Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

Asior

Nie polecam, w firmie wręcza się na siłę wypowiedzenia umowy o pracę z przyczyn wyssanych z palca ogranicza się kontakt zarządu z pracownikami, by nikt nie miał świadomości co się dzieje... A plan produkcji istnieje do połowy grudnia... (usunięte przez administratora)

Zła opinia

Nie polecam aplikować do Unihouse. W ogłoszeniu było napisane „praca w Białymstoku”, później po rozmowie okazało się, ze przyuczenie jest w Bielsku Podlaskim, bez wskazania ile takie przyuczenie będzie trwać, dostałam odpowiedź, że to zależy ode mnie (przypuszczam, że może nawet trwać pół roku, a nawet zostanie w Bielsku Podlaskim na stałe). Po rozmowie obiecali odezwać się po tygodniu/półtorej nieważne jaka decyzja zostanie podjęta, minęło już 3 tygodnie i nie dostałam żadnego odzewu. @Pracodawca trzeba wywiązywać się z obietnic.

Bezrobotny Nowy wpis

Warto aplikować do tej firmy?

sd Nowy wpis
@Bezrobotny

tam chyba nie ma czego szukac

Bezrobotny Nowy wpis
@sd

Już słyszałem kilka opinii, nic dobrego chyba tam niema...

Szpachlarz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Słyszałem, że w akordzie można ładnie zarobić, ktoś potwierdza?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Unihouse?

Przodownik

Jeszcze tylko przesiać tych nieudolnych majstrów z prefabrykacji i będzie całkiem spoko. Umieją tylko drukować rysunki i to byle jak.

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Serwisant - Bielsk Podlaski
Hrappka.pl

Firma schodzi na (usunięte przez administratora)zwalniają bez powodów, wręczają wypowiedzenia dyscyplinarne bezpodstawnie (usunięte przez administratora) na każdym kroku i straszenie a Pan Z powinien już dawno zostać zwolniony firme do upadłości doprowadzi nie polecam tam pracy

kandydatporozmowie

W ogłoszeniu było napisane: "praca w Bielsku i/lub oddziale w Białymstoku" - na rozmowie okazuje się, że jednak w Bielsku, ale jest możliwość pracy w Białymstoku po okresie wdrożenia, niestety na pytanie ile ten okres trwa - nie wiadomo, bo to zależy, jak szybko firma będzie mogła mi zaufać. W mojej opinii jest to wprowadzanie kandydata w błąd i brak szacunku dla jego czasu. Mając w perspektywie spędzanie codziennie 3h na dojazdach chyba oczywistym jest, że kandydat niemal na pewno nie podejmie pracy, więc rozmowa to strata czasu. Firma wydaje się mało elastyczna, o czym świadczy nie tylko fakt, że trzeba koniecznie wdrażać się w Bielsku (mimo że mamy 2023 r. to opcja komunikacji zdalnej oczywiście odpada), ale też same godziny pracy. Praca biurowa, którą koniecznie trzeba zaczynać o 7 nie wydaje się czymś na miarę naszych czasów. Bez zmiany podejścia tzw. "osób decyzyjnych" nie wróżę sukcesów w znajdowaniu dobrych specjalistów i utrzymaniu ich dłużej niż przez kilka miesięcy. Szkoda, bo rozmowa mimo wszystko była dość rzeczowa, po rekrutacji dostałem też info o jej wyniku (oczywiście negatywny, bo na rozmowie padło info, że chcę pracować w Białymstoku, ale nawet gdyby był pozytywny to finalnie i tak doszłoby do podziękowania).

UNIHAUSE UPADA
@kandydatporozmowie

z końcem listopada w całym unibep zwolnili z dnia na dzień 30-50 osób...nie warto isć

Podwykonaca

A Ja będę bronić Dyrektora bo nie w nim jest problem tylko w pracownikach i radzie nadzorczej co lewe firmy zakładała. Pewnym jest że skarbem każdej firmy są ludzie co wyrabjają dochód zakładu. W tej Polsce jak i w tym zakładzie coś się porypało. Jak to ma przynosić zyski jak taki robol idzie na 8 godzin z czego odliczając przerwy na kawe jedzenie papierosa i gdzieś się pokręci wyrobi ledwo 4 godziny. Zakład musi mu zapewnic wszystkie świadczenia urlopy itd. Ja bym wywalił te wszystkie szczekające miernoty i zatrudnił tych co chcą zarobić i pracować tyle w temacie

aadsda

no to trzeba zadać pytanie czemu lepsi odchodzą?

Gienek
@Podwykonaca

No tak pracownicy (usunięte przez administratora) i rada nadzorcza podobnie. Przynajmniej widać kto komu co robi. Niech ten twój dyrektor zainteresuje się tym co się dzieje na produkcji, bo co po niektórzy do tej pory pytają co to za Pan.

Podwykonawca

Witam, czy ktoś może mi udzielić informacji jak wyglada praca jako podwykonawca. Dostałem propozycje prac wykończeniowych w Niemczech. Proszę o opinie. Dziękuje

aadsda
@Podwykonawca

Na starcie wiedz że podwykonawcy są gorzej traktowani niż pracownicy. Zarobić się da ale trzeba (usunięte przez administratora) Dużo zależy na jakiego kierownika budowy trafisz

UNIHOUSE UPADA_

Nie polecam pracy. Szkoda czasu. Dorwali się nowi do koryta i robią (usunięte przez administratora) i zwalniają dużo osób..... Zasłużeni i doświadczeni pracownicy z 10 letnim stażem są zwalniani z dnia na dzień....niech sami sobie pracują.....

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Unihouse?

Totalna wtopa

Ta firma jest porażką, pracowałem jako robotnik budowlany/pracownik produkcji od kilku lat, od kiedy przyszedł dzisiejszy dyrektor operacyjny ta firma straciła jaki kolwiek sens. Szczerze nie polecam dzisiejszy dyrektor operacyjny jest po prostu beznadziejny. Firma posiada fajny produkt, ale zarząd jest słaby. Panie K.Z. trzeba odejść jak najszybciej, żeby ratować firmę Unihouse.

Asior

Laki

Niech unibep sie wezmie za ta firme bo tam same (usunięte przez administratora) na najwyrzszych szczeblach im wszystko mozna wszystko na wymiar dociete i tylko na tira a pozniej ile to firma w plecy ma cyrk

Czy firma Unihouse w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

As

Ta firma ma problemy z ludźmi na podstawowe stanowiska i zapelniaja Białorusinami ktorym zalezy nabic jak najwięcej godzin w miesiącu np 200 a praca no coz czy zarobią czy nie ich to nie obchodzi

Łukasz
@As

Niestety moduły służą tam by się w nich chować przed kamerami. Od czasu do czasu kierownik by coś zrobić przyjdzie i pogoni lub sam się schowa. Taka to zabawa w kotka i myszkę

Pomimo informacji o kontakcie w sprawie wyniku rekrutacji bez względu na wynik brak jakiegokolwiek odzewu. Firma jak każdy inny Januszex w tym kraju.

Była Pracownica

Dopóki nie nastąpi zmiana (usunięte przez administratora), nie polecam tej firmy. Brak logicznych decyzji z jego strony, nie umiejący zarządzać.(usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam.

Zła opinia

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Unihouse na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów? Pojawiło się 6 sierpnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Unihouse? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Abstynent

Pracowników fizycznych obowiązuje miesięczny okres rozliczeniowy, a wynagrodzenie jest wypłacane 10 dnia miesiąca, chyba, że dzień ten przypada w weekend lub dzień wolny od pracy, wtedy otrzymujemy pieniądze wcześniej. Majstrowie otrzymują wynagrodzenie w innym terminie. Praca ogólnie jest ok jak na możliwości w Bielsku Podlaskim. Każdy chce godnie zarabiać, ale niestety nie jest to takie proste i same chcieć nie wystarczy.

Witam mam pytanie pracuje w danwood ale chcemy przejść do unihaus bo w obecnej firmie zarobki za granicą 8-9 tys za 14 godz pracy to śmiech czy jest możliwość dostać się do tej firmy wyjazd w delegacje oczywiście 10 lat doświadczenia w danwood zero możliwości na rozwój w tej firmie a zarobki i traktowanie ludzi to śmiech i żenada kierownicy to debile jakieś

Popuś
@Marek

Na jaki rozwój liczysz?

@Marek

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse