logo Schiever Polska Sp.z o.o. Auchan

Schiever Polska Sp.z o.o. Auchan

Zielona Góra

Opinie o Schiever Polska Sp.z o.o. Auchan

setikjo;h 2013-07-11 13:23:17
Pracuję tam od niedawna, jako pracownik działu. Umowa o pracę, najniższa krajowa, po przepracowaniu połowy roku, można otrzymać co 3 miesięczną premię 150 zł (słyszałem że niektóre działy mają mniej). Premia. Co roku podwyżki zależne od inflacji, w tym roku była 3,7% do kwoty brutto oczywiście. Obowiązków otrzymuje się dużo jak na jedna osobę. Niektórzy przełożeni sądzą, że można robić 3 rzeczy naraz. Organizacja pracy jest kiepska, stwierdzam, ze to kompletny chaos. Masz zrobić to, to, to i to. Czasu nie starcza, gdyż obsługuje się w międzyczasie klientów. Małe możliwości awansu, firma z biegiem lat raczej redukuje zatrudnienie.
Są jednak plusy: Czas leci szybko, liczne szkolenia. Jest socjal w postaci szybszego dostępu do lekarzy specjalistów, tanie obiady na stołówce (należy się jednak spodziewać odpowiedniego stosunku cena - ilość, prościej mówiąc obiady są dość skromne)
setikjo;h 2013-07-22 13:01:27
Nie wiem jak na innych działach, ale na moim jest to premia za sprzedaż towarów lub usług "strategicznych" dla marketu. Dział musi sprzedać docelową ilość towaru w miesiącu, cel musi być zrealizowany w każdym miesiącu kwartału. No i trzeba mieć przepracowane pół roku by się kwalifikować.
pracownik 2014-04-25 17:09:37
pracowników traktuja jak szmaty a w szczególności seniorka sklepu, ciągle odciaga od pracy a póżniej wręcza albo nagany albo kary. do pracowników też nie fajnie się zwraca, jak sie pytasz coś to odzywa sie między innymi

* w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
a jak ktoś jej się nie podoba to tej osoby się pozbywa. kiedyś tam pracowało około 10 osób a teraz tylko 4 nikogo nie chcą przyjmować bo myślą ze te 4 osoby zrobią około 100 jak nie więcej produktów, to jest jakaś paranoja, a co ja robot jestem. jeżeli ktoś chce się zatrudnić a schiever polska (auchan) zielona góra. cukiernia - piekarnia to naprawde odradzam. jeżeli jesteś jeszcze normalny( na) to się tam nie zatrudniaj bo inaczej wylądujesz w psychiatryku. przemyśl zanim tam pójdziesz!
pracownik 2015-04-24 12:41:07
Nie pracujcie tam nigdy!!!
Pracownik2015 2015-06-23 10:28:54
Witam, pracowałam tu do niedawna, ale zwolniono mnie, i to nie kierowniczka lecz baba (PANI A.) która można powiedzieć będąc na zastępstwie, tak o, i mówiąc poprzez znajomych... tak się nie robi, swoję obowiązki wykonywałam sumiennie, nie było do czego się przyczepić, ale jej ewidentnie coś nie pasowało, mówiła idź do domu, a następnegp dnia dostawało się zjeby, taka właśnien robota, nie jedna osoba ostrzegała mnie i innych, żeby nie zwracać uwagi na nią, ale się nie da, musi mieć problemy rodzinne, że wyrzywa się na pracownikach.
baska 2015-09-25 20:07:07
co do pani A..od razu skojarzyłam o kogo chodzi. Wystarczy, że nie pasujesz jej, nie chodzi o wykonywanie obowiązków, ale o Twoją osobę, nie wiem może wyczuwa że jesteś lepszy od niej, traktuje jak konkurencje i wtedy robi Ci problemy i to nie małe, jak w przypadku wyżej tracisz pracę. Dużo zależy od działu i osób, z którymi współpracujesz, jeśli trafisz dobrze jest na prawdę.
ala 2016-02-21 21:18:34
Pracownika zatrudnionego na czas określony można zwolnić, bez podania przyczyny...
kamień 2016-05-11 20:29:06
oby nie :) zazwyczaj można się dogadać, zawsze jest opcja za porozumieniem stron
Zostaw swoją opinię o Schiever Polska Sp.z o.o. Auchan - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schiever Polska Sp.z o.o. Auchan