Opinie o IPD Consulting Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie IPD Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w IPD Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPD Consulting Sp. z o.o. w Chrzanów

Dwie ręce do pracy

Jak czytam te wpisy to ręce opadają. Pracuję w tej firmie od 3 lat i zasada jest jedna jak ci się CHCE PRACOWAĆ powtarzam CHCĘ PRACOWAĆ to będziesz doceniany i dobrze wynagradzany. Niestety ludzie którzy wypowiadają się powyżej to zwykle ( nieroby ) którym wydawało się że posiedzą sobie w ciepłym biurze z laptopem i firmowym telefonem. Szkoda gadać !!!

Gin Nowy wpis
@Dwie ręce do pracy

Ciepłe biuro to temperatura 10stopni takie to ciepłe biuro prezesiku

ExWorker Nowy wpis
@Gin

Potwierdzam. W okresie zimowym temperatura w biurze 10-11 stopni

ExWorker Nowy wpis

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Potwierdzam wcześniejsze wpisy dotyczące zarządu. Faktycznie Prezes to furiat poniżający pracowników zarówno produkcyjnych jak i administracyjnych. Priorytetem jest zarządzanie przez konflikt (zarząd świadomie nastawia pracowników przeciwko sobie). Wszystkie ustalenia z zarzadem nalezy miec na piśmie, jesli tego nie ma to zarzad wypiera sie, iż pewne ustalenia miały w ogóle miejsce (gaslighting w pracy na porządku dziennym). Brak długofalowych planów działania. Jak jest dobrze to zasługa zarządu a jak źle to pracowników. Jeśli ktoś ceni sobie dobrą atmosferę w pracy oraz własne zdrowie psychiczne to niech omija to miejsce.

Małgorzata

Na stronie internetowej IPD Consulting można dowiedzieć się, że firma jest producentem i dystrybutorem proszków metali, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Zajmują się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą różnych materiałów. Widziałam, że jakiś czas temu poszukiwali osoby do pracy na stanowisku Dyrektora Działu Pozyskiwania Zamówień. Czy któraś z osób zaglądających na forum aplikowała na to stanowisko?

exit
@Małgorzata

Proponuję szukać bardziej atrakcyjniejszych miejsc do pracy, gdzie człowiek nie będzie traktowany jak bydło.

Exit Nowy wpis

Droga Marzeno, myślę,że opinie zamieszczone na tym portalu dadzą ci wystarczający obraz. Czyt. komentarz "kierownictwa" nazywający pracowników nierobami.

kodo

Jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo dobrze @rayu, w tym przypadku jednak większe znaczenie mają Twoje wyniki

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IPD Consulting Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
verteverte

fajny (usunięte przez administratora)

Verte!

Firma zapewniająca atrakcyjne wynagrodzenie (bardzo motywujące) i możliwości rozwoju. Pakiet narzędzi pracy (zgodnie z ogłoszeniem- komputer, telefon komórkowy dla każdego i samochód służbowy do dyspozycji). Pracownik jest na początku dokładnie szkolony, ma ściśle określony zakres obowiązków i dokładne informacje na temat produktu jaki sprzedaje. Procedury są w pełni zrozumiałe. Pracownik traktowany jest poważnie i z szacunkiem. Rozwijająca się firma z dużym kapitałem i możliwościami, prowadzona przez człowieka z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami zarządzania personelem. Piękna siedziba, rozbudowany i nowoczesny dział produkcyjny. Firma jest doceniana i szanowana na rynku a także atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

karol
@Verte!

Atrakcyjne wynagrodzenie - hahaha, Możliwości rozwoju - hahahaha, Szkolenia - hahahahaha, Szacunek - hahahahahaha Umiejętności zarządzania - hahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!! zarządzania

staszek
@karol

@karol - zwróć uwagę na nick piszącego "Verte!" - znaczy odwróć :) co prawda bardziej stronę niż znaczenie ale może być :) Jak odwrócisz masz właściwy obraz...

affesf

Ta opinia została zgłoszona do usunięcia ponieważ została źle zaadresowana

karol

Potwierdzam !!! Byłem świadkiem opisanej wyżej sytuacji !!! Pracodawcy brak ogłady oraz podstawowych zasad dobrego wychowania !!! Jest dobrze do momentu gdy wszystko idzie tak jak on tego chce. Inaczej zachowuje się jak furiat !!! Nie potrafi zarządzać !!! Bywa, że stosuje metody rodem z czasów gdy komitet kolejkowy był czymś tak normalnym jak to, że po nocy nastaje dzień !!! Ogólnie w firmie brak nawet krótkofalowego planu działania. Decyzje są podejmowane at hoc, bez przemyślenia, a konsekwencjami i odpowiedzialnością obarcza się pracownika, któremu z byle powodu obcina się wynagrodzenie, za każdym razem tłumacząc ten fakt gorszą sytuacją na rynku !!! Więc jeśli ktoś marzy o pracy, która będzie sprawiała mu przynajmniej minimum przyjemności, da sznsę na zarobienie dobrych pieniędzy i rozwój, to proponuję odpuścić to miejsce !!!

nnn

ku przestrodze! postanowiłam opisać moją przygodę z firmą IPD gdyż ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje odnośnie tej firmy. Moja kariera zawodowa z IPD rozpoczęła się w maju 2013r skończyła się sierpniu, na rzecz pracy w IPD zrezygnowałam z fajnej pracy w Krakowie. Pracodawca rozmowę rekrutacyjną przeprowadził zgodnie z moim cv i listem motywacyjnym, cieszyłam się, że będę miała podobny zakres obowiązków jak w pracy poprzedniej. Niestety po rozpoczęciu pracy nie miałam dostępu do podstawowego systemu na którym pracuje się w IPD, dodatkowo moje miejsce pracy znajdowało sie na rogu 2 biurek koleżanek. po jakimś czasie okazało sie że jestem przyjęta do tej firmy ponieważ mam zdobywać nowe zamówienia .. co na rozmowie nie było jasno przedstawione. kwestia finansowa - uzgodniona na rozmowie kwota x po 20 dniach została obcięta x-30%. po 3 miesiącach dostałam wypowiedzenie. Z innymi pracownikami obchodzi się w taki sam sposób. szczerze odradzam pracę w tej firmie. zero stabilności, szacunku, logiki w działaniu. jednym słowem katastrofa! dobrych decyzji życzę pozdrawiam:)

meszugat
@nnn

Witam! Pani komentarz dał mi bardzo dużo do myślenia, dziękuję że się Pani tym podzieliła. Byłabym bardzo wdzięczna za kontakt mailowy (meszugat@o2.pl) lub podanie swojego, ponieważ mam kilka pytań o tę firmę i Pani w niej doświadczenia. Bardzo by mi to pomogło. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o IPD Consulting Sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w IPD Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IPD Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IPD Consulting Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kolonia Stella 43
    32-501 Chrzanów
  • NIP: 6252025675 KRS: 0000159173

IPD Consulting Sp. z o.o.