Opinie o Nissan Polody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nissan Polody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nissan Polody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Polody w Poznań

Zawiedziony

Pracowałem w tej firmie . Nie polecam. Przez cały okres pracy, ani podwyżki, ani wypłaty za nadgodziny nic. Bardzo kiepskie warunki pracy. Poziom wynagrodzeń żenujący. Brak kultury biznesowej Pana Prezesa który nie nadaje się na to stanowisko. Poniżanie pracowników , wieczne wrzaski i krzyki .Wymagania, którym nie idzie sprostać.Zero zrozumienia. Wieczne krzyki i fochy. Katastrofa. Firma zatrzymała się na poziomie lat 90. Pomieszczenia socjalne dla pracownika - szkoda spisać. Nic od siebie, a od reszty wszystko za darmo. Zero refleksji przy takich rotacjach - brak pomysłu na zarządzanie.. Zero zdolności do podejmowania decyzji.Wiecznie zajęty tylko nie wiadomo czym. Odchodzą najbardziej lojalni i oddani pracownicy - to już chyba mówi samo za siebie. W skrócie - w tej firmie pracownik jest najgorszym złem!

@Doniu

Na święta wypłacali Wam kasę jeszcze przed samymi świętami, każdy pracownik dostał tę samą kwotę? Rozumiem, że tutaj wystarczy wykonywać sumiennie swoje obowiązki i ma się zapewnioną pracę na lata? Czy jak ktoś pali fajki to może te dwie przerwy rozbić na kilka krótszych?

Izabela

Jak wygląda praca na kierownika w dziale handlowym? Bo widzę tu same wpisy praktycznie o szeregowych pracownikach, a akurat ja bym była zainteresowana managerską pozycją, na którą jest ogłoszenie właśnie. Lubię pracę z zespołem i mam już trochę doświadczenia, a dużo tutaj jest osób podległych do nadzoru?

@@

A ile pracuje się jako kierownik zanim awansuje się na etat handlowca, długo jakoś? Na jakim etacie masz więcej obowiązków, na kierowniczym?

...

Czy w tym roku dostaniemy chociaż raz premie swiąteczne jak inni? Może jakieś symboliczne 1500zł dodatkowo?

Teresa
@...

Co oznacza jak inni? Jedne działy coś dostają inne nie? A mechanicy? Chciałem aplikować na aktualną ofertę i wpadłem zobaczyć co słychać w wątku. A oprócz premii świątecznych jakieś inne motywacyjne są?

Zawiedziony

Obiektywny
@Zawiedziony

Ty Zawiedziony w zeznaniach się gubisz, brak pomysłu na zarządzanie ? Gość 4 salony postawil !!! Odchodzą najbardziej oddani i lojalni .... co to za lojalność się pytam a w temacie kasy, przestańcie głupoty pisać, tylko nygusy i nieudaczniki nie zarabiają .

k

zarabiają donosiciele, podlizusy,

nick
@Obiektywny

ciekawe tylko dlaczego ci "nieudacznicy" nagle w innych firmach zaczynają super zarabiać, są doceniani i zadowoleni...

Ggg

Niech by sobie i 20 postawił. Lepszym człowiekiem nie będzie,

@
@Zawiedziony

Cała prawda. Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło. Wieczne poniżanie, krzyki i (usunięte przez administratora) przez Prezesa. Dawno powinien przekazać paleczke dzieciom swoim a nie robić wieczny zament i psuć atmosferę w pracy.

Doniu Nowy wpis
@Zawiedziony

Nadal tam pracuję i jak czytam te wpisy to widzę te twarze które nic nie wnoszą do biznesu nic do firmy nic do samych siebie tylko chcą brać i wymagać a wystarczy trochę kultury obycia z światem jaki ich otacza i trochę sumiennej pracy nad sobą i w pracy. Ja na święta dostałem 500 mało czy dużo koleżanka w Lidlu 600 ale na paleciaku (usunięte przez administratora) od 6 do 14 a w pracy ma 2 przerwy i baterię w (usunięte przez administratora) i nie ma nic więcej niż ja. Popracuję jeszcze i pewnie zmienię na inna prace ale wiem ze sie tu nauczyłem dużo. Poprzednie z branży była dużo gorsza i berdzie znana w Poznaniu.

@Doniu

anon Nowy wpis

Symbolczne 1500 haha, karta sodexo 300zł i bujaj sie, tak ich dziad wynagrodził

Teresa Nowy wpis

Ksenia

To co jest nie tak z zarządzaniem? W czym to się przejawia i jaki ma wpływ na pracowników? Podaj jakieś przykłady, jeśli możesz. Wtedy stanie się to bardziej zrozumiałe dla osób, które chcą tutaj kandydować, czyli np. mnie :P

Faktycznie zarobki takie słabe, jak ktoś tutaj pisze niżej? Zajrzałem tutaj, bo takie ogłoszenie jest specjalista ds. gwarancji. No i właśnie nie podają tej stawki, ktoś może chociaż przybliżyć mi, ile mniej więcej tam można zarobić? Jest w ogóle jakaś podstawa?

Q

Beznadziejne wynagrodzenie, brak jakichkolwiek dodatków dla pracownika, brak możliwości rozwoju. Głęboka (usunięte przez administratora) Najgorsze miejsce pracy jakie można sobie wyobrazić w największym koszmarze.

@Q

Skoro jest tak źle, jak opisujesz, to skąd tam się biorą chętni do pracy? Opisywane przez Ciebie w niewybrednych słowach wynagrodzenie, to jaką stanowi kwotę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nissan Polody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Izabela

@
@Izabela

Z kierownika satjesz się handlowcem. Tylko w papierach masz zaznaczone ,że stanowisko kierownicze ale jest to stanowisko pseudo kierownicze.

Lili
@@

A co z kasą? Jak ktoś staje się handlowcem, to co z kasą? Pensja rośnie jakoś? Albo może jest większa prowizja dla handlowca?? Jakiekolwiek inne zmiany poza papierowymi są?

@Izabela

Przychodź, zwalnia sie własnie miejsce w handlowym.

Don
@...

A czemu się miejsce zwalnia, ktoś odszedł, czy firma zwolniła? Co tu jest z tych dwóch opcji bardziej prawdopodobne? No chyba, że tzw. trzecia droga. Czyli ścieżka kariery, jak to lubią w ogłoszeniach pisać. Czyli satysfakcja z obowiązków i zarobków + szkolenia, możliwość podwyżki i awansu?

@@

Nissan Polody szuka kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6000 ?

Gosr

6000? W normalnej firmie handlowiec zarabia grubo ponad 20 30 tyś. Ty chcesz tyrać za 6000zł? (usunięte przez administratora)Uciekać jak najdalej od tego miejsca.

Katarzyna

Hej, chciałabym dopytać o ofertę pracy na pracownika aktywnej recepcji ze strony firmy. Jest to stanowisko jednoetatowe czy są jakies zmiany? Poza tym nie podano widełek, wie ktos jak to wygląda? Myslę nad złożeniem cv, pomóżcie!

@Katarzyna

W dyskoncie spożywczym masz wieksze możliwości rozwoju i wynagrodzenie.

ONA
@Katarzyna

Do twoich obowiązków może należeć tez np sprzątanie, chyba że podliżesz się szefowi i bedziesz jego pupilką

Anka
@Katarzyna

Do zamknięcia. Upadłość konsumencka żeby mieli za co długi pospłacać. Praca tam to nierozwojowe (usunięte przez administratora). To cofanie sie w czasie do (usunięte przez administratora). Każdy dzień to strata życia, zdrowia i wszystkiego co liczy się w życiu. Zarzadzanie przez nie mającego pojęcia o rzeczywistości i obecnych realiach (usunięte przez administratora) bojącego sie o swoją posadkę na którą wskoczył przez pomyłkę, wszystko kosztem morali i personelu. (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Odradzam jakikolwiek kontakt i styczność z tą porąbaną firmą! Pracownicy w tej firmie jest nawiększym złem, (usunięte przez administratora) A oni, na każdym kroku pokaz zakłamania i obłudy. Ale spokojnie zła karma wraca. Zobaczycie.

Idzie zima

Czy w tym obiekcie jest ogrzewanie? Jaka średnia temperatura towarzyszy w ciągu dnia w budynku ?

Czy pracownicy w Nissan Polody dogadują się między sobą?

Helena

Możesz rozwinąć myśl? Dlaczego pracownicy się ze sobą nie dogadują? Jest jakiś główny powód czy po prostu czynnik ludzki?

X

Nie, kablują na siebie, obgadują się i podkładają innym nogi

Z
@X

Nie wszyscy tacy są ale są etatowe kable i donosiciele. Bardzo interesują sie życiem prywatnym innych, zbierają ploty i herezje i potem ze słoikiem wazeliny idą kapować i sprzedawać na góre. I na wypłatę wpada wtedy dodatek funkcyjny dla kabla i donosiciela i premia za lizanie(usunięte przez administratora)

@Z

To tak tutaj wszyscy się swoim życiem prywatnym dzielą że jest o czym plotkować? Może wystarczy o tym nie mówić to plotki się skończą? Za zaangażowanie w pracę żadnych premii nie ma? Może chociaż podstawa pensji jest wysoka? Chętnie sie dowiem jak to wygląda u was.

Klient

Potwierdzam. Nikomu nie polecam tej firmy. Ja czuję się (usunięte przez administratora) przy zakupie Mitsubishi. ŻENADA.

Zuza

Codziennie awantury to coś normalnego w tej firmie. (usunięte przez administratora). Chcesz być poniżona? Bardzo proszę. Nie ma żadnego problemu. W tym miejscu pracy nigdy nie usłyszysz czegokolwiek na plus. Nigdy. Miejsce pracy naprawdę dla osób odpornych na szkodliwe warunki i wieczny (usunięte przez administratora)psychiczny. Brakuje osób do pracy. Jedna osoba ma robić kilka funkcji na raz bo za (usunięte przez administratora) tak było. Koszmar. Nie polecam tutaj nikomu pracować.

@Zuza

No jakie stanowiska brakuje osób, jest jakaś rekrutacja? Bo nie widzę tutaj niczego. A co do tych sytuacji, które opisujesz, to z kim są te awantury dokładnie, coś między pracownikami czy między pracownikami a kierownictwem, co się dokładnie dzieje? Może gdzieś po prostu trzeba to zgłosić?

Czy w Nissan Polody zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

H

Tak a potem przedluzane

@H

A co w przypadku chęci przejścia później na umowę o pracę? Kiedy byłaby już taka możliwość?

Tytanik

Poskładali już prawie wszyscy wypowiedzenia. To kto tam będzie pracować. Sami się przebiorą i będą tyrać na siebie. Zatrudnić się też nikt nie chce nowy, bo nikt nie przyjdzie w takie bagno zdrowy na umyśle. Nie doceniają tych co mają. To jaka tu logika. Zamiast zadbać i docenić dobrych ludzi to jeszcze ich się gnoji. Tragedia.

Taki tam

Dla mnie najgorszy był codzienny stres związany z pojawianiem się właściciela, człowieka, który stosuje mobing wobec pracowników, bardzo źle ludzi traktuje również osoba z księgowości, przykre

@Taki tam

No... Jeśli tak faktycznie by było to można pewnie określić, że to przykre, tyle że o co konkretniej chodzi? Co niby takiego robił?

Bardzo nieprzyjemna firma, odradzam, przede wszystkim nie szanuje sie tam ludzi, atmosfera stresu i poniżenia

A konkrety, co dokładnie oznacza u ciebie to 'nieszanowanie ludzi'?

Owsianka

Prawda. Atmosfera fatalna, gorzej się nie da. Poniżanie na każdym kroku. Świat absurdów, świat sprzeczności. Przeciętne wynagrodzenie niewspółmierne do wysiłku, trudu. Manipulacja przy wynagrodzeniu. Wieczne problemy i niezadowolenie nie wiadomo z czego. Dużo etatowych kapusiów. Nie polecam. Fatalne miejsce pracy.

Tragedia

Brak możliwości rozwoju, brak inwestowania w pracownika, praca nudna, źle płatna. Nie doceniają dobrych pracowników. Atmosfera tak jak piszą inni w tej firmie jest fatalna. Beznadziejne zarządzanie a właściwie jego brak. Zwolnią się wszyscy, każdy inny pracodawca oferuje lepsze warunki pracy. W tej firmie czas sie zatrzymał w 90tych latach. Naprawdę jest źle. Strata czasu.

Rysiu z klanu

No nie przesadzajmy. Rozpisało się robactwo co sobie nie radziło i pluje jadem z kąta pod miotłą siedząc. Fakt faktem atmosfera jest w tej firmie ciężka, szefostwo da się lubić, nawet czasem dosyć pozytywnie. Pracujesz to zarobisz. Myślę, że jesli nic nie reprezentujesz swoją osobą, to nie masz czego szukać w tej firmie. Dla mnie pozytywnie.

Joanna

Dobrze zarobisz czyli?

Jaskier
@Rysiu z klanu

Tak Piotrusiu, tak tak, rodzinka zarobi he he

Heniu
@Rysiu z klanu

Nie zgadzam się. Ja aktualnie pracuję i nie potwierdzam. Pracownicy nie sa sprawiedliwie traktowani( i nie ma to zwiazku z ich pracowitością inteligencją itp), szefostwo… cuż… szkoda die rozpisywać…trza dpadać

Odpowiadam
@Rysiu z klanu

Kto tu pluje jadem, byli lub obecni pracownicy wyrażają swoje zdanie na temat firmy. Mają do tego prawo, po to istnieje ta strona. Nie nazywają nikogo robactwem, po prostu NIE polecajà tejże firmy, nikt generalnie nie poleca, zdania sà podobne, więc to chyba nie przypadek? W agresywny sposób zwykle proboje tlumaczyc sie winny? Wyrazajac sie w taki wlasnie sposob tylko potwierdza zresztą negatywne komentarze

@Odpowiadam

Ale czy to znaczy że już nie może być ani jednej pozytywnej opinii?

Pap

Tragedia. Najgorsze miejsce pracy jakie sobie można wyobrazić. Nie polecam największemu wrogowi tu wylądować.

Vvv

Nie polecam: 1. Brak jakichkolwiek benefitów, socjalu, 2. Nieprzyjemna atmosfera pracy, atmosfera poniżania pracownika( właściciel) 2. Brak jasnych obowiązków przy przyjmowaniu do pracy- potem obowiazki sa stopniowo dorzucane ale to nie generuje podwyżki 3. Mobing ( gł ze str wlasciciela oraz ksiegowosci)

@Vvv

To serio prawda z tym złym traktowaniem ludzi co tu piszecie? Bo dziwię się, że nikt nie próbował czegoś z tym zrobić, gdzieś zgłosić? Chyba, że było to zgłaszane już? Bo widzę, że kwarantannę to ktoś zgłaszał akurat podobno

Odpowiedź
@Wanda

Ludzie boją sie straty pracy. Ktos zglosi i co? Nikt go nie poprze potem

Beata
@Odpowiedź

To z tego co piszesz to chyba nie stajecie za sobą? Chyba warto by było zebrać się grupą i pozgłaszać razem...

Onek
@Vvv

Zgadzam się bo to prawda. Jeszcze teraz te upaly i meczymy sie jak te szczury bez klimy

Ewelina
@Onek

To powinni coś z tym zrobić. Nie kupili nawet taniego wiatraka by było jak przetrzymać te najcieplejsze dni?

Ktoś

Nigdy nie polecam firmy . Nic dobrego. Bardzo zła atmosfera, bardzo złe traktowanie ludzi. Obrażanie, donoszenie, poniżanie, lizusostwo to firmowe etykiety

Ty
@Ktoś

Niszczą innych ludzi uczciwych

Wanda

Jeszcze ponad miesiąc temu ktoś tu pisał o naruszaniu kwarantanny domowej, podobno ktoś miał to gdzieś zgłosić. No i coś to dało w ogóle czy zero reakcji? Są tu jeszcze jakieś pandemiczne spięcia czy skupienie poszło już w inną stronę, bo restrykcje zaczęli ściągać?

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Polody - Poznań

• Jak się pracuje w Nissan Polody?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Polody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissan Polody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nissan Polody

Nissan Polody