logo FRB Tomasz Kłosiński

Opinie o FRB Tomasz Kłosiński

dodo 2015-01-19 09:36:15
Super firma
marcin 2015-08-05 08:52:08
Pracuje w tej firmie od pół roku jest dobrze . Dobre stawki i kasa na czas.
Nie wiem jak było wcześniej ale teraz jest ok.
jony 2016-01-16 15:24:31
ty wiesz dokladnie o czym piszesz pilnie skontaktuj sie ze mna pod nr (usunięte przez administratora)
zbyszek 2016-01-18 13:02:10
Umiecie tylko narzekać!!!! jacy są to ludzie źli a ja sam byłem nieraz świadkiem jak Kłosińscy nadstawiali swoje głowy żeby uratować komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i starają się pomagać. Ja z nimi współpracuję od ponad roku i niema co narzekać a wręcz przeciwnie chwalę sobie współpracę. A narzekają tylko tacy co nic nie potrafią zrobić a w rozmowie co to za fachowiec i gdzie nie robił i co?!!! a potem wychodzi wszystko ściany pokrzywione ,słupy z pionu itd... i trzeba mu płacić dwa razy za tę samą robotę.
ardoone 2016-05-12 18:27:28
Jest to firma remontowo budowlana, więc motywować trzeba się samemu @x. Premii raczej tam nie dostaniesz, no ale samo wynagrodzenie jest dobra, nie zarobisz mniej niż 3000 złotych netto, aczkolwiek praca potrafi być ciężka, jak to właśnie w budowlance.
Zostaw swoją opinię o FRB Tomasz Kłosiński - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRB Tomasz Kłosiński