Piekarnia Galicyjska sp.zo.o

Ropczyce

Opinie o Piekarnia Galicyjska sp.zo.o

j23 2011-10-31 09:15:18
Pracownicy, napiszcie coś prawdziwego o tej firmie. Może będę pracował w tej firmie. Napiszcie, jak naprawdę jest!
entuzjasta 2012-11-20 16:34:10
No proszę, kilka lat minęło a nic a nic się nie zmieniło, Niezatapialny?
abcde 2013-05-01 16:17:29
No, ale nazwisko r.s. zniknęło ze składu Zarządu! Przynajmniej w internecie. Czyżby coś się zmieniło z r.s. - niezatapialnym?
Wie może ktoś i zechce napisać tutaj?
Pozdrawiam
qwe 2013-06-18 12:56:09
już nie pracuje dzięki bogu na PG :)
anonim 2014-08-03 23:01:34
( usunięte przez administratora )na godzine i umowa zlecenie to smieszne charowac za te pieniadze charowac nie pracowac( usunięte przez administratora )
pipi 2014-09-12 15:11:12
( usunięte przez administratora )masakra a zarobki tak jak wyzej napisane( usunięte przez administratora )zl za ciezka charowe a umowie o prace to zpomnij najlepiej to ztrudnic czlowieka z grupa albo sobie zalatw grupe to umowe masz jak w banku
tak 2014-10-10 20:31:50
a jesli chodzi o watek koszy to jak na kazdej piekarni pieczywo pakuje sie w kosze na piekarni galicyjskiej przed wyjazdem sa one liczone kazdemu kierowcy. kierowcy rowniez sobie licza kosze zeby nie dostawac obciazen za nie Co tydzien na magazynie jest inwentaryzacja i sa liczone stan koszy jest wczesniej przynoszony z gory to znaczy z biura i ta ilosc podana musi sie zgadzac przewaznie jest tak ze ich brakuje i wowczas noty obciazajace za brak koszy a jakie sa kwoty rozne ( usunięte przez administratora )
awer 2014-10-17 10:33:53
nie kupujcie chleba z tej piekarni . Na kadrach jest syf mówią ładnie pięknie , a robią swoje
czarna77 2014-12-11 09:41:11
Powiem tak pracowałam tam bardzo krótko,musiałam odejść z przyczyn prywatnych,wypłaty nie otrzymałam, pisałam do nich w tej sprawie i żadnej odpowiedzi( usunięte przez administratora )
pani666 2015-01-15 15:32:03
witam, powiem wam cos o piekarniach w ropczycko sedziszowskim: w piekarni EMKA rzekomo nikt nie peka, w piekarni galicyjskiej upaly jak na wyzynie sycylijskiej, w piekarni u H... na miescie podobno szczury chodzily w ciescie. ogolnie wniosek jest taki jak bedziesz w tych piekarniach pracowal to spuchna ci flaki
ja 2015-02-09 10:03:41
a jak wygląda praca kierowców bo w ogłoszeniu całkiem spoko, ale jak to naprawde wygląda? ktoś opisze?
jak 2015-03-05 10:07:41
Proszę napiszcie szczerze czy naprawdę tam jest tak do D...Mam ztamtąd propozycję pracy na technologa. Co wy na to?
jolo 2015-03-09 20:23:05
Nie polecam. Praca technologa za marne grosze po 12 godzin, nie jak zapewniają po 8. Praca w nocy i niedziele również... A na głowie masz tyle co kilka pracowników w normalnych firmach czyli wszystko co najgorsze na twojej głowie. Stanowczo odradzam
najlepiej 2015-03-16 11:38:17
najlepiej jest dużo pisać, siedzieć na pupie i narzekać, na siłę nikt nikogo nie przymusza do roboty, kwestia wyboru nic więcej.. zawsze można żyć powietrzem..
pipi 2015-03-16 22:14:43
najlepiej cos ci sie pomylilo praca z wyzyskiem wierz albo i nie wiekszosc ludzi pracujacuch tam nie ma wyboru musi zapierniczac nie pracowac tego praca bym nie nazwala lata pracy nerwow i zdrowia
beti 2015-06-17 21:05:13
Skoro by było tak dobrze dlaczego tak wiele jest ofert do piekarni, widocznie jest tam prawdziwe eldorado i co chwila ktoś odchodzi.
anonimowa 2016-04-15 13:16:03
Nie wiem jak jest na piekarni, ale pracuje w jednym ze sklepów firmowych i powiem Wam, że jeśli macie inną opcję pracy, to nie polecam sklepu firmowego. Jak coś jest nie tak (a jest bardzo często) to wina zawsze spada na sklep, nie na organizację w Ropczycach. Poza tym praca jest ciężka i bardzo wymagająca. Obowiązki nie idą w parze z wynagrodzeniem, a w związku z tym, że trzeba podpisać umowę o odpowiedzialności, co miesiąc "jakimś cudem" wychodzą np braki pojemników i odbijają to z niskiej pensji.
anonimowa 2 2016-04-26 17:03:22
jak jest w ropczycach ciezko dziewczyny na magazynie tez maja odpowiedzialnosc za kosze u ciebie jest tylko firmowka a na magazynie wszystkie firowki plus to co kierowcy wywoza takze niezly bandzaj z tymi koszami i tez zawsze jest cos nie tak
buzz 2016-06-03 22:37:06
Stanowczo odradzam.. Ten Pan P. KK namawia ludzi obiecuje pokazuje i nie daje szansy a później zwalnia po 2 tygodniach bo mówi że to niby brak "komunikacji" taka wymówka. To jest jakaś wielka pomyłka.Nie dajcie się nabrać!!Absolutnie odradzam pracę po 10, 12 godzin powinien PIP się tym zająć. Wielu ludzi pracuje bez umów!!
ja 2016-07-09 17:41:17
Prościej robic nic.
Pracuję trzy lata i da radę,jeżeli jest krzywda to zapraszam do koncernu.
Lepsze pieniadze,fajny socjal ale....kto był to wie
ciekawa 2016-10-19 18:09:57
Ja mam pytanie dotyczące pracy w biurze - czy rzeczywiście pracuje się tam po kilkanaście godzin dziennie?
Będę wdzięczna za info.
irma 2016-10-19 21:07:00
Po kilkanascie godzin dziennie? to jakiś absurd jest chyba nie wiem skad masz takie infrmacje, nie wiem tez co mozna robic kilkanascie godzin w biurze w pracy po godzinach, podjerzewam, ze ktos chce sie zemscici i wymysla jakies smieszne plotki na ten temat
BEZEL 2016-11-25 13:54:10
tu jest ZAJEFAJNIE az plakac sie chce!!!!
Janko 2016-12-02 23:44:06
W biurze jest fajnie .. Robisz jak robot ani nie masz czasy się podrapać za.... A wynagrodzenie za średnio 10h pracy dziennie (na szczęście bez niedzieli) rewelacyjne prawie starcza na rachunki !!!
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Galicyjska sp.zo.o - Ropczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Galicyjska sp.zo.o