Opinie o Starion Wrocław sp. z o.o. w Kobierzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Starion Wrocław sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Starion Wrocław sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starion Wrocław sp. z o.o. w Kobierzyce

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Pracownik utrzymania ruchu w mieście Biskupice Podgórne?

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko pracownika utrzymania ruchu / technika / mechanika. Widzę, że pracuje się tutaj na 2 zmiany. W jakich godzinach? Jeśli chodzi o kartę Multisport, to w jakiej części jest ona opłacona? Poinformujcie, proszę.

Radosna

Wiem jedno jeśli dzisiaj do południa nie dostanę wypłaty to zgłoszę tam gdzie trzeba,nie pozwolę sobie na takie traktowanie,umowa na okres próbny jest tylko miesiąc czasu,aby mogli w częściej podziękować za współpracę,kłamią jak tylko wlezie ze wszystkim dla ludzi z Wrocławia nie ma autokarów zakładowych,a w autobusie miejskim to trzeba się przepychać aby zdobyć miejsce siedzące, kłamią że chcą zrobić tak aby Ukraińcy pracowali po 16godzin bo jeśli by to była prawda to nie szukali by nadal pracowników,i nie ważne jak pracujesz możesz pracować bardzo dobrze a i tak nie docenią i zwolnią, to jest praca tylko tymczasowa dla ludzi którzy chcą na krótko przepracować,bo na dłuższą umowę to nie liczcie i nie polecam nikomu tego zakładu LG Stadion a mało tego nie polecam produktów do zakupów tej firmy same bóble wychodzą,ale każdy zrobi jak uważa ją przestrzegam tylko te osoby przed tą firmą którzy liczą naprawdę na dłuższą współpracę.

@Radosna

To całkiem możliwe, że można być niezadowolonym z pracy, jeżeli zmienią się ją co miesiąc. Sugerowanie się opinią osoby która nawet nie wie jak nazywa się firma w której pracuje oraz nie wie co produkuje/sprzedaje powinno dać do myślenia czytelnikowi forum, czy na pewno jest to opinia merytoryczna ... "LG Stadion" ??? - nie ma nawet takiej firmy

@Radosna

Proszę również zwrócić uwagę na to że straszenie/ odgrażanie się instytucjami (tzw. "tam gdzie trzeba" - jak podaje autorka (?) posta) miałoby sens wtedy, kiedy dochodzi do naruszeń praw pracownika, czyli pracownik nie dostałby wynagrodzenia na czas lub dostał je po terminie przyjętym w zakładowym regulaminie wynagradzania. Patrząc na datę i godzinę zamieszczenia posta przez jego autorkę jedyne co widzę to ewidentny brak znajomości regulaminów - a każdy pracownik powinien je znać skoro własnoręcznie je podpisuje przed rozpoczęciem pracy, zwłaszcza jeżeli chodzi o terminy wypłaty ;)

Dawid
@Racjonalista

Wiesz jak to jest z podpisywaniem regulaminów w pracy. Nie każdy je czyta. Często są takie opóźnienia w wypłatach?

on Nowy wpis
@Dawid

Zdarzają się coraz częściej.

Ona Nowy wpis
@on

Nie zauważyłam takiej sytuacji żeby były opóźnienia w wypłacie - na pewno nie było takiego zdarzenia w zeszłym roku, ani w poprzednim..także nie rozumiem skąd taka opinia... Nie wypowiem się za jeszcze wcześniejsze lata bo nie wiem, ale skoro Pan On twierdzi opóźnienia w wypłatach zdarzają się coraz częściej to nie wiem o co chodzi, bo to dziwne że wszyscy mają na czas a jedna osoba nie.. o ile Pan On w ogóle jest pracownikiem ;)

Maniek

Wiadomo,że pracują sami Ukraińcy bo polak dostanie umowę na miesiąc i wypad. Nawet kasy nie chcą zapłacić. Jedna z Ukrainek zyje całkiem dobrze Ольга Оноприенко daje (usunięte przez administratora) na prawo i na lewo za stówkę koreancom.

@Maniek

Z tego co wiem firma nie praktykuje zatrudniania na miesiąc.. nawet na okres próbny .. więc jeżeli ktoś pisze że jest na miesiąc i wypad to chyba sam wypadł ... :D Kasy nie chcą zapłacić ? to się chyba Pan za dużo forum naczytał i powtarza głupoty jakie piszą osoby, które nie mają do powiedzenia / napisania niczego bardziej sensownego. Swoją drogą, pisanie o tym jak to Pan ujmuje "dawaniu na prawo i na lewo za stówkę koreancom" - jest po prostu słabe - ale to moja opinia, pozostawiam czytelnikom pod uwagę czy taki komentarz jest na miejscu czy nie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Starion Wrocław sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@radosna dasz znać jak wyjaśni się sytuacja ?

Radosna

Dzień dobry żałuję,że w częściej nie przeczytałam opinie o Stadion miałam zaszczyt pracować tam na kontroli miesiąc czasu,ale podziękowali mi za współpracę,tam już prawie sami Ukraińcy pracują i będą tyrać po 16godzin co do wypłaty nie wiem czy regularnie płacą bo jestem przed mam nadzieję że będzie w terminie,co do pracy tam jeśli ktoś chce popracować miesiąc tylko to w sam raz jest to dla niego,ale nie liczyłabym na dłuższą współpracę nie polecam tej firmy i nic tam się nie zmieni same bidony tam pracują,a ludzi myślących tam nie potrzebują tylko robokopów którzy będą robić to co oni chcą taka to jest firma i pozdrawiam wszystkich a tym co się tam zatrudnią życzę powodzenia

Bartosz

@Potencjalnu pracownik Firma dobrze oceniana, a do tego dobry pracodawca. Jednak najlepiej samemu zweryfikować te opinie, ja polecam.

jjkll

Dla chętnych do pracy w Spółce Starion Wrocław: wynagrodzenie wypłacane jest notorycznie po 10 (chyba że masz konto w tym samym banku co Spółka to możesz otrzymać wypłatę 10- tego po południu);(usunięte przez administratora); nadmiar pracy - jeżeli nie jesteś w stanie wyrobić się z tym co masz to dołożą Ci więcej; firma nie zna pojęcia "podwyżka"- dyrektorzy ciągle przypominają że firma jest biedna i nie stać ich na luksus wyższej pensji; brak szacunku dla pracowników- dyrektorzy uważają, że każdego pracownika można wymienić, jeżeli myśli o zwolnieniu to "droga wolna", jeśli coś mu się nie podoba to "droga wolna"; nikt nie docenia pracy pracowników (bez wyjątku produkcyjnych czy biurowych), oczekują, że będziesz się poświęcał przychodząc do pracy w nadgodzinach; fabryka zionie zrezygnowaniem pracowników; produkcja to pracownicy którzy tylko czekają na emeryturę a biuro to osoby młode, które mamione piękną historią kierownika produkcji (jak ze zwykłego, ciągnącego wózki pracownika, stał się kierownikiem) zatrudniają się z nadzieją, że Spółka zna takie pojęcia jak awans, motywacja, oceny pracownicze, nagrody itp.; jeśli lubisz zimno, ciągły smród spalonego plastiku to firma idealna dla Ciebie (śmierdzi każdy- nawet biuro); jeśli chcesz skorzystać z toalety to dobrze jeśli jesteś palaczem albo przynajmniej kochasz zapach papierosów, jeśli nie to i tak będziesz musiał się przyzwyczaić bo nikt nic z tym nie robi, pracownicy palą w toaletach i szatniach; pamiętaj, że firma ma włączony tryb oszczędzania, co znaczy: pracownicy dojeżdżają do pracy autobusami,(usunięte przez administratora), czekają Cię w niezapomniane chwile w mrozie - pamiętaj zabierz ze sobą koc (najlepiej podgrzewany) i parasolkę (czasami kapie z sufitu), jeżeli chodzi o porę letnią to dobrze jeśli lubisz saunę i smród spoconych całodzienną pracą w równie parnych warunkach, pracowników zakładu; dyrektorzy oszczędzają na najdroższych rzeczach typu długopisy i najmniej potrzebnych jak papier toaletowy czy czajnik... ; (usunięte przez administratora) a na koniec przestroga: osoby życzliwej, która nie życzyła by Ci źle albo nie chciała wykorzystać do własnych celów to jak szukać igły w stogu siana; pamiętaj również, że jeżeli zatrudnisz się do pracy w tej niezwykłej firmie to musisz już na rozmowie "wywalczyć" pensje, którą chcesz otrzymywać (najlepiej przez całe zatrudnienie) i koniecznie podpisać wcześniej umowę; jeśli postąpisz inaczej to przepracujesz kilka dni czekając na umowę po czym dostaniesz "papier", który nie odzwierciedli wcześniej ustalonych warunków. Pozdrawiam :)

Siosta
@jjkll

Wpis jak z 2016r Kupa czasu a filozofia ,,..

Potencjalnu pracownik

Witam serdecznie, otrzymałem dziś telefon z propozycją pracy na utrzymaniu ruchu dla automatyka. Jestem inżynierem automatyki, ale z tego co widzę po opisach ta firma to jakiś (usunięte przez administratora) dla imigrantów, po porstu mam strach w oczach a na rozmowie jeszcze nie byłem. Czy naprawdę mam na wstępie rezygnować?

Witam! Chciałabym zapytać pracowników biurowych jak wygląda praca w dziale kadr? Warunki pracy, atmosfera. Pozdrawiam!

Obserwator
@Kasia

Pracownicy biurowi mają zbyt dużo pracy by śledzić forum, ale zachęcam do tego, żeby samemu się przekonać, a następnie zostawić opinię.

Kordian

Jak firma dobra to i na forum bardzo sporadycznie zostawiacie informacje?

Dawid

Chciałbym się dowiedzieć czy warto aplikować do działu księgowości. Jak wygląda atmosfera w firmie ?

pracujący

Bardzo proszę nie mylić Starion Wrocław i Starion Poland!!! Są to dwie różne firmy!!!

@pracujący

Ciekawe podejście do tematu zmiany fragmentu nazwy firmy kiedy to kapitał i właściciel pozostaje ten sam. Ale nie da się ukryć że różnice są. Nowy piękny budynek. Czyli stara panna w nowej sukni.

Zniesmaczony

Nie polecam. Marne pieniądze, szefostwo koreańskie negatywnie podchodzą do pracowników, krzyki jeśli się coś źle zrobiło zamiast normalne zwrócenie uwagi, wymagania i tylko coraz wiecej pracy za ludzi z biura, którzy się ciągle zwalniają. Niby praca w biurze od pon do pt, ale trzeba się tłumaczyć czemu się nie było w sobotę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować pracowników

Asia W
@Zniesmaczony

Witam drogie koleżanki z kontroli jakości coverow, Panią (usunięte przez administratora), Pana przy spawarce a szczególnie mlodziutka sliczniutka jednodniowa liderke,która spojrzała na mnie i powiedziała, że się nie mogę u niej pracować. Takiej traumy się tam nabawilam u Was, że chętnie oddam co miesiąc 250 eur na emeryturę prywatna i jestem wdzięczna . Praca pracą ale mam prawa publiczne i groźnych przestępstw nie popelnilam. Płakać się chce nad morale liderów i szefostwa tej firmy i niektórych pracowników . Jestem z siebie dumna i nie będę was obrażać, wladzy oczywiście. Buziaki ????

Robus
@Zniesmaczony

O jakiej firmie Pan piszę. Starion Wrocław czy Starion Poland?

Zniesmaczony
@Robus

Wrocław

Alf

Ludzie nie chcą tu pracować. Przychodzą na kilka dni i się zwalniają. W biurze ciągle brakuje ludzi.

Halina
@Alf

Dlaczego uważasz, że pracownicy nie chcą pracować w tej firmie? Czy powodem są wynagrodzenia, o których napisano wcześniej w tym wątku. Może warto zwołać zebranie pracowników z przełożonymi i pomyśleć nad wspólnym wyjściem z tej sytuacji.

@Halina

Bardzo dyplomatyczne podejście do sprawy. Próba wskazania że jeśli pracownicy chcą to wpłyną na swój los i warunki pracy. Dawno się tak nie ubawiłem

Ha ha ha
@Halina

Oj ktoś tu ma poczucie humoru. Ogólne opinie krążą, że idzie się tu czy do LG jak juz kogoś zmusi sytuacja. A to ze pracując w Starionie to można wyjść na tym jak na grze w kulki z cyganem na Gubałówkce, to już niektórzy sami się przekonali. Zatrudniając się tam mówiono, że my Polacy musimy się trzymać razem, a najgorsze okazały sie Kadrowa z menadżerką ksiegowosci

A312

Nie polecam, Koreance się na niczym nie znaja, nic nie robia, do tego nic nie placa. Siedza na wygodnych stanowiskach i maja wszystko w poważaniu. Płacą mało, do tego w dniu podpisania umowy obniżyli mi pensje o sporo wiec lepiej to omijac.

Oszukana
@A312

Mi też obniżyli wynagrodzenie w dniu podpisania umowy.  Nie dało rady tego odkręcić. Bez pisemnego potwierdzenia warunków zatrudnienia na rozmowie kwalifikacyjnej lepiej nie liczyć że dotrzymają ustaleń.

ILONA

Z 1300 WEZMIESZ JAK PRZECHODZISZ MIESIAC PRACUJE JUZ TRZY MIESIACE I SZUKAM CZEGOS INNEGO BO KADRY .... A DYREKTOR RZUCA ELEMENTAMI POD NOGI PRACOWNIKOM A JESLI SIE POSKARZYSZ TO WYPAD Z ZAKLADU

@ILONA

A w księgowości się wydziera się na pracowników że pół biura słyszy

Halina

Czytając forum na temat pracy w Starion Wrocław zauważyłam, że większość opinii jest negatywna. Czy są jakieś plusy pracy w firmie? Dużo osób z tego co zauważyłam wypowiada się na temat warunków pracy. Te są zawsze możliwe do wynegocjowania przez pracowników. Warto jest poruszyć ten temat z pracodawcą. Zapewne wiele rzeczy w ten sposób można poprawić.

Byly wyrobikiewicz

Pracowalo sie w starionie kilka Iat widze nic sie nie zmienilo dalej beznadzieja.Nic dziwnego jak wszyscy sie boja gebe otworzyc.

niestety pracownik

Starion Wroclaw upada, Ukrainy wiecej jak polskich pracownikow, dojazdy okropne, wyplata na czas to od jakiegos czasu swieto, balagan niesamowity (nie ma co winic Pani sprzatajacej bo jest 1 na caly zaklad), placa minimalna, jedyna dobra rzecz w tym zakladzie to atmosfera ktora tworza pracownicy produkcji. Ogolnie nie polecam ale to i tak nie ma sensu bo nie ma zadnych przyjec pomimo strasznych brakow w utrzymaniu ruchu (2 elektrykow i 2 mechanikow na 3 zmiany)

Zostaw merytoryczną opinię o Starion Wrocław sp. z o.o. - Kobierzyce

• Jak się pracuje w Starion Wrocław sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starion Wrocław sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starion Wrocław sp. z o.o.?

Starion Wrocław sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Lg Electronics 3
    55-040 Kobierzyce

Starion Wrocław sp. z o.o.