Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

maciej

witam!nie moge przez strone firmy wiec moze podacie adres gdzie czesci do motoreduktoru SIM moge kupic/pozd adres (usunięte przez administratora)

Simka

Nawet SIMKA ma lepiej jak my!Ma cieplo ,cicho i nie martwi sie wydajnościa!Jedyne co dobre w tej FIRMIE to wypłaty na czas! Ale jedno jest pewne !Im więcej pracujesz tym więcej Ci zabirą !!!To jest prawo naszych (usunięte przez administratora) to szefowie a my to zwykła SZARZYZNA!!!

Uczciwy pracownik

Nasłuchałem sie wiele ale .. na Forum piszą ludzie zdesperowani. Ja pracuje w tej firmie 10 lat. Firma przechodziła różne koleje losu , były tak zwane "kryzysy światowe" co wiązało się z rzeczą oczywistą , z obniżką premii i całe gremium zgadzało się z tym faktem . Nie rozumiem sytuacji gdy w firmie jest najlepszy miesiąc w historii od 35 lat i ludzie pracują uczciwie jak za czasów PRLU "KASUS" Pstrowskiego , a zabierane są premie uznaniowe za małą wydajność pracy. Mam zapytanie do Szefostwa kiedy ludzie ,a nie tylko maszyny - "za bardzo duże pieniądze" ! Zostaną Doceniani!. Bo nie park maszynowy jest najważniejszy , a DOBRO CZŁOWIEKA i fachowość ludzi którzy obsługują te maszyny. PANOWIE SZEFOWIE!!! LUDZIE SĄ NAJWAŻNIEJSI

mądrala

chce facet to przyjeżdża,chociarz ktoś potrafi pomóc... czy to takie zdarzenie ze trzeba na goworku to oznajmiac?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia IT oraz obsługi e-commerce
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
o co kaman?

o co kaman ze zamiast majstra przyjeżdza ustawiacz w niedziele? co o n z tego ma? uścisk dłoni szefa na dzień dobry??? po co chłopie przyjezdzasz????daj sobie spokój!!! ktos nie umie sobie poradzić trudno... po co ty chłopie przyjezdzasz, zeby znów na wypłate cos ucieli??? zwlaszcza ze chyba nie masz 2 km do pracy

normalny - 2013-04-28 22:02:32 Z tego co wyczytuje to w tej firmie nikt normalny nie pracuje na produkcji i dlatego on postepuje tak z wami Ile wy tam zarabiacie zeby sie ponizac do takiego stopnia piszac o roznych pierdolach Nie pasuje mi praca atmosfera zwalniam sie ide do biedronki lidla itd pracowac a pan szczypek szuka dalej pracownika nowego az wkoncu wpedza sie w kozi rog i aba fatima i niema sima Do widzeniaJak sie nikt nie przeciwstawia temu systemowi donosøw i wyzysku najlepiej grupowo to nic sie nie zmieni.

normalny

Ale przeciez to jest niezdrowe pracowac w atmosferze gdzie niewiadomo kto jest szczery a kto kapusiem. Jak to wytrzymujecie?

nowy

Z tego co czytam to tam miedzy wami panuje chyba napięta atmosfera? Każdy każdego podejrzewa o spisek, czy się mylę? Masz rację kolego i koleżanko. Jak dwóch rozmawia to trzeci nie wie o czym mówi ten pierwszy i drugi. (usunięte przez administratora)

simowiec

no pewnie

uf1

ale wy jesteście (usunięte przez administratora)jak się wam nie podoba, w piątek zwolnić się i nie płakać, ja mogę uczciwie powiedzieć że w firmie mi się podoba i nigdy nie doświadczyłem wyzysku ani poniżenia ze strony szefostwa. amen

pracus

Z tego co czytam to tam miedzy wami panuje chyba napieta atmosfera? Kazdy kazdego podejrzewa a spisek, czy sie myle?

Witam. Tak kolego są takie osoby, którym można zaufać ale można ich policzyć na palcach jednej dłoni. Pozdrawiam.

A w simie wogole mozna tak naprawde komus zaufac?

dawny

Czesc wam, jak tam w simie? normy podniesli czy moze znizyli? nadal kocioł panuje?

simowiec - 2013-03-29 12:49:10 dostaniesz wiecej na zmienie maszyn do obsługi kolegoTaa. Zawsze zastanawiało mnie czy(usunięte przez administratora)ma jeszcze czynne sumienie? Czy zna słowo takie jak ludzkie wspoółczucie?

simowiec

dostaniesz wiecej na zmienie maszyn do obsługi kolego

triple x - 2013-03-28 07:23:52 A na zajaca na swieta (usunięte przez administratora)nam da?Na święta kolego dobre słowo dostaniesz.

triple x

A na zajaca na swieta(usunięte przez administratora) nam da?

O tu się z Tobą kolego zgadzam w 100%.Teraz temat jest jasny i czytelny. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia