Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

zdzislaw

8Zl brutto, przyjmuja wszystkich od kucharzy po kelnerow, sprzedawcow itp. trzeba pamietac ze 50% premii to polowa wyplaty a dostaniesz od 3 do 7 maszyn na ktorych napewno niewyrobisz normy. Nawet jesli dasz z siebie wszystko w jednym miesiacu to i tak oblicza Ci tak norme ze dostaniesz jej polowe oczywiscie pod warunkiem ze nienarobisz brakow co zalezy od szczescia bo biegajac caly dzien niedasz rady mierzyc wszystkiego a jesli gdzies ucieknie wymiar to odejma ci to od premii i dostaniesz czysta stawke :) Rekordziscie zabrali cala premie na caly rok bo wymiar sie niezgadzal :) Wrzucajac elementy ktory obrabia np 1:30min masz 12 sekund na wymiane czyli na zmiane zrobisz kolo 250szt i niech cos bedzie nie tak ;) a tu jeszcze przynajmiej trzy maszyny do tego... szczerze odradzam kolego...

Gdynianin spoza Gdyni

Witam. Czytałem sobie ten wątek i tak się zastanawiałem... 1. 8 PLN + 50% "premii" to nie na rękę ( jak rozumiem)? 2. Stołówka jest - mają tam czajnik czy coś, żeby można było zrobić sobie coś ciepłego do jedzenia na 2-3 zmianie? 3. Socjala nie ma? 4. Początkujący wyrobiłby 1500 PLN na miesiąc? Proszę o konkretne odpowiedzi, nie hejtowanie bo wiem, że niektórym nie jest źle, inni tylko narzekają itp. itd. Pozdrawiam.

simowiec - 2013-08-14 12:16:44 jak maja majstrowie ustawiacze i inni samochody służbowe to czemu my nie możemy mieć? oni to lepsi czy jak? albo wszyscy albo nikt.(usunięte przez administratora)

simowiec

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia IT oraz obsługi e-commerce
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
jzon

(usunięte przez administratora) Ta firma ma to do siebie, że pracownik ma ogromną odpowiedzialność finansowa za WSZYSTKO. Od normy po awarie, złe detale i jakieś inne głupoty - musi byc czyjaś wina; no nie? Dużo ludzi pracuje tutaj z aktu desperacji a nie rozwoju. Masz działać jak robot, wsadzać - wyciągać, wsadzać - wyciągać i mierzyć, mierzyć, mierzyć Mimo, że sporo młodych osób pracuje, trochę kobiet to atmosfera jest fatalna. Praca na minimum 3 maszynach, do tego wyśrubowane normy - wydaje mi się, że z miesiąca na miesiąc czas na wymianę elementu się rozpływa i topnieje. Na jednej jak coś musisz wymienić jakieś narzędzie - bo pękło (zmęczenie materiału) to wszystkie Twoje maszyny stoją, a każda SEKUNDA to mniej wyrobiony detal = mniejsza norma. Norm w 100% na jednej maszynie praktycznie nie da się wyrobić. A Twoja premia to połowa wypłaty - o tym trzeba pamiętać. Praca jest ciężka, wszędzie spinający kierownicy "to pilne", "to już musi być zaraz", "to priorytet", Mam wrażenie, że w tej firmie wszystko jest sprzedane zanim zostanie wyprodukowane - dziwna polityka. Cel główny wszystkich to ilość a nie jakość. Oczywiście jak popsujesz "jakość" to ty za to zapłacisz :). To jest praca AKORDOWA. Stawki są rozpisane na godzinę a nie na miesięcznej wypłaty. Tak więc wielu pracowników SIMu każdego 10 dnia miesiąca przeciera oczy ze zdumienia i sie zastanawia "Jakim cudem tak mało?". Najbardziej przerażające jest to, i to powinno dotrzeć do panów (usunięte przez administratora), że wszyscy w tej firmie mówią, że są "na chwile" - nikt nie mówił, że wiąże się z tą firmą, że chce rozwijać się, pracować itp. Mnie to po prostu przeraża i praktycznie nigdzie nie słyszałem takiego podejścia pracowników (a pracowałem w wielu firmach, bardzo wielu). Ta opinia to subiektywna ocena byłego pracownika. Nie ma na celu obrażania nikogo, posiada charakter informacyjny, nie ujawnia żadnej tajemnicy firmy.

adamoo

Witam pracowałem w simie i jest tu naprawde (usunięte przez administratora), a firme polecam mocnym i głupim...

ojo

czytając Wasze opinie juz mi sie odchciało aplikować do tej firmy :)

Ale dziwne ze ta rotacja od lat nadal działa? W dobrej firmie sie szanuje pracownikow a rotacja tylko swiadczy o jednym.

dawny pracownik

pracownik - 2013-06-28 07:30:34 simowiec - 2013-06-27 11:35:52 zgłupiałeś?tam nie idź.rotacja jak nie wiem.(usunięte przez administratora)nic nie zarobisz.obcinaja na maxa ile sie da a maszyn do obsługi 3-7.nie polecamTo czemu zatem ludzie tam sie zatrudniaja jak wiadomo ogolnie juz jakie tam warunki sa?Pracowałem w SIM-ie. Czytając te opinie nie wierzyłem w to co czytałem.Ale sam się przekonałem że to wszystko szczera prawda.Osobiście nie polecam.Koszmar i dramat.Atmosfera do bani. Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy.

simowiec

zgłupiałeś?tam nie idź.rotacja jak nie wiem.(usunięte przez administratora).nic nie zarobisz.obcinaja na maxa ile sie da a maszyn do obsługi 3-7.nie polecam

nik

Warto się zatrudnić w Simie? Przyjmują ludzi tutaj, czy raczej nie?

dawny

Widac, ze nikt kto tam pracował nie ma dobrych wspomnien po SIMie. Czy ma ktos?

dawny

Jak tam na nowej hali wam sie pracuje? Tez na 2-3 maszynach naraz musicie robic? Premie obcinaja?

Zjednoczyc sie, dac im do zrozumienia, ze jak warunkow nie poprawi to w koncu sam jak palec zostana. Siła lezy w woli i grupie.

simowiec

to normalne.ludzi jak zawsze brakuje.uciekaja stąd.

dawny

Czesc wam, jak tam sie pracuje u was? Normy podniosł (usunięte przez administratora) znowu, premie obcinaja?

obserwator - 2013-05-16 19:53:08 Witam Cie kolego. W tym SIM ie niestety nie ma nikogo z jajami. Taka jest prawda. Pozdrawiam.To moze (usunięte przez administratora). celowo wybiera takich do pracy, ktorzy potem albo sa ulegli albo kabluja na nieugietych w mniemaniu(usunięte przez administratora).?

obserwator

dawny simowiec

Czesc wam, z tego co czytam to w simie nadal panuje donosicielstwo i (usunięte przez administratora). To nic nie robicie zeby sie to w koncu zmieniło?

W SIMie nie liczy sie człowiek tam liczy sie tylko zysk a los ludzi kierownictwo nie obchodz,i oni zaslepieni kasa są. Co tu mówić, ośliepieni pieniądzem nie są w stanie przejrzeć na oczy na prawdziwe życie.

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia