karola

witam, ostatnio pojawiło się ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisko administracyjne, a dokładnie w sekretariacie proszę o informację czy warto wysyłać.

Karola

Była dlugo tam pracowałaś? P.s dzieki za info :)

Rufus

Olbrzymia rotacja mówi sama za siebie.(usunięte przez administratora)

M++++

ja pisałam o czasach przeszłych czyli min 3 lata wstecz. Premie były i czasami duże, zalezy na jakim poziomie był plan. Teraz na rynku jest ciężko i logiczne o premie też.(usunięte przez administratora). Kto tam nie pracował ten nie wie jaki jest klimat po miesiącu, czasami już po 2 tygodniach cała prawda wychodzi na jaw. Nie żałuje tam pracy a tym bardziej że im podziękowałam.(usunięte przez administratora) Wrócić bym nie wróciła.

Maccam

co do przerwy - poczytaj kodeks pracy i podziękuj ustawodawcy :)

M+++

w oddziale? jak oddziałów juz nie ma...pracowałam w tej firmie długo. (usunięte przez administratora). Mniej stresu. Wiem że mnóstwo się zmieniło. Ale nie na lepsze...plany jak wszędzie ale fakt firma jest znana z tego że back office ma słaby.Windykacja marna. Gadanie o oddziałach, windykacji terenowej już nie daje rezultatu bo cóż przedsiębiorcy są mocno świadomi, mają swoich prawników, niektórzy działy windykacji. Kokosów już na tym nie zarobicie, jest ciężko. Ale te 2 lata pracy były (usunięte przez administratora)pod względem kasy bo jak ktoś robił plany na wysokim poziomie to i 3000 tys premii mógł wziąć ale stres, bałagan, (usunięte przez administratora)gdzie indziej ale w branży windykacyjnej i mam czysty umysł :) pozdrawiam!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)