Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Jaro

A tak z innej beczki... może pracodawca moglby wyslac liderow na szkolenie jak mają rozmawiać z ludźmi i w jaki sposob prowadzic zebranie bo to co sie dzieje na zebraniach jednej linii, nie napisze której, podchodzi juz pod mobbing. Ciągłe zastraszanie. Ileż mozna?

sezonowy
@Jaro

4? basia?

Wsciekly

Ja się pytam dlaczego jedni pracownicy muszą (usunięte przez administratora) a drudzy stoją cała dniowke i nic nie robią a wypłaty jednakowe nie dziwię się że nikt niechce pracować w tej firmie

Agata

Główny wątek forum gdzieś zaginął i od dawna nie piszecie nic na temat pracy w Electrolux Poland. Czy moglibyście podzielić się z innymi informacjami o rekrutacji? Czy firma będzie taką przeprowadzała teraz? Na pewno te informacje przydadzą się osobom poszukującym pracy.

kadrowy
@Agata

My pracujemy na produkcji a nie w dziale rekrutacji ;) Dzwon do kadr w tej sprawie.

What

Co Za Felek?

Dirr
@What

Domyślam się że chodzi o Felisiaka na niego mówią Felek ale pewny nie jestem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Papulec

Co się stało z Felkiem ktos coś wie ?

Ba....
@Papulec

Podli ludzie tak kończą

Piotrek

Czy na umowie że stawki 2450 wzrosło chociaż coś trochę po sezonie ?

Może ktoś napisać jak z warunkami pracy w tej firmie z góry dzięki.

Sezonowy2
@Zainteresowany

Lepiej. Na 4 wstawili roboty. Ludzie przez to mają mniej pracy. Przychodz na sezon i nie zastanawiaj się za długo bo chętnych sporo to tej lekkiej pracy będzie.

Why
@Sezonowy2

Jakie roboty na 104?

Baska

Panie wielki M. Z magazynu zamiast przesiedziec cała zmianę na ploteczkach z Panią M. Proszę zająć się problemami zakładu oraz swoją higiena.

@Baska

Różne żeczy się dzieją w tym zakładzie. Ludzie nie rozumie tylko po co wypisują takie żeczy komu to ma służyć. Nie to żebym bronił ale na magazynie sa spoko ludzie liderzy również praca ok. Pozdrawiam

Pustka
@Baska

Weź Ty durna kobieto zajmij się sobą i własną pracą zamiast rzygać tu żółcią.

On
@Pustka

Bierze przykład z lidera ;)

Jacek
@Baska

Ale masz wielki ból (usunięte przez administratora) polecam zakupić maść. Koleś jest spoko robi swoje i się nie (usunięte przez administratora) jak inni na magazynie.

Dddominik
@Jacek

Wolne żarty?! Ogląda się gdzie jakaś lepsza d @@@ spoko liderów na magazynie jest 2 jest to Pani K oraz Pan K, a reszta tylko bez kompetencji dla pokazu

hahaha

"zeczy "hahaha boze co za głąb pisze sie rzeczy inteligencie

Może ktoś napisać jak z warunkami pracy w tej firmie z góry dzięki.

Hej wiadomo jest już dokładnie kiedy ten sezon rusza? Czy kasa w stosunku do roku ubiegłego znacznie się poprawiła?? Pozdrawiam.

Niecierpliwy

No,No 9 lipca a na jakiej lini ?co jest nowego?jest kaski coś więcej?

Ktokolwiekwiektokolwiekwidziol

Ale sezon na 104kiedy rusza ?

Sezonowa4i
@Ktokolwiekwiektokolwiekwidziol

U którego lidera byłeś/łaś? Też jestem ciekawa kiedy sezon się zaczyna?

@Ktokolwiekwiektokolwiekwidziol

Chodzą słuchy że od 9 lipca

malomowny

Czy będą nadgodziny ?czy nie w nowym sezonku?teskinicie za nami?

Ktokolwiekwie

A 104 kiedy rusza ?

sezonowy 102
@Ktokolwiekwie

Już ruszyła po przerwie urlopowej.

Czy w tym roku bedzie organizowany konkurs na lidera? Chcialbym wziac udzial bo wydaje mi sie ze to ciekaw sprawa jest. Praca z ludzmi na pewno nie jest latwa ale tak jak u nas na czwórce ludzie sa ok i zgrani to chyba czysta przyjemnosc.

Nena
@Marcin

Jak zostaniesz liderem to juz nie beda ok ,zazdrosc ludzi jest wielka.

Złośnik

Jakie znowu nadgodziny ?czy nie ma już życia prywatnego tylko praca ?

Agata

Widzę, że dyskusja od jakiegoś czasu toczy się na temat nadgodzin i dodatkowych premii wynikających z ich tytułu. Jak to wygląda w praktyce? Dla wielu osób możliwość dodatkowych godzin to całkiem obiecująca perspektywa, inni w ogóle nie są nimi zainteresowani. Czy Electrolux Poland daje w tej kwestii możliwość wyboru?

Podróżnik

Czy autobus jadący do Częstochowy zatrzymuje się obok dworca? I ile kosztuje bilet jednorazowy?

ktoś83738
@Podróżnik

kosztuje 5zł dziennie bilet teraz autobusy do czestochowy nie jada bo nie ma sezonu.

pracownik9022

Witam czy ktoś się orientuje jak sprawa wygląda dostarczenia pralki z Oławy ? Bo byłem dziś po paragon za pralkę bo za nią zapłaciłem. Pani w biurze mi powiedziała że mam sobie sam jechać po nią do Oławy i tylko się zdenerwowałem. A miała być dostarczona do fabryki Electrolux w Siewierzu. Oczywiście że na wniosku pracowniczym zaznaczyłem że pokrywam transport.

Misiek

We wtorek jak po śmingusie? Na żądanie bierzemy?

Kamil
@Misiek

A bierzcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland