Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

A co to za dziwne urządzenia montują przy wejściach do szatni?

ona

same debile tu niema co czytac tylko hejty.Paczki byl pycha brzuchy bola

Wieczny

a ja pozdrawiam sylwie z lakierni.kojarzycie.

Try again

Skoro dla ciebie zwrot pozdrawiam w stosunku do kobiety "łatwej" to pozdrawiam głupi fiucie

Miky

Jak tam smakowały pączusie ?malo nie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pyszne pączusie

Dość, że na sezon nie mogą znaleźć ludzi to jeszcze stałych pracowników chcą otruć.

Jakie kary ?

Jutro będą pączki jupi

Jolka

Na jedynce też stosują kary jak w przedszkolu

@Jolka

Jakie kary ?

Kare chłosty może ha ha

Beata

Co roku po sezonie tak jest. Napisz sugestie a nie na forum.

on palacy

co.to kogo interesoje czy pale moge ile chce i kiedy jak mam czas i sie wyrabiam

@on palacy

Najwidoczniej masz malo roboty zmienimy to

Witek
@on palacy

No może kogoś to w końcu zainteresuje.Masz dwie przerwy jak każdy który to przestrzega.Się uzbiera godzinna przerwa na fajkę A z tego co, to mamy dwie przerwy po 15 minut.Może ktoś się tym zainteresuje.

on palacy
@Witek

kogo to interesoje tu tylko plotki szkalowania a palic pala

Beata

Czy palenie papierosów poza wyznaczonymi przerwami jest tutaj legalne? Ciągle liderzy dodają nam pracy bo nie ma ludzi a jak obserwuje się wyjście na palarnie to od 6:15 nie ma chwili żeby ktoś nie wychodził na fajkę. Albo nie palącym podnieść stawkę bo robią za palaczy albo całkowicie zakazać wychodzenia na fajkę poza przerwami

@Beata

Powinny być premię dla niepalących. Zwróć uwagę którzy pracownicy wychodzą najczęściej bo z drugiej linii widać jak na dłoni że ludzie z podstaw na palarnie chodzą co chwila.

@Beata

Beata jak często idziesz i stajesz na czyimś stanowisku gdy ów ktoś idzie palić? Masz wtedy dodatkowe zadania? Więcej pracy? Czy to tylko zwykła zazdrość?

Zuza

I tu mamy problem.Czy nie ma przerw?są.I co niektórzy przestrzegają tego jest przerwa to idę na fajkę.To nie żadna zazdrość tylko niesprawiedliwość bo Ci co nie palą nie mają szansy wyjść do toalety między przerwami.I czy to jest ok?Palcie sobie ale na przerwie tak jak powinno być.Twoje płuca i czego Ci tu zazdrościć raka płuc?

monterka

Dlaczego ludzie na linii 102 kończą model, swój limit, normę o godzinie 21:30 i zaczynają robić model, który jest w planach na godzinę 6:30 rano? Czy ich po pier doliło? Potem się dziwią, że im normy podwyższają

Sexi Lala.
@monterka

Jak to dlaczego? Znasz ich wszystkich bardzo dobrze i powinnaś wiedzieć że raczej już dawno pokonczyly im się badania psychotechniczne. Odpowiedź jest prosta. Przyjmując się do ele nie musisz ich robić ponieważ nie mam na skierowaniu lekarskim. Gdyby takowe były sądzę że ele nie miał by pracowników. Wystarczy poczytać posty i zaobserwować na produkcji a myśl i odpowiedz sama ciśnie się na usta.

Szczerze wam współczuję. Po tyle godzin, żeby choć za nie płacili na bieżąco miesiąc w miesiąc.

Gośka
@Problem

A kiedy ci nie zaplacili za nadgodziny? Nie pisz bzdur bo zawsze płacą nadgodziny

Agd

Podobna miały być

Agd

Czy będą nadgodziny ?

@Agd

A co malo ci 8h?

muse

czy to prawda ze od lutego po 10 h ?

@muse

Co za glupoty.

whyy

obiad z dwóch dan ??? kto ma czas na to ?

Odwagi.

Może warto odwiedzić PIP i przedstawić sytuację bo puste słowa tutaj nic nie zmieną.

Mądrala
@Odwagi.

Warto warto ale wspomnij też ze (usunięte przez administratora) wozisz autobusem do i z pracy za połowę stawki, obiad z dwóch dań masz za 7zł, wypłatę zawsze na czas i trzy razy w roku bonusy pieniężne na święta i wakacje. Przygotuj się na salwe smiechu i tekst" w Zawierciu otwarli virtu, proszę się przenieść" żal mi tych dla których elux jest pierwszym pracodawcom.

Odwagi
@Mądrala

Śmiało każdy teraz może powiedzieć czytając Twój wpis ze póki tacy jak Ty będą pracować w ele nie są w stanie nic zmienić. Z takim podejściem odpowiedz jest prosta, nie ma ludzi by solidarnie moc coś zmienić.

@Mądrala

Kebabem za 13 zl przynajmniej pojesz wyplaty na czas sa w wiekrzosci zakladow i o wiele wieksze polecasz virtu z deszczu pod rynne jestes ograniczony na ele i virtu swiat sie nie konczy

Figo fago

To sie zwolnij

@Figo fago

Uczynilem to juz w pazdzierniku ale dzieki za najlepsza rade czytam to "forum" lubie sie z was posmiac jak w pracy nudno

@Mądrala

Obiad z dwóch dań od razu widać że robisz za miskę zupy . Każdy zakład ma socjal. Widać że ele uratował Ci życie .

Lucky

Brak słów. My pracujemy po kilka lat a zostawiają pierwszo sezonowców. PARANOJA

@Lucky

W czym widzisz problem, system jest prosty, mam kilka stanowisk, jestem zawsze w pracy, zglaszam każdy problem. Zacznij się starać to może też zostaniesz po sezonie

Nie bądź taki mądry
@Tomek

Nie mówię tu o takich jak Ty. Chodzę zawsze do końca sezonu, nigdy przez tyle lat nie miałem urlopu na żądanie. A laski które są na 1 stanowisku co mogą zaoferować?

@Nie bądź taki mądry

CZYLI KAPUŚ !!!!!!!!!!!

Miky

Nikt na dłuższa metę nikt zdrowia nie będzie miał do takich norm o godzin pracy

@Miky

To się zwolnij. Nie będziemy za tobą tęsknić

Figo fago
@Miky

Do biedronki spadajcie. Lepsza kasa, praca osiem godzin, ciągle nowi ludzie i możliwość rozwoju. (usunięte przez administratora)

Kinia
@Figo fago

Włożył swój głupi durny łeb do bębna i włącz. Może coś ci się poukłada w tym kablu gówna.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland