Elektromontaz Krakow SA

Kraków

Opinie o Elektromontaz Krakow SA

ja 2015-05-13 11:25
Pracuję w tej firmie jak inżynier budowy. Firma jak większość znajomości są ważniejsze niż umiejętności , nikogo nie obchodzi że się cały czas dokształcasz że masz uprawnienia i certyfikaty. Grónt żebyś znał kogo trzeba ... Stara kadra która już dawno powinna być na emeryturze, jest tu kilku porządnych ludzi ale nie mają siły przebicia. Kasa....2000 na rękę czyli marnie jak wszędzie ale gdzieś trzeba pracować...
ficek 2015-11-15 13:48
jak wygląda praca na stanowisku Inżynier Budowy? Dali właśnie ofertę i zastanawiam się czy ja jako człowiek bez żadnego doświadczenia mam po co startować. Ogłoszenie samo w sobie jest strasznie lakoniczne.
meki 2016-04-22 08:41
o nich najlepiej świoadczy kolego to że działają od 1949 roku, a wybierać warto pracodawców z bogatą tradycją
erve 2016-12-29 21:49
Słabiutko się w tej firmie zarabia, żeby nie wyciągnąć 3tyś netto za te 10 godzin dziennie?:(
inzynierek 2017-03-31 17:27
Kadra kierownicza zarabia krocie a ludzie zarabiaja grosze w dobczycach teraz robia fabryke wawla to jedni jak i drudzy placa cienko jedynie jednostki maja dobrze taki chory kraj
turysta 2017-04-19 17:23
Zdecydowanie za male zarobki jak na pracę w delegacji, ludzie którzy na emeryturze nadal pracują i zatruwają tylko życie innym. Kierownictwo z którym żeby dobrze żyć trzeba wchodzić bardzo głęboko
Zostaw swoją opinię o Elektromontaz Krakow SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromontaz Krakow SA