Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

obserwator

Kto z SIM-u szuka pracy ?

@obserwator

Jak masz jakies doświadczenie to w aic 2tyś na dzieńdobry dostaniesz.

@kolega

Witam kolego.Bardzo dziękuję ale już mam robotkę. Pracuję dla Polskiego Busa. Jest nieżle a wręcz dobrze.

kolega

zalezy na jakim stanowisku i jakie doswiadczenie? Ale napewno lepiej niz w simie, oczywiscie mowa o czystym miesiacu bez nadgodzin bo w simie jest taka tradycja ze ludzie mowia ja zarobilem 3tys ale z czterema sobotami i trzema niedzielami :)

@kolega

To 2000 na dzien dobry daja?

@pracownik

To daja 2 koła na dzien dobry plus premie czy nie??

kolega

w AIC GDYNIA przyjmuja, tam jest naprawde duuuuzo lepiej a jest okolo kilometra od simu.

@kolega

A ile mozna tam zarobic?

Gdynianin spoza Gdyni

Witaj. Zaproponuj w takim razie przy takiej fali bezrobocia i generalnie braku "normalnej" pracy jakąś firmę, do której ewentualnie można by się przejść i złożyć papiery. Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

@Gdynianin spoza Gdyni

Tyklko strajk cos zdziałac moze i to generalny.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Chwaszczyno
Early Stage
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
obserwator

Witam. Wnioskuję że nic się nie zmieniło.Koszmar goni koszmar.Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą, Nie jest warta żadnych pieniędzy.

dawny

Jak tam w SIMIE? Gorzej czy lepiej?

Gdynianin spoza Gdyni

Pewnie tak samo jak za Twoich czasów "były" :-)

były

i jak tam leci dalej w Simie?

Ja to jestem ciekawy kiedy Wy którzy tam jeszcze pracujecie dacie sobie święty spokój z tą (usunięte przez administratora)firmą.

@pracownik

Jakby wszyscy naraz porzucili robote to sim odrazu by padło i z łaska poszło na poprawienie warunkow pracy i podwyzki.

Recepta jest prosta: jeden za wszystkich wszyscy za jednego, jakby wszyscy naraz porzucili robote, produkcja by staneła to by sie ugiał on, bez pracownikow zaklad pada a szef zacznie dyskutowac z lpracownikami bo oni maja zysk dzieki nam.

Moja dobra rada to znalezc sobie inną spokojniejszą robotę. Ja tak zrobiłem i wreszcie mam spokój. Ta firma to jedno wielkie dno a dyrekcja to zwykłe (usunięte przez administratora)

były simowiec

Witam wszystkich. Jak widzę nic a nic się nie zmieniło.Czy naprawde nikt nie potrafi zrobić tam porządku.(usunięte przez administratora)

koleś

Tu niema czasu na zdobywanie doswiadczenia, no chyba ze porobisz z 4lata to cos jednak sie nauczysz. Tu przychodzisz poto zeby(usunięte przez administratora) a ich obiecane 2000zl to bajka hehe pierwsza wyplate dostaniesz cos kolo 1500-1600zl bo przez pierwszy miesiac niemasz normy a pozniej jak ci wylicza to ze zdziwienia niewyjdziesz ze za troszke ponad najnizsza krajowa trzeba (usunięte przez administratora) jak w kamieniolomie a lokalizacja taka ze polowe na dojazdy wydasz!

Gdynianin spoza Gdyni

A ja przyznam się szczerze, że poszedłem do tej firmy z zamiarem zdobycia doświadczenia. Póki co zauważyłem jednego (usunięte przez administratora), ale mam na niego wylane :-) Jeśli się uda, to porobię trochę u SIMwiochy i spróbuję udac się w bardziej spokojne i wolne od bajzlu z normami miejsce. Pozdrawiam

Gdynianin spoza Gdyni

Hehe, schodząc z nocki, zauważyłem wręcz prawie TŁUMY młodzieży spragnionej mocnych wrażeń na maszynach :-) Ciekawe, czy ktoś wytrzyma dłużej niż miesiąc ;-) Pozdrawiam

byly pracownik

Ludzie nie meczcie sie w tym simie bo naprawde niewarto. Wszedzie jest duuuzo lepiej niz tam! W simie pojecie "kultura pracy" poprostu nie istnieje! Tu przychodzisz i "tu sie włącza i wyłącza i (usunięte przez administratora) bo to musi dzisiaj isc"

simowiec

mówiłem ze tak będzie.majstrów i innych za te samochody służbowe gonić do maszyn zeby normy wyrabiali.

Coraz wiecej pracownikow odchodzi a maszyn coraz wiecej i co teraz? Ci co zostali maja jeszcze wiecej maszyn...

Powinno sie zrobic sciane zazalen i wszyscy wpisac powinni co im nie pasuje.

Chyba musimy zaplacic za wakacje Pana(usunięte przez administratora) bo wiekszosc dostala okolo 5% premii mniej bez zadnego powodu. Pracownicy zycza milej zabawy!

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia