Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

leeizzyyy

Wytrwałości dla tych którym udało się podlizać.niech moc będzie z wami :-) nie szanujecie się.

Wszystkiego dobrego w nowym roku dla nas wszystkich ????

Piotr i Paweł
@ja

tak, dla wszystkich bez wyjątku. dla tych co dobrze i co źle życzą drugiemu. tacy i tacy w końcu staną przed Bogiem który osądzi każdy szczegół naszego życia. szczególne pozdrowienia dla naszego wspaniałego i jedynego w swoim zachowaniu kierownika który ukłoni się przed zwykłym pracownikiem tylko po to żeby zajrzeć pod linię i sprawdzić porządki. Bóg jedyny i sprawiedliwy, widzi wszystko

Po pracy każdy jedzie do domu

X

Bądź w lasy

Nie oceniaj jest dawca i biorca. Takie halo wokół zdrad a przecież ktoś musi wpuścić nowa osobke do łóżka

Zaciekawiony

Majka a potrafisz w miarę rozsądnie wytłumaczyć co Ciebie tak naprawdę obchodzi kto z kim śpi, kto kogo zdradza itd? Tak pytam, pojęcia nie mam co moze kierować ludźmi takimi jak Ty.

@Zaciekawiony

Ciekawość szczególnie że większość ludzi się zna a później szok bp przykłady mąż czy żona robi skok w bok z sąsiadem z innej linii jednak takiej łatki ciężko się pozbyć szczególnie trudno ukryć że luby dorabia rogi :)))

@C

Jest tyle ciekawszych rzeczy ma świecie. Po co zaśmiecać sobie głowę czyimś prywatnym życiem. Poza tym czy Ty czy ja nie mamy prawa komentować czy oceniać czyjegoś życia. Co byś pomyślała o np sąsiadkach które komentują to jak wychowujesz dzieci?

@Zaciekawiony

Bardzo proszę taka ludzka natura. Ciekawość

@Zaciekawiony

Skakać można w łóżku a nie w bok :) jak już ktoś raz zacznie nie skończy ludzie widzą i komentują

@C

Tak, to chyba zwykła ciekawość. Chyba też nadawanie etykietek pozwala nam samym poczuć sie lepiej. Mądrzejszymi, bardziej moralnymi ... Sprawiasz wrażenie mądrej osoby, nie trwoń siebie na te głupoty

@Zaciekawiony

Wręcz przeciwnie będę i chcę się udzielać :) mogę nadawać etykiety i poczuje się lepiej czemu nie.

Witam
@Zaciekawiony

Najwięcej ma do powiedzenia przedział zgredow co grawitacja zaczyna działać w dół :D

:) Rób co musisz.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
An

Są jakieś fajne laski?

Jsha
@An

Tak ty

Dzidzia
@An

Umyj swoją to może będzie, jeżeli to coś większego od groszka będzie można nazwać laską he he he.

olo

Aurelia J?

paula

anonymus f.i.u.t.k.u 8% postawili na stole - teraz ty połóż swoje wypowiedzenie. pokaż na co cie stać impotencie. wszyscy pokazcie teraz klase i zacznijcie pyskowac lub buntowac.

figo fago
@paula

dobre, ten anonymus to podobno rogacz jakiś jest który za wszelką cenę chce tutaj znaleźć kolegów. chlopczyku Electrolux nie dla dzieci jest. idź tam gdzie cie chcą i to szybko bo jak cię chodź trochę poznająto napewno zmienią zdanie

Stała
@paula

Smieszna jesteś

xxx

Kadry pracują 21,22 i 27 grudnia ?

SezonOwiec

Tak Dąbrowa Górnicza Tucznawa. Poczytaj trochę o firmie na internecie a na resztę pytań mogę odpowiedzieć na mail. Ja1091z@interia.pl

XX

PAJAC

I'm

Bralbym na kawe...

Anon

Kto tam teraz lideruje na podmontażu? Najlepiej po imionach, może znam

Czy to prawda że dostaniemy więcej niż 5% podwyżkę bo mam problem ,dostałem lepszą ofertą i nie wiem co robić

bajer full
@anonymous

twoj problem to rogi ktorymi ocierasz sie juz o podest przechodząc pod winda. az żal mi patrzeć na ciebie gdy wiem co i z kim robi buja się twoja żona he he he

Bo jak tak to muszę to przemyśleć ,dajcie znać bo do końca grudnia mam czas

@anonymous

Prawdopodobnie tylka albo az 5% a powinni minimum dac 500 na zachete zeby ludzie nie pouciekali w innych zakladach na dzien dobry masz 3200 za ta sama robote

figo fago
@anonymous

jesteś zwykłą ciotunia która nigdy się z tąd nie zwolni. złóż wypowiedzenie rogaczu, ujawnij się i pokaż klasę

marek
@anonymous

Proszę się zwalniać i iść do lepszej pracy. nikt was tutaj nie potrzebuje. sezon się kończy a w następnym będzie więcej ukraincow którzy chcą pracować i będą pracować. polaczki się zwolnia i będą żyć z 500+ . wypad

Mam twoje ip

Może warto niektórym hejterom pokazać, że Internet nie jest jednak anonimowy. Dowiedziały się o tym już pewne pracownice z linii pierwszej. Niszcząc komuś reputację i życie czasem trzeba się liczyć z konsekwencjami. Lepiej wziąść się jednak za siebie

Bubel
@Mam twoje ip

Pisze się wziąć pozdrawiam:)

X
@Bubel

IP tylko organom ścigania. Ogarnijcie regulamin... Co powoed Cię na policji , że śmierdzi wam z buzi

Żenada
@Mam twoje ip

Jesteś tak prymitywną osobą że nie chcę tego komentować. By tylko nie odbiło Ci się to czkawką. Może warto by do tych organów ścigania dołączyły służby FBI.CBŚ a nawet Urząd Skarbowy i Grom.ŻENUJĄCE.

Xxxx

Czy w styczniu będzie jeszcze sezon?

Dobra Rada

Wypisujecie brednie o innych pierzecie brudy to wychodzi wam najlepiej. Żaden pracodawca nie będzie brał tego na poważnie i reakcji nie będzie. Może zamiast tych glupo i klamstw wyssanych z palca kto z kim i gdzie warto zająć się poważniejszym sprawami. Są instytucje które mogą się zainteresować tym co najbardziej dotyczy pracy i płacy. Zejdzcie na ziemię i nie interesujcie się ludźmi którzy jak wy chcieli by godnie zarabiać. Róbcie coś dla siebie i mówcie o tym wszyscy. Współpracujcie razem bo jak Kiepski mówi w kupie siła. Pustą gadka tutaj i oczernianie niesłusznie innych nie pomoże wam w niczym. Zawsze każdy z was może opisać swoje uwagi do pracodawcy nie ujawniając swoich danych. Zapewniam że zwróci to uwagę pracodawcy. Takie czepianie się tutaj Liderów czy Kierowników nie odniesie skutków. To nie miejsce na tego typu zenady. Pomyślcie o tym ze nikt z was nie chciał by w tak obrzydliwy sposób byc opisywany klamstwami.

@Dobra Rada

Dobra rada: to zmienic prace

Pierwsze myśli właśnie do tego skłaniają ale jeżeli lubisz ta pracę nie rezygnuj bo nie zawsze można sobie polepszyć. Warto temat problemów dać wyżej.

Totalny (usunięte przez administratora) Nie rozumiem dlaczego brak jest reakcji na tego typu problemy. To każdy w tym zakładzie powyżej pracownika jest swym Panem bez odpowiedzialności przed zwierzchnikiem. Każdy chu...na swój strój. Dlatego taki (usunięte przez administratora) a pracownicy narzekają. Forum prowadzone przez pracodawcę, i co, i nic.

Ewelina

Jak wygląda sprawa z sobotami w grudniu?

Bezimienny

Świeboda zajmij się tymi liderami z 102(boczek) i 103(oby dwaj). Biorą sobie codziennie chwilę po 6 kawkę z automatu i ślad po nich ginie,czasami na dobrą godzinę. Podobno można ich znaleźć na stołówce ;)

@Bezimienny

Nie nadawaj na liderow bo wylecisz byly juz takie sytuacje nawet jak zbierz dowody i osobiscie do kierownika polecisz to on i tak to oleje norma to rzecz swieta. Za te 5% podwyszki od nowego roku i tak podziekuje spora liczba osob w tym tez liderzy kazdy ma juz totalnie wy...ane na ten zaklad

Bezimienny

Nie wylece;) Taki wpis jest wystarczający. Jutro już pół zakładu będzie o nim wiedzieć a to zakończy wędrówki liderów

bartek

złóż wypowiedzenie.ludzie, nikt tutaj was na sile nie trzyma. nie pasuje to proszę się zwolnić

miglandz
@Bezimienny

ciotunio ... jedni mają płacone za pracę na linii drudzy za to żebyś wiedzial co o jak masz robić. skoro wszystko na linii jest ok to znaczy ze jedni jak i drudzy wiedzą co robic. dlatego sytuacja wygląda następująco: jedni piją kawę a drudzy pracują. co roku jest konkurs na liderów, wykaż się i pokaz co potrafisz

@bartek

Tak zrobie w styczniu bez obaw frajerzy robta i placzta

Lider
@Bezimienny

Caly zaklad o tym wie to widac zadna nowosc jak nie na stolowce to na palarni a twoje ip zostalo zgloszone niebawem bedzie wiadomo kto jest takim kozakiem

Beata

A mnie smiesza te pijackie akcje po pracy na parkingu. Jakim trzeba byc alkoholikiem zeby na mrozie stać i pic bo za darmoche ktos nalał.

light
@Beata

...co nie dali Ci? :D

Beata
@light

No widzisz, ja nie jestem alkoholiczką.

Linia 102
@Beata

Chyba nie dostalas zaproszenia :d wy macie wieczne problemy może lepiej zmienic zakład pracy jak was tak wszystko kole w oczy

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland