Opinie o Abitel Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Abitel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Abitel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abitel Polska Sp. z o.o. w Kielce

Sławek Nowy wpis

Ta pseudo "firma" sprzedaje używane, naprawiane telefony jako "powystawowe, jedynie eksponowane na wystawach sklepowych". Oczywiście nie spodziewajcie się żadnych praw do gwarancji, czy rękojmi w normalnym trybie. Tylko postępowanie cywilne, do czego zachęcam. Wydaje im się, że są bezkarni, ale na szczęście są w błędzie...

Lidia Nowy wpis

Widzę że klienci narzekają żę firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i że lepiej omijać to miejsce. Co na to mogą powiedzieć pracownicy? Bo tych aktualnych opinii brak na forum - wcześniej pisaliście, że firma zaraz upadnie bo chaos, a teraz jak jest? Nadal taki brak organizacji wewnątrz?

Mlody Nowy wpis

(usunięte przez administratora) omijajcie tą firmę Telefon na gwarancji i brak odezwu odnośnie naprawy.

KamilGaw Nowy wpis

Firma z wielką łaską uznaje gwarancję najpierw upiera się że odda sprzęt działający chociaż piszą że to wada tych telefonów, potem decydują się na wymianę na inny model. Dostajesz przesyłkę a tu uszkodzony wyświetlacz, i na podstawie zdjęć oceniają że to wada mechaniczna i odsyłają do firmy kurierskiej że to ich wina. Chociaż przypuszczam że to pracownik przypadkiem upuścił i na pierwszy rzut oka wszystko było dobrze , ale że firmy kurierskie nie dbają o przesyłki na których jest brak etykiet ostrzegających ( a takie powinny być na przesyłce umieszczone bo to urządzenie elektroniczne - telefon a niestety nie było na mojej) więc przesyłka była rzucana i zgniatana przez inne przesyłki i walała się po samochodzie tak raczej jest i wyświetlacz dalej pękł przez te wszystkie przypadki. Ale Abitel twierdzi że to wciąż uszkodzenie mechaniczne i odsyła do DPD , a DPD według mojego zdania odrzuci reklamację o nie było nalepek ostrzegających. (usunięte przez administratora) Firma która nie ponosi odpowiedzialności za swoje błędy. Taka firma powinna zniknąć z rynku sprzedaży telefonów i oddać klientom ich pieniądze bo nie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Abitel Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Miałem nadzieję, że gdzie jak gdzie ,ale na forum pracowniczym znajdę informacje o pracy w firmie. Może jednak ktoś podzieli się tą wiedzą?

Dominik

Brak możliwości odbioru osobistego przedmiotów wystawionych na serwisie aukcyjnym. Nie rozumiem problemu, klient woli podjechać zamiast płacić za wysyłkę a po napisaniu mailu o odbiór dostaje odpowiedz, że nie można. (usunięte przez administratora)

Lidia

Zachęcam do rozpoczęcia dyskusji o abitel jako pracodawcy. Jak w tym momencie funkcjonuje ta firma? Jak oceniają ją jej pracownicy. Ze względu na zamieszczenie ostatniego komentarza prawie dwa lata temu, każda aktualna i merytoryczna informacja dotycząca tego pracodawcy, będzie ważna dla osób, które interesują się zatrudnieniem w abitel.

glen

to najważniejsze że podpisują tego typu umowę w abitelu. Wiele firm po prostu sobie to zlewa dla przykładu

zainteresowany

wlasnie powiedzcie jak teraz jest jak z pensja? i tymi urlopami czy to nadal tak trwa takie meczennictwo?

Firma za chwile upadnie, totalny brak zorganizowania, od lipca nie mozna sie niczego doprosic u kierownictwa, szef nie przelewa pieniedzy na czas, wyplaty sa dawane z opoznieniem, brak rozwoju jakiegokolwiek, wrecz cofanie sie, szef traktuje ludzi jak pionki do gry, pensje minimalne krajowe, zadnych badan lekarskich, brak mozliwosci wykorzystania normalnie urlopu bo potem odrabia sie 2 tygodnie z rzedu po 12 godzin !!!! TOTALNE DNO !!! NIE POLECAM

pracus

krótko i na temat! Firma [usunięte przez admina], wkrótce ogłośi upadłość jak nic się w niej nie zmieni......

Słowa kojarzące się z abitel : brak zorganizowania, brak kompetencji Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako cos czego nie mozna doswiadczyc ze strony firmy, chyba ze na wlasna reke ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są zaklamani... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?800-1000 Najbardziej podobało mi się w abitel: praca kierownika punktu Najbardziej nie podobało mi się w abitel:wszytskie powyzsze punkty oprócz przedostaniego

Zostaw merytoryczną opinię o Abitel Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Abitel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abitel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abitel Polska Sp. z o.o.?

Abitel Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Warszawska 312 E
    25-414 Kielce