logo Electrolux Poland

Electrolux Poland

Siewierz

Opinie o Electrolux Poland

stały 2017-02-08 17:29
Electrolux to najgorsza firma w okolicy, Udowodnił to nowy dyrektor i cała kadra zarządzająca tym gównem, cały lvl 1 był na urlopie za który zapłacił zakład pracy (wpisanie jako szkolenia itd UWAGA PONAD 10 TYŚ ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) A teraz premie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KRET bierze za 0,2 wskaźnika.

Największym nieudolnym idiotą jest pan kierownik produkcji Świeboda który wybrał nowych supportów Rudą MARTĘ (Głupia biegała i chwaliła się, że ma posadkę załatwioną przy wódeczce ze świebodą, - jej chłoptaś z magazynu wyrobów gotowyvh to jego kolega) Marta nie potrafi nic załatwić, nic nigdy nie wie, lata tylko za swoim chłoptasiem.

Kolejnym supportem pajacem jest SEBASTIAN (teraz linia 103) WIĘKSZEGO idioty nie widziałem, sam mówi, że zgłosił się, po to żeby nic nie robić, nie przodu i nie ma o niczym pojęcia jedyne co potrafi to zadzwonić po komponenty na magazyn co dziecko jest w stanie wykonać... Ręce 24/7 w kieszenie klata do przodu i cheja idzie pan ważny. Gratuluje wybór panie kierwniku
sezonowy pracownik 2017-02-08 20:53
firma na poziomie fajnie się tutaj pracuje,ludzie w miarę spoko,po za jednym przydupasem na lini 103 kto pracował to wie o kogo chodzi szkoda tylko że jest to praca sezonowa zarobek jedynie przydałby się wyższy bo te około 1950 zł na te czasy to jednak nie ma cudów.
Sezon 2017-02-09 18:35
To takie podziękowania dla sezonowych. I tak odchodzicie to wam po premii pojedziemy. A ze stali pracownicy oberwali to trudno. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego taka zasada.
Hdjd 2017-02-09 18:49
Dobrze gada polać mu. Liderzy po podstawówce, nic nie robią i nie potrafią. Tylko dzwonić jak nie na magazyn to do jakości. Powinni zmienić cały ten syf to może i na zakladzie się poprawi.
jack 2017-02-09 20:38
Stały jak taki mocny w necie jesteś tzn.że piz.a w świecie jak taki KOZAK jesteś to idź do Świebody i wygarnij mu to....i powiedz że Ty jesteś najmądrzejszy i chcesz być Dyrektorem Kierownikiem albo może tylko liderem który ma wiedzę
Magii 2017-02-10 16:02
Blondyne zwolnili? Bo na magazynie się juz nie pokazuje a było troche beki
Ramz 2017-02-10 16:04
Nie bądź taki hop do przodu. Kolega ma rację.
ex 2017-02-10 17:21
Stały napisał prawdę. Widać to na forach !
gosc 2017-02-17 11:48
a jak ten przydupas ma na imie lub nazwisko ? :D
bębniarz 2017-02-19 15:54
Panstwo N. tez wstydu nie maja i na fb piora swoje brudy i kazdy sie z nich smieje :)
Stały stary 2017-02-23 19:00
Co was to interesuje? Obgadywac i dogadywac . znajomości wszędzie tak było jest i będzie. Ciekawe czy wy byście nie skorzystali gdyby jakiś wasz znajomy wkrecilam was na lepsze stanowisko. Nie interesujcie się kimś tylko sobą i do roboty bo tylko to się tu liczy.
John6 2017-02-23 19:22
Brudy trzeba prac we własnym domu :)
Ale prawda słynnej liderki nikt wam nie zazdrości
osa 2017-02-23 19:36
Tak u mnie byli 4 razy nawet kiedy juz nie mialam umowy taki maja balagan
bolo 2017-02-28 22:06
dlaczego inzyniering non stop likwiduje stanowiska????tocosie wyprawia teraz to jakis absurd, niech stanie jeden z drugim i robi i zobaczy czy da sie z 3 stanowisk zrobic 2 i nadazyc i nie byc wytyranym jak pies, papier przyjmie wszystko a liderzy tez nie lepsi i nie sprzeciwia sie a w sezonie beda plakac ze normy nie schodza bo sezonowy sie nie wyrabia.
elo 2017-03-01 09:00
Hej właśnie zażyłam na infopracy, że rekrutują do siewierza na Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców (SQA) wiecie może jaka stawka?

W związku z dalszym rozwojem działu do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców (SQA)
(Oferta pracy stałej - Liczba wakatów: 1)
nr Ref. SQA/03/17

Główne zadania:
• nadzór nad jakością komponentów,
• definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów,
• wdrażanie i monitorowanie planów kontroli we współpracy z odpowiednimi jednostkami firmy u dostawców
• nadzór nad reklamacjami do dostawców,
• monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomu,
• prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części,
• raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki.

Oferujemy:
• Umowę o pracę - bezpośrednio przez Electrolux
• Pracę w renomowanej firmie
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności
• Doskonałą organizację pracy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne,
• komunikatywna znajomość j. ang.,
• znajomość narzędzi i technik jakości takich jak 8D,PDCA,SPC,APQP
• posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• dobra znajomość pakietu Ms Office,
• gotowość do wyjazdów służbowych
• prawo jazdy kat. B

• Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku SQA
- znajomość właściwości materiałów w szczególności metali i wszelakich typów tworzyw sztucznych
- znajomość procesów tłoczenia i wtrysku

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie aplikacji do Działu REKRUTACJI Electrolux w Siewierzu lub przesłanie na adres email rekrutacja.siewierz@electrolux.com
Do dnia 16.03.17 z dopiskiem nr Ref. SQA/03/17
sezonowy 2017-03-01 13:16
Redukcja stanowisk na liniach produkcyjnych, jest co sezon. Sprawdzają ile da się wycisnąć z ludzi, przy tak wysokich normach !!!
osa 2017-03-12 14:25
Zgadzam sie z tobą to zaklad rodzinny i kureski i to prawda pracowałam 1 sezon i widzialam jedna z liderek potrafila powiedziec do laski ktora robi 8 zezon ze ja nie wziela do siebie na linie bo ona z miasta a Pani lider woli ze wsi masakra to jedno znaczne ze łapowka liczy sie wszedzie a kureska bo sama czytalam sms z propozycjami jak 2 liderow bilo sie o mloda laske gdzie ktory ja wezmie na linie i ze chca sie z nia spotkac tylko ona byla rozsadna i nie poszla na iklad kureskiej lapowki masakra jak nie masz kasy zeby dac lapowke to nie dostaniesz umowy albo jak nie przyniesiesz łapowki z chodowli albo kim oni sa ze mysla ze niektore kobiety maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na smietniku znaleziona poprostu zaklad gorszy niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zzzz 2017-03-12 22:01
hahahaha
? 2017-03-13 18:37
ludzie dlaczego tego nie zgłaszacie? jeden telefon i gości nie ma! to jest firma międzynarodowa! to że w oddziale się takie rzeczy dzieją trzeba zgłaszać! i wtedy niebieska linia załatwi problem!
piter 2017-03-13 21:22
Niedługo to wycisną sezonowców jak cytryny, niech zwiększą normę do 800 szt, co tam ludzie pokazali co potrafią to 800 szt też zejdzie. A jak stali pracownicy ( głównie kobiety ) kablują na sezonowych to się w pale nie mieści. Wiele osób nie wraca na pewno na ten sezon, bo mają dość takiego tempa. Ale nowi zawsze przyjdą, wiadomo są różne sytuacje życiowe i jak ktoś nie ma wyboru to tu przyjdzie i się musi męczyć. Zresztą sami się przekonacie i wtedy na pewno powiecie, że ludzie jednak prawdę pisali na forum.
e 2017-03-14 16:11
Prawie 800 szt to już w ostatnim wysokim sezonie robili na jedynce i czwórce, tylko że to ukrywali, wiedzą o tym pracownicy, bo umieją liczyć.
Bezimienny 2017-03-14 17:34
Co prawda to prawda. Normy są podkręcane bezpardonowo .
Są już przesadzone...
Ale w sumie co się dziwić jak władza widzi jak wszyscy o 13;57 stoją już przy odbiciu
Gość 2017-03-14 20:00
Przy czytnikach najczęściej stoją podmontaze i lakiernia z bebnami
Dominik 2017-03-14 21:31
Po tym sezonie stwierdziłem że zakład mam w cenzurze, przeszedłem do NGK i chwalę sobie :)
Gość 2017-03-14 21:33
Co to NGK
F 2017-03-15 15:43
To jakiś żart podmontaże w sezonie schodzą ostatnie zawsze przy czytniku widziałam linię, magazyn i nawet liderzy byli wcześniej od nas może jest inaczej poza sezonem ja niestety tylko sezonowa Pozdrawiam tych pierwszych przy czytniku
Dominik 2017-03-15 21:48
NGK Tucznawa .Wpisz sobie :)
cięzka praca 2017-03-16 10:19
jak chcesz po 12 robić to zapraszam
Dominik 2017-03-16 16:19
Praca latwa i przyjemna w jednym tygodniu robisz 12 a w nastepnym np. Przychodzisz raz .Wole tak i miec przynajmniej pewna i latwa robote.
Dominik 2017-03-16 20:40
Poza tym 12 dopiero od września
elek 2017-03-17 15:54
Napisz coś więcej, jaka tam praca, bo tam dopiero rozruch linii i szkolenia? Jaka atmosfera ? Słyszałem że dojazdy np. z Zawiercia są bezpłatne. Jeśli praca będzie dobra , to wielu sezonowych zrezygnuje z Electroluxu.
Dominik 2017-03-17 21:00
Dojazdy są darmowe ,nie tylko z Zawiercia :) Płaca ZDECYDOWANIE większa niż w electro ,zwiększana z przepracowanymi latami ,co bodaj 5 miesięcy jeśli nie wzięło się l4 dostaje się 500 zł .Można robić nadgodziny a atmosfera świetna ,tutejsi liderzy nazywani tu mistrzami mają poczucie humoru i szacunek do pracownika ,praca ze 2 razy lżejsza niż w electro do tego wspaniali ludzie. Zapomniał bym ,na piecach dodatek 240 zł brutto za pracę przy piecach :) Każdy tam się uczy ,to bardziej zautomatyzowany zakład niż ten w Gliwicach ,praca świetna . Paru znajomych z elektroluxu już przeszło tu ,jest nawet jeden kierownik z tesco :)
SezonOwiec 2017-03-18 02:16
Jak wyglądają tam normy? Tez taki zapiernicz jak w elektro czy można na spokojnie chociaż do toalety wyjsc. Z Zawiercia skąd dokładnie rusza bus nie wiesz może? Chętnie bym sie przyjął do pracy tam jeśli to co mówisz jest faktem. A w elektro niech zostaną sami Ukraińcy na sezon
Dominik 2017-03-18 06:01
Spokojnie możesz iść do toalety ,po picie do automatu także .Tu nikt się nie spina :) Jak na razie przynajmniej u mnie norma 250 na dniówkę pomiędzy jednym DPF'm a drugim jest interwał 600 sekund. Robisz jednego max 50/60 a potem siadasz sobie na stołeczku obok (jak powiedziałem współpracownikowi że w electro można dostać opieprz to najpierw się zaśmiał a potem powiedział że moge tu dostać co najwyżej za nieużywanie stołka :D). Bus spod przystanku Zawiercie Netto
Xyz 2017-03-18 12:57
Jeśli jest tak jak piszesz to aż się wierzyć nie chcę. Lepsze zarobki , warunki dojazd też nie robi problemu skoro dojeżdżam do Siewierza kilkanaście kilometrów to do Ngk też podobna droga. Teraz w elektro (ulepszyli
elek 2017-03-18 13:18
Dzięki za info o produkcji, też idę do NGK Tucznawa. Nabór prowadzi agencja Manpower Sosnowiec, ul. Małachowskiego 1 b, I piętro, ok. 300 m od dworca PKP.
Dominik 2017-03-18 21:08
A i nie wiem czy napisałem wcześniej czy nie ,ale co rok rośnie pensja w NGK jako za przepracowane dla nich lata :D

Nie ma za co :) jak możecie powiedzcie na rekrutacji powiedzcie że polecił wam Dominik z P4 ,to zapewne traficie na najlepsze miejce na świecie :D Powodzenia !
elek 2017-03-18 23:21
Dzięki !
SezonOwiec 2017-03-19 22:55
We wtorek jadę osobiście do nich bo przez telefon nie zalatwiam sprawy o prace :) wspomnę że jestem twoim poleconym :) swoja droga ładną reklame robimy na forum elektro haha.
elek 2017-03-20 14:55
Byłem dzisiaj w agencji w Sosnowcu, jestem po rozmowie i CV złożyłem. Rekruterka powiedziała ,że chwilowo przyjęcia do NGK Tucznawa wstrzymane, praca ma być 12 godz, w tym 3 przerwy po 10 minut, Dominika z P4 nie znają (trochę to dziwne). Dominik odezwij się co jest grane?
? 2017-03-20 16:49
pewnie ktoś z agencji ściemę walił bo szukają facetów i chcieli wykorzystać do tego forum eluxa, fajnie że polecał pracę a tam nie robi....
Dominik 2017-03-20 18:20
Hmm ciekawe bardzo ,dziś mój mistrz lini powiedział że dojdzie do nas jakaś dziewczyna .Nikt nie mówił nic o wstrzymaniu rekrutacji ,nie dalej jak 3 dni temu wywieszali kartki przy biurku z ofertami pracy a także Manpower wysyłał .Tu podaje zdjęcie u dołu .To ciekawy burdel mają w papierach bo cholera pracuje.
(usunięte przez administratora) @? nie jestem z agencji.
SezonOwiec 2017-03-20 18:38
Na stronie ManPower cały czas widzę dodają ogłoszenie ,że szukają pracowników nawet dziś 20.03 .Jutro zdam relacje co i jak
elek 2017-03-20 18:57
Dzięki za wyjaśnienie i linka. To prawda co piszesz. Rekruterka mówiła ,że jeszcze w piątek był nabór, dzisiaj chwilowo wstrzymali nabór, ale będą dzwonić do zainteresowanych.
Dominik 2017-03-20 21:04
W przygotowaniu widziałem jeszcze 5 linii więc prędzej czy później zadzwonią :)
elek 2017-03-20 23:07
Dzięki za dobrą informację.
SezonOwiec 2017-03-21 11:00
Jestem po rozmowie w agencji. Wygląda to tak ,że jutro mam dowieść świadectwa pracy + testy wstępne. W czwartek natomiast już w firmie badania :) 3 majcie kciuki . P.S kobiety na ten moment nie mają co szukać dopiero na lipiec
Bezimienny 2017-03-21 14:34
Świetnie !
Skoro już wszystko wiecie to zakończcie dyskusję na temat innej firmy albo idźcie na inne forum.
Bo jak widzicie sami to jest forum firmy Electrolux :)
xoxoxre 2017-03-22 19:02
no dobra ,to co tam w chujolandii ? XD
Gość 2017-03-22 19:38
Jesteś pewnie jednym z nich więc jak nazywa się członek chujolandii ? odwiedź nasowa się sama hahahaha
Zostaw swoją opinię o Electrolux Poland - Siewierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux Poland