Opinie o Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. w Ropczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. w Ropczyce

Kasiaasia

Szerokim łukiem omijać tą prace! Naprawdę pracowników trzyma tam jedynie źródło dochodu,które swoja droga jest zaniżone,a przelewy spóźnione.. (usunięte przez administratora)i traktowanie pracownika jak popychadło na porządku dziennym.

Kemor
@Kasiaasia

To wszystko prawda. Byłem tam przez jakiś czas na stanowisku kierowniczym. Na szczęście nie przedłużyłem umowy i odszedłem. Nigdy nie widziałem większego gbura niż (usunięte przez administratora) KK, człowiek bez honoru, taktu, wychowania. Ludzie apeluje jesli tylko możecie to omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!! Kawał (usunięte przez administratora) i nadętego buca ! Gorąco nie polecam !!!

Kobieta

Witam naprawdę tam jest żle nie przyjemnie? gdzie ja znajdę pracę pomóżcie

@Kobieta

Praca jest ciężka, tutaj nie ma się co oszukiwać. To w końcu praca w piekarni, nie ma cudów. Ale poza tym raczej nie skreślałbym od razu pracodawcy ;)

Dorota

To 6000 podane w ogłoszeniu na stanowisko Kierownik Sklepów Firmowych to sama podstawa czy już z wliczonymi premiami jakimiś, jak to wygląda faktycznie?

Nie wiem w zasadzie co te pytania zmieniają tak w sumie… ale tutaj wyżej pisali o kasie i o kwocie 6 tys., a ja mam teraz przed sobą ogłoszenie, które jest oznaczone jako aktualne i w nim stawka wynosi od 4,2 tys dla ciastowego. To czym konkretnie różnią się obowiązki miedzy stanowiskami, że występuje 1,8 tys poglądowej różnicy?

Po opisach ofert dla ekspedientek do piekarni widzę, że 5 600 zł to jak na razie całkowity max jest z widełek. tylko co się na niego składa, czy to jest policzone z jakimiś premiami od obrotu?

Patrycja

Firma traktuje pracownika nowego do pomiatania. Technolog ma piec produkty, a kierowniczka produkcji nie potrafi nic wytłumaczyć, najlepiej jakbyś już wszystko umiała. Po dwóch tygodniach, szukaj sama, tego ci nie dam, zostajesz zwolniona. Wszyscy mają cię gdzieś, nikt Ci nic nie powie. Praca jako technolog to bujda, chyba piekarz z tym, że masz robić wszystko sama od stworzenia receptury do wypieku i pakowania. Nikt do pomocy praca po 10 godzin. Lepiej iść na produkcję robisz jedno cały dzień, a nie wszystko sama. Jeszcze kierownik sobie idzie, a ty rób vo chcesz, a potem nie nadajesz się. Jak można to stwierdzić po dwóch tygodniach nie uczenia nikogo. A co do jedzenia dziewczyny zbierają z posadzki ciasto z włosami i wkładają do wypieku. Dźwiganie ponad siły mąk czy dodatków. A w cieście po weekendzie, które im zostało dodają do nowego i pieką, nie napiszę co widziałam, szkoda że zdjęcia nie zrobiłam. Piszę to z doświadczenia na własnej skórze, dwa koszmarne tygodnie bez nadziei. Nie polecam kierowniczki linii i niby technologa bez podstaw.

@Patrycja

Widzę że nic się nie zmieniło xDDD też pracowałam jako technolog +/- 3 lata temu i tak samo to wyglądało tzn ciągłe pretensje że nic się nie umie, chaotyczne 'wdrożenie' a w zasadnie jego brak, olewanie mnie jak chciałam coś się dopytać/ dowiedzieć/ dodatkowo wyjść z inicjatywą żeby pokazać że chce dobrze pracować i mi zależy. Dobry przykład: chciałam zapytać jak wygląda proces wdrażania nowego produktu od strony dokumentacji itp to dostałam odpowiedź z pretensjami, że 'ja to wszystko musiałam sama nauczyć i też się sama tego dowiedz a w ogólne to nie mam czasu' - nie żebym zapytała w wolnym czasie, a minutę później ta osoba bawiła się telefonem :D Z resztą podsumowaniem atmosfery może być sytuacja gdzie główna technolog jak z kimś rozmawiała w pokoju powiedziała że ma dość i 'nie chce mi się k*rwa ich uczyć' - nie żebym też siedziała 2 krzesła obok. Także ludzie na produkcji byli ok, ale reszta w zasadzie bardzo fałszywi, odniosłam wrażenie im bardziej Cie podkablują tym lepsi stają się w oczach szefa, z resztą który według mnie delikatnie mówiąc był (pewnie nadal jest) niezrównoważony psychicznie. Mimo krótkiego stażu mogłabym opisać jeszcze wiele sytuacji, które nadawały się do zgłoszenia a w normalniej firmie nie mają mieć prawa miejsca. Także patrząc na to ile jest podobnych komentarzy m.in co do stanowiska technologa, lepiej dać sobie spokój niż przechodzić to co ja czy inne osoby i żeby po paru dniach/tygodniach może miesiącach szukać znowu pracy.

Najgorsze miejsce, okropnie, sufit przeciwka zero BHP i jeszcze nie wyplacaja ci pieniędzy ale każą płacić za badania naprawdę uciekajcie z tamtad koszmar, tragedia!!!

@Anna

Oooo, o jakie konkretnie badania chodzi z tym płaceniem. Bo w necie była oferta dla ekspedientki do piekarni. Czy chodzi o te badania do książeczki sanepidowską, czy jakieś inne?

Kobieta

Witam naprawdę tam jest żle nie przyjemnie? gdzie ja znajdę pracę pomóżcie

@Kobieta

Ja też się waham gdy czytam że np godziny nadprogramowe sa niepłatne :/ Ale może warto samemu się przekonać? Wysłałaś w ogole tam swoje cv już?

byly pracownik
@Kobieta

To zależy na jakim stanowisku. Ogólnie firma to troche "januszex" tzn gdzie pracownik się nie liczy, a szef robi łaskę, że pozwala Ci pracować. Ktoś wyżej w komentarzu dobrze podsumował warunki w firmie. Co prawda osobiście już nie pracuje, ale z tego co wiem nic się nie zmieniło, także według mnie nawet jeśli się szuka pracy na najniższym stanowisku to lepiej poszukać coś innego, gdzie chociaż atmosfera w pracy będzie ok.

Stefan
@byly pracownik

Serio zamiast doceniać robi łaskę? A jaką kasę można wyciągnąć? Podasz orientacyjne zarobki?

@Stefan

Myślę że można tak powiedzieć, sama byłam świadkiem sytuacji gdzie nowym pracownikom prezes K.K mówił ile musi to w nich "zainwestować" itp, także dało się to odczuć jakby robił łaskę, że daje taką świetną "możliwość" pracy :D co do stawki, to zawsze jest to ustalane indywidualne, tzn pewnie na stanowiskach typowo produkcyjnych to minimalna krajowa (może nieco ponad tą kwotę), na innych raczej to max 4k brutto na start, chociaż sama słyszałem że nowe osoby miały wyższą stawkę niż osoby które już jakiś czas pracowały. Ogólnie firma nie warta czasu, lepiej poszukać czegoś bardziej konkretnego, gdyż według mnie jest to bardziej typowy "Januszex", który nie dba o pracownika i trakuje go jako "zło konieczne" :)

Stefan

No właśnie ta kasa strasznie niska. Teraz mają sporo ogłoszeń. Myślałem żeby wysłać na magazyniera pakowacza ale proponują 2800 zł brutto czyli najniższą krajową. Jest szansa że po okresie próbnym dadzą coś więcej?

@Stefan

Szansa jest zawsze.

Ewelina
@byly pracownik

Co przeważyło o Twoim zwolnieniu z firmy? Ile czasu u nich robiłeś?

Kajka1
@Kobieta

Osoby rządzące fałszywe, a przy tym niesamowicie boją się właściciela. Nie rozumiem tego, bo jednak własna godność i jej poszanowanie są najważniejsze

@Kajka1

Skąd wiesz, że od razu boją, po czym to widzisz i wgl miałyby czego?

@Emilia

W sumie sama jak pracowałam jakiś czas temu, zauważyłam że osoby 'wyżej' są często fałszywe. Miałam chwilę z nimi styczność (osoby od strony produkcji/ technologii/ magazynu itp), po prostu okazywało się że za plecami/ przy prezesie mówiły swoje, ale w twarz oczywiście nic :) Czy boją się prezesa? Ciężko powiedzieć, bardziej chronią swoje (usunięte przez administratora) stąd to robią byś Ty miał gorzej. Najbardziej mnie i tak śmieszyło jak po weekendzie 'nadawały' na k.k co on w @ wypisuje i o co mu chodzi, a jak przyszło to rozmowy z nim to zmiana narracji i oczywiście jak jest super :D nie chce generalizować bo oczywiście nie każdy taki jest w tej firmie, jest pewnie dużo super ludzi. Stety/niestety trafiłam bardzo źle w tej firmie, ale finalnie przygoda w piekarnią trwała krótko i pracuje już gdzie indziej gdzie nie muszę zastanawiać kiedy ktoś mnie podkabluje/obgada za plecami, nie wspominając o normlanych warunkach pracy :)

@były pracownik

no dobra. a wspominając jeszcze o tych normalnych warunkach pracy to co miałaś na myśli, chodzi o narzędzia, produkty itp? czyli tu pewnie osoby o dłuższym stażu po prostu robią swoje i nie wchodzą w jakiekolwiek interakcje a przynajmniej się starają? wiadomo ilu tu mogłoby być takich stałych bywalców i jaki średni staż pracy by mieli przy tym?

@Emilia

Normalne warunki pracy, czyli takie jakie przedstawił mi prezes podczas rozmowy o pracę. Zamiast spokojnej atmosfery, pełnego wsparcia podczas wdrożenia zastałam brak lub chaotyczne 'szkolenie' a raczej były to szczątkowe losowe informacje. Parę razy zdążyło się że osoby odpowiedzialne za wdrożenie powiedziały mi wprost że im się nie chce mnie uczyć i najlepiej abym się sobą zajęła. Tak samo byłam zbywana jeśli pytałam o np. procedery, dokumenty, ogólne sprawy związane z produkcją itp, a finalnie i tak były do mnie pretensje że coś jest nie tak :) Sprawę kwestii wynikającej z kultury osobistej w ogóle pominę, bo szkoda się rozwodzić na ten temat. Sama byłam świadkiem jak prezes nowym osobom bodajże w pierwszych dniach mówił ile on w nie musi w nich środków zainwestować, oraz co ma zrobić jeśli nie spełnią jego wymagań (przy czym naciskał na nich na odpowiedz w stylu 'będzie musiał pan nas zwolnić). Oczywiście nie każde stanowisko wymaga interakcji, ale z tego co zauważyłam nawet przy minimalnym kontakcie w sprawach zawodowych ludzie byli wypaleni i co chwilę 'nadawali' i chodzili wkurzeni. Ostatniej części pytania nie rozumiem o jakich stałych bywalców chodzi. Natomiast wiem że rotacja na 'wyższych' stanowiskach była spora, dużo osób mówiło że długo tak nie wytrzyma. Ja osobiście się zwolniłam bo miałam dość, było to już jakiś czas temu, może teraz jest inaczej (oby). Na moje szczęście przygoda z piekarnią była krótka choć było to najgorsze miejsce do pracy w jakim miałam 'przyjemność' przebywać.

@Kobieta

Tak! Nie radzę tam iść chyba ze chce sie pracować za nic i w wieku 30 lat byc na wózku bez pieniędzy

Anonim Nowy wpis

merytoryczna i pozytywna

o przebieg pracy , dyspozycyjność , czy da się radę fizycznie,

Małgorzata

Na Masarską szukali ze dwa miesiące temu specjalisty ds. produktu i opakowań. Możecie opisać warunki pracy? po prostu widełki zwróciły moja uwagę, wskazują je na poziomie od 7 do 10 tys. jak należy pracować by moc mieć to 10?

W Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Product Manager. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Rozmowa wszystko spoko ale kłamią, nie wyplacaja ci pieniędzy uciekłam odrazu z tamtad nie polecam, ludzie tez beda cie jak dziecko traktować i masz zasuwać ze wszystkim nawet jak nic nie wiesz masz wiedzieć żałosne

Faktycznie trudno jest się wdrożyć tak jak ktoś teraz napisał? niby w takiej ofercie dla młodszego technologa nie było napisane wprost, że oferowane są jakieś kursy czy tez szkolenia. jeśli wskazują określony zakres obowiązków czy to oznacza, że oczekują kandydat jednak na nich się zna, skoro składa dokumenty? Na rozmowie jak to jest przedstawiane?

BP

Stanowisko: Technolog W ogłoszeniu firma deklaruje wdrożenie branżowe i wsparcie w rozwoju zawodowym w rzeczywistości dostaje się kilkanaście tomów podręcznika dla piekarzy w pdf a wsparcie wygląda tak, że Pan K.W., który ma wdrożyć pracownika nie ma nigdy czasu. Jest się zdanym tylko na siebie. W wymaganiach natomiast jest przeprowadzanie prób technologicznych, do których firma nie zapewnia żadnych narzędzi. Wykonywanie prób to tak naprawdę ręczne robienie ciastek, snaków i bułek (czasem placków na święta dla szefa) które następnie pokazuje się Panu Prezesowi po to żeby dostać (usunięte przez administratora) jak to źle wyszły i że pracownik zmarnował dniówkę a Pan Szef przecież płaci za roboczo godziny. Podsumowując Pan Prezes jest okropnym człowiekiem (usunięte przez administratora) kilkukrotnie byłam świadkiem krzyków na pracowników. A na rozmowie o pracę niech was nie zdziwią pytania o życie prywatne m.in. czy macie mężą/żonę/dzieci. Jeśli chodzi o czas pracy to na umowie było 8-16, ale tak naprawdę nigdy nie było wiadomo, o której godzinie wyjdzie się z pracy. Firmy nie polecam, wszędzie będzie lepiej niż tam.

@BP

Akurat weszłam z ciekawości czy może coś się zmieniło w firmie, ale widzę że mimo upływu kilku lat odkąd nie pracuję K.K dalej się tak zachowuje :D niestety sama dokładnie tego doświadczyłam tzn zerowe wsparcie, wieczne narzekanie, (usunięte przez administratora)za nic i wiele więcej. Na temat innych osób np. głównego technologa (pani S.) też można by wiele napisać, o ile jeszcze pracują ;) Ale zgadzam się, wszędzie będzie lepiej niż w tym januszexie

Zofia
@BP

Co to znaczy, że pracownik "zmarnował dniówkę"? Jak nie spełnisz tych norm wypieków to masz potrącane z godzinówki? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Co do nadgodzin to dość przyzwyczajona jestem do nich, ale pod warunkiem, że byłoby za nie płacone coś extra. Jak w tej firmie to wygląda?

@Anonim
@Zofia

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny, łaskawie możesz je odebrać w następnym miesiącu, a i tak zawsze będą robić pod górkę

@@Anonim

Serio? A co jak pracownik będzie wolał kasę, a nie odebrać, to wcale nie ma an to szansa? I jak już ktoś chce jednak odebrać godziny, to sam decyduje, kiedy te godziny weźmie? Czy firma narzuca grafik i mówi, kiedy to się dzieje?

Kasiaasia

Kemor
@Kasiaasia

nuary
@Dorota

To tylko wabik dla poszukujących pracy. Jak zdecydujesz się tam podjąć pracę to kwotę 6000 PLN możesz zarobić/zobaczyć w najlepszej opcji za dwa miesiące pracy łącznie.

@nuary

To jak ten temat jest wyjaśniany na rozmowie rekrutacyjnej tak właściwie? Na umowie podpisuje się stawkę do 3 tys i potem jest wzmianka o dalszej perspektywie, typu awans itp? Jak rozmowa przebiega?

januar
@Emilia

Idż na rozmowę, a wtedy doświadczysz olśnienia. Przecież to tylko spotkanie z sympatycznym przyszłym ewentualnie pracodawcą.

@nuary

Hej. Masz całkowitą rację. Stawki w ogłoszeniach nie są prawdziwe.sama tego doświadczyłam. Ponadto ktoś pisał, że pracodawca pyta o rodzinę dzieci itp.. To prawda.. Mnie nawet postanowił zapytać, czy z mamą i teściową są złe stosunki, że mam opiekunkę. Dziś żałuję, że się powstrzymywalam, by być do końca rozmowy miła i profesjonalną. Na końcu sama odmówiłam pracy mimo oferty... Szkoda czasu... Omijać z daleka. I mam nadzieję, że ten remont skończony, a piekarnia posprzątana z tego kurzu i nie tylko...

Jaki jest okres rozliczeniowy w Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Umowa o prace do 10tego Umowa zlecenie do 16tego Lecz w praktyce zazwyczaj wypłata się spóźnia

BBBBBB

Witam . Proszę o opinię jak jest w tej firmie jako kierowca na własnej dzialansoci?? Niby 300 zł netto oferują za dzień. Dziękuję

K.

Rozmowę o pracę wspominam bardzo źle. Pracodawca zachowywał się jak buc i cham. Ciężko powiedzieć, o co mu chodzi. Praca w tej firmie tez nie wyglądała dobrze. Zachowania mobbingujące są na porządku dziennym, poczynając od głównego pracodawcy, a kończąc na współpracownikach, którzy szczują i obrażają swoich kolegów z pracy. Atmosfera przez to jest nie do zniesienia. Brak też jakiejkolwiek organizacji, nikt nie uczy cię, co powinieneś robić. Żadnych szkoleń, podpowiedzi. Mówię tutaj o pracy w biurze - nikomu nie polecam, odradzam zadecydowanie.

Xxx
@K.

Dokładnie

Wama

ochyda , zygac , zepsute zgniłe i drogie , wspolczuje jak jecie coś z tej piekarni

@Wama

nie mogłeś wrócić z produktem do punktu w którym go kupiłeś i złożyc reklamacji ? to nie jest miejsce od tego ...

@Wama

A na piekarni jest brudno jak coś....

Dorota

Cześć, czy na pomoc cukiernika może zgłosić się osoba bez doświadczenia w tego typu pracy? Może ktoś wie, a fajnie byłoby też wiedzieć, czy dla pań ta praca jest okej pod kątem fizycznym, dźwiganie itp.

Xxx

Proszę mi Krzysia tu nieroby nie obrażać to wspanialy pracodawca ja go bardzo lubię i dziękuję mu ze mam świetna prace.wiecej takich ludzi!!

total
@Xxx

Ten wpis pochodzi na pewno od Krzysia lub od Misi

Byłem na rozmowie... stawkę jaką ogłosili w internecie Prezes obniżył sporo...mimo, że była to stawka od.. do... A nie jedna kwota. Oferta była poza ogłoszonymi widełkami. Pokazali mi piekarnię, straszny (usunięte przez administratora) Prezes wyglądał na miłego, ale udawanie marnie mu szło, pytania jakie zadawał były nie profesjonalne.. Po tej rozmowie uświadomiłem sobie, że te opinie w internecie są niestety, ale prawdą. Nie polecam popełniać mojego błędu i tracić nawet czas na rozmowę.

@Anonim

Nieprofesjonalne pytania że strony prezesa? Czyli jakie dokładnie?

Wojcio

Odradzam kupowania czegokolwiek. Ceny kosmiczne a produkty jak robione z trocin. Chleb (pomimo coraz wyższych cen) można jeść tylko łyżką tak się rozsypuje. Sklep przy ul. Dąbrowskiego porażka, zepsuta maszyna (wyłamane osyrza0 i co etuka kanapka podwójnej grubości). Coś potwornego w dzisiejszych czasach. Może wysokie ceny i oszczędności w produkcji zrekompensują brak klientów :)

@Wojcio

Taka proponowana rekompensata chyba nie za bardzo się na cokolwiek zda niestety... ;) Nie rozumiem chyba za bardzo konsystencji tego chlebka, o której wspominasz. To on na tyle delikatny jest według Ciebie, że idzie na krucho tą łyżką zjeść? Bardziej bym jak już się spodziewała, że twardy jak kamień powinien być. Jak myślisz co dokładnie z tym robią, że taki efekt jest?

Nigdy więcej

Godziny nadliczbowe bezpłatne, brak szkolenia

Jaka jest stawka początkowa w Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.? 6 grudnia na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Obsługi.

krzysiekk

najniższa krajowa i nienormowany czas pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Masarska 10A
    39-100 Ropczyce

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.