Opinie o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us w Kraków

Popi

Firma uczciwa i nie przesadzajcie ze ponad czas pracujecie bez zaplaty.pracuje juz chwle i znam obydwie panie uwazam ze jak zwroca uwage jakiemus nierbowi(chodze na zastepstwa to widze .za malo jeszcze wymagaja )wiec nie czytajcie bzdur.

Toja
@Popi

I Chwast wyrwany.

on
@Popi

Firma ok,ale te dwie panie nie nadaja sie na te stanowiska.

Krzysztof

Pracuję w Warszawie, sprzątanie obiektu biurowego. Widzę tu wiele negatywnych komentarzy i chyba są przesadzone! Oczywiście, że np. Pani Katarzyna, nie umie zarządzać ludźmi, ale czego spodziewać się po kimś z wykształceniem podstawowym? Ludzie są różni, pracownicy też nie zawsze w porządku. Bardziej nurtuje mnie jednak kwestia wynagrodzenia, bo pracownik ma umowę ze stałą pensją, a za dodatkowe zadania pieniądze w formie zlecenia bierze Pania Kasia, Gosia itd. Kraków nie ma nadzoru nad tym, kto faktycznie pracuje i co robi, a Panie brygadzistki wykazują fałszywe etaty i zlecenia. No cóż, ale chyba tak to już jest, że każdy chce się dorobić, ha,ha.

Dora
@Krzysztof

Dokładnie tak jest.Kierowniczki wpadają na chwilę na obiekt i rejestrują prace swoją.Biorą kase za nadgodziny , premię i inne dodatki. U mnie na Onet odbywają na chwilkę i nie mają o niczym pojęcia.

@Krzysztof

Boże! Ze wstydu bym się spalił gdyby ktoś o mnie tak napisał jak o tej Kaśce. W tych czasach żeby szkoły nie mieć?

Jerzy
@Krzysztof

Rozumiem, że nie masz zbyt dobrej relacji z przełożoną. Czy według Ciebie można by ją poprawić? Czy prócz ustalonej na umowie o pracę podstawy wynagrodzenia możesz starać się o premię za dobre wyniki i wydajność w pracy? Jesteś objęty pakietem socjalnym? Firma zatrudnia osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Czy tacy pracownicy mogą liczyć na różne ulgi wynikające ze swojego orzeczenia? Mam na myśli siedmiogodzinny dzień pracy. Czekam na Twoją opinię.

@Krzysztof

Pracuje w firmie Prof-us na dużym obiekcie w Warszawie od 7 miesięcy.Z pracy i zespołu jestem zadowolona pensja na czas wszystkie świadczenia ok .Czytając tę komentarze o pani Kasi to włosy dęba stoją .Wysokie wykształcenie jest w biurze potrzebne .A na sprzątaniu praktyka i dobry kontakt z ludźmi.Nie spotkałam się jeszcze żeby osoba nadzorujaca brała się do pracy kiedy jest potrzeba czy to kuchnia czy toalety czy magazyn to p Kasia bierze się za pracę i zasuwa z pracownikiem. Ja pracuje na dwóch odcinkach i też dobrze zarabiam i co płacą mi bo mnie lubią.Dobrze mi w tej firmie i nie zamierzam zmieniać A ty Krzysiu nie wymyślaj tylko się wes za robotę i zarabiaj jak reszta .Obie są pomocne jak trzeba to pracuja z pracownikiem na dodatkowych pracach nie siedzą nie piją kawy palcem nie pokazują tylko (usunięte przez administratora) wiadro i do roboty .Krzysiu pilnuj swojego wykształcenia może go masz Ale rozumu ci brak .

Dominika

@Basieńkaaa, czy pracowałaś na innych obiektach na zastępstwo? Czy za dodatkowe godziny pracy możesz odebrać wolne? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś zadowolona z relacji ze współpracownikami? Napisz coś więcej na temat dodatków do wynagrodzenia. Czy pracodawca zapewnia premie lub pakiet socjalny? Na stronie firmy http://www.prof-us.com.pl/pl/praca,s,6 pracodawca szuka pracownika serwisu sprzątającego i pracownika ochrony. Jako Zakład Pracy Chronionej firma oferuje również pracę w warunkach chronionych dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

@Dominika

Witam Praca jest fajna lecz Pani Kasia ,która pracuje w Warszawie jest nieodpowiedzialna .Traktuje pracowników jak niewolników nie wytłumaczy a potem ma za złe że ktoś zrobi inaczej. Jak się przyjmuje pracowników należałoby pracownikowi pokazać i wytłumaczyć. Natomiast jest metoda spychologii..Zamiast wziąć się do pracy to udaje, że jeździ na zastępstwa apotem są niesnaski... Co do funkcji ,którą pełni to daleka droga przed Nią .Nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi.

Magda

Ta firma Prof-us. to tak zwany (usunięte przez administratora) pracowałam tam kilka lat. Trzeba mieć siły jak wół II pracować za dwoje a za zastepstwa do których człowiek jest zmuszany przez kierownika. jest na pasku wypłaty wpisane premia i te prezesy z Krakowa myślą jaki ten kierownik dobry wspanialo myslny daje premie pracownikom tylko na te premie człowiek (usunięte przez administratora) na zastepstwach. Aż mu pot leci po plecach i du....

Basieńkaaa
@Magda

W Katowicach to samo a "kierownik" Ł. odejmuje nadgodziny myśli że ludzie liczyć nie potrafią

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kaaaaaa

W Katowicach masakra,cały kierownik Lukasz wykorzystuje pracowników,na (usunięte przez administratora) daje na zastępstwa,jest bezczelny,udaje mądrego a nie ma pojęcia o sprzątaniu.Przepracowałam tam 1.5 roku i odradzam prace w tej firmie za najniższą krajową,są lepsze firmy z lepszym wynagrodzeniem.

witek

NAJNIŻSZA KRAJOWA (2018) UMOWA O PRACE Z MARSZU ,DOBRA PRACA DLA MAŁOLATÓW GRASZ W (usunięte przez administratora) SIEDZISZ PIJESZ KAWKE PALISZ SZLUGI POGADASZ NA INTERNECIE POSIEDZISZ BO OBOWIĄZKI TAM MOŻNA WYKONAĆ W 2-3H DZIENNIE A ZMIANY SĄ 8H DLA PRACOWNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH TAKŻE TO TA MITYCZNA PRACA GDZIE PŁACĄ ZA NICNIEROBIENIE JAK SIE MA ŁEB NA KARKU I UMIE KOMBINOWAĆ,ALE JAK KTOŚ MA JAKIEŚ AMBICJE JAKIEKOLWIEK TO BY TYLKO MARNOWAŁ TAM CZAS. W KÓŁKO TO SAMO I ZAWSZE TA PRACA IDZIE NA MARNE. DLA RENCISTÓW CZY LUDZI CO DO EMERYTURKI CHCĄ DOBIĆ CZEMU NIE ALBO JAK KTOŚ CHCE SOBIE DOROBIĆ TO SPOKO WYBÓR.

Dominika

@Bdrsan, może Ty mógłbyś dodać swoją opinię o firmie? Piszesz w tym wątku, więc masz jakieś doświadczenia z pracodawcą. Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom forum, którzy poszukują zatrudnienia. Zachęcam Cię do dodania opinii.

Dominika

@Zbyszek, może mógłbyś napisać na jakie stanowiska są przyjęcia i jakie warunki proponuje pracodawca? Jesteś zadowolony z pracy w firmie? A co mógłbyś powiedzieć o atmosferze w pracy i relacjach z pracodawcą? Piszesz o dodatkach do pensji. Czy pakiet socjalny zawiera bony na święta, prywatną opiekę zdrowotną lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Czy poleciłbyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Ktos

Ta Teresa to jakiś koszmar,sam widok już odstrasza,A na Ppg to dopiero klika Teresa,Pawełek i płacowy Marek,trójca nierobów,układów zakłamania ludzie.Nie polecam

Życzliwy
@Ktos

Zgadzam się z tą opinią.Pan Marek Wykorzystuje ludzi, bierze pieniążki za prace którą wykonują za niego inni.

Stefan

Czy mają jakieś nowe oferty pracy? Wiecie coś?

@Stefan

Witam potrzebują pracowników w Warszawie .

Bartek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Misiek

Witam atmosfera w pracy jest ogólnie przyjazna.

Misiek

Jak z wypłatami w Firmie?

Misiek

Co sądzicie o Ani i Małgosi koordynatorkach w Warszawie?

inna

Wprowadzają w błąd osoby niepełnosprawne, od samego początku. Praca dla zdesperowanych.

Na Brygadzistką powróciła bez duszona,mobingująca ludzi P.Teresa .D,ulubieńca kierownika z Krakowa Piotra.H,Obiekt Ppg ul.Kwidzynska.wrocław

Olcoa

Jola Mam drugą grupę niepełnosprawności i jestem bardzo oburzona bo ludzie co mają 3grupe niepewności są lepiej traktowani co mają druga grupę

Złota

Nie polecam (usunięte przez administratora) !! Wykorzystują osoby na grupie !!

Pracowałam w tej firmie 1 rok - są plusy i minusy jak wszędzie ale nie polecam ich obiektu we Wrocławiu taki jak - capgemini brygadzistka Aleksandra traktuje ludzi jak scierwa , używa do nich wulgarnych słów jak się zgłasza nikt nie reaguje - ręka rękę myje .. w praca polega głównie na zrobienie swojego piętra i kolejne to są zastepstwa "bez gadania" a jak się już sprzeciwiasz to jesteś najgorszy .. jeżeli chodzi o płace firma mnie nie oszukała ani razu chodz dość ludzi na obiekcie sie skarżyło na niepełne wypłaty - bez zwrotu ! :)

Dominika

@Mopowa udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której wspominasz? Daj znać, czy obecnie wszystko się zgadza. Mogłabyś powiedzieć również coś więcej o swojej pracy w firmie?

Mopowa
@Dominika

Nie udało się i niech nikt nie klika niby w moim imieniu bo to bezczelność. Co kosciuszki sobie poprawia opinie?

Grzes

Pracowalem tam w zeszlym roku.duzo rob a pieniadze male.ale to nie tylko w pracy wykorzystuja.wyslalem rodzine do ich osrodka w lubniu domek czysty ok ale czuc grzyba wiec mozna chorowac pozniej.odziez tak nasiaknieta tym grzybem trzeba 2 razy prac aby zapach znikl. Pozatym licza za prad po zakonczeniu pobytu.ja za dwa tyg.zaplacilem tyle co place w domu zas mc.obiady nie gotowane na miejscu podane prawie zimne.zupa sama woda.duzo pisac na temat tej firmy.nikomu nie polecasm ani pracy u nich ani wypoczynku.

Mopowa

Mam pytanie u was też sa wieczne pomyłki z wyplatami co miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us - Kraków

• Jak się pracuje w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Kandydaci do pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us