Opinie o Starion Wrocław sp. z o.o. w Kobierzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Starion Wrocław sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Starion Wrocław sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starion Wrocław sp. z o.o. w Kobierzyce

Iza

Zastanawiająca jest sytuacja, że firma ma opinię dobrego pracodawcy od miesięcy jest cisza na forum potwierdzająca dobrą pracę i kilka negatywnych ocen??

@Iza

Nic w tym dziwnego. Nie każdy widzi sens w tym żeby firmę obsmarować, bo efektów to nie przynosi żadnych,a już na pewno nie poprawia sytuacji pracowników. Najlepiej sprawdzić samemu jak jest.

Jeszcze chwilę pracownik

Bardzo negatywnie oceniam Starion. Nie ma tam już stabilności zatrudnienia ani wypłat na czas.

Baron
@Jeszcze chwilę pracownik

A ja powiem że ta firma to porażka mają cię tam za nic lidera Anka tak walnieta że brak słów nieszanuje nikogo ale skutecznie utrzymuje zarzucenia stosunki z liderami dosłownie ale może taka jej natura lubi szatach ludźmi i sobą tragedia

bialenosystrzegom

Na temat tego zakladu mam jedno zdanie, chędożyć Starion i dyrektorka Mateuszka, frajer mysli ze jest wielkim dyrektorem a nic nie potrafi zalatwić, glupie srubki ida do ego zakladu 2 miesiace bo jada z korei przez prezesika naszego... A i zapomniałbym o operatorze jednym grubasie alkoholowym.

Zmianowy

Spoko już nie długo;] Macie szczęście że Ukraińcy chcą jeszcze tam pracować, swoją drogą taki wpis jak wyżej mógł się dokonać tylko z polecenia a nie z własnej woli chyba że pisze to sam Dyrektor albo kulawy zastępca;] Nie jestem typem człowieka który wszystko neguje, np. Firma Starion jest dobra do nabycia niezbędnego doświadczenia na praktycznie każdym stanowisku "to fakt" jak tutaj sobie z czymś dobrze radzicie to w innej firmie zostaniecie ozłoceni:) Nadgodziny, tylko system ich wypłacania co 3 miesiąc, tzn 2miesiące robiąc 100% np. Sobota "dostajesz za nią tylko połowę a reszta w 3cim miesiącu" 5S to pięta achillesowa tego zakładu, niesystematyczne porządki, brak przeszkolenia ludzi gdzie mają dawać stary olej a gdzie zaolejone czyściwo albo zlepy materiałowe... W efekcie mamy niemiłosierny syf;/ a szkoda bo wystarczy ludzi poinformować: dla przykładu na prasach ekipa sobie potrafi radzić z 5S, kierownik i liderzy pilnują tego, a wtryskarki samowolka i ignorancja po całości. Wynagrodzenia hmm to bez komentarza, nie dla tego że mało płacą bo to akurat zależy od tego jak sobie poradzisz na rozmowie, każdy może mieć inaczej, atmosfera w pracy to coś co jeszcze ratuje sytuacje: Prasy, Wtryskarki zmiana Marcina i Adama, Utrzymanie Ruchu, Magazyn i część chłopaków z deliverki. PS: Piszcie prawdę proszę... Firma ledwo dyszy jakby kogoś to interesowało, a szkoda bo potencjał jest i w ludziach" nie wszystkich" i w maszynach... Kurde miałem skończyć pisać ale ten bajkowy Koment kolegi/koleżanki "Nick" jest bezbłędny. Pytam tylko jakich działań? wy tak poważnie czy tylko żeby zabazgrać mój wpis:) : nareszcie zaczęliście zwalniać bezużytecznych ludzi których nikt by nie chciał mieć w zespole nawet za paczkę fajek... Plus :Łatanie maszyn tak aby szło... Minus :Nie wypłacanie wypłat w terminie.... Bardzo duży minus Ludziska;/ że się tym faktem jeszcze nikt nie zainteresował to jakiś cud jest :Produkowanie na wielokrotnie zmielonym materiale? Minus, tym bardziej że te same defekty wychodzą a my dalej to mielimy...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Starion Wrocław sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zmianowy

Nowy Prezes firmy to jakiś żart... Kontroli jakości więcej jak pracowników z produkcji! :D:D Garstka osób dzięki którym ta firma jeszcze jakoś kuleje... Prezes klaun dał władzę Polakom a Ci rozwalili dział wtryskarek "zwalniali ludzi za myślenie i własne zdanie buhehe" To się nazywa progres, Technologia Jutra "z pozaklejanymi taśmą toaletami :DDD" Nadgodziny z kapelusza tzn. Idziesz do pracy w poniedziałek i o godzinie 14stej dowiadujesz się że będziesz orać do 17stej:) Wymagania i nic w zamian, o premii zapomnijcie, a słowo dziękuję to już waga ciężka :D Jak podejście się nie zmieni to będzie agonia;/ PS: Dobry pracownik "powoli znudzony tym cyrkiem"

@Zmianowy

Wyżej wypowiadający się "Zmianowy" najwyraźniej rozgoryczony faktem, że ktoś próbuje zmienić dotychczasowy tryb pracy i zaczyna wymagać od kadry zarządzającej (w tym liderów) jakiegokolwiek działania. "Żartem" można nazwać poprzednią ekipę (konkretnie pseudo-kierownika oraz lidera którego zadaniem było cisnąć ) która "rządziła" na wtryskarkach zastraszając ludzi. Firma ma w końcu jasne cele do których próbuje dążyć. Jak widać niektórym podobała się dotychczasowa stagnacja. Dobra rada dla Pana "Zmianowego a.k.a Dobry pracownik " - nic na siłę :) rynek pracy na Pana czeka. Pozdrawiam.

radek

ile tam dają zarobić nowo przyjętym ?

rafał

skonczylem prace miesiac temu i czas podsumowan plusy-po zakonczeniu pracy dostalem propozycje pracy na 4 lata.nie bawia sie umowami daja od razu prace,pracownicy wporzadku minusy-dojazdy,placa to zart,i te wszedobylksie koreance sie krecom caly czas chodza i patrza na rece co kto robi,praca monotonna zalezy gdzie trafisz na montazu,duzo "kabli",krótkie przerwy,duzo nadgodzin i ciche zmuszanie do sobot-jak lubisz harowac jak wol za grosze i lubisz stracic czas na dojazdy to praca idealna.ja juz nie pracuje-powodzenia starajacym sie

hmm

Tylko ciekawe dlaczego tak często jest do tego zakladu organizowana gielda pracy?

poszukująca pracy

Witam. Mam pytanko a ile się zarabia ile na reke?? dziękuję :)

Obecny pracownik

Pracuję od 3 miesięcy. Jestem zadowolona. Mam umowę o pracę bezpośrednio z zakładem, bezpłatny transport i fajną załogę. Ktoś powie, że to mało, że może być więcej i w sprawie zarobków się zgodzę, ale pracowałam już w kilku firmach na tej strefie, wszędzie przez agencję wszędzie minimalna i jeszcze źle mnie traktowali. Z pracy tutaj jestem zadowolona.

Kazik

starion to syf pracowalem tu piec lat .Zarobki minimm dyrektor beznadziejny i wspiera ulomna jakosc bo menager jakosci to jego ziom .Zwalnia sie za duzo myslacych ludzi bo tylko debilami moga pokierowac.Ale juz niedlugo .

widzialem

ten zaklad wewnatrz...Pracowalem bardzo krotko gdyz tam po prostu pracowac sie nie da!! smrod ,brod i ubustwo!! do tego ta ich niby logistyka czyli ciaganie wagonikow pomiedzy halami lg rekoma ...ludzie ten zaklad to 19wiek,firmy tego typu powinny byc zamykane lub placic takie podatki na srodowisko aby im sie funkcjonowac u nas nie oplacalo!!

ddd

taki zapach mają wtryskarki... wszędzie gdzie one są jest i ten zapach, a ty po prostu dramatyzujesz! nie powoduje to RAKA

RAK to nie żarty
@ddd

Haha, to się nazywa oszukiwać samego siebie. Wtryskarki/prasy i tym podobne maszyny nie mają żadnego zapachu, zapach powstaje wtedy gdy pod wpływem ciepła upłynnieniu ulega jakiś materiał przeważnie guma, plastik albo silikony. Pracowałem w Anglii w zakładzie który produkował gumowe elementy i było tam kilkanaście wtryskarek na gumę i silikon szczęśliwie nie pracowałem na żadnej z nich to było piekło na ziemi. Oczywiście toksyny które zauważamy po czujemy obrzydliwy zapach powstające podczas topienia wyżej wymienionych substancji są SILNIE RAKOTWÓRCZE!!! Żeby chronić się przed tymi toksynami trzebaby nosić maskę gazową, zwykłe maseczki można nosić tylko dla komfortu psychicznego bo ich skuteczność jest zerowa.

obserwator

Pomimo krótkiego stażu chciałbym się wypowiedzieć na temat tego, co widziałem i przestrzec przed tym, co uważam za złe. Pracowników oceniam na 5, nie mam do nich żadnych uwag, Pracę oceniam na 4 - monotonna, przy taśmie, System pracy 3 - są nadgodziny dobrowolne lub nie, Zarobki 2 - dostając minimum, bo niespełna 8 zł brutto człowiek zaczyna tracić szacunek do samego siebie, ale się zgadza bo musi, Zagrożenie dla zdrowia - NAGANA !!! Powodem mojego postu jest wszechobecny w zakładzie smrud topionego plastiku i sam jeszcze nie wiem czego innego. Ubranie przesączone smrodem nie przestaje śmierdzieć a pracownicy wdychają toksyczne wyziewy nawet gdy ich stężenie jest tak wysokie, że uniemożliwia normalne oddychanie nie przestają pracować. Czy jest coś ważniejszego od zdrowia ? Kierownictwo zakładu znajduje się obok fabryki, co jest ewenementem, czyżby się bali zachorować ? Podczas spalania, a także topienia się tego dziadostwa wydostają się związku chemiczne, które przedostając się przez dotyk, a także drogi oddechowe podrażniając śluzówkę i moim zdaniem mogą powodować jedną z najgroźniejszych chorób - RAK ! Jak temu zapobiec ? Po pierwsze wstawić w zakładzie szafkę, w której znajdą się nieograniczone ilości nie tylko rękawiczek a także maseczek, aby każdy dobrowolnie mógł ich używać . Po drugie jeżeli okaże się, że opary są naprawdę szkodliwe pracownik powinien otrzymywać największą wypłatę w strefie ze względu na podwyższone ryzyko zachorowania na groźne choroby. Sa to tylko przepuszczenia i nie mam żadnych dowodów na ich poparcie oprócz śmierdzącgo swetra który mogę pokazać.

Zostaw merytoryczną opinię o Starion Wrocław sp. z o.o. - Kobierzyce

• Jak się pracuje w Starion Wrocław sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starion Wrocław sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starion Wrocław sp. z o.o.?

Starion Wrocław sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Lg Electronics 3
    55-040 Kobierzyce

Starion Wrocław sp. z o.o.