Opinie o T-net Partner Orange w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy T-net Partner Orange. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w T-net Partner Orange na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-net Partner Orange w Warszawa

Pracownik Orange Nowy wpis

Pracuje w Orange na Barbary2 Warszawa. Budynek wymaga remontu, czasy zatrzymały sie w poprzednim wielu, ale jest blisko metro i lokalizacja w centrum Warszawy. Wszystko pozostałe, tj warunki pracy, wynagrodzenie, socjal, szefostwo szkolenia i rozwój na najwyższym poziomie

Pracownik Nowy wpis

Ogólnie dobrze sie tu pracuje a trudne sytuacje zawsze mogą się zdarzyć.

Zuzanna Nowy wpis

Czy wyżej opisywana sytuacja znalazła jakiś finał? Czy T-net Partner Orange nadal zatrudnia nowych pracowników? Te informacje są kluczowe dla osób, które poszukują pracy w Warszawie.

hgj Nowy wpis

@hiz ludzie lubią sensacje to i w ten sposób właśnie chcą rozpowiadac jakies dziwne plotki. Choć z drugiej strony w każdej plotce jest element prawdy, więc można na to patrzeć w dwujnasób jednaak ...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie T-net Partner Orange? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
oszukany

oststnie chwile jak ktos ma wyrok , bo prezes lada moment wyleci z radia

oszukan

@kalwa i @swojak oczym Wy piszecie ?, przeciez to bankruci i oszusci

oszukany

https://www.facebook.com/andrzej.sykula a prezesowa do sejmu startuje , ale sie usmiałem

oszukany

Kasia ? sama to wymysliłas czy ten oszust Ci to podyktował

oszukany

no i prosze potwierdza sie radio kielce : (usunięte przez administratora)

wqrwiony

no i jak wasze przygody z T-netem ktos cos odzyskał ? komus sie udało dopasc gnoja ?

oszukany

podeslij komornikowi info ze Prezes S. pracuje w radiu kielce to mu wystarczy tylko masz wyrok na t-net czy imienny na Prezesa ?

dioda_kamil

oszukany.... czy twoja informacja jest potwiedzona? ja wyrok mam ogłoszony nie odwołali się od niego wieć kasa mi sie należy zgłosiłem sprawe do komornika ale powiedziano mi że taka sprawa może potrwać. Dlatego postanowiłem samposzukać ale z tego co wiadomo to nigdzie ta osoba nie pracuje ale moge sie mylić firma wisi mi około 10 000zł jest o co walczyć.

oszukany

dlaczego mało merytoryczna ? prezes juz nie jest prezesem wiec musi isc gdzies do pracy :) wiec jak ktos ma wyrok to moze w radiu kielce go szukac

oszukany

gdyby ktos potrzebował informacji to prezes S. pracuje w radiu kielce

oszukana

wyrok jest ...kasy zero a firma sobie istnieje .... pozostaje tylko firma windykacyjna ...może ktoś wreszcie weżmie się za nich , a no i otworzyli nową firmę , pewnie za kasę która wyrwali nam wszystkim . Że też nie boją się o siebie i rodzinę ...... trzeba mieć tupet i odwagę

?

Byłem kkb w t-necie i też nie wypłacili mi pieniędzy. Podałem ich do Sądu i wcale nie są w upadłości (usunięte przez administratora). Wyrok jest już prawomocny czekam czy się odwołają jak nie to pieniążki będą niebawem. Faktem jest że czekam już od grudnia ale to kwestia jeszcze góra półtora miesiąca. Nie dawajcie bo wy tyracie a oni sie bawią Pozdrawiam KKB

oszukany klient

witam,a ma moze ktos aktualny numer do t-net w warszawie ??pozdrawiam

amigo

jola - 2012-12-11 20:21:42 a podobno miały być :) t-netu nie ma a magazyn pracuje ciekawe czy charytatywnie...?a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat magazynu? Jakie tam są warunki pracy, terminowość pensji, premii itp Niedługo mam rozmowę w sprawie pracy i zastanawiam się czy warto rezygnować z dotychczasowej pracy. Jak wygląda temat dodatkowych szkoleń czy kursów. Będę wdzięczny za szybką i wiarygodną odpowiedź.

ktos

hmm...mazowsze wygrało? super, dobra wiadomosc. ciekawa jestem co z ludzmi ktorzy wygrali wycieczke do Egiptu ktora zasponsorowało HTC?

była pracownica

kontaktowałam się z Panią (usunięte przez administratora)w sprawie PIT-ów i odpisała mi jedynie, że firma ma czas do końca lutego na wysłanie ich do pracowników obecnych jak i byłych. Oni wszystko robią na ostatnią chwile, nie zdziwię się jak PIT-y wyślą po terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o T-net Partner Orange - Warszawa

T-net Partner Orange
2.3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gierdziejewskiego 7
    02-495 Warszawa