logo Electrolux Poland

Electrolux Poland

Siewierz

Opinie o Electrolux Poland

Irek 2017-07-30 23:47
Autobus jedzie z dworca w Myszkowie potem zatrzymuje sie na przystanku kolo kamiennego kregu nastepnie na gorce kolo cmentarza, kolo domu kultury. I wyjazd. Z Myszkowa...
lolek 2017-08-02 23:14
No jakieś tam są musisz obczaić i opowiedziec nam
Hm 2017-08-03 12:36
To kpina żeby taki zakład nie miał jakis nawiewow chłodzących na każdej linii.... Ludzie się męczą w takiej temperaturze!!!!!!!!!
Nick 2017-08-03 15:23
A to od kiedy rozpieszcza sie niewolnikow taki zaklad to skarb ze swieca takich szukac
prcownik 2017-08-03 23:32
No i przez to są mało wydajni . Ale czy ktoś na to patrzy wątpie norma ma byc zrobiona i to sie liczy a ludzie tam pracujący to tylko pionki
Ysz 2017-08-05 23:25
Mam pytanie do pracowników? Jaką umowę dają na start? Przez posrednika Pollux czy bezpośrednio pod zakład? I czy jest to umowa o pracę tymczasową czy na okres miesiąca? Z góry dziękuję za informację.
Tomek 2017-08-06 14:16
Umowa przez zaklad a na ile? Ja dostalem do konca stycznia.
Dorota 2017-08-06 16:39
Ja mam isc na lakiernie, jak tam jest?fajni ludzie?
ysz 2017-08-06 23:54
Umowa na miesiąc próbny podobno. Dlatego pytam, bo podobno o prace tymczasowa to lipa. A nie wiem jak tam jest a mam byc nowym pracownikiem i nie ukrywam ze zalezy mi na pracy na dluzej bo mam zone i dzieci na utrzymaniu. I żone tez chce wciagnać do pracy
Zerg 2017-08-07 13:55
ale że po sezonie nie zostaniesz to ty wiedz XD
ysz 2017-08-07 18:58
to wiem ale do konca roku chce tam pracowac
jola 2017-08-07 19:22
netto czy brutto ?
SezonOwiec 2017-08-09 21:48
Info o znajomego ,że znowu masa ukrainców wpada tam wam kręcić śrubki bo nie ma chętnych do pracy. Haha macie za swoje. Tylko NGK 3200 za miesiąc pracy wpływa na konto :) i od września mega system 12h pracy dużo wolnego :) a was mi szkoda biedoki męczycie kolejne sezony. Walić Myszków :)
Sezon na Owce 2017-08-10 04:11
Słyszałem, że w NGK masowo ludzie się zwalniają
Dominik 2017-08-10 12:10
źle słyszałeś
Nick 2017-08-10 15:07
Zle slyszales nie z ngk tylko z elektro
łuki 2017-08-10 15:30
z elektro faktycznie zwalnia sie sporo stalych pracownikow i malo sezonowych wrocilo w tym roku
kilof 2017-08-10 15:45
A soboty i niedziele się pracuje ? Jak tam wygląda system zmianowy i jaka pensja dla nowicjusza na rękę?
Nick 2017-08-10 17:57
W olawie zarabiaja wiecej za ta sama robote jakby niebieski zarobil u nas 3 to byloby spoko a tak kazdy stamtad ucieka sezonowi zarabiaja wiecej niz stali zeby tylko nie uciekli zato uciekaja stali logika dyrektorstwa mnie powala nawet ukraincy uciekaja kiedy ktos nas doceni dzieki nam zarabiaja zamiast nagradzac to karaja Dyrektorze dlaczego tak jest?!
lol 2017-08-11 08:07
1.ciemnogród, w Oławie zarabiają mniej niż u nas, Siewierz z racji tego że ma pracowników sezonowych ma najwyższą stawkę ze wszystkich 4 fabryk, jak nie wiesz to nie siej nieprawdziwych plotek
2.jakbyś mieszkał w DG i otworzyła Ci się fabryka pod domem to dojeżdżałbyś do Siewierza? bo ja nie, i się im nie dziwię a nie że w NGK jest tak super, bo też słyszałam że ludzie się zwalniają bo ciężka praca fizyczna
Nick 2017-08-11 13:14
Nie pier..l ciezka praca fizyczna to jest w budowlance a nie w fabryce
xnxx 2017-08-11 13:17
W olawie ukraincy zarabiaja wiecej od siewierza za 8h
luki 2017-08-11 16:02
ukraińcy którzy pracowali w zeszłym sezonie u nas w Siewierzu teraz pracują w oławie bo tam są wyższe stawki. Ja się nie dziwię, że uciekają bo tu nikt ich nie doceni. Góra chce mieć spokojną głowę, a na dole ma iść i koniec. Normy wyśrubowane, ludzi brakuje, a nowi pracownicy w większości do sprytnych nie należą....będzie się działo w tym sezonie
Bezimienny 2017-08-11 18:23
Gdyby nie te wysokie normy to naprawdę nie byłoby na co narzekać na ten zakład.
Fck 2017-08-12 11:41
12h to naprawdę mega system haha żal mi cie, nie chcialbym pracowac 12h.
Zerg 2017-08-13 18:46
No racja ,lepiej pracować jak electrolux 5 dni w tygodniu po 12 wy biedne ku*wy
Nick 2017-08-13 20:26
Tak to pyskuj swoim starym pewnie mieszkasz razem z nimi w bloku i nie masz zadnych obowiazkow jak bym tak mial to bym robil i po 24 jak kiedys za czasow lebka jezeli chce normalnie zyc to jedyne rozwiazanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zerg 2017-08-13 23:47
Błąd ,robię na piecach dla NGK i żyję na swoim ,ale wy jesteście ograniczeni .Nie widzicie że można osiągać coś lepszego, przecież można robić 10 razy po sezonie dla electroluxu po kilka miesięcy i żegnać się z pracą na kolejne kilka zamiast iść na stały etat gdzieś indziej !
Fck 2017-08-14 10:03
Akurat pracuje po 8h, sb i nd mam wolne, pracuje na magazynie i na kase nie narzekam. A wyzywac to sobie mozesz swoja starą.
Fck 2017-08-14 10:06
I jeszcze jedno, po co wchodzisz na forum ele skoro tam ci tak dobrze, co... pewnie zal ci ze nie dzwonią do ciebie z ele bo mamusia juz nie chce na fajki ci dawac haha a o ngk to tylko slyszales od kogos.
xnxx 2017-08-14 10:09
Juz tam juz nie pracuje a gdy kilka lat temu przyszlem na pierwszy sezon to zostalem kiedys tam sie dobrze zarabialo ale od dwoch lat sa nowe mozliwosci przynajmniej w moim przypadku na lepsza prace a elektro zatrzymalo sie w miejscu gdy inne zaklady ida do przodu
Zerg 2017-08-14 11:26
Choć jeden który to zauważył

@Fck Ty nie pracujesz ,Ty tyrasz .Bez widoku na przyszłość. Poza tym błąd ,bo pracuje.
Fck 2017-08-14 12:57
Przyszlem... ha ha kup słownik i nie osmieszaj sie
xnxx 2017-08-14 14:05
Przyszlem to jak mialem daleko a przyszedlem to jak mialem blisko to ty se kup slownik juz sie nie osmieszam bo tam juz nie pracuje haha i zmien login bo nam sie kojarzt z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Dorota 2017-08-14 17:39
Baran.
Paweł 2017-08-14 20:56
Zamknac pysk, wypad na swoje forum ngk jeśli w ogóle tam cie zatrudnili w co szczerze wątpię.
xnxx 2017-08-15 09:56
Nie pyskuj tylko wez sie od jutra do roboty bo wolne to bedziesz mial dopiero w grudniu a i w pazdzierniku bo 1 hahaha nie wspominajac o nadgodzinach i roboczych sobotach a kasa ta sama
101 2017-08-15 10:28
to forum to jedno wielkie przedszkole.....ludzie dorośli a zachowujecie sie skandaliczne. przepychanki słowne no porostu gorzej niz przedszkolaki! !!!!!
pracowałam tam kilka sezonów i niestety dobrego slowa nie powiem...chamstwa takiego jak tam nie da sie opisać( 101- kilka wywlok pokazało na co je stać wszystkie Myszków )niestety kumoterstwo z liderami i kierownikami wygrywało i nic z tym nie robiono. ten zaklad nadaje sie do programu w jaki sposob sa tam traktowani ludzie .
sezonowi nie dajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!
Linia 2017-08-15 14:44
Myszków widzę sławny na tym forum;) nic tylko o ludziach z Myszkowa
chętny 2017-08-16 17:00
Jak zostać po sezonie ma ktoś jakiś patent .
Igla 2017-08-17 12:03
Zmienić zaklad pracy taki patent:d
zanim odejde 2017-08-17 13:29
a ja mam troszkę inne pytanie, może trochę głupie ale proszę o poważne odpowiedzi. Jak wygląda sytuacja ze zwolnieniem się? póki co mam umowę próbną (miesiąc czasu) , niedługo się ona kończy. Znalazłam jednak o wiele lepszą ofertę pracy ale zacząć miałąbym dopiero w połowie września. I tu moje pytanie- czy zgłosić mam to już teraz i komu? liderowi? chciałabym żebym mogła dorobić sobie do tej połowy następnego miesiąca (o ile przedłużą umowę) . Nie chcę świństwa robić żeby z dnia na dzień odchodzić bo oprócz tej temperatury na hali to na prawdę praca jak i ludzie są w porządku. Proszę o jakąs podpowiedz! Dzięki :)
Odchodzę 2017-08-17 20:27
Praca zła nie jest atmosfera też całkiem spoko.
Minsem natomiast jest to, że jest ona sezonowa i troszkę słabe zarobki. Ostatnio słyszy się dużo o tym że ludzie odchodzą stamtąd jednak nie oszukując się to niema się co dziwić możliwości rozwoju bez "pleców" tam niema.
Sam się zwalniam pora znaleźć coś na stałe z lepszymi zarobkami.
Bezimienny 2017-08-18 17:50
Nie sądziłem,że kiedyś to napiszę , ale TAK- w Electroluxie jest coraz gorzej.
Normy podniesione praktycznie do maximum , a jeżeli gdzieś jeszcze będzie można podnieść to pewnie to zaraz zrobią.Ludzie głupie nie są ( no chyba, że stali pracownicy) , zakłady się otwierają to ludzie tam lecą , bo nikt nie ma zamiaru napieprzać jak robot przez 8h.
Możliwości teraz jest coraz więcej, ale chyba władza tego nie dostrzega i myśli, że u nich w zakładzie cały czas ludzie będą lgnąć , lecz ten sezon pokazał co innego. Mamy połowię sierpnia a tylko 101 jedzie na 3 zmiany a na porannych zmianach wszędzie brakuje ludzi.
Dziwne, że tym na górze nie daje to nic do myślenia.
Prawda jest taka, że główną przyczyną negatywnej oceny tego zakładu są właśnie te normy produkcyjne i brak jakiejkolwiek swobody i luzu na linii. Jeden mały błąd i robi się minus na tablicy a wtedy zaczyna się presja ze strony liderów i gonitwa za wyjściem na plus. Przecież to jest chore.
Ale ciul tam, najważniejsze jest zajmowanie się pierdołami mam tutaj na myśli , te śmieszne barierki i przejścia koło stołówki jak dla osób z upośledzeniem .
I na koniec informacja do osób , które zastanawiają się nad przyjściem do Electroluxu :
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ ! SZKODA WASZEGO ZDROWIA !
Nick 2017-08-18 19:03
Z ust to mi wyjolej
chętny 2017-08-18 20:22
To jest jakieś wyjście, ale ja chcę tu zostać. Nie wiem jak to zrobić (proszę o pozytywne podpowiedzi)...
chętny 2017-08-18 20:23
chętny 2017-08-18 20:25
Wojtas 2017-08-18 22:10
No naprawde chcesz zostac skoro trzy razy piszesz to samo haha
SezonOwiec 2017-08-18 22:28
Jak jesteś taki chętny to zakręc sie koło jednego z liderów wtedy masz szansę zostać. Tylko pamiętaj musi być wolny za zajętych nie ma się co brać
Zostaw swoją opinię o Electrolux Poland - Siewierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux Poland