Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o.

anonim 2008-11-10 21:55:36
Słowa kojarzące się z Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zaspokajający ponad potrzeby .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są młodzi i łatwo można sie zaadoptowac .
anonim 2008-11-12 20:17:12
Nie polecam tylko dożo obiecują. Mała kasa [usunięte przez admina] z Polkowic tylko korzystają podwyżki co 18 miesięcy nie tak jak mówią dwa razy w roku. Szkolenia owszem są za lojalki.
anonim 2008-11-28 19:44:05
niepolomice hormann dokladnie jak w opisie kolegi obiecanki cacanki
anonim 2009-03-24 21:18:31
montaż kół na Makuszyńskiego to samo już garba dostaje tyle roboty za małą kasę 1400 i te koła 24 cale wow nie polecam
Nico 2009-05-12 16:02:14
No tak najlepiej położyć się i niech płaca. Ile ty tych kół dziennie zrobisz.
anonim 2009-05-16 10:07:27
napewno wiecej od ciebie robiłem hihihihih:) w wy teraz na bruk wylecicie a ja mam juz prace i to dobrze płatną pozdro i miłego stresu w szukaniu pracy :)))))
anonim 2009-05-26 20:03:00
Niepołomice to jedna wielka porażka hehe jak na Budowei Jeden robi a reszta wali ścieme:):) na Makuszyńskiego to dopiero porazka chłopy tyraja za marna kase...
anonim 2009-06-11 09:18:45
ZGADZAM SIE Z ROZMÓWCĄ W 100% A MISTRZ ZMIANOWY TO CIOTA
na szczęscie już tam mnie nie ma
anonim 2009-06-17 09:20:14
Niestety marketing w firmie jest słabo rozwinięty i Makuszyńskiego nie ma perspektyw.Płace sie nie zmienią bo jak sie skończy kryzys to będą tłumaczyć że trzeba odrobić straty i o premii też można zapomnieć.Mnie to juz nie dotyczy bo nie pracuje tam już.Ogólnie firma nie jest zła ale nie ma tez tam mozliwości awansu bo są sami swoi z Polkowic.Co do mistrza zmianowego to nie jest do tego stworzony ale ma plecy i nikt go nie ruszy.Moim zdaniem ma tam najwiecej do powiedzenia i o tym wszyscy dobrze wiedzą.Płace jak na kryzys dla osób które zostały to moga być ale gdy się kryzys skończy i będzie trzeba pracowac jak chińczycy tak jak było w zeszłym roku to marne te pieniazki biorąc pod uwage krew, pot i łzy...Pozdrawiam i nie dajcie sie...
anonim 2009-06-30 21:37:31
zgadzam sie w 100% o Makuszyńskiego jest tam parę osób co znają się na robocie i mają głowę na karku a kierownictwo tam to porażka i to dosłowna a Niepołomice utrzymanie ruchu to LENIE utrzymujemy sie w ruchu aby kierownik nas nie spotkał hihih
anonim 2009-07-02 16:04:39
anonim - 2009-06-30 21:37:31

Ta firma to calość porażka jednego dobrze nie potrafią zakończyć a biorą się za kolejne projekty. Kraków I Niepolomice to tylko straty pokrywane przez innych. Nie wspominając o Poznaniu szkoda gadać. Ale
benek 2009-07-10 15:50:38
Witam kolegow bylych i tych co jeszcze sa pamietajcie jakby nie Niepolomice to jedli bycie dżownice a zeby robic nic to trzeba bylo sie uczyc a jesli komus sie cos niewidzi to jest wolny kraj mozna samemu wybierac co sie chce robic , i bez sensu jest zebysmy sie tu nawzajem mieszali z blotem to nie forum zastanowcie sie czy waro tu cos pisac bo nawet niewiadomo kto co czemu i poco idzcie do PREZESA po kase albo awans a nie piszcie kto robi a kto nie poziom takich wypowiedzi jest tutaj marny
teo 2009-07-11 22:25:27
utrzymanie ruchu w niepolomicach swieta racja jeden pracuje reszta sie chowa po katach
anonim 2009-07-27 14:34:37
Dawny pracownik - 2009-07-20 16:44:00

Panowie nie ma co pisać że Niepołomice to mają tak a polkowice tak bo i jedni i drudzy są wykorzystywani na maksa!!!!
porażką jest obstawianie gamoni (nie radzących sobie z ludźmi i powierzoną praca) stanowisk takich jak: Zmianowy (np.Pan [usunięte przez moderatora])koordynatorzy ( bracia....) zastępca kierownika ( [usunięte przez moderatora])
Jedyne co jest ważne dla przyszłego stażysty automatyka to szkolenia i staż który jest ceniony w innych firmach

Po lekturze wypowiadanych i napisanych tutaj komentarzy nasuwa się kilka słów mianowicie wstyd, żenada, błazenada itp. Jedno województwo, jedna firma, oddalona od siebie o około 20 km (Niepołomice i Kraków) a szanowni panowie ni szczędzą sobie komentarzy na swój temat. Wstyd i żenada. Piszecie o przydupasach z Polkowice a może byście tak przyjechali do VW w Polkowicach lub pojechali do Nowej Wsi Wielkiej lub Poznania to wtedy nauczylibyście się pracy i jak ja szanować. Co do narzekań na ciężkość pracy w Krakowie to śmiać mi się chce z tych narzekań. Prawda jest taka szanowni panowie ze zarówno Kraków jak i Niepołomice istnieją dzięki pracy innych, bo przynosicie jak na razie straty a nie zyski. Jak trzeba było ciężej pracować w tamtym roku to narzekaliście ale pieniążki to braliście i to nie małe. Teraz kasę bierzecie na którą pracują inni . Wstydźcie się oceniać innych a siebie. Nie są to uwagi do wszystkich. W Krakowie i Niepołomicach też są porządni ludzie
anonim 2009-08-12 01:16:14
Widzę że Hormann zaczyna byc popularny jak piwo bezalkoholowe.
Powiem krótko bez komentarza a co do wstdu to niech wstydza sie ci co sa odpowiedzialni za zarządzanie(powstrzymam sie od ocen)a pieniążki myślę że nie były wypłacane za darmo, chyba została wykonana praca w czasie ponadnormatywnym to jest chyba jasne
ale jeśli Hormann tak świetnie płacił to dlaczego została tylko garstka, zrezygnowali z tak dobrych pieniędzy .....? może dostali tak dobre propozycje, firma odczuje szafowanie ludzmi po poprawie koniunktury zaczyna być już sławna na rynku Krakowskim sama sobie robi reklamę.A na zakonczenie pozdrawiam wszystkich byłych z Makuszyńskiego i Niepołomic każdy ma wolna wolę i może odejść ,
szanujcie się nawzajem, Pozdrawiam!
myr 2009-08-12 23:31:00
Hermann nie posiada żadnego majątku trwałego , mogącego wygenerować jakiś zysk poprzez produkcję.{ nie wliczamy floty służbówek za 100tys kazda} Cala filozofia firmy opiera się na wiedzy zatrudnionych .Umiejętności automatyków i mechaników generują w 100% zysk firmy .Wydawanie ogromnych pieniędzy na szkolenie pracowników , by potem płacić im po 1200-1500 zł, jest równia pochylą po której toczy się Hormann , rotacja ludzi jest ogromna . Ostatnio sposobem na zatrzymanie kilkunastu osób z utrzymania ruchu, do zatrudnienia ich przez SANDEN { mogli dostać na dzien. dobry o 800 zł więcej }była błagalna wizyta prezesa Tostera u japończyków , by nie zabierali Hermannowi ludzi . WSTYD . Utrzymanie ruchu VW Polkowice finansuje wszystkie pomysły Prezesów { praktycznie każdy to straty } Strzałem w kolano jest wiec „ olewanie „ ludzi tam pracujących . Pytamy pana z Poznania – gdzie premia , gdzie bony na święta , waloryzacja wypłat , pieniądze na wczasy.
hsp polk 2009-08-13 12:04:04
na szczescie Hörmann w polkowicach juz nie dlugo pociagnie i bedzie spokoj- wiecej ludzi sie zwalnia niz jest chetnych do pracy hehe... chca profesjonalistow, a na szparagach mozna duzo wiecej zarobic, nie majac zadnej odpowiedzialnosci heh... jedynie czym moga sie pochwalic (i to robia tak czesto jak tylko jest okazja) to to, ze zakupili lodowke hahaha...
anonim 2009-09-02 19:41:05
pracowałem w polkowicach i powiem tak spore grono to znajomy znajomego ogólnie rodzina w kryzysie została rodzina zarobki jak w supermarketach ale tez nie powiem dlaczego takie firm jak ktos wczesne napisał niema włsnego kapitału wiec wystarczy ze firma w której utrzymują ruch i nie tylk zniknie cóż pracownicy tez zasila urzędy pracy taka jest cała filozofia tej firmy wielkie nie porozumienie
premier 2009-09-13 15:00:05
od 1 pazdziernika koniec -utrzymania ruchu w VW Poznań przez hermanna. Nigdy wiecej cwaniaków z Polkowic
Premier - ponad wszystko
hsp 2009-09-14 21:35:18
kolego z Premier, życzę powodzenia w dalszej pracy. niech Cie otoczy wspaniałą opieką Twa dawna a obecnie aktualna firma. To jeszcze wiekszy Titanic niż hoermann. myślisz że jak zmienisz barwy to wszystko sie zmieni jak za dotknieciem czrodziejskiej rózczki? dostaliście to jeszcze na rok pewnie po niezłym rabacie więc tylko pozostaje gratulować udanego biznesu i związanych z tym natychmiastowych podwyżek. udało się Wam oswobodzic od hoermana
Gal Anonim 2009-09-15 21:29:33
wpadłem na to forum o "Naszej "Firmie przez przypadek i powiem tylko tyle " Szlachetne zdrowie nikt sie nie dowie jak posmakujesz aż sie zepsujesz " więcej tłumaczyć więcej nie muszę
pozdrowienia dla wszystkich szanujących pracę - jaka ona by nie była bo pracy nigdy nie należny sobie obrzydzać PANOWIE!!!!
Nico 2009-09-18 06:29:12
Nareście Hormann przestanie dokładać do Poznania. Jak nie było Poznania i Krakowa to były premie i normalne zarobki. A teraz w każdym miesiącu trzeba było dokładać do tych wydziałow. Nareście coś się zmieni. Teraz kolej pozbyć się deficytowego Krakowa i Niepołomic. Może tak Premier by ich przejął.
były 2009-09-19 17:18:35
Prespektywiczny jesteś i rozwojowy pewnie wyższą szkołę w Polkowicach skończyłeś ......wracaj skąd przyszedłeś Kraków i Niepołomice nie zbiednieją a ty w tym grajdole zostaniesz . Hormann w Krakowie ma już odpowiednią opinię a slowo się niesie i nie wypominaj komuś że jest deficytowy bo to sprawa planistów,finansistów i zarządzających projektem a nie zwykłych pracowników .
Pozdrowienia ....dla kolegów
anonim 2009-09-22 19:21:22
Panowie słyszeliście coś na temat ze firma ma zacząć serwisowac SKF Polska
premier ponad wszystko 2010-01-22 17:32:18
i jak zwykle nie wypaliło - dowiedzieli sie od VW Poznań co cwaniaczki z Polkowic sobą reprezentują .
hej 2010-03-13 14:47:24
napiszcie coś o nowej umowie VW - Hermann
Ktoś 2010-03-15 21:04:52
Umowa na rok z opcją na 2lata
Chłopaki jak macie głowę na karku to podania do VW składajcie i z obiektami gadać bo jak nas wykopią to może być już za późno.
[usunięte przez administratora]
anonim 2010-03-25 22:42:33
już po Hermanie na wv , ledwo złapali to umowę na rok a już zwalniają ....
anonim 2010-03-26 23:46:31
To juz jest koniec.
10 lat UR HSP z VW utrzymywalo firme.
10 lat patrzenia na projekty CS HSP.
10 lat liczenia w sumie na cud ktory nie nadszedl
Na co moi koledzy jeszcze licza ?
Ja po polowie tego okresu spasowalem.
Jedyne za co moge byc wdzieczny firmie HSP to za odbyte szkolenia.
Pozdrawiam bylych kol. i zycze sukcesow w nowch firmach

anonim 2010-04-09 11:00:31
chłopaki a kiedy beda podwyzki pensji :}
Nico 2010-05-24 14:46:22
Jak przestaną wydawać kasę na dziwne szkolenia dla kadry kierowniczej, które i tak nic dla nich nie dają
Były 2010-05-25 10:56:23
no jak zawsze a jak starczy kasy to dopiero pracowników szkolą ,, ale co tam już tam nie pracuje .Mogę tylko podziękować Hermanowi za szkolenia .......
Jojo 2010-07-12 17:02:44
Właśnie dostałem premie za pracę [usunięte przez administratora] Team News gdzie napisali jaki mam wkład w luksusowe samochody Proszę policzyć panie prezesie ile tego wydano i powysyłano
Kama 2010-08-19 17:46:16
Ta firma i zarządzanie nią to zaprzeczenie wielkopolskiej gospodarności. Aż żal patrzeć na tę prowizorkę
wszystkim znany 2011-01-24 16:17:29
Pracuję w Poznaniu na projekcie SKF. Niczego sobie. Narzekać nie można. Płacą całkiem całkiem. Rąk sobie niepowyrywasz. Trzeba mieć tylko jakąś wiedze, a nie być z pierwszej łapanki.
skf-owiec 2011-01-29 11:58:58
Naprawdę? Z pierwszej Łapanki? Pzrecież wy jesteście z pierwszej łapanki. No i nie powyrywasz sobie rąk skoro maszyny stoją na awarii po kilka godzin.
anonim 2011-02-05 21:31:45
a ile mozna zarobic? automatyk ze stazem.
jest ogloszenie do poznania
warto pracowac dla nich ?
magister 2011-02-09 23:47:41
warto, ale zamelduj się w Polkowicach, a najlepiej zamieszkaj w Przemkowie, awans murowany, jak dasz się[usunięte przez administratora]
anonim 2011-02-10 14:58:15
To badziewie jeszcze istnieje? z tym prezesikiem i jeszcze z paroma osobami[usunięte przez administratora]
Jojo 2011-02-17 14:21:34
Istnieje i podobno ma jakies certyfikaty hahahahahaha na ścianie wiszące i nic wiecej
gość 2011-03-08 16:09:17
horman serwis polska wydzial polkowice to żenada z pracowników robią głópców tylko obiecuja i nic wiecej potrafia wszelkie dodatki odebrac brz poinformowania o tym samego pracownika [usunięte przez administratora]
anonim 2011-05-20 15:09:32
HSP W NIEPOŁOMICACH STRACIŁO KONTRAKT NA UTRZYMANIE RUCHU W M.A.N ,ktoś nieżle dał ciała bo wszyscy byli pewni tego kontraktu
Nico 2011-05-23 16:26:11
Kolejna firma dale do myslenia zarządowi Voita że czas na zmiany Zyczę dalszych sukcesów
galanonim 2012-07-22 18:32:48
a teraz jeszcze obecny VOITH a były HOERMANN stracił kontrakt na montaz opon dla M.A.N w Niepołomicach
WW 2012-12-20 00:16:08
To żart jakiś jest?
rufus 2015-01-18 15:56:10
Hormann istniej jak najbardziej. Nie wiem jak mogłeś w ogóle pomyśleć , że firma która jest potentatem w kwestii drzwi i okien na europe mogłaby sobie tak szybko upaść. Tak samo jak Hormann istnieje na rynku tak samo istnieć będą takie serwisy, bo jedno bez drugiego przecież się obejść nie może ....
john 2015-03-24 13:19:42
z tym, że nie ma na dzień dzisiejszy aktualnych ofert pracy. skoro ktoś wypowiada się na ich temat stwierdzając, że z pracowników robią "głupców" to podzielcie się w jakim kontekście, co takiego się działo lub dzieje. Jak dla mnie takie wypowiedzi nie mają uzasadnienia więc po prostu są tylko na niekorzyść firmy
Darek 2016-05-12 20:53:34
W Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o. jest bardzo dobrze, bardzo wesoło i naprawdę nie ma na co narzekać, uważam, że jest to swietna sprawa i generalnie jest to piękna sprawa pod wieloma względami, ja bardzo to polecam i stabilizacja jak mówią wyżej jest
Zostaw swoją opinię o Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o.