Opinie o Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina w Opole Lubelskie

2.8/5
Na podstawie 6 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina w Opole Lubelskie

@pracownik Nowy wpis

Pracuje w gabinecie u dr Pauliny. Wszystko od dnia w, którym byłam na rozmowie jest na jak najwyższym poziomie. Współpracownicy bardzo pomocni i otwarci, więc praca zespołową na medal!

Karla Nowy wpis
@@pracownik

A kasa dobra? Bo też szukam pracy ale za minimalną nie chce mi się pracować. Daj znać czy tutaj płacą konkurencyjnie

Pracownik Nowy wpis
@Karla

Tak :) wypłata jest bardzo super

agnieszka Nowy wpis

Okej, a co z podwyzkami? Nie chcialabym stac w miejscu z wynagrodzeniem. To samo z premiami, doceniaja tu was?

Z całego serca polecam , wspaniała atmosfera , super podejście do pacjenta. Ogromna wiedza stomatologów

Alek

Nie polecam pani Batler w Opolu lub. To prawda co pisza o tej stomatolog. Nie ma z nia dialogu - nie dopusci do slowa, ceny z kosmosu, zero profesjonalizmu i oczywiście jak czuje kasę to nie popuści do końca. Ostatnio wymieniła wypełnienie zęba za 1000 zł. Myślałem ze tam zemdleje.

@Alek

A to nie mogłeś iść gdzies indziej jak jej cena Ci nie pasowała?

@Alek

Nie jest realne naliczenie kwoty 1000 zł za wypełnienie w pojedynczym zębie . Dokładny cennik znajduje się zarówno na stronie internetowej jak i w centralnym miejscu poczekalni ( o czym wie każdy kto kiedykolwiek był w naszym gabinecie ) Oprócz obowiązkowych paragonów , prowadzimy na potrzeby wewnętrzne , bardzo dokładną dokumentację pobranych należności z ostatnich lat . Zachęcam pana do zgłoszenia się osobiście i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji . Jeżeli któryś z moich pracowników pobrał niewłaściwe opłatę , jesteśmy w stanie to zweryfikować nawet po kilku latach .

Lilka

Jak tak przedzieram sie przez te komentarze od pacjentów nie mogę doszukać sie niestety informacji co do formy umowy. czy może ktokolwiek potwierdzić ze ta o prace byłaby możliwa? na inna nie pójdę

@Lilka

Mogę Pani odpowiedzieć na to pytanie . Poszukiwaliśmy do pracy zarówno asystentki stomatologicznej , lekarza oraz rejestratorki . Zatrudniamy na umowę o pracę . Aktualnie wszystka stanowiska mamy zajęte wspaniałym i zgranym zespołem .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Praca dla Pielęgniarek i Lekarzy Brzeziny
Brzeziny
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Bydgoszcz
Fudeko S.A.
Dominika

Nie bardzo rozumiem dlaczego na forum dla pracowników piszą klienci gabinetu?

Paulina Bartler

Zapewniam Pana że nie kasujemy opinii . Mało tego, wszelkie osoby które zajmują się kreowaniem sztucznych opinii oraz kasowaniem negatywnych komentarzy , nigdy nie znajdą u nas zatrudnienia . Cennik znajduje się zarówno na stronie gabinetu jak i w najbardziej widocznym miejscu w poczekalni .

Gabi

Ceny z kosmosu dla pacjenta to może i negatyw ale dla pracownika to może nadzieja na lepsze zarobki. można tu na takie liczyć? Zadowoleni jesteście z wynagrodzenia?

Natalia

Polecam. Wszyscy lekarze patrzą na pacjenta całościowo. Pomogli z dnia na dzień.

Renata

Gabinet stomatologiczny doktor Pauliny Bartler- pełen profesjonalizm, gwarantuje świetną opiekę stomatologiczną. Polecam!!! Od lat jestem stałym pacjentem, jestem bardzo zadowolona z usług świadczących przez gabinet stomatologiczny ????

Czy w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Monia

Ceny z kosmosu, brak podejścia do dzieci, nie polecam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina?

Klient

Odradzam,Pani doktor skupiona tylko na sobie.Nieprzyjemna cwaniara.Ceny z kosmosu za nie fachową i nie miła obsługę.

Maja
@Klient

Dosyć sporo tych negatywnych komentarzy... Mogę wiedzieć ile wyniosła Cię ta wizyta? To nie jest duże miasto, a jednak Twoje określenie cen z kosmosu daje do myślenia.

szawas
@Maja

Ja cen z kosmosu nie odnotowałam, za to nie da się nie zauważyć, że jest to miejsce stosujące sie w pandemii do najwyższych standardów sanitarnych i dające gwarancję profesjonalnej usługi. Podejscie do pacjenta jest rzeczowe i konkretne, bez słodzenia i owijania w bawełnę, co ja uznaję za wartość. Wiem na czym stoję, wiem za co płacę i nie boje się, że ktos mi coś spaprze, albo wyjdę z jakąś niespodzianką czy covidkiem w bonusie.

Teresa
@szawas

Co konkretnie masz na myśli odnośnie tych standardów pandemii? To wcześniej nie było tutaj aż tak sterylnie jak teraz?

Mona
@szawas

Potwierdzam; korzystałam z pomocy Pani Doktor Paulini, Dr Kasi oraz Dr Łukasza w ścisłej pandemii. Wszystkie standardy, a zwłaszcza jakości wykonywanych zabiegów na najwyższym poziomie! Polecam!

Mada

W mojej opinii Gabinet Stomatologiczny Bartler to świetna firma . Przyjazny , zgrany zespół zapewnia pacjentom kompleksowe leczenie i opiekę . Lekarze wciąż podnoszą swoje kompetencje , intensywnie szkoląc się, aby móc pacjentom zapewnić usługi na najwyższym poziomie . Kierująca zespołem Paulina Bartler to osoba bardzo ambitna , wykwalifikowana, znakomity stomatolog. Potrafi trafnie ocenić potrzeby pacjentów i zapewnić im odpowiednią terapię , opartą o najnowocześniejsze metody i z użyciem doskonałych materiałów i narzędzi. Podsumowując : dla pracowników-duże możliwości rozwoju, świetna atmosfera, dla pacjentów- profesjonalna obsługa .Polecam!

Mona

Dr Paulina uratowała już nie jednego mojego zęba po wcześniejszym spapraniu roboty przez inną dentystkę (tamta chyba nawet z dłuższym stażem?). Leczenie kanalowe długie, ale za to z oczekiwanym efektem (tego zwyczajnie nie da się ogarnąć na jednej wizycie, jeśli ma to być wykonane profesjonalnie, a Pani dr Bartler di mega-profesjonalistek należy). Trafiło mi się 2 wizyty podczas ścisłej pandemii w 2020: muszę przyznać, że jako jedyna przyjmowała wtedy pacjentów, za to w najwyższych standardach bezpieczeństwa sanitarnego. Zresztą cały czas personel Gabinetu wygląda jak z kosmosu (bezpieczne kombineziny, maski, przyłbice, dezynfekcja) ;)

Patrycja

A jak z praktykami, jest taka możliwość ?

antybartler

Pani Stomatolog pobrała opłatę za leczenie kanałowe w sumie 1200 zł , a okazało się że i tak źle wyczyściła kanały inny stomatolog musiał poprawić spartaczoną robotę . Zgadzam się z przedmówca (usunięte przez administratora) jest chaotyczna , niechigieniczna, ( mam nadzieję że mi nie sprzedała jakieś żółtaczki przy okazji zpartaczenia zęba ) niemiła , opryskliwa za duże pieniądze a może po prostu chora psychicznie. Nie polecam strzeżcie się pacjenci i omijajcie szerokim łukiem.

NFZ

O Dental Endo Kinga Wyrzykowska ul. Brożka 18, Warszawa. Pani dentystka bardzo niemiła i pretensjonalna, ważniejsze jest dla niej uzyskanie danych osobowych niż zajęcie się tematem leczenia zęba. Przy zadawanych pytaniach jakim celu są potrzebne szczegółowe dane, nie potrafiła odpowiedzieć. Gabinet prywatny, a formalności więcej niż w państwowej placówce, co jest niezrozumiałe, w końcu płaci się od razu. Oczywiści odnośnie zęba, małe zainteresowanie, wręcz pomimo wcześniejszego opisania tematu nie była zorientowana. W związku z powyższym strach siadać na fotel. Odradzam.

Asystentka
@NFZ

W gabinecie Dental Endo rejestracją zajmują sie Panie asystentki ,które wypełniaja karte pacjenta oraz przeprowadzaja wywiad medyczny, jesli nie chciał Pan podać swoich danych łącznie z peselem i adresem to żaden lekarz nie ma prawa rozpocząc leczenia zgodnie z ustawą o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta i rozporządzeniu wykonawczym z dnia 9 listopada 2015 r. w aspekcie praktycznej realizacji obowiązków podmiotu leczniczego udzielającego ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych (na przykładzie przychodni). Niestety nie udzielamy świadczeń w ramach NFZ.

Patii9

Polecam bardzo! W końcu ktoś zajął się fachowo moimi zębami i wszystko doskonale wytłumaczył i pokierował. Moim zdaniem ogromna wiedza. W końcu znalazłam odpowiedniego dentystę

monika

serdecznie odradzam jeszcze tak zadufanego w sobie lekarza nie spotkałam żałuje że nie wróciłam sie i jej nie nawtykałam .....Polecam gabinet Szymanek-Dweik Renata tam otrzymałam dorazną pomoc i zrozumienie

Nieznajoma

NIE POLECAM p. Bartler!!!!!!Bardzo nieprzyjemna. Cała wizyta to jakiś hard core. Zero schludności, ubrana jak z podwórka (brak fartucha) zabiera się bardzo nerwowo i chaotycznie za pacjenta. Do tego cały czas gra dość głośno muzyka. Bardzo nieprzyjemnie!!!!!! I jeszcze ta jej ,,mądra" gadka jakby wszystkie szkoły świata skończyła. I pomyśleć, ze to wszystko sobie człowiek sam zafundował....!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina - Opole Lubelskie

• Jak się pracuje w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina?

Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina
  • Nowy Rynek 23