Opinie o Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska w Warszawa

Lidia

@qwertyuiop, dziękuję za Twoją wypowiedź. Niemniej jednak informacje jakie podajesz na forum publicznym są bardzo mocne i obarczają pracodawcę firmy Agencje Statystów w dosyć dużej mierze. Czy na wszystko to, co napisałeś posiadasz jakieś dowody bądź przykłady, że tak jest?

@Lidia

Agencja Esperanza niby konkretna firma... ale jak trzeba to nawet marynarki nie posiada na stanie dla statystow!!!! Wysylacie zgloszenia a nikt nie dzwoni a na f ciagle zapotrzebowanie.Jedziesz na plan 2 godziny autobusem a pozniej na miejscu Pan Darek informuje Ciebie ze opiekun jechal autem zupelnie sam dlaczego nikt sie z nim nie zabral???Brak szacunku i czasu naszego poprostu.

qwertyuiop

NIE POLECAM "agencji" Mastershot. Jedna wielka żenada. (usunięte przez administratora)sami do końca nie wiedzą jak powinno się wykonywać własną pracę. Są bardzo niemili, szczególnie pewna starsza Pani, która potrafi z (usunięte przez administratora) wyjechać bez powodu. Mam nadzieję, że w końcu nadejdzie czas, że zamkną ten (usunięte przez administratora)

Lidia

@Xxx, czy możesz proszę opisać tu na forum swoje doświadczenie związane z Agencją Statystów? Tego typu informacja z pewnością przyda się i innym. @Wiki, jakie konkretnie wymagania stawia Agencja? Co według Ciebie trzeba robić by zostać tam docenionym?

Wiki

Jak ktoś dobrze pracuje to nie narzeka!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
alan586

Mam pytanie: czy jako statysta w tej agencji muszę rozliczać się z PIT--u?

Gogol

Idealnych firm nie ma ale i pracownicy też niestety nie zawsze spełniaj stawiane wymagania!

(usunięte przez administratora) Wlasnie jestem w autobusie powrotnym do domu po ponad godzinnej drodze na miejsce zbiórki, gdzie jednak stwierdzono ze moja fryzura sie nie nadaje do filmu. (usunięte przez administratora)traktujcie ludzi poważnie i szanujcie ich czas...

ALO

Agencja Esperanza to dno, nie polecam, strata czasu i nerwów. Najpierw informują Cię o tym jak plan ma wyglądać i gdzie być, po czym jak przychodzi co do czego plan się zdecydowanie wydłuża (nawet do 9-12h), catering okazuje się jedną kanapką na cały dzień, miejsce planu filmowego w trakcie nagle się zmienia i to w ostatniej chwili informują Cię, ze jednak teraz jedziemy w zupełnie inne miejsce i jedziemy tam komunikacją miejską na nasz własny koszt!!!! (autentycznie!!!!). Pan Darek bardzo nieprzyjemny człowiek, jak rekrutuje i zaprasza na plan jest przemiły i cudowny, jak tylko wszystko zaczyna się nie zgadzać z tym co mówił i zaczyna odbierać od statystów nerwowe telefony potrafi przemówić czystym chamstwem i wpajać Ci, ze przecież nic Ci nie obiecywał. Jesli chodzi o ekipę na planie jest ok, ale organizacja tego wszystkiego, sposób traktowania statysty przez osobę odpowiedzialną za rekrutację czyt. pana Darka pozostawia wiele do życzenia. Kompletny brak szacunku, niedopowiedzenia, zmiany stawek (inne w ogłoszeniu, inne na miejscu) i całokształt pozostawia wielki niesmak. NIE WARTO, NIE W TEJ AGENCJI.

Ja współpracuje z Esperanza i nie mogę na źekać , są wyplacalnì dostaję zawsze krótkie plany i to z autem !!!!! ludzie ogarnijcie się jezeli wam coś się nie podoba to zapraszam na zmianę Agencji to zobaczycie jak to jest naprawde????????????????

Lolek

Szkoda, że nic nie piszecie. Miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Xxx

No właśnie też mam bardzo kiepskie doświadczenia z tą niby agencją

Hubert

(usunięte przez administratora) zapisuja na plan i odwoluja nie placą od razu, a pisza ze od razu po planie platne, dlugie,a w ogloszeniu, ze plan krotki masakra dareczek leci w (usunięte przez administratora)

Lidia

@mirekx125 - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji odnośnie swoich doświadczeń z pracą dla Agencji Statystów? Jaki rodzaj umowy zawierany jest z pracownikami? Osoby poszukujące pracy skorzystają na Twojej opinii, szczególnie jeśli zawarte będą w niej konkretne informacje na temat pracodawcy.

mirekx125

dają umowę nic z tego nie robią co to za firma esperanza

Para

Bzdura co Pani Pisze najlepsza Agencja profesjonalistów ,miła atmosfera,krotkie plan,nawet dostalismy obiad i sniadanie eleganckie a nie zupa ze starymi parówkami i opiekunowie w innych agencja uciekajacy przed statystami i sami jedzacy kotleta:-)

Katarzyna

Właściwie za Raf za tego typu słowa jak bandyta to prokurator to powinien się zająć ale Tobą. W pierwszej kolejności należało by Cię namierzyć na podstawie IP.

exter

kiedyś zastanawiałem się nad zapisaniem sie do takiej agencji by sobie dorobić, na jakiej to jest zasadzie, za cały dzień statystowania przypada 50 zł tylko?

Dominika

Pracuje z nimi od dawna i to co pan pisze to chyba jest pan lipny,bo jezeli pan właściciela nie zna to nie skomentuje tego.I ogolnie bzdura ,bzura,bardzo dobra agencja ,z chlopakiem zawsze chodze od nich.

Asia

Firma ta posiada NIP i Regon i właściciela od 2015 roku. Proszę sprawdzić. Nie wiem jak z wypłatami u statystów, ale u nas choć z 1 miesięcznym opóźnieniem pojawiaja się na koncie.

Kazem

Chyba żartujesz kolego. 30-60 zł to sa stawki za dzień dla statystów. Raz poszedłem na statystę pamietam ze to była moja pierwsza przygoda z planem serial z TVN nie pamietam nazwy ale dosyć ogarnięty min. Borys Szyc albo Adamczyk w nim grali. Stawka 50zl za dzień. Na plan ja i 20 innych statystów przyszliśmy na 12:00, potrzebni byliśmy na 19:00 do 19:30 zeby przejść sie 2 razy. To jest wyzysk i tyle a zwłaszcza TVN. Odzywacie stawki zależą od agencji i od tego jak kto sie ustawi ale nie ma co liczyć na kokosy.

Arek Żmijewski
@Kazem

Wydaje mi sie, że masz na myśli serial Przepis na życie. Grała tam też Ola Radwańska, Jan Englert, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Dominika Gwit, Iwona Bielska dalej nie pamiętam nazwisk. Ale wiem, że grała też taka z blond włosami ukrainke chyba

maks

Teraz grają statyści z Esperanzy w ,,Blondynce"-ciekawe jak tam jest ?

Statystka Ela
@maks

Jestem zarejestrowanana w Esperanzie. Udzielałam się w Blondynce 5 razy (2013 i 2015 r.). Raz był długi plan,prawie 12 godzin,także krótsze. Pieniądze po pracy od razu do ręki,jeśli trzeba było zostać dłużej,niż zakładano,to też dodatkowo płacono. Jestem zadowolona,nie mam zastrzeżeń. Zawsze coś smacznego do jedzenia jest,można sobie zrobić kawę,herbatę. Ostatnio załapaliśmy się na śniadanie. Z chęcią zjadłam,bo był chłodny poranek. Opiekun Daniel - sympatyczny,konkretny,można pogadać,pożartować. Atmosfera na planie też ok,pani reżyser miła,cierpliwa,ostanio nas chwaliła podczas nagrań do scen pielgrzymki. Nie wiem jak jest w innych agencjach,wkrótce wybieram się na casting do Talent Agencja. Chciałam też do Stars...ale negatywne komentarzech, których nie brak na róznych stronach internetowych na jej temat powalają i zniechęcają,więc odpuścilam sobie.

Magera
@maks

Byłyśmy z córką na planie Blondynki i było super. Co prawda dość długo, bo 5 godzin i córka trochę się już zaczynała nudzić, ale ekipa była świetna. W międzyczasie dostaliśmy ciepły obiad, kawę, herbatę. Ludzie z ekipy podchodzili normalnie, zagadywali. Było bardzo sympatycznie, bez spinania się. Pieniądze zostały wypłacone od razu po nagraniu. Jutro idziemy na plan z inne agencji i zobaczymy jak tam będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska?

Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska
2.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • ul. Walerego Wróblewskiego 18A
    05-250 Warszawa