Opinie o Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina w Opole Lubelskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina w Opole Lubelskie

Natalia Nowy wpis

Polecam. Wszyscy lekarze patrzą na pacjenta całościowo. Pomogli z dnia na dzień.

Renata Nowy wpis

Gabinet stomatologiczny doktor Pauliny Bartler- pełen profesjonalizm, gwarantuje świetną opiekę stomatologiczną. Polecam!!! Od lat jestem stałym pacjentem, jestem bardzo zadowolona z usług świadczących przez gabinet stomatologiczny ????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Monia Nowy wpis

Ceny z kosmosu, brak podejścia do dzieci, nie polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina?

Klient

Odradzam,Pani doktor skupiona tylko na sobie.Nieprzyjemna cwaniara.Ceny z kosmosu za nie fachową i nie miła obsługę.

Maja
@Klient

Dosyć sporo tych negatywnych komentarzy... Mogę wiedzieć ile wyniosła Cię ta wizyta? To nie jest duże miasto, a jednak Twoje określenie cen z kosmosu daje do myślenia.

szawas
@Maja

Ja cen z kosmosu nie odnotowałam, za to nie da się nie zauważyć, że jest to miejsce stosujące sie w pandemii do najwyższych standardów sanitarnych i dające gwarancję profesjonalnej usługi. Podejscie do pacjenta jest rzeczowe i konkretne, bez słodzenia i owijania w bawełnę, co ja uznaję za wartość. Wiem na czym stoję, wiem za co płacę i nie boje się, że ktos mi coś spaprze, albo wyjdę z jakąś niespodzianką czy covidkiem w bonusie.

Teresa
@szawas

Co konkretnie masz na myśli odnośnie tych standardów pandemii? To wcześniej nie było tutaj aż tak sterylnie jak teraz?

Mona
@szawas

Potwierdzam; korzystałam z pomocy Pani Doktor Paulini, Dr Kasi oraz Dr Łukasza w ścisłej pandemii. Wszystkie standardy, a zwłaszcza jakości wykonywanych zabiegów na najwyższym poziomie! Polecam!

Alek

Nie polecam pani Batler w Opolu lub. To prawda co pisza o tej stomatolog. Nie ma z nia dialogu - nie dopusci do slowa, ceny z kosmosu, zero profesjonalizmu i oczywiście jak czuje kasę to nie popuści do końca. Ostatnio wymieniła wypełnienie zęba za 1000 zł. Myślałem ze tam zemdleje.

@Alek

A to nie mogłeś iść gdzies indziej jak jej cena Ci nie pasowała?

Mada

W mojej opinii Gabinet Stomatologiczny Bartler to świetna firma . Przyjazny , zgrany zespół zapewnia pacjentom kompleksowe leczenie i opiekę . Lekarze wciąż podnoszą swoje kompetencje , intensywnie szkoląc się, aby móc pacjentom zapewnić usługi na najwyższym poziomie . Kierująca zespołem Paulina Bartler to osoba bardzo ambitna , wykwalifikowana, znakomity stomatolog. Potrafi trafnie ocenić potrzeby pacjentów i zapewnić im odpowiednią terapię , opartą o najnowocześniejsze metody i z użyciem doskonałych materiałów i narzędzi. Podsumowując : dla pracowników-duże możliwości rozwoju, świetna atmosfera, dla pacjentów- profesjonalna obsługa .Polecam!

Mona

Dr Paulina uratowała już nie jednego mojego zęba po wcześniejszym spapraniu roboty przez inną dentystkę (tamta chyba nawet z dłuższym stażem?). Leczenie kanalowe długie, ale za to z oczekiwanym efektem (tego zwyczajnie nie da się ogarnąć na jednej wizycie, jeśli ma to być wykonane profesjonalnie, a Pani dr Bartler di mega-profesjonalistek należy). Trafiło mi się 2 wizyty podczas ścisłej pandemii w 2020: muszę przyznać, że jako jedyna przyjmowała wtedy pacjentów, za to w najwyższych standardach bezpieczeństwa sanitarnego. Zresztą cały czas personel Gabinetu wygląda jak z kosmosu (bezpieczne kombineziny, maski, przyłbice, dezynfekcja) ;)

Patrycja

A jak z praktykami, jest taka możliwość ?

antybartler

Pani Stomatolog pobrała opłatę za leczenie kanałowe w sumie 1200 zł , a okazało się że i tak źle wyczyściła kanały inny stomatolog musiał poprawić spartaczoną robotę . Zgadzam się z przedmówca (usunięte przez administratora) jest chaotyczna , niechigieniczna, ( mam nadzieję że mi nie sprzedała jakieś żółtaczki przy okazji zpartaczenia zęba ) niemiła , opryskliwa za duże pieniądze a może po prostu chora psychicznie. Nie polecam strzeżcie się pacjenci i omijajcie szerokim łukiem.

NFZ

O Dental Endo Kinga Wyrzykowska ul. Brożka 18, Warszawa. Pani dentystka bardzo niemiła i pretensjonalna, ważniejsze jest dla niej uzyskanie danych osobowych niż zajęcie się tematem leczenia zęba. Przy zadawanych pytaniach jakim celu są potrzebne szczegółowe dane, nie potrafiła odpowiedzieć. Gabinet prywatny, a formalności więcej niż w państwowej placówce, co jest niezrozumiałe, w końcu płaci się od razu. Oczywiści odnośnie zęba, małe zainteresowanie, wręcz pomimo wcześniejszego opisania tematu nie była zorientowana. W związku z powyższym strach siadać na fotel. Odradzam.

Asystentka
@NFZ

W gabinecie Dental Endo rejestracją zajmują sie Panie asystentki ,które wypełniaja karte pacjenta oraz przeprowadzaja wywiad medyczny, jesli nie chciał Pan podać swoich danych łącznie z peselem i adresem to żaden lekarz nie ma prawa rozpocząc leczenia zgodnie z ustawą o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta i rozporządzeniu wykonawczym z dnia 9 listopada 2015 r. w aspekcie praktycznej realizacji obowiązków podmiotu leczniczego udzielającego ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych (na przykładzie przychodni). Niestety nie udzielamy świadczeń w ramach NFZ.

Patii9

Polecam bardzo! W końcu ktoś zajął się fachowo moimi zębami i wszystko doskonale wytłumaczył i pokierował. Moim zdaniem ogromna wiedza. W końcu znalazłam odpowiedniego dentystę

Dominika

Nie bardzo rozumiem dlaczego na forum dla pracowników piszą klienci gabinetu?

monika

serdecznie odradzam jeszcze tak zadufanego w sobie lekarza nie spotkałam żałuje że nie wróciłam sie i jej nie nawtykałam .....Polecam gabinet Szymanek-Dweik Renata tam otrzymałam dorazną pomoc i zrozumienie

Nieznajoma

NIE POLECAM p. Bartler!!!!!!Bardzo nieprzyjemna. Cała wizyta to jakiś hard core. Zero schludności, ubrana jak z podwórka (brak fartucha) zabiera się bardzo nerwowo i chaotycznie za pacjenta. Do tego cały czas gra dość głośno muzyka. Bardzo nieprzyjemnie!!!!!! I jeszcze ta jej ,,mądra" gadka jakby wszystkie szkoły świata skończyła. I pomyśleć, ze to wszystko sobie człowiek sam zafundował....!!!

afx

To najgorszy Dentysta w Opolu po pierwsze jest bardzo drogo po drugie pomijając całą oprawę i szum jaki pani doktor robi sama w okół siebie efekty leczenia są poniżej przeciętnej odradzam też korzystanie z czyszczenia z kamienia ponieważ podobno robi to wykwalifikowana higienistka a ma taką rękę że czyszcząc wyszczerbiła mi zęba!!!! Dodatkowo jak już się wpadnie w szpony pani doktor to można być pewnym że wyjdzie się z pustym portfelem i wiecznie nie zakończonym leczeniem dopóki nie wyczyści całego konta bankowego i z desperacji w trakcie leczenia nie pójdzie się do innego dentysty !

klient2

Nie polecam korona beznadziejnie zrobiona jak poszłam do innych skonsultować to wszyscy pytają kto to Pani robił??

@klient2

uwaga na ten gabinet, naciągaczka i cwaniaczka. nigdy więcej . odradzam każdemu panią batler

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina - Opole Lubelskie

• Jak się pracuje w Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gabinet Stomatologiczny Bartler - Bartler Paulina
  • Nowy Rynek 23
    24-300 Opole Lubelskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042