Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

Podobno pracując w firmie Unihouse można liczyć na zarobki 5600 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Na jakim stanowisku?

Jakotako

Kilka miesięcy temu zwolniony został zastępca kierownika działu wykończeniówki. Powód - Niemcy mieli zastrzeżenia do dwóch "próbnych" modułów które zostały wysłane. Do ostatniego dnia przy tych modułach biegali - dyrektor realizacji, kierownik kontraktu i kierownik projektu. Nie widzieli jaki produkt jest wysyłany??? KK nawet mówił że nie ma czym się martwić ponieważ w Niemczech są ludzie to poprawią. Gdy prezes dowiedział się o uwagach inwestora to postanowił zaszaleć i znaleźć winnego. W/w trójca szybko się wybieliła, nawet zaczęła atakować fabrykę że wysyła buble. Trzeba było znaleźć kozła ofiarnego więc winny okazał się ten czwarty :) Cyrk na kółkach. Jeżeli ktoś chce podjąć pracę to niech zapamięta - nie szukać przyczyn tylko szukać winnych i za wszelką cenę starać się wybielić. "Likwidując" winnych pokazujemy że coś robimy z problemem. Właściciel firmy od lat stara się żeby ta firma stała się dochodowa. Od lat na szczycie są te same osoby. Wnioski każdy może wyciągnąć sam.

@Jakotako

Zaraz rok minie, ciekawe czym teraz nas zaskoczą bo napewno nie daniami na wigilii pracowniczej.

Nie polecam. Pracowałem w tej firmie półtorej roku i mogę śmiało napisać że ilość stresu oraz różnego rodzaju przykrych sytuacji ze strony kierowników, majstrów lub tych naganiaczy którzy siedzą w szklarni i ich jedynym zadaniem jest zamawianie materiałów z magazynu, a i przy okazji szwędanie się ze stanowiska na stanowisko i poganianie pracownika lub też obgadywanie innych pracowników jest tam na porządku dziennym. To wszystko ma bardzo zły wpływ na atmosferę pracy i ogromie potrafi zniszczyć psychikę. Czas spędzony w tej firmie okazał się totalną porażką, a nie była to jedyna firma w której pracowałem. Ale jeżeli ktoś chcę spróbować, przekonać się na własnej skórze to proszę. To tylko moja subiektywna opinia o tej firmie.

Młody
@Michał

Powiesz coś do jednego zaraz wszyscy wiedzą dużo gierek słownych masakra po prostu dobrze ze mam to za sobą

Brak słów

W tej firmie nigdy, przenigdy nie usłyszysz słów dziękuję za wykonaną ciężką pracę. Dają nierealne do wykonania zadania, po czym szukają kozła ofiarnego ich własnych pomyłek i zaniechań. Nie radzę zatrudniać się w tej firmie jeśli nie chcecie być mimo ciężkiej pracy traktowani jak pomyje.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Toja

Zapytajcie jak "krótkiego" potraktowali.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Unihouse?

Zależy co chcesz robić.

Bravo

A co? Akord nie wychodzi? Trzeba bardziej sue starać.

Bravo

Brawo Unihouse, podpisanych wiele kontraktów, ciąglosc pracy, dobre wypłaty. Da się do Was wrócić?

Midas
@Bravo

To my dziękujemy Przemek! Ty nas tego nauczyłeś :) Pewnie, że się da! Wracaj w każdej chwili.

@Midas

Organizacyjnie widzę, że jest bardzo dobrze, co prawda ludzie narzekają ale teraz będą robić nawet za najniższą krajową.

Naganiacz

Znajomy zaproponował mi fuchę w UH, nie muszę na niczym się znać, wystarczy ze będę pilnował terminów.

wolny od unihous'u

Witam. Pracowałem w tej firmie prawie od początku, odszedłem już jakieś 1,5 roku temu. Jak zaczynałem pracować w tej firmie w 2010 roku to na konto nie wpływało mniej jak 2800zł jako pracownik fizyczny, Majstrowie wypłaty w 2020 na poziomie 2700zł-3500zł (żal było patrzeć na odcinek) Podczas rozmowy o podwyżkę słyszało się tylko, że praca jako majster to PRESTIŻ ale tego prestiżu w portfelu nie było. Jak ktoś miał pomysł do usprawnienia produkcji lub poprawy warunków pracy to nawet nie było rozmowy. Rób co masz robić/ nie wtrącaj się /to nie twoja sprawa i produkuj kolejne tabelki w exelu dla półgłówka H/e/n?i)a. Nie polecam nikomu. Nepotyzm w tej firmie sięga zenitu, a jak nie chodzisz strzelać z ucha dla kierownika to zapomnij o czym kolwiek.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Unihouse?

Jakotako

Kiedyś na kontrakcie jeden z pracowników złamał rękę lub nogę. Bez żadnej pomocy lekarskiej dostał bilet do Polski. Sam musiał dotrzeć na lotnisko. Kierownik który był wtedy nadal jest kierownikiem. Może takie sytuacje już nie zdarzają się.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Unihouse? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Brygadzista

Popuś

Brygadzistą zostaje osoba z doświadczeniem w UH , osoby z zewnątrz muszą trochę przepracować i wykazać się.

@Popuś

Pewnie chodzi o brygadzistę w serwisie

qwe

Witam chcialbym zapytac o prace w firmie unihouse czy warto sie zatrudnic lub tez lepsze firmy na rynku ?

Popus
@qwe

A co Ty chciałbyś tu robić...?

Jasło

Cóż sama rozmowa była ok. Pomijając fakt, że odbywała sie w stołówce i trzeba było wygonić osoby jedzące, żeby przeprowadzić rozmowę. Ogólnie to cudem było, że do spotkania w ogóle doszło. Nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie, przekładanie rozmowy to norma. Ogólnie zostałem przyjęty i się zgodziłem, choć zaproponowano żałosne zarobki jak na to stanowisko. Kilka dni później dostałem telefon, że prawdopodobnie praca będzie na 3 zmiany a nie na 1 i czy mi to pasuje. Czarę goryczy przelał telefon kilka dni przed pierwszym dniem pracy, że prezes jednak nie podpisał umowy i rekrutacja jest wstrzymana. Poziom organizacji to zero bezwzględne. Totalny brak kompetencji. Jedna wielka porażka.

Lidia
@Jasło

Brzmi strasznie, zero organizacji. I oczywiście nie zapłacili za zmarnowany czas?

On

Pweien chlopak pracował na stolarni i pracowal moim skromnym zdaniem dobrze czesto go widzialem jak kładl trapy na balkonach kład ich 3 dziennie bylo 2 ekipy druga ekipa kladla 2 dzienie gdy owy chlopak poskarzyl sie majstrowi stolarni ze druga ekipa ma pretensje ze robi wiecej zaczelo sie szykanowanie tego chlopaka przez ty pracownikow co robili mniej to bylo celowe dzialanie na szkode firmy opuznianie owych prac wynoszenie desek trapowych na lewo .chopak nie wytrzymal jak kazano mu klasc dwa ostatnie trapy w deszcz moze nie za wielki ale padalo i porzycil stanowisko pracy za co zostal ukarany nagana i nie dostał premi za caly miesiac z czego majster byl bardzo dumny ze dal nagane a koledze nie chodzilo ze deszcz pada tylko jak ktos wali w uja pare miesiecy to dlaczego ma nadrabiac robote za kogos proponowano mu przeniesienie na elewacje ale sie nie zgodzil i zlorzyl wypowiedzenie nawet pani prezes tego zakladu olala sprawe bo owy majster jest najlepszy przeciesz ale nie dla ludzi chlopak pracowal niebyl obiboki w tej firmie maja dobrze koledzy (usunięte przez administratora) majstrow im wolno wszystko o taka fajna firma

Ona

Super firma niedba o nic najnisza krajowa to 18.30 zl za godzine a ludzie pracuja za 17 brutto i nie zapowiada sie zeby podniesli do tej minimalnej krajowej majstry maja w (usunięte przez administratora) pracownikow sami kase premie biora a zwylkym pracownikom resztki na produkcji jest najgorzej

@Ona

Zastanawia mnie jedna sprawa. Napisałeś, że pracuje się za 17 brutto za godzinę. Czy taka stawka widnieje na umowie? Wydaje mi się, że podpisując umowę zgadzamy się na dane wynagrodzenie więc nie wiem skąd później zastrzeżenia co do tego. Chyba, że coś w trakcie się zmieniło?

Ona
@Monika

Tak zmienilo sie najnisza krajowa i obowiazkiem pracodawcy jest wyrownac czylj wykonac tzw .anek do umowy na ta minimalna od 1 stycznia 17 zl obowiazywalo w roku 2020

nik
@Monika

Nawet jeśli się zgadzamy to nie znaczy, że nie możemy o tym mówić i oczekiwać więcej, czyż nie?

@nik

Oczywiście, że można. A próbowaliście rozmawiać o podwyżkach? Można sobie na taką podwyżkę indywidualnie zapracować czy raczej jak już się zdarzają to dla wszystkich?

PIOTR

Witam pracuje juz w unihusie 8 rok firma słabo stara sie o pracownika. Co do czasu pandemi okazało sie iz firma znajduje sie w epoce telegrafu bardzo słabo stai co do rozwiązań informatycznych aby coś załatwic trzeba udać sie osobiscie z działu na dział maszyny poodcinane od internetu ogromna ilosc obcokrajowcow ludzi pracujacych bez umów na czarno nie wiem jak wygladał (usunięte przez administratora) ale myślę ze to jest to (usunięte przez administratora) i mnożacy sie nadzór naganiaczy kturych zadaniem jest zamowienie towaru z magazynu i wydrukowanie rysunku ogólnie reasumując zakład przedzie ogromny o zasięgu europejskim ale po kolizji widlaka z bramą wjazdową ma brak funduszy na jej wymiane wiec sami zdecydujcie czy warto tam pracowac.

Popuś

Kolejna osoba z 11 letnim stażem się zwolniła. Wkrótce ruszają Niemcy i okazuje się że jedyna osoba co rozmawiała po niemiecku też już uciekła.

@Popuś

Hej @Popuś, możesz powiedzieć dlaczego pracownik z tak długim stażem w Unihouse zwolnił się? Czy w ostatnich miesiącach w firmie zaszły jakieś drastyczne zmiany mające wpływ na warunki pracy?

@Małgorzata

To całokształt, cały czas presja by wyrobić się w czasie, potem pretensje ze coś jest zrobione powierzchownie. Korporacja budowlana... Szok

Popuś

Odchodzą stąd ludzie pracujący praktycznie od czasu powstania pierwszego modułu, to już mówi samo za siebie.

@Popuś

Czy w takim razie rotacja pracowników w Unihouse jest znaczna? Czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na wynagrodzenie konkurencyjne na rynku pracy? Jakieś benefity wynikające z zatrudnienia w Unihouse?

@Małgorzata

Rotacja jest bardzo duża, z mojej 11 osobowej grupy z którą się zatrudniałem, ostały tylko dwie osoby. 80% kierowników budów z którymi pracowałem już odeszło. Zarobki niskie, tyle że regularnie wypłacane.

Tutu

Jeden wielki (usunięte przez administratora) słaba płaca, mieszana atmosfera, coraz więcej wymagają a na każdym kroku czepianie się o każdy szczegół. Nie polecam.

@Tutu

Hej @Tutu, czy zakres Twoich obowiązków zmienił się od czasu podpisania umowy z Unihouse? Jeżeli tak, czy poszła za tym podwyżka? Liczę na to, że znajdziesz chwilę aby dodać te informacje.

Tutu
@Małgorzata

Zakres obowiązków coraz większy, żadnej podwyżki nie było, stawka 17.50... a jeżeli są już jakieś podwyżki to marne grosze, premia jest zmienna a gdyby nie to, to wypłata była by już całkowicie karygodna. Typowa praca fizyczna, zrób to zrób tamto w bardzo szybkim czasie za marne pieniądze. Traktują zwykłego robotnika jak śmiecia. Typowa praca dla ludzi którzy nie znają nic innego jak łopata..

Dzień Dobry. Byłem kilka miesięcy temu na rozmowie o pracę w tej o to FIRMIE. Przyja mnie jakiś Nie pamiętam nazwiska ALA Kierownik z działu magazynu. Tylko wspomniałem że pracuje w firmie Roman K&K to od razu ten kierownik powiedzial do mnie że to są jego znajomi I że mnie nie zatrudni bo nie będzie zabierał pracownika od firmy Roman. To nie ważne są kto jakie kwalifikacje posiada najlepiej żeby tylko u znajomych KIEROWNIKA nie pracować I wtedy zatrudnia. ŻAŁOSNE

@Andrzej

To prawda, póki pracujesz u podwykonawcy który jeszcze nie zbankrutował to ciężko przejść do UH.

@Andrzej

Cześć @Andrzej, powiedz mi na jakie stanowisko aplikowałeś do Unihouse i jakie miały być warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse