Opinie o T-net Partner Orange w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy T-net Partner Orange. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w T-net Partner Orange na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-net Partner Orange w Warszawa

pomarancza

dziś dyrektor sprzedaży łaskawie poinformował swoich pracowników że sprzedał się Ramsatowi!!!!!!

własciciele dostali juz wyrok za połozenie jednej firmy

zadowolony

Ja pracuje w firmie ORANGE na stanowisku Key Account Manager, jestem bardzo zadowolony szczególnie z kasy zarabiam miesięcznie 8200 ( osiem tysięcy dwieście zł ) NETTO , wiecie ile to jest pieniędzy brutto ? :) . Super Firma :)

Praca w tej firmie dla osób doswiadczonych to strata czasu. Zarzadcy nie przejawiają żadnego zainteresowania pracownikami wręcz z nich kpią. Pensje są wypłacane nieterminowo, przełożeni nie raczą nawet poinformować kiedy będą .Problemy w tej firmie musisz rozwiązywać sam.Najniższa krajowa + premie trudne do wypracowania.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie T-net Partner Orange? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Hejka, popieram wszystkie wypowiedzi, trudno tam wytrzymac dluzej. Rotacja. Podejscie zarzadu bez komentarza. trafiaja się tez wartosciowe osoby jak w zyciu. Ja bylam w lublinie i moja kierowniczka byla ok.

XXX

Firma jedna z najgorszaych jaka może być! Najpierw zwalniaja dobrych pracowników twierdząc ze "redukcja etatów", a następnie na to samo stanowisko kiedy w salonie robi sie bałagan zatrudniają nowych. To sie mija z celem, zamiast szkolic i dokształcac starych zaufanych pracowników to wola wywalać pieniądze na nowych . NIE INTERESUJĄ SIE SWOIMI PRACOWNIKAMI!!!!!!!!

@

To przerażające- firma cały czas przy wypłacaniu premii ( a raczej niewypłacaniu) próbuje wmówic swoim pracownikom że nie dostała pieniędzy z Centertela. Co za[usunięte przez admina]- PTK zawsze wypłaca w terminie okreslonym umową. Żadnych opóźnień nie ma. [usunięte przez admina]

gowno

ludzie nie zatrudniajcie sie w tej firmie. wyplata nie wiadomo kiedy ostatnio zamiast 10 tego byla 15!!! 5 dni opoznienia!!!!! a o prowizji nie wspomne. dali jakis papier do podpisanaia ze mozna czekac nawet do konca nasteonego miesiaca... szukajcie innej pracy bo tutaj dlugo miejsca nie zagrzejecie

anonim2

wielka porazka ,Boze daj mi inna prace to w tej nie wyrabiam

kiiinia

Pracowałem/łam na stanowisku sekretarka od 1.2007 do teraz Słowa kojarzące się z T-net Partner Orange (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesionalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze Atmosfera i ludzie tam pracujący są oki Od jakiej stawki można negocjować pensję? Co za pytanie Najbardziej podobało mi się w T-net Partner Orange: moj szef Najbardziej nie podobało mi się w T-net Partner Orange:

Zostaw merytoryczną opinię o T-net Partner Orange - Warszawa

T-net Partner Orange
2.3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gierdziejewskiego 7
    02-495 Warszawa