Opinie o Energonet s.c. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Energonet s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energonet s.c. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energonet s.c. w Warszawa

Pracownik_były

Panie Rafale, Bo chyba wiemy kto to jest "Pracownik_obecny". Nie znam nikogo kto dostałby od Panów wpisy do książki praktyk. Jedna osoba ze słyszenia podobno dostała, ale to było zupełnie inaczej załatwione. Nie słyszałem o nikim kto byłby wysłany na jakikolwiek kurs. Znam także opinie o firmie od dostawców chociażby aparatury i nie są one pochlebne. Moja opinia: nigdy nie trafiłem do gorszej firmy niż energonet i zdecydowanie będę odradzał jakąkolwiek współpracę z Panami, Panie Rafale.

Pracownik_obecny

Ups, widać, że frustracja bierze górę. No dobra, Panie niby "Pracownik_byly": konkrety proszę i nie chować się za anonimowością sieci. Kłamstwo nr 1: "ojciec i syn nie znają się" Uzasadnienie, że to kłamstwo: = uprawnieni projektanci będącymi właścicielami BPE regularnie szkolą swoich pracowników, a także wysyłają regularnie kadrę na szkolenia zarówno do (usunięte przez administratora), jak i inne kursy, ponadto każdy terminuje przy obecnych liderach (najbardziej doświadczonych pracownikach), a o fachowości rozstrzygają regularnie uzyskiwane referencje od wszystkich klientów; Kłamstwo nr 2: "nie podpisują książki praktyk" Uzasadnienie, że to kłamstwo: nie ma takiego pracownika, który pracował w Energonet, a nie uzyskał wpisu do książki praktyk. Proszę wskazać choćby jednego. Insynuacja nr 1: "praca wykańczająca psychicznie i fizycznie". Uzasadnienie, że to pomówienie: praca odbywa się w normalnych godzinach, warunki socjalne są bardzo dobre, dofinansowanie do obiadów, pakiet motywacyjny, a sam fakt, iż kadra nie jest wyłącznie męska świadczy o tym, że atmosfera jest przynajmniej przyjazna. Pomówienie nr 1:"kołchoz". I z tego powodu Panie niby "Pracownik_byly" jeżeli nie przedstawi Pan dowodów na swoje słowa, zgłosimy ten fakt do moderatora. Nadto przypominam, że od II połowy Sądy i GIODO wydają nakazy udostępniania firmom danych osobowych osób szkalujących i pomawiających. Polecam literaturę faktu, a nie tworzenie mitów. PS czy naprawdę frustracja aż tak doskwiera?

Koń Rafał
@Pracownik_obecny

Kłamstwo nr 2: "nie podpisują książki praktyk" Uzasadnienie, że to kłamstwo: nie ma takiego pracownika, który pracował w Energonet, a nie uzyskał wpisu do książki praktyk. Komentarz Osób, które nie otrzymały wpisu do książki praktyk bedzie kilkanaście aby nie powiedzieć kilkadziesiąt w ciągu całej działalności energonetu, Raczej nielicznym udało się wybłagać podpisy.

Pracownik_były

Niestety mogę tylko złe słowa o tym czymś zwanym energonet powiedzieć. Oczywiście możliwości rozwoju są, ale trzeba się uczyć samemu z norm i książek bo projektanci (ojciec i syn) nie znają się i nie dzielą wiedzą. Nie podpisują książki praktyk. Kasę rzeczywiście płacą w terminie, ale w(usunięte przez administratora) Widzę za to że ktoś tam zaczął czytać co o nich piszą w Internecie - czyżby tak mało chce osób tam pracować?

Lukowy

Może jakiś inny energonet miał Luk na myśli, bo Energonet z W-wy nie potrzebuje marketingu. Głodne kawałki konkurencji. Niezły joke

Luk

Widzę, że kolega z marketingu zrobił swoją robotę ;-). Tak czy inaczej firma energonet (specjalnie piszę z małej litery) ma już wyrobioną opinię na mieście ;-). Powodzenia w poszukiwaniu !!!

Energonet

Oczywiście, że jest możliwość, zapraszamy do składania aplikacji. Pozdrawiam DW

Energonet

Janie, w odpowiedzi: oto co warto wiedzieć: - praca wyłącznie na umowę o pracę w pełnej wysokości wynagrodzenia - pakiet premii/ motywacji skonstruowany jest następująco: * za reprezentację i obsługę zewnętrzną (kontakt z podmiotami spoza firmy, wizerunek osoby jako projektanta/ asystenta) * za postawę wewnętrzną (zaangażowanie, analizy, praca zespołowa) * za terminowość ogólną w zakresie wykonywania zadań harmonogramowych * za punktualność bieżącą (przyjścia do pracy, wykonywanie bieżących zadań, organizacja pracy) premia ma u nas charakter gwarantowany, a nie uznaniowy, oznacza to, iż można jej nie dostać wyłącznie w razie istotnych uchybień. Nadto: - premia wynosi od 15-20% w zależności od stanowiska - wypłacane są również premie extra za wyniki ponadstandardowe, np. pozyskanie klienta, znalezienie i opracowanie danych do ważnego (z z punktu widzenia interesów firmy) przetargu, za wygranie przetargu, za zakończenie wygranego przetargu etc - dodatkowe dni wolne od pracy Warto też dodać, że nie jest prawdą, iż Biuro Projektów Energonet nie honoruje wpisów do książki praktyk lub utrudnia/ uniemożliwia zdobycie oficjalnej praktyki. Jest to nieprawda. Przeciwnie wręcz: BPE kładzie nacisk na rozwój, oczekuje książki praktyk - czyli osób ambitnych, zaangażowanych w swoją karierę, rozwój. Z pozdrowieniami, DW

bua
@Energonet

bua ha ha ha

Inżynier

Postanowiłem dodać swoją opinię choć swoją pracę tam skończyłem jakiś czas temu. Jeśli chodzi o warunki pracy, to bywa burzliwie..., czasem nawet bardzo. Jednak to chyba kwestia charakteru niż złośliwości. Praca jest wymagająca (co szczególnie na początku kariery, każdy powinien potraktować jako atut) jednak stwarzają warunki do rozwoju. Normy, rozporządzenia i ustawy do dyspozycji i szefowie wymagają żeby z nich korzystać i się uczyć, nie ma małpowania z przodków. Generalnie mogę powiedzieć, że bardzo dużo się nauczyłem (nie tylko techniczne ale też rozwiązywania konfliktów) jednak duży minus, a nawet bardzo duży nie uznają udokumentowania praktyki zawodowej w książce. Podsumowując, praca nie jest lekka ale nauczyć się można. pozdrawiam

Jan

"Na terenie warszawy są firmy, które mogę polecić z ręką na sercu, przykro mi ale ENERGONET do takich nie należy." ale to pracowales w tak wielu firmach? "btw. ja pracowałem też jak było iso i codzienne koordynacje zaczynające się o 17 były standardem. " i powiem Ci: z tego co wiem, to obecnie tez zdarzaja sie pozne koordynacje, ale rzadko. przede wszystkim jednak atmosf jest b dobra i premie i sporo wolnych dni - cos za cos, pozdrawiam Cie

Pawel - 2013-07-25 00:10:08 Ja nie pracuje etatowo u nich juz jakis czas, ale stale mam kont z chlopakami i czasem mam tez od nich zlecenia, wiec pewnie uznasz, ze nie jestem obiektywny. Przyznaje, fakt byl czas kiedy wychodzilo sie pozno, czasem nawet czesto sie tak zdarzalo :-/ teraz przyszlo nowe, wdrozyli w pelni Iso, mają juz zarys syst, motyw, wdrazaja reguly i zwalke czasową mają tylko z okazji oddania projektu. a normalka w energo to do 17, a jak ktos tam chce robic nadgo - to robi i zawsze jest extra premia, czasem m-c, czasem kwartalna. a zobacz jeszcze jakie maja podejscie w okolicach swiat, wolnego, zimy i takie tam. Nie bronie, pracowales tam, wiec znasz realia branzy, moze trafiles na zly okres, ale czy mozesz z reka na sercu powiedziec, ze tak przejarane bylo? pozdroNo ja bym tam nie wrócił. Na terenie warszawy są firmy, które mogę polecić z ręką na sercu, przykro mi ale ENERGONET do takich nie należy. btw. ja pracowałem też jak było iso i codzienne koordynacje zaczynające się o 17 były standardem.

Pawel

Paweł - 2013-07-22 22:08:58 a wiesz co myśle że oczywiście, każdy inaczej podchodzi do normalności, ale 9- 17 albo 8 - 17 to są dobre godziny, czyli normalne, to przecież taka branża, że trzeba pracować, jak inwestorzy pracują, by być w kontakcie, a nie? No i najważniejsze przeciez - wolne wszystkie soboty i niedziele, świeta i między, a Ty co sadzisz?Pracowałem tam i nie pamiętam, żeby wychodziło się o 17 ;-/. CO ty o tym myślisz ??

Paweł - 2013-07-19 18:28:34 ja pracowałem tam przez dluższy czas i polecam jeśli chodzi o projektowanie oczywiscie bo to nie jest firma wykonawcza tylko specjalistyczna w zakresie projektowania: tele, ele, oz, no chyba ze konsorcyjnie to kapitalka, ale rzadko. ja odszedłem do wykonawstwa, bo takiej pracy szukalem juz na studiach. a co do warunkow to nie wiem, jak teraz tak do konca, ale kiedy ja bylem to bylo ok - pensje stale na czas, umowa o prace, spoko godziny pracy, sprzet dobry, opro legal, a nie jakies sciemy, prawnie są świetni, org całkiem dobrzy. z minusow - przydalby sie na stałe informatyk, bo byl wtedy taki dorazny. bonusow jakis w postaci talonow na mleko czy cos to nie bylo, choc jak odchodzilem to wlasnie zaczynali nad tym prace, aby wdrozyc pakiety jakies. pozdroJakie wg, Ciebie są spoko godziny pracy?

Kontkur

oni istnieją od lat, więc chyba mają stabilne zamówienia, zresztą widać ich po przetargach, wciąż obecni, to chyba dobrze

Joanna

A dużo mają pracy, zlecen?

Marcepan

Do: "anonim" Hej, wreszcie chyba ktoś do rzeczowej dyskusji. Nie tak, jak wyżej.. Słuchaj, nie ma znaczenia, czy pracuję, czy jestem headhunterem, czy Inwestorem. Malkontenci i złośliwcy i tak nie uwierzą. Jestem blisko Energo. Po prostu. I powiem Ci tak, to jest forum, czyli niewłaściwe miejsce do wynurzania poufnych informacji z firmy, tutaj są nie tylko pracownicy, kandydaci , etc. Ja widzę to w ten sposób: każdy pragnie czegoś innego - co rozumiesz pod pojęciem social? Basen i wino? Luxmed i kino? – w Energo ludzie dostają pensje na czas w peł. wys. na um. o pracę, a nie śmieciówki. Inwestuje w młodych ludzi bez doświadczenia, jak i z dorobkiem – okrzepłych inżynierów. Godziny pracy mają przyzwoite, sprzęt nowoczesny, warunki lokalowe świetne, o ile wiem, zero zamordyzmu (jak wiadomo, gdzie..), wszystkie święta i między świętami wolne. Czego chcieć więcej. Teraz firma chyba wchodzi w jakieś innowacje (tajne przez pufne, nie rozgryzłem jeszcze), ma nowe kontrakty, tworzą syst. motyw. Firma jak firma, normalna, po prostu, bez odlotów, ale i bez większych problemów. Trzymaj się.

Marcepan

Do: "rafał m." Lubię Biuro Projektów, a przede wszystkim lubię uczciwą polemikę. Dyskutujemy, czy może - Drogi Internauto - wolisz szkalować? Zobacz, Twoja teza brzmi: "szukają ludzi z poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze". Moje pytanie: Czy potrafisz podać jakikolwiek argument do swojej tezy? Czy to taka gołosłowna nawalanka, aby zaszkodzić firmie? Z pozdrowieniami, Marcepan

rafał m.

Obecnie firma inwestuje w dział maketingu. Ale również poszukuje pracowników z poczuciem humoru, do pracy za śmieszne piniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Energonet s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energonet s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Energonet s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energonet s.c.?

Kandydaci do pracy w Energonet s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energonet s.c.
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Modzelewskiego 58A lok. 77
    02-679 Warszawa