Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Marlena

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny Chociaz temperatura na to nie wskazuje wreszcie zima sie skonczyla. W ten weekend po raz ostatni zaznamy zmiany czasu.

Mirek

Ja tez slyszalem ze urlopy beda swobodnie planowane Oczywiscie wszystko w granicy rozsadku Nikt nie pozwoli na to zeby dziesiec osob poszlo na urlop. Kto pierwszy bedzie ten lepszy

Endriu

Czy to prawda ze w rym roku bedzie plan urlopow i mozna dowolnie planowac sobie wakacje? Przez ostatnie kilka lat nie mozna bylo planowac nawet dnia w wakacje a teraz cale tygodnie Ciekawe czy to prawda. Moze ktos wypowiedziec sie na ten temat?

Mozecie mi powiedziec dlaczego co chwile czworka chodzi na jedynke pracowac? SeOn sie skończył a my raz tu raz tu Nic sobie nie mozna zaplanowac Czy jest jakis plan ktory z gory zaklada kiedy gdzie będziemy pracowali Beez tego trudno sobie zycie zaplanowac A idzie wiosna i trzeba na placu cos zrobic Bez sensu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
4 pyta

Ponoć na lakierni nie ma ludzi.więc sezon już gotowy.

Dalko
@4 pyta

Są ludzie jest roboty.

WandA
@Dalko

Bedzie ukraina bedzie mega sezon

@WandA

Ukraina nie rozwiaze problemu Zreszta oni beda chcieli pracowac po 12godz Czy nasz zaklad stac na cos takiego

Mila
@Mądrala

Ty sie nic nie martw, nie jestes od myslenia tylko od P R A C Y

Miglanc

Robotyzacja firmy chyba noe byla najlepszym pomyslem Nasz robot na 104 wiecej srub gubi niz wkreca. Zycze powodzenia jak uruchomia skrecanie na pozostalych liniach Biedny Bolek sie zapali jak bedzie biegal uruchamiac jeden po drugim Chyba ze do każdego bedzie osobny mechanik

@Miglanc

Nie będzie tak zle. Zawsze sa problemy na poczatku Zreszta nikt by nie inwestowal tyle kasy w nie sprawdzony sprzet

Zozo

Ja się pytam komu te barierki przeszkadzały?

Figo fago
@Zozo

Mosciwie nam panujący Król nie mógł się swoim rydwanem minąć ze zwykłymi wozkowymi wiec poszerzył drogę

X
@Zozo

Heh jak się nie ma wykształcenia do pracy z ludźmi no to wymyśla się takie oto głupoty :) jeszcze troszkę i wózki zastąpi rowerami.

Henio

Premi brak. Barierki są!

Bb
@Henio

Beata

Dzisiaj liderzy mowili ze na hp sezon rusza juz w maju. Na linii 101 sezon rusza w czerwcu. Na pozostalych liniach regularnie co tudIen

Gal anonim

Wie ktoś kiedy zaczyna się kolejny sezon?

@Gal anonim

Jutro o północy nieudaczniku. Mamusia juz nie chce do korytka dawać? ??

@anonymous

Większym nieudacznikiem jest ten kto potrafi tylko cisnąć kogoś z anonima na forum typowy okaz przegrywa życiowego którego mamusia nie nauczyła kultury nie pozdrawiam

Stella
@TinTin

Nieudaczniku uważasz ze Twój Nick nie jest anonimowy. To dla Ciebie mamusia nie miała czasu by nauczyć Cię kultury i pracy. Rusza sezon i ciesz się że może zapracujesz na kromke chleba.

@Stella

No niestety mamusia też siedziała na forum i obrażała innych i czasu brakło na wychowanie mnie Jeśli chodzi o prace to akurat moja wina musiał mnie ktoś podkablować że miedzy przerwami dzisiaj siku byłem że już tutaj piszą żeby mnie pracy nauczyć A co do sezonu i zarobieniu na chlebek to tak dla informacji oświadczam że pracuje cały rok i wydaje mi się że zarabiam więcej od osób które tutaj obrażają tak więc o chlebek nie muszę się martwić

M.

Śmieszny jesteś ????

Baska
@anonymous

Patologia z ciebie wymyślisz u obrazasz haha

Bb
@Baska

W czerwcu

Michałka

Nie pasuje to się zwolnijcie.

Sisi
@Michałka

Może jednak Michałek nie Michałka.

Gośka
@Michałka

KP precyzyjnie określa co może pracodawca jeśli chodzi o nadgodziny. Może wam kazać codziennie zostawać po 5godz a wy nie możecie odmówić. Cieszcie się że wam za to zapłacą. W lutym będzie cie pracować w soboty które poprostu odbierzecie wtedy kiedy firma zechce a nie wy daremne ludziki. Honor i takie tam bzdury możecie sobie wsadzic w cztery litery. Wy jestescie od produkowania suszarek a jak wam nie pasuje to proszę o dostarczenie wypowiedzen do swoich liderów bo jeszcze jest szansa że ci którym chce się pracowac dostaną umowy. Ogolnie wypad nieroby

@Gośka

Tygodniowy czas pracy wynosi 40 godz . Nie ma takiej opcji , piszesz brednie. Umowa zlecenie owszem.Co do odbiorki może tak być lecz pod warunkiem że musi być sporządzony aneks do umowy. Niestety wciskają ci ciemnoty a ty wszystko lykasz.

@Nana

Sredni tygodniowy czas ma wynosić 40godz ale w całym okresie rozliczeniowym który w naszej firmie wynosi cztery miesiące. Jest tam słowo którego też nie zauważyłes a moanowicie "powinien" ktore należy interpretować następująco. Jesli sredni czas przekracza czterdzieści godz to za całą nadwyżkę pracodawca ma obowiązek zapłacic. Tu kolejny ukłon w stronę pracowników ponieważ electrolux placi nadgodziny co miesiąc. Do roboty a jak nie pasuje to się zwolnij

@Nana

Umowa zlecenie nie moze byc na pracę o tym samym charakterze ktora jest w umowie o prace. Poza tym pracodawca ma prawo kazac ci zostac w nadgodzinach zawsze kiedy ma na to uzasadnienie. Nie pasuje to sie zwolnij

@Magda

Aneks do umowy różni się od umowy o pracę.Dowiedz się co może zawierać aneks do umowy o pracę. KP to nie instrukcja obsługi pralki czy suszarki. Tak bardzo staracie się pracować nawet po 2 4godz i są efekty. Mnóstwo zwrotów i bubli tacy jesteście ambitni. Nie ma co się dziwić skoro jesteście przemęczeni i zostajecie tylko dla kasy jak juz mądry się wypowiedział. Teraz pracodawca powinien przez rok obciążyć was brakiem premii. Chyba że może to nie wasze buble lecz Ukraińców.

@Magda

Mam długi starz pracy i nigdy żaden pracodawca nie zmusił mnie do pozostania dłużej w pracy. Wbij to sobie do głowy ze nikt ale to nikt nie ma prawa Cię zmusić bez Twojej zgody i woli. Jeżeli uważasz że jest inaczej to strasz w gacie i nie znasz swojej wartości. Ja nie mam tego broblemu i jak widać pracuje 8godz i ciał.

@Gośka

Jaka ty jesteś bezczelna i psychiczna. Właśnie pokazalas ile dla ciebie znaczą ludzie którzy ciężko pracują. Psychiczna zacznij się leczyć bo jesteś nikim. Dla tych ludzi należy się szacunek którego ty nie masz. To oni ciężko pracują i nikomu w du pę nie wchodzą jak ty to robisz

@Nana

Może masz długi staż ale napewno nie w naszej firmie bo tutaj nie zatrudniają ludzi którzy staż piszą przez rz. Może KP to nie instrukcja obsługi ale napewno spis praw i obowiązków zarówno pracodawcy jak i pracownika. Skoro nie musisz zostawać to pewnie pracujesz w jakości, nic nie robisz osiem godzin to po co jeszcze cię zostawać na dłużej. Masz rację honor jest ważny, też bym nie miała sumienia aż tak naciągac firmę na koszty

Marlena
@Magda

Zwolnilam sie i teraz w lidlu zarabiam wiecej niz jumper na linii. Dzieki i zycze powodzenia

necierpliwysezonowiec

kiedy sezon sie zaczyna lipec, siperpien ?

Tak tak to ja
@necierpliwysezonowiec

Z tego co słyszałem to maj chyba, a teraz są jakieś przyjecia na magazyn

@Tak tak to ja

Na linie poczekaj mniejszy stres

Chetny na magazyn
@Tomek

Dzis widzialem ogloszenie ze na magazyn od juz zatrudniaja i niezle placa

Kasa misiu kasa

Jakie będą kwoty dodatków na święta? Wie ktoś?

Zerg
@Kasa misiu kasa

dadzą wam 200 zł i ze szczęścia się obszczacie XD

@Zerg

Weź i wyjdź luju niemyty

Zerg

Woly

Tak są już pity

marianek
@Woly

Przychodza poczta? Czy ktos z kadr roznosi?

@marianek

Każdy swojego pita może odebrać osobiście w ''akwarium'' jakoś od godziny 10:30 do 12:30

Kasier
@TinTin

Dostal juz ktos zwrot podatku w myszkowie?

Mierk

Tez dzisiaj slyszalem jak na przystanku ludzie z rosy mowili ze dostana ponad 500zl na swieta. Podobno zwiazki bardzo mocno walcza zeby mieli wieksza kase na social Boze narodzenie tez mieli wieksze niz my. Ktos wie jak to mozliwe ze nasz dostawca daje wiecej niz nasz zaklad?

Czy to prawda ze szykuje sie jakis mega dopasowany do potrzeb pracownikow plan urlopów? Slyszalem jak liderzy Gadali z jarkiem ze w wakacje ma byc dużo urlopów Czy ktoś wie cos wiecej na ten temat? Jesli tak to proszę o info Kiedy my będZiemy mogli zrobić sobie plan na wakacje?

Gośka

Pewnie poszli po rozum do głowy i nie chcą zwalniać bo wiedzą że na sezon już nie znajdą ludzi do pracy. Bardzo dobrze. Wreszczcie ten zakład zaczyna się rozwijać a my będziemy mieć pracę i pieniądze

Ser

Naiwna

@Ser

Naiwna? W tym roku zostalo okolo sto osob wiecej niz zazwyczaj i sezon rusza w czerwcu. Super super

Anju

Jeśli to prawda i w przyszłym tygodniu znów po 10h to dla mnie osoby z linii 101 i 103, jeśli mają w sobie choć trochę honoru i szacunku do samego siebie powinny to zbojkotować i zejść z linii równo o godzinie 14:00. Sezonowych zwalniają a reszcie karzą robić 3 tygodnie po 10 godzin. My nie jesteśmy Ukraińce, którzy przyjechali tu typowo na zarobek. My mamy też swoje rodziny i obowiązki domowe. Coraz częściej w tym zakładzie pracownicy traktowani są jak roboty.

Sylwia
@Anju

Jesteś wielka i w pełni się z Tobą zgadzam lecz wątpię by coś takiego się wydarzyło ponieważ lubią gdy ich tak traktują. Ci którzy mają chonor i ambicje odejdą o 14 stej a ci którzy nie szanują samych siebie będą dalej pracować. Liderzy powinni teraz pokazać czy potrafią pracować na linii czy też są nieudolni. Nie dajmy się bo jak wspomnialas nie jesteśmy Ukraińcami.

@Anju

A co mają powiedzieć osoby z linii 102 i 104 które musiałyby pracować do 24? Tez maja zejsc?

@Anju

To się zwolnij. Skoro suszarki się sprzedaja to my mamy je produkowac. Widzisz ze 102 pracuje na dwie zmiany caly rok. Nie pasuje to się zwolnij

Karolu nie denerwuj sie

@Sezon102

Tak jeżeli chcą zawsze mają prawo odmówić. Kodeks jest z nimi. Żaden śmieszny kierownik czy nieudacznik lider nie ma takiego prawa by cię zmusić. Najwyższy czas byście wszyscy zapoznali się dokładnie z KP i wzięli twardo za pysk tych którzy chcą was traktować jak niewolników. Ci którzy tylko umia pisać byśmy się zwolnili to zapewne Ele uratował im życie bo cóż biedni potrafią skoro nie mają szacunku względem siebie. Warto też wiedzieć że KP przewiduje również by pracownik raz w roku mógł skorzystać z L4

Nana

Jesteś ograniczony i uwierz że Ukraińcy są i będą lepiej traktowani niz Ty. Cofasz się do Średniowiecza .

@Nana

Pisze się umieją a nie umia. Nie dziwie się że tak interpretujesz kp skoro pisać nawet nie umiesz. Radzę iść do kadr i zapytać lub pożyczyć kp w wersji z rysunkami to może łatwiej będzie Ci zrozumieć niektóre rzeczy.

@Magda

Literówka z automatu. To jest nic według tego jakie masz podejście do ludzi w zakładzie pracy. Rysunki o których piszesz nie znaczą nic bo niestety nie jesteśmy robotami. Baw się dobrze bo juz nie długo zastąpią Cię Ukraińcy i pójdziesz w zapomnienie.

@Anju

To się zwolnij bo ludzi na twoje miejsce jest stu chętnych. Zrób sobie wolne do lipca

Lala
@Magda

100 chętnych?ha ha to było bardzo dawno temu.Teraz przyjdą bo muszą na chwilę.Młodzi ludzie to trzymają się z daleka od tego zakładu A jak już pracują to chwilę i już ich nie ma.A za chwilę to będzie zakład pracy chronionej.Niech cała góra pomyśli jak przyciągnąć młodych ludzi do pracy bo my starzy nie jesteśmy terminatorami.Praca ponad siły po 10 godzin.....zastanówcie się. Czy tylko my żyjemy dla zakładu a rodzina obowiązki i tak się okaże na koniec że będzie po premi i nasze nadgodziny pójdą się j.....ać.Aty tu że na twoje miejsce czeka 100 chętnych

Agata
@Lala

Czy to prawda ze szykuja sie jakies nadgodziny?

Nena

Jak podobaja sie wam te,,"nerki," nie wiem kto to wymyslil słów brak

@Nena

Ja słyszałem że nerka byla przewidziana głównie do przechowywania pieniędzy i zmieścić ma maksymalnie jedną wypłatę pracownika electroluxa

Lolo
@Nena

Pomysł może i dobry z tymi nerkami na klucze kartę trochę drobnych ale czemu tak musi śmierdzieć.To musiało być bardzo tanie.Zakład mógł zakupić coś lepszego a nie nerki prosto z chin.Czy ktoś z góry to powąchał.

Www
@Lolo

Życzliwa ????

Czy to jest biuro matrymonialne czy strona o zakładzie pracy? Wasze wypowiedzi świadczą tylko o ilorazie inteligencji którego zapewne większość osób wypowiadająca się na tym forum nie posiada. Nie macie własnego życia prywatnego tylko zajmujecie się cudzym?! Ciekawe jaka jest tego przyczyna....zapewne szarość dnia codziennego wielu z was pcha do chamskich wypowiedzi.... A może kompleksy? Nie sztuką kogoś oczerniać żeby podnieść własną samoocenę. Dam wam dobrą radę kupcie sobie karnet na siłownię bo akurat dopiero co była podwyżka więc przeznaczycie to na jakiś pożyteczny cel a przy okazji trochę odreagujecie i zła energia emanującą z was na tym forum przerodzi się w coś bardziej owocnego. Albo lepiej... Jakaś mądra książka??? Trochę się rozwiniecie intelektualnie...!!!!

@Życzliwa ????

A jakaś mądra książka to np jaka?

on palacy

encyklopedia

@Życzliwa ????

Podziwiam odwagę za dokonywanie psychoanalizy i stawianie diagnozy na podstawie kilku zdań. Ja osobiście nie wyciągałbym tak szybko wniosków i nie wystawiał ocen nie wiedząc o człowieku i jego życiu zupełnie nic. Smutne że piszesz o złej energii a sama ją rozsiewasz, smutne że piszesz o chamstwie a sama go nie unikasz, bo chamstwo nawet podane w jakiejś cywilizowanej formie nadal pozostaje chamstwem. Podziwiam też zupełny brak pokory który upoważnia Cię do dawania komukolwiek porad życiowych-na to też bym sie nie odważył.

@Upośledzony intelektualnie

Encyklopedia? Człowieku ja nawet nie wiem jak to przeliterować

LINIA101
@Życzliwa ????

Piszesz takie bzdury może to zazdrość, że nie o Ciebie dopytują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justyna

Dobrze gada!

Darek

Haha

@Darek

Czekamniecierpliwienasezon

Kiedy się sezon rozpocznie?

on
@Czekamniecierpliwienasezon

czerwiec

marianek
@on

jak w czerwcu to na urlopy beda wysyłac. co glupio pier-olisz

sezon
@marianek

11 czerwca ma startować 101 na dwie zmiany.

@sezon

Dobrze wiesz że tu wszystko się zmienia z dnia na dzień. Porobiły zobaczymy kiedy zacznie się sezon

Figo fago

Ja dzisiaj słyszałem ze hp ruszaja juz w maju a 101 juz w czerwcu

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland