Opinie o Energonet s.c. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Energonet s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energonet s.c. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energonet s.c. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czym w Energonet s.c. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Piotrek

Firma (usunięte przez administratora) Szef cham, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dzwoni geodeta pytając się o kasę za temat, szefuńcio nie odbiera, ale jak pracownik odbierze to ma mówić, że nie ma nikogo z szefostwa. Chcesz robić uprawnienia tutaj licz się z wypowiedzeniem. Wywalili gościa tuż przed samymi uprawnieniami bo chciał 2 tygodnie wolnego do nauki na egzamin- dostał z wypowiedzeniem. Wisienka na torcie: dogadujecie się na premie co dwa miesiące, ale przed wypłatą wypowiadają umowę i nie płacą premii przerobili już dużo osób na ten patent.

Dukat Nowy wpis
@Piotrek

A nie pomyliły Ci się firmy kolego? Mylisz podstawowe fakty dotyczące firmy. Nie wiesz, że tam nie ma szefa. Nie znasz też systemu wynagrodzeń... Zwykły (usunięte przez administratora)

Piotrek Nowy wpis
@Dukat

Jeśli mówisz o firmie przy metrze na Beli Bartoka to o tej firmie mówię i nic nie mylę.

Jan Nowy wpis
@Piotrek

Czy jest to firma, która ma dużo pracowników? Panuje luźna atmosfera w biurze?

Paulina

wiadomo ile osób obecnie tu pracuje? i czy firma wgl działa? niby po krs coś widziałam, że właściciel funkcjonuje ale po braku opinii od pracowników lub samych klientów sama już nie wiem. przyjmujecie młodych panów z krótkim doświadczeniem do ekipy? jak u was prace teraz wyglądają? dajcie znać

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Energonet s.c.?

dukat

Niewielka firma o bardzo fajnej atmosferze pracy, wymagania stawiane pracownikom jak najbardziej do osiągnięcia, ogólnie jak ktoś jest zaangażowany to spokojnie się odnajdzie. Można liczyć na elastyczność ze strony firmy. Nie wiem skąd się biorą poprzednie negatywne opinie, ale mogę się domyślać, że chodzi tu o osoby, które chciały naciągnąć firmę na różne rzeczy, bo i takie się zdarzały. Ale nie mnie to oceniać.

Bartosz
@dukat

Fajnie, że się odezwałeś i napisałeś aktualne informacje o zatrudnieniu. Pisząc o elastyczności masz na myśli grafik pracy i możliwość ułożenia godzin według własnych potrzeb?

@Bartosz

Czy według całkowicie własnych to nie wiem, ale na pewno jest możliwość uzgodnienia i dogadania się odnośnie godzin pracy, dogodnych dla pracownika i akceptowalnych przez firmę. Jak ktoś jest rzetelny to tak samo jest traktowany. Generalnie szanują ludzi, ale dbają o ciągłość pracy. Czyli jest normalnie.

zainteresowany
@dukat

Skąd posiadasz informacje? Wypowiadasz się o szczegółach typu "wymagania stawiane pracownikowi", "jak ktoś jest zaangażowany to spokojnie się odnajdzie" i o osobach które chciały naciągnąć firmę na "różne rzeczy", a nie potrafisz powiedzieć o godzinach pracy. Dziwna sytuacja.

@zainteresowany

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

obiektywny

Energonet to firma nieprofesjonalna i pisze to po swoim doświadczeniu współpracy z tym biurem. Wykonywali dla nas projekty, niestety kompletnie nieprofesjonalnie, nigdy na czas, zawsze problemy i różne dziwne tłumaczenia. Ale faktury oczywiście wystawiali jeszcze przed odbiorem projektu, na szybko i na siłe, a może sie uda. Podobno ich szef cisnął ;( klimat współpracy słaby, jakość pracy marna, nie polecam i sam też współpracy z nimi nie planuje.

Alicja

@Radosław, a jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika? Energonet s.c. stosuje rekrutacje wewnętrzne?

Radosław

Pracuje aktualnie w tej firmie. Pracy dużo. Płacą na czas. Stosunki międzyludzkie może nie wzorowe, ale ogólnie dobre. Na razie nie narzekam. Sporo tu różnych opinii w mocno przesadzonych. Piszący musieli być mocno rozgoryczeni. Jak będzie tak dalej to O.K. W porównaniu z poprzednią moją robotą to tu jest idealnie.

Współpracownik

Współpracuję z firmą Energonet już dobrych kilka lat. Firma jak firma, znam kilka o wielegorszych. Z szefostwem można się zawsze dogadać. To, że mają swoje wymagania to dobrze, to fakt. Poprzeczka przez nich stawiana ( w porównaniu z innymi )jest do zrealizowania. Płacić płacą. Jak się nie kombinuje, tylko uczciwie stawia sprawę nie robią trudności.

zawiedziony współpracownik

Ta firma to kompletna porażka. Nie polecam nikomu z nimi współpracować. Współpracowałem z nimi jako podwykonawca, ale już NIGDY więcej! Szef oszukuje, kręci z płatnościami, przez kilka m-cy nie mogę się doprosić o zaległe płatności. Koszmar! Zero profesjonalizmu i woli współpracy. Najchętniej to by obaj szefowie (tatuś i syn) chcieli żeby za darmo dla nich robić! dodatkowo skład osobowy jest słaby, sekretarka nie kompetentna, inżynierowie nie ogarnięci. Naprawde niski poziom i nikomu nie polecam. ja z nimi już współpracować na pewno nie będę!

DDreporter

Ta firma to totalna porażka. Szef - wielkie panisko, wniosków nie podpisuje, telefonów nie odbiera, jedyne co robi to pisze skargi i straszy sądami. Uważa się chyba za pępek świata i jego niestety prawo, ustawy, wszelkie inne normy nie obowiązują. Jedyne co potrafi to WYMAGAĆ nie dając nic od siebie - pracownik musi robić z siebie idiotę w różnych instytucjach bo wielki PAN nie opłacił faktury bo przecież skoro on o coś wnioskuje to on ustala kiedy chce mu się to opłacić. Szef starszy - Człowiek wiekowy, robiący awanturę w każdym urzędzie i absolutnie nie przyjmujący do wiadomości, że może się pomylić. Do każdego pracownika zwraca się w tonie uświadamiającym mu, że i tak jest tępakiem bo przecież Pan Starszy ma tyle i tyle lat i wie wszystko. Oprócz tego ma zdecydowanie więcej wiedzy niż wielkie nicnierobiące panisko chociaż zdanie zmienia częściej niż baba a projekty, które kazał zrobić tak i tak nagle zmienia i twierdzi, że osoba, która to wykonywała jest debilem bo tak się projektów nie robi.... Siostra szefa - do dziś nie wiem jakimi rzeczami się zajmuje. Przelewy czarna magia, projekty czarna magia, dokumenty czarna magia, temat energetyki/elektryki czarna magia. Skanuje do góry nogami. Pachołek paniska bo zamiast uświadamiać mu, ze zachowuje się absurdalnie woli nie wchodzić na ścieżkę wojenna i tylko przytakuje. Kierownik - jedyna ogarnięta osoba.. duża wiedza i umiejętności ale totalny CIAPEK bez asertywności, wykonujący każde najbardziej absurdalne polecenia, pomysły, tabelki srelki, 0 wsparcia dla współpracowników. Na wszystkim w biurze oszczędności - pomijając oczywiście fakt, ze drukować 10000 razy kopie projektu to w ogóle nie jest marnotrawstwo. Sprawy najlepiej załatwiać metrem albo w drodze do/z pracy jak gdzieś bliżej. Za dużo projektów, za mało ludzi. Dodatkowo projekty czasem tak wycenione (przez kierownika logistyki nigdy nie związanego z energetyką), że płakać się chce i nie opłaca się ich robić. Tabelki powinny być jeszcze zrobione na wyjście do toalety z zapisywaniem godzin bo chyba tylko to nie jest tabelkowane. I oczywiście ciągle "KIEDY MOŻNA WYSTAWIĆ FAKTURĘ" - to nic, że projekty na etapie uzgodnień, za które TRZEBA zapłacić, żeby je dostać. Firmy BPE terminy płatności faktur nie dotyczą. Za to, jeżeli chodzi o płatności dla nich - robić z siebie debila i wydzwaniać dzień w dzień kiedy zapłacą. Pensja na czas ale nie uważam tego za plus bo nie zdarzyło mi się pracować w firmie, która zalegała by z płatnościami. Ktoś pisał wcześniej o premiach ? ŚMIECH na sali, chyba nikt z pracujących premii tam nie widział. NIGDY nie polecę tej firmy, każdemu odradzam.

fiko

Kierownik produkcji w branży odzieżowej może liczyć na całkiem zarobki, a czy jest wypłata w terminie?

ta firma to dno

Firma energonet ( zgadzam się z przedmówcą że nie zasługują na dużą literę. Pracowałem i szczerze nie polecam. Ciężko pisać o jakikolwiek zaletach. Właściciele : - Potrącają pieniądze za rzekome straty na rzecz firmy które są sami sobie winni. - Potwierdzam że robią problem z wpisami do dziennika praktyk. Ja usłyszałem że nie miałem tego wpisanego w umowę wiec nie ma mowy. - Każą pracownikom sprzątać biuro co nie jest przedmiotem umowy. - Ciągle chodzą i wyłączają sprzęt biurowy sugerując zwiększone zużycie energii - Pennowie są tak skąpi że nie zdziwiłbym się jak by kazali swoje długopisy i ołówki do pracy przynosić. - Współwłaściciel Ojciec daje do przepisania teksty których nie da się przeczytać a potem znęca się psychicznie. Ogólnie w mojej opinii firma którą należy omijać bardzo dalekim łukiem. Tylko strata czasu i nerw na jałowe dyskusje bo i tak panowie Właściciele wiedzą wszystko najlepiej.

nie ma to tamto
@ta firma to dno

przez dekadę nic się nie zmieniło :)

jolka

a to kolega sam szukać nie może pracy? nie wiem czy takie ogarnięcie w temacie cokolwiek zmieni i to chyba nie wróży dla niego zbyt dobrze, że sam sobie poradzić nie umie. Powiedzcie mi jedną rzecz odnośnie tej firmy - jak sprawa stoi jeśli chodzi o wynagrodzenie? Da rade zaorbić i nie czekac 3 miesięcy na przelew?

zocha

mój kolega szuka pracy i też chciałam mu jakoś pomóc, wiec mam kilka pytań odnośnie tej firmy - czy jak w ofercie jest podane wynagordzenie to potem mozna jeszcze je jakoś negocjowac np. jak ma si większe kompetencje czy to już na sztywno jest i nie ma możliwości zmiany? no i czy pracuje się tutaj na kilka zmian?

seweryn

To może ktos napisze w końcu ile orientacyjnie Energonet płaci swoim pracownikom, bowiem naprawdę kazdy narzeka tutaj na zarobki, sugeruje, ze powinny byc większe, bo przecież branża jest dochodowa, ale nie napisze żadnych widełków odnośnie stanowiska, czy chociaz cyfry z przodu. Bardzo prosiłbym o taką informację.

pakosz
@seweryn

dla mnie najważniejszym faktem jest to , że w energonecie kasa jest zawsze na czas. To jakiej ona jest wysokości to już inna sprawa, bo kazdy z nas idąc tutaj do pracy godzi się na pewną stawkę. Także jeśli w pewnym momencie ona mu przestaje pasować, to zwyczajnie może odejść , a nie zaczynać narzekanie

Koń Polski

Nie polecam! Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk!

Gall

Mi nie podpisali !!!

margo

Pracowałem tam pewien czas; 1. Zarobki słabe, ale wypłata na czas 2. Sprzęt średniej jakości 3. Atmosfera między współpracownikami ok (usunięte przez administratora) 5. Możliwości rozwoju - nie przypominam sobie oby ktoś został wysłany na płatne szkolenie, jak naprawdę chcesz to się czegoś nauczysz ale trzeba samemu drążyć dane zagadnienia bo nikt Ci od tak nie wytłumaczy.

Luk

Panie marketing przestań Pan robić propagandę. Każdy ma prawo do własnej opinii i nie musi wcale powoływać się na dowody. Nie o to tutaj chodzi. Jeżeli tak bardzo Ci się tam podoba to pracuj tam do emerytury. Pozdrawiam

Pracownik_obecny

No to już wiemy, jaki na pewno nie jest czaso-okres Pana rzekomej pracy w BPE. Teraz proszę napisać wprost: z imienia i nazwiska, skoro szuka Pan merytorycznej rozmowy, posiada Pan dowody albo prawdziwe argumenty - to proszę bardzo: rozmawiajmy. A zatem: kto i kiedy nie dostał wpisu w książce? Jak to inaczej było załatwione? Od którego dostawcy aparatury ma Pan niepochlebne opinie? Jakikolwiek dalszy post bez nazwiska, zawierający kalumnie, drwiny bez podania konkretów, lub nazwisk, dat będziemy traktować jako wpis człowieka chorego na "zawiść", zazdrosnego, żałosnego. My nie boimy się żadnej dyskusji, ale proszę podać konkrety, co kiedy i jak. Konkretnie, rzeczowo, a nie anonimowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Energonet s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energonet s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Energonet s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energonet s.c.?

Kandydaci do pracy w Energonet s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energonet s.c.
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Modzelewskiego 58A lok. 77
    02-679 Warszawa