Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

byly robol simu

Kasa marna a praca jak w kamieniolomie!!! Nikomu nie zycze tu pracowac... Odpowiedzialnosc za wszystko kosmiczna a niech tylko cos bedzie nie tak to po premii a premia 50% wyplaty jakas masakra... Niemusze dodawac ze stawka typu 8zl brutto na poczatek to norma a o pelnej premii mozna zapomiec :) Pracowalem tam chwile i pisze sama prawde.

Damian
@byly robol simu

Czyli mowisz ze lipa na całej mecie?

errr

tylko najwięcej piszący został nie dawno zwolniony

simowiec

kij z zastrzezeniami.mozna pisac co sie chce po to ten portal jest aby dowiedziec sie co sie dzieje w danej firmie

simowiec

można śmiało pisać.jest się w demokratycznym panstwie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Chwaszczyno
Early Stage
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.

Kowal

A panuje tam duza rotacja czy raczej sie ludzie u was trzymaja?

byly pracownik

Hehe slyszalem ze cala partia byla niewymiarowa i premie poleca na caly rok :))) pozdro dla szczypkow :) ale tam wszystko pilne i bez mierzenia tylko(usunięte przez administratora) :)

kiedys pracowałem tam

miało byc kiepska

dawny

Jak tam nadal takie warunki jakie były czy cos sie w koncu polepszyło na lepsze?

@dawny

Nie bądż śmieszny kolego. Nadal totalne badziewie.

@pracownik

To krotko mowiac lipa na pełna skale?

kiedys pracowałem tam
@dawny

tak czytam wasze opinie i dochodze do wniosku ze niezgoda panuje tam a atmosfera w pracy tak wazna jest w koncu sie spedza te 8godz conajmniej w pracy a jezeli atmosfera jest kiepsk to reszta tez upada...

Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. Oto poprawna forma tego powiedzenia.

Nie dajmy sie zwarjowac kto pod kim doki kopie ten sam zakopie sie...

@pracownik

Racja :)

obserwator

Gdzie się podział Gdynianin spoza Gdyni ?

Gdynianin spoza Gdyni

Obserwatorze, tak, ja poszukuję. Póki co mizerny skutek, bo o i nowy rok i jak zwykle posucha straszna :/

@Gdynianin spoza Gdyni

Witam. Podaj namiary na siebie. Odezwę się do Ciebie.

A jaka masz fuche?

@dawny

Mam nadzieję, że to będzie coś w temacie, tyle, że bez takiego buractwa, jak w wiadomej firmie... :-P

Mój mail: logan21081977@wp.pl Pozdrawiam

pracowałem kiedys

Jaka panuje tam u was wogole atmosfera? Bo jak tak czytam to nie za wesoło? Popryenosili was na druga hale? Panuje podkablowywanie itp?

były

Szczypki coś rzuciły na święta?

obserwator

Witam.Praca polega na myciu autobusów Polskiego Busa i cystern do przewozu paliw płynnych.

@obserwator

Obserwatorze, mój mail aktywny - jeśli coś, to napisz, skontaktujemy się telefonicznie!

@obserwator

Acha, dzieki za info. A praca jest na umowe o prace?

@dawny

Witam. problem w tym że nie znam Twojego maila. Na początek umowa-zlecenie.

@obserwator

Acha. A jak tam w SIm jakiez noworoczne podwyzki byly?

dawny

Do pracy rodacy jak to mowili ale za godziwa płace a nie na warunkach ponizej krytyki (usunięte przez administratora)

obserwator

Witam. Czy jest ktoś kto szuka pracy ?

obecny

Czy jest szansa na paczki dla dzieci??? chociaż dla biura czy wyżej postawionych pracownikuw? czy znów wyjątkowi dostaną kalendarz??? (usunięte przez administratora)

@obecny

To co wam łaskawie dali tego roku na swieta?

@dawny

A gdzie wigiljowaliscie? w tej samej restauracji co od lat?

@dawny

Gdzie ucztowaliscie, piliscie i jedlicsie? :) Czy A.S. nie był chojny tego roku?

No gdzie pytam gdzie???

@dawny

Gdzie pytam i pytam gdzie? :)

obserwator

Serdeczne zyczenia dla wszystkich pracowników SIM-u.Wyłącznie dla tych pracujących na halach produkcyjnych oczywiście.

@obserwator

A dali wam w simie paczki swiateczne tego roku lub jakas dodatkowa kase na swieta?

Gdynianin spoza Gdyni

No to gratuluję Obserwatorze. Ja we wtorek zabieram świadectwo pracy i bye. Lokalizacja do d*&%& + parę innych rzeczy sprawia, że nie widzę się tam dłużej.

@Gdynianin spoza Gdyni

Gratuluję dobrej decyzji.Życzę powodzenia i spokoju ducha.Trzeba iść do przodu a nie tkwić w tym czego się nie trawi.

Gdynianin spoza Gdyni

Ja szukam Obserwatorze. Tyle, że jeśli chodzi o doświadczenie, to nie jest ono zbyt imponujące... :/ Ale cóż, szukać czegoś normalnego trzeba...

@Gdynianin spoza Gdyni

Wiem coś na ten temat bo pracowałem w SIM-ie. Obecnie mam inną pracę i mniej stresu i tylko jedna zmiana co też jest ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia