Gabinet stomatologiczny Bartler

Opole Lubelskie

Opinie o Gabinet stomatologiczny Bartler

klient2 2014-05-22 12:35
Nie polecam korona beznadziejnie zrobiona jak poszłam do innych skonsultować to wszyscy pytają kto to Pani robił??
Anna 2015-08-31 23:38
uwaga na ten gabinet, naciągaczka i cwaniaczka. nigdy więcej . odradzam każdemu panią batler
afx 2017-08-30 13:07
To najgorszy Dentysta w Opolu po pierwsze jest bardzo drogo po drugie pomijając całą oprawę i szum jaki pani doktor robi sama w okół siebie efekty leczenia są poniżej przeciętnej odradzam też korzystanie z czyszczenia z kamienia ponieważ podobno robi to wykwalifikowana higienistka a ma taką rękę że czyszcząc wyszczerbiła mi zęba!!!! Dodatkowo jak już się wpadnie w szpony pani doktor to można być pewnym że wyjdzie się z pustym portfelem i wiecznie nie zakończonym leczeniem dopóki nie wyczyści całego konta bankowego i z desperacji w trakcie leczenia nie pójdzie się do innego dentysty !
Zostaw swoją opinię o Gabinet stomatologiczny Bartler - Opole Lubelskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet stomatologiczny Bartler