Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Kurde nie macie innych tematów. Zastanawiam się raczej co za rewolucję na liniach robią. Po co te rotacje. Ah i oczywiście już wprowadzają maszyny

@102

ACH a nie ah

czikibą
@103

Jesteś taki poprawny ortograficznie profesorze Miodek (maślane oczy)

Gośka
@102

Nie ma ludzi do pracy to będą robociki. Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Sezon tuz tuz juz puka do drzwi a kasiorki nie dali zbyt wiele. Będzie się działo

@Gośka

A ja ostatnio coraz częściej słysze jakiejś nowej matrycy, coś się zmieniło?

@Gośka

A ja ostatnio coraz częściej słysze jakiejś nowej matrycy, coś się zmieniło?

@Marek

Widzieliscie tego robota na 104. Niezle smiga. Troche sie srubkami rzuca ale ogólnie szybko kreci. Ciekawe gdzie to jeszcze postawia bo liderzy mówią że juz dzisiec sztuk przyjechalo

@Marek

Beata

Dobra, wróćmy do normalnego życia tego forum. Slyszalem ze kasa na swieta moze byc juz ten piatek. Czy moze ktos to potwierdzic?

@Beata

Niestety nic mi na ten temat nie wiadomo. Wydawało mi się ze te pieniądze były przelane razem z wypłatą ale pewności nie mam.

@Pustka

Niestety pieniądze w ramach zapomogi świątecznej beda na naszych kontach dopiero pod koniec przyszlego tygodnia. Moze i dobrze bo na same święta bedzie kasa. Wydatkow sporo a kasa licha. Nawet w rosie dostaną ponad pięć stowek

Anonimus

Pozdrawiam blond gwiazde z nego trast dalej chodź i opowiadaj na około że Andrzej to zboczeniec . zobaczymy za ile wylecisz. Sprawy prywatne lepiej załatwiaj z nim .

X
@Anonimus

Śmierdzi romansem . Nic dziwnego to Electrolux a jeżeli lubi się puszczać co poradzisz

Baska
@Anonimus

Ameryki nie odkryles staruszki lubią patrzeć na młode ciałka popytaj sobie kobitki z magazynu same młode przypadek? Ja to stara jestem, ale to obleśne jak stare wygi i z linii i liderzy obserwuja młodsze. romans, romans bla, bla to electrolux nic nowego :) dajcie lepiej premie!

T. N
@X

Puszczać heh prosta ocena kobiety a mąż z dzieckiem? To co robi zdobywa doświadczenie pewnie

X
@T. N

Pewnie jej obiecał stanowisko hah facet miał takich na pęczki

Mmm
@X

Gool

No i mamy pierwsze plusy wolnej od handlu niedzieli. Chwila na zastanowienie sie i wizyta w domu pana Boga czynią cuda. Brawo, szacun

Babka
@Gool

Ty naprawdę musisz przechodzic menopauze. Tomek to taki słoń, nie zapomni tego napewno. Chodź rzeczywiście ma zlote serce i pewnie wybaczy. To tylko praca

Lolo

Czytam i nie wierzę musiałaś być nieźle zdesperowana.Poszłaś po bandzie i to po całości.Szkoda mi Cię

Pustka

Nie martw się, każdemu puszczają czasami nerwy. Na drugi raz juz będziesz bogatsza o jakieś doświadczenie i może nie dasz się ponieść emocjom. Nos do góry

Mająca dość siebie

Tomek, ja już wszystko wiem i wszystko zalatwilam. O obiecali mi że szybko wszystko usuną i że nie bedzie po tym śladu. Bardzo Cię przepraszam i przysiegam na wszystko że wiecej sie to nie powtórzy. Błagam Cię nie zglaszaj tego nigdzie bo mnie w domu zabiją i psom na porzarcie wyrzucom.to i tak lepsze niz to co zrobią mi ci ludzie ktorzy Cie tak bardzo lubią i kochaja. To bedzie mój ostatni wpis. Blagam wybacz mi bo sie zamorduje. Zrobilam co mi przez telefon kazali i obiecali że szybko to usuna

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Misia

A ile ta ze 109HP ma lat? Młoda, ciemnowłosa

Mati96

W tym roku koncze szkole i chcialbym podjac prace magazynie jako wozkowy. Czy planujecie jakies zatrudnienia od wakacji?

Rekru
@Mati96

Zaczynamy rekrutacje na sezon 2018. Zapraszamy . .

Mat96
@Rekru

Zeby złożyć podanie musze czekac na koniec szkoly czy moge je komus poda ?

Rekru
@Mat96

Nie musisz kończyć. Podaj cv a po zakończeniu szkoły uzupelnisz dokumenty

Mająca dość siebie

Ja sie zamorduje. Tego sie nie da wymazac tak poprostu. Wybaczcie mi wszyscy prosze. Ja jutro dowiem się jak to wymazac i nawet zapłacę żeby tego nie bylo. Bardzo was przepraszam

108 górą
@Mająca dość siebie

Nieźle musiało toba pozamiatac. Musisz być swiadoma ze pozostawienie kogos po sezonie to wielka odpowiedzialnosc ale tez ryzyko. Troche pojechalas ale zauwaz ze pracujesz na najstarszej i najbardziej zniszczonej linii. Niestety produkcja tutaj zawsze byla problematyczna i doslownie nikt tutaj nie chcial pracowac. Mamy najwiecej roznych modeli i jeszcze te sepiki. Istny koszmar. Wszyscy chcemy pracowac i miec wyniki ale na to trze a czasu i kasy. Dobrze ze poszlas po rozum do glowy. Bedzie dobrze. Przepros go kiedys naprawde osobiscie. To naprawde super gosc o zlotym sercu

108 ok
@108 górą

Pierwszy raz od 5 lat zostawili całą zmiane na hp108. Do tej pory praca na tej linii to byl koszmar i kara. Praca po 2 dni w tygodniu a czasami wcale. Przerzucanie na inne linie i wydzialy to byl standard. Wreszcie sie to zmienilo i mamy okazje normalnie pracowac. Nie psuj tego wiecej. Tomek to super gość a kazdy lider ma niestandardowe przerwy i korzysta z kazdej wolnej chwili a przez to co sie dzieje u nas ma tych chwil bardzo malo. Zostalas po sezonie to uszanuj to. Porobisz jeszcze tutaj z nami to zobaczysz ze tak jest. Przepros go osobiscie jak najszybciej bo ten gosc na to zasłużył

Nena

A ja uwazam,ze nikt nie powinien podpisac tego badziewia,ze je odbiera ale to raczej nie realne brak porozumienia miedzy pracownikami przykre

Aga
@Nena

Jakiego badziewia czy chodzi o te nerki

Nena
@Aga

Tak chodzi o nerki

Aga
@Nena

Najpierw torby i bez torby ani rusz A teraz nerki.Pachnące.Wielki hałas był o torby haczyki na torby A teraz ktoś wymyślił nerki.A przecież ktoś napisał sugestie o torby i pewnie też o haczyki na torby i co pewnie za nerkę tez była sugestią.Nic innego nie zostało jak pisać takie sugestie.Do dzieła

Torby
@Aga

Hehe

Mądrala

Maja byc zakupione szafki, tak ostatnio mowil Jarek. Byly lider za 102

Panie kierowniku proponuję Panią mająca dość na lidera lini hp.Jak widać posiada wszelkie predyspzycje .A jak Pani odniesie na samą siebie to nagroda murowana.

@proste

Bardzo Pani współczuje jak widać życie Pani nie oszczędza dlatego może dobrze by było przenieść się na inna linie do innego lidera który będzie bardziej kompetentny

Wkur...

Do"Pani" majacej dosyc...chyba nic w twoim zyciu sie nic ciekawego nie dzieje ,skoro lubisz opisywac komus tylek...naszczescie sa ludzie ktorzy duzo znaja sie na komputerach i wkacu cie znajda i jako znajaca Tomka Lukasza i Patrycje postaram sie o to napewno.A jak masz dosyc to rozpedz sie ,a sciana sama cie znajdzie durna babo..

Pustka

A kawę miał zwykłą czy latte?

Gal

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Proponuję zastanowić się co się pisze .

Tak to JA

Kobieto jesteś koniem trojańskim, jeśli przechodzisz menopauze to udaj się po leki bo jesteś nieznośna! Lubisz dyktaturę i zniewolenie to idź do innego lidera! Od Tomka wara, człowiek do rany przełóż! Serce ma złote, takie ścierwa jak Ty niszczą dobroć w ludziach. Tomek jest taki jak my Naiwny a takie podciepy potrafą to obrócić w jego wadę. Uczepiliscie się Patrycji, przepraszam bardzo, jeśli takie menopauzy są uruchomione to strach się do nich odezwać, to rozmawia z normalnymi psychicznie!

Pustka

Nie bądź już taka skromna, oni nie zostali przypadkowo w to wciągnięci tylko TY ich w to wciągnęłaś. Komu jeszcze uprzykrzysz życie żeby wylać swoje niezadowolenie czy frustracje? Każdy przychodzi do tej pracy i chce spokojnie przepracować swoje osiem godzin najlepiej w jakiejś miłej atmosferze. Nie potrafisz tego uszanować to się po prostu zwolnij, nikt Cie tutaj przecież siłą nie trzyma. Nie rozumiem po co Ty jeszcze tu pracujesz skoro jest tak źle.

lila

Ciekawe czym się kierował kiedy cię zostawiał ? litością czy może skusił się na twoją ponad przeciętną urodę ,wrażliwość i inteligencję albo pracowitość.

Poszukuje

Ja pytałem nie o Patrycje, która ma już dzieci, chodzi o młodszą dziewczynę, wysoka, brunetka, przy kości, ale nie gruba, skośne ciemne oczy, długie włosy, naturalna buźka, młoda, pracuje na linii HP

To na HP taka nie pracuje. Pewnie o linie Ci chodziło

Poszukuje
@Poszukuje

To może nie Patrycja to jest, niestety nie mam jak zagadać, pracuje na drugiej zmianie i sie mijamy, jeśli ktoś zna, wie o kogo chodzi pisać

@Poszukuje

Może o dziewczynę ze 109 Ci chodzi?

@Poszukuje

Wiem o kogo Tobie chodzi ale chyba lepiej będzie jak sam do niej podejdziesz i zagadasz zamiast wypytywać tutaj. Weź głęboki wdech, klata do przodu i atakuj.

Niko
@Pustka

P.i.z.d.a. czy facet jestes!!!??? Jak sie kiedys dowie że przez forum ją poszukujesz to na stowke fostaniesz kosza. Tak jak napisała koleżanka, klata do przodu i dajesz. Co będzie to bedzie

Do poszukuje
@Poszukuje

Po co pisać na forum. Linia 109 jutro ma ranki . Idź osobiście pogadać a nie na forum męczyć

Misia

A ile ta ze 109 ma lat?

Majkel

Jak wszystkie linie HP pracują na jedną zmianę

@proste

Jak masz jaja to idź do kierownika a nie pisz na forum.Po drugie wcale się nie dziwię że jesteście najgorsi skoro zmiast pracować patrzysz cały czas w telefonalbo pilnujesz lidera i swojej koleżanki.A jak naprawdę chcesz pracować to skup się na pracy a nie ma innych.Patrz na siebie.

As

Ile lat ma ta Patrycja?

Niecierpiwy

Naprawde w czerwu?

Pracownik101

Pani Beatka szaleje z koksikiem wcale tego nie ukrywając i wszyscy są zadowoleni

To
@Pracownik101

Sa dorosli i ich sprawa dajcie jej spokój

miki

jakie rotacje ??

Nergal

Jak się nazywa Patrycja z HP?

@Nergal

Nikt ci nie poda nazwiska bo to jest karalne majac face kazdego znajdziesz

HP
@Nergal

Patrycja nazywa się Żonata-Dzieciata!!!

@Nergal

Na zakladzie znajdziesz ladniejsze i wolne przynajmniej posiadajace cycki

Alojz
@HP

Może bardziej tluku pasowało by mezata

Bbb
@anonymous

Kawał chama reszta Ch... Tylko szukasz ofiar i obrabiasz tyłek komu się da. Jesteś taki niski zero

Wee
@Nergal

Kojarzę partycje śliczna kobietka była.

Łuku

Palenie się skończy nowe prawo wchodzi cieszycie się ?

Palący problem
@Łuku

Jakie prawo? przecież nikt teraz nie przestrzega i chodzą palić między przerwami

@Łuku

A czy liderzy tez nie beda chodzic na palarnie?

@Łuku

Tak bardzo wam przeszkadza, że chodzą palić? Nie macie większych problemów na zakładzie?

Niecierpliwy

Kiedy sezon się zaczyna?

Sezonowy
@Niecierpliwy

Niedługo :D

Stały
@Sezonowy

Maj prawdopodobnie.

Co sądzicie o liderze Dawidzie z magazynu?

Daro

Wydaje się okej i jest w porządku . Zobaczymy jak długo się utrzyma to pewnie rodzinka. Pl

Why

Lovelasi odwagi ????

Oryginalny Why
@Why

Nie ma to jak zgasić nick

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland