Opinie o MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O.?

Kamil Nowy wpis

@ania gdzie widzialas takie ogłoszenie?

Ania Nowy wpis
@Kamil

wystarczy wpisac molteni stomat praca... :)

Ania Nowy wpis

Widzę nowe ogloszenie o prace dla absolwentów farmacji do rejestracji leku. Ktos wie wiecej? Moze podpowiedziec co to za praca?

Mama

Firma mała ale z bardzo dobrymi produktami, jednak zasciankowosc rządzi ta firma. Jak ktoś tutaj już napisal na linii król - przedstawiciele są równi i rowniejsi. Ogolnie spokój w pracy, bo nie ma gpsow, więc możesz zaliczyć fryzjera w trakcie pracy :) jeśli masz wynik jest ok. Kasa nie za duża zależy jak bardzo król cię lubi tyle masz. Dlatego rozbieżności pomiędzy przedstawicielami są astronomiczne. Area nawet ok, zależy na kogo się trafi. Product menager pełni również funkcje repa więc nie ma co liczyć na pomoc, niektórzy przedstawiciele częściej bywają w biurze i więcej wykonują obowiazkow dodatkowych niż product manager, jednak nie są doceniani. Ogolnie nie jest źle, brak korpo zagrywek.

Tata
@Mama

No ja myślę, że tam przedstawiciele trzymają się kurczowo, bo w ciągu pracy mogą obskoczyc nie tylko fyyzjera, a takze prowadzić swoje działalności gospodarcze lub mieć drugi etat w innej pracy :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Reprezentant Naukowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jerzy

Molteni Farmaceutici Polska jest producentem i dystrybutorem leków i specjalizuje się w wysokiej jakości lekach przeciwbólowych. Ogromnie ważna oraz doceniana jest aktywność firmy w obszarze terapii substytucyjnej uzależnień od opiatów. Poszukują do pracy utalentowanych i chcących się rozwijać profesjonalistów. Kandydatom zapewniają niezbędne szkolenia. CV można wysyłać bezpośrednio na stronę http://www.molteni.com.pl/praca Piszcie jeśli będziecie na rozmowie rekrutacyjnej.

Emil
@Jerzy

Jakie szkolenia są w firmie? Jaka płaca? Ktoś coś wie?

Julia
@Emil

Niestety, akurat nie mam informacji na temat szkoleń w firmie MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA. Wiem jednak, że poszukują tam utalentowanych i chcących się rozwijać profesjonalistów. Uwzględniają jedynie wiedzę, doświadczenie i umiejętności zarówno kandydatów, jak i pracowników. Potrzebują wyjątkowych ludzi do swojego zespołu, w którym zapewniają wszystkim pracownikom równe szanse. Możesz sięgnąć po więcej informacji tu: http://www.molteni.com.pl/praca A powiedz, jakie stanowisko by Cię w ogóle interesowało?

Lena
@Julia

haha, to się rozbawiłam. Równe szanse dla pracowników- świetny żart. W firmie są równi i równiejsi (wszystko zależy od urody)

Katarzyna

@Roxy, piszesz o procesie rekrutacji do firmy MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O., masz obiekcje co do zasad jej przeprowadzania. Czy możesz napisać coś więcej na temat rekrutacji do tej firmy, dlaczego twierdzisz, że ogłoszenia są nieaktualne? Z serwisu korzystają osoby poszukujące pracy, dla których takie komentarze są bardzo pomocne.

Jaśka
@Katarzyna

Rekrutują? Jakie trzeba posiadać umiejętności, by w ogóle składać tam swoje papiery? Potrzeba jakiegoś doświadczenia w zawodzie, czy wyuczonych studiów?

mkk

Przyłączam sie do pytania wwo. Jak ktoś ma doświadczenia w tej firmie niech da znac:)

Roxy
@mkk

linia szpitalna gownianie placa i premia...

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Roxy

Ustawiana rekrutacja. Skladalam na linie szpitalna a juz dawno w klinice chodzily sluchy, ze lalka ktora odeszla polecila kolezanke, wiec sami sobie odp po co wisi ogloszenie rzecz jasna nieaktulane???

Igor

Narzekanie niektórym osobom wychodzi najlepiej. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

On

Halo, czy macie aktualne info co sie w tej firmie dzieje ?

N
@On

Ta firma to totalna porażka. Siedziba w starym zniszczonym budynku, przypomniającym barak. Po wejściu brudna klatka schodowa bez żadnego opisu gdzie są biura czy recepcja. Brud i bieda. Nie szanują kandydatów ani ich czasu, a po godzinnym opóźnieniu nie usłyszysz "przepraszam". Jak tak się prezentują i od początku ludzi traktują to nie uwierzę, że później jest lepiej. Nie polecam.

Niedoszła kandydatka

Wystawię firmę negatywną ocenę w związku z brakiem słowności i niepoważnym traktowaniem kandydatów. Brałam udział w rekrutacji do firmy Molteni Stomat (firma-córka Molteni Farm.). Zaproszono mnie na pierwszą i drugą (z obecnymi osobami z zarządu włoskiego) rozmowę kwalifikacyjną. Druga rozmowa odbyła się 1 miesiąc (!) po pierwszej, gdyż tłumaczono, że trzeba zaczekać aż pewne osoby decyzyjne wrócą z urlopów. Po drugiej rozmowie, w czasie której stworzono wrażenie, że firma jest poważnie zainteresowana moim zatrudnieniem, powiedziano mi, że muszą zapaść jeszcze ostateczne decyzje z zarządem, po których spotkamy się już na kolejnej rozmowie związanej z umową, dogadaniem warunków wynagrodzenia itp. Firma miała się ze mną skontaktować do końca tygodnia (rozmowa była na początku tygodnia), najdalej na początku następnego. W tym momencie minął już prawie miesiąc, a nie miałam ani jednego telefonu z firmy, ani jednego e-maila. Oczywiście rozumiem, że nie zostałam wybrana do firmy, ale uważam, że takie zachowanie jest żenujące i bardzo źle świadczy o firmie. Natomiast moja prywatna opinia o firmie jest taka, że budynek i samo jego otoczenie, pomieszczenia, wyposażenie również nie poprawiają niekorzystnego wrażenia. W rozmowie podkreślano, że firma jest mała, nie ma zbyt wielu pracowników i chyba "wszyscy są od wszystkiego". Ogólnie mam wrażenie, że nikomu nie zależy na rozwoju i wizerunku firmy, która ma być chyba tylko taką placówką na rubieżach, potrzebną tylko do możliwości sprzedaży na polskim rynku, dla decydujących o wszystkim włoskich zarządcach. Być może osoby zatrudnione są zadowolone, ale ja z ww. względów będę omijała tę firmę z daleka.

Wojciech Stanek

Szanowni Państwo. Komentarz z 22 czerwca tego roku sugeruję moją osobę. Pragnę oświadczyć że nie komentowałem i nie zamierzam komentować moich doświadczeń zawodowych z firmą Molteni. Pozdrawiam. Wojciech Stanek.

Wojciech s.

wybacz Janku ale nie zgadzam sie z Tobą! Pracowałem tam wiele lat. Żałuje,ze juz mnie tam nie ma. Pozdrawiam Wojtek

Janek

Pracowałem w tej firmie. Nie polecam. Już sam budynek przedstawicielstwa jak z poprzedniej epoki. Zarobki marniutkie. Co ciekawe duża dysproporcja w zarobkach. Jak Cie prezes lubi to masz więcej a jak nie to kicha. Prezes chce o wszystkim decydować i uważa że zna się na medycynie. Jego wypowiedzi są śmieszne lub żenujące (inżynier co zna się na leczeniu bardziej niż lekarz) Awans zależy nie od tego co umiesz tylko jaki jesteś miły. dziewczynom polecana jest też "właściwa autoprezentacja". Gdy ktoś szuka normalności i profesjonalizmu to nie tam. Rządzą układy i intrygi. Jeśli to lubisz to firma w sam raz dla ciebie. Jednak gdy cenisz sobie normalną atmosferę w pracy bez zakłamania - daj sobie z Molteni spokój

@Janek

Bardzo łagodnie opisane....

Mam ten sam problem. Otrzymałam od nich propozycję pracy. Nie wiem skąd ta średnia krajowa, nie zaproponowali mi małych pieniędzy. Aczkolwiek nic nie wiem o tej firmie, tzn nie mogę znaleźć opinii od osób, które tam pracowały.

bohoo

Ogólnie mała włoska firma, bez pomysłu, bez perspektyw, zarobki mniejsze niż średnia krajowa dla nowych repów, na małopolskie teraz szukają bo w okresie pół roku zmieniło się 3 przedstawicieli. Jak ktoś nie ma gdzie iść to można się zaczepić na chwilę.

wwo

Witam, Czy ktoś coś słyszał na temat MOLTENI? Jak się pracuje? Jaka atmosfera? Czy to firma godna zainteresowania? Jakie zarobki? Mam iść na rozmowę i nie wiem na co się nastawiać :) Wszelkie informacje na wagę złota :)

Zostaw merytoryczną opinię o MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O.
1.4/5 Na podstawie 131 ocen.
  • Obrońców Modlina 3
    30-733 Toruń

MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA SP. Z O.O.