Opinie o Gazex-Drzewicki Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gazex-Drzewicki Sp. j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gazex-Drzewicki Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gazex-Drzewicki Sp. j. w Warszawa

Banderas ;)

Kto jeszcze dostał wysoką premie??

gościu

Nie bardzo rozumiem dlaczego własne oprogramowanie producenta urządzeń, opracowane w firmie nazywasz monopolem? Weszliśmy już dawno temu w erę cyfrową i musisz się liczyć z faktem, że kalibrację przeprowadza się również w taki sposób. A udostępniając program osobom trzecim, firma naraziłaby się na ryzyko uszkodzenia lub wadliwej pracy urządzeń jej produkcji. I potem to Gazex byłby winny awarii albo co gorsza wypadkowi a nie ten co ostatnio gmerał przy detektorach. Nie każdemu takie oprogramowanie się udostępnia. A jak jesteś naprawdę zainteresowany, to po prostu zapytaj w handlowym a nie na jakimś portalu z opiniami pracodawców.

z zewnątrz

WG-22.NG, potrzebuję program do kalibracji, starsze modele kalibrowane były mechanicznie te mają uP.

koza

Kalibracją jakich urządzeń jesteś zainteresowany? Podaj typ i rodzaj gazu.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gazex-Drzewicki Sp. j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Księgowa / Księgowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
z zewnątrz

Panowie zajmujemy się serwisem urządzeń do detekcji wszystkich producentów, moja firma posiada narzędzia do kalibracji wszystkich urządzeń oprócz detektorów Gazex. Gdzie można dostać programy do kalibracji urz. Gazexu? Czy gazex daje takie programy czy to rodzaj monopolu? Obecnie szukamy przedstawiciela handlowo-technicznego w Warszawie z doświadczeniem w branży.

aaaaa

Dobrze ze tu juz nie pracuje:)

jago

Pisząc że można zarobić 6 tys. ale nie podając konkretów próbujesz osiągnąć wyłącznie jeden cel - aby ktoś przyszedł do pracy w firmie, podpisał umowę a później "kali zrobił swoje - kali może odejść" czyli rzeczywistość i klimaty wcześniej opisywane. Zawsze później możesz napisać (być może poprzedni wpis należy również do ciebie) że przecież nie było przymusu podpisywania umowy. Tak wiec kolego zdecyduj: napiszesz konkrety albo przyznajesz że jesteś "szef-cichociemny"?

XXX

szefie, a kto ma czas pisać tu w godzinach pracy firmy?

technik serwisu

6tyś to niezła stawka, czy technik też może na taką liczyć? częste są wyjazdy w delegację na serwis i czy jest z tego extra kasa?

kto to czyta

to zależy 2tys i w górę, a jak sie postarasz to wyciagniesz i z 6. Jak? to sie juz dowiesz w swoim czasie.

A jakie zarobki np. dla elektronika?

asd

to zależy, co kto rozumie pod pojęciem niedawno. ten łysy pan nie musi być miły jemu wolno (usunięte przez administratora)każdego a w szczególności klienta, który nie dość, że nie grzeszy inteligencją, to nie przeczyta instrukcji obsługi

klient

Ten pan jest już dłuzszy czas (taki łysawy) nie trudno zauważyć.

asd

bzdura! nikt sie nie zmienił

Zauważylem że zmienił sie kierownik dz. handlowego - ten ów osobnik mogł być bardziej milszy bo inaczej to firma na tym ucierpi (usunięte przez administratora)

XXX

No cóż, drogi Kliencie, witaj w Gazexie :) Mam nadzieję, że coś kupiłeś...

klient1

Jestem klientem. Gdy podchodzisz do drzwi... nie otwierają się - myślę: zamknięte?? OK jest domofon. -Kto tam? pyta pani :) -Klient wpuści mnie pani? W środku pusto, na górę pewnie... znów domofon. Gdzie ja jestem wszędzie kamery jakbym miał coś wynieść. Ogólnie atmosfera odstrasza.

gościu

Prawdziwe niestety...

Muszę przyznać że to są bardzo mądre spostrzeżenia

Ktoś

Pracowałem w tej firmie i nigdy nikomu nie polece tego miejsca pracy. 1. Dojazd Masakryczny ok. Piaseczna 2. Atmosfera do dupy 3. Prezesi ( jeden lepszy od drógiego) 4. Pracownicy ze świecą szukać fajnej osoby z którą mozna by pogadać 5. Dział Handlowy tragedia.... 6. Wypłata marna 7. Premi brak 8. Słowa dziekuje Brak. 9. Wszędzie inwigilacja Kamery, podsłuchy. 10. Jednym słowem (usunięte przez administratora) 11. MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO FABRYKI LG... Tam też ludzie zostali zmuszeni do zeskanowania palcy na potrzeby rejestracji czasu pracy. POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PRACE W GAZEX......

Zostaw merytoryczną opinię o Gazex-Drzewicki Sp. j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gazex-Drzewicki Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gazex-Drzewicki Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gazex-Drzewicki Sp. j.?

Gazex-Drzewicki Sp. j.