Opinie o Animex S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Starachowice

Rafal

Kobieto,tej firmy nie można polecić w żadnym dziale,wszędzie bardzo słabo.Teraz pogonili wielickiego prezesa który tak ładnie rozdawał kiełbasę ale to za mało,najlepsze są Panie z personalnego mają najładniejsze paznokcie w mieście..i tyle.Wszedzie tylko nie tu.Z ręką na sercu.

Janusz
@Rafal

Kobieto za to macie asa z Opola który wydawał się mieć kręgisłup a okazał się słupem. Człowiek wysportowany z rodziną - cóż z tego bez umiejętności racjonalnej oceny sytuacji. Mogę ostrzec jedynie Was nie ufajcie pozorom. Janusz z Opola. CDN

Xero
@Rafal

A poza paznokciami nic więcej. Porażka. Pracownik nic nie znaczy.

Iwa
@Janusz

W samo sedno. Nie umie rozmawiać z ludźmi i wgl ich nie słucha.

UTRowiec
@Janusz

Czy chodzi o pewnego siebie Artura B z Opola. Tam podobno ciąg cukcesów miał. Firmę z dołka wyciągał kilka miesięcy i zostawił zakład w dobrym stanie z zyskami. Tak tutaj opowiada

Ja też nie polecam pracy,tu nawet przewodniczący związków zawodowych dba o siebie a nie o ludzi.Autobusy chlop załatwia już kilka lat.

Monia

Każdy tu dba tylko o siebie. Niektórzy np. w kontroli jakości na najwyższym stanowisku niezrównoważeni psychicznie z jakimiś emocjonalnymi problemami. Wyżywający się na pracownikach.

Ela
@Monia

100% zgodności, Pracownik to śmieć. Rotacja masakra.

Mariusz

wszyscy rozbierają się w jednej szatni o tej samej godzinie, ciekawe kiedy wszyscy zachorują?Ciekawe czy zamkną super zakład?

Jakie są warunki zatrudnienia w Animex S.A.?

Ddddd

A jak jest na pakowaniu wędlin ktoś tam może pracowal

Pakowacz

Nędza

Zamknie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
Ola

Mam pytanie, co możecie powiedzieć o pracy w sprzedaży, słyszałam opinię, że słabo płacą i kiepski system premiowy? Atmosfera słaba.

ZZZ
@Ola

Jak już im się znudzisz znajdą sposób aby Cię zwolnić.Nic tam nie znaczysz.

Kiss

Chętnie podzielę się opinią na temat firmy Animex, super kiepska firma wszystko jest ważne tylko nie człowiek, pani kadrowa mało merytoryczna. Wszędzie tylko nie tam, ciężko i mokro. Zero wsparcia.

Ela
@Kiss

Zgadzam się w 100 %. Ludzi nie szanują. Właśnie kadrowa i inne jej (usunięte przez administratora) Potrafią zgnoić człowieka i zmusić do zwolnienia jak już mają na to stanowisko kogoś "swojego". Niektóre osoby na stanowiskach kierowniczych nie mają nic do powiedzenia i chyba nie chcą bo boją się o własną (usunięte przez administratora) Dlatego właśnie takie osoby jak kadrowa i inne robią co chcą. "Kontrola jakości " totalna porażka. (usunięte przez administratora).

Czy pracodawca Animex S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lambi

Chyba żartujesz ,chyba tym że idziesz na 8 godzin a wyjdziesz z pracy niewiadomo kiedy

Wanda
@Lambi

Czyli rozumiem, że w firmie częste są nadgodziny, tak? Tak interpretuję Twoją wypowiedź... Jak później są rozliczane z pracownikami? Ciekawi mnie, czy dostaje się za nie normalnie wynagrodzenie, czy też na przykład odbierane są w postaci dni wolnych.

S

Motywuje? A niby do czego ? Do zabijania ????? Jeśli idziesz tam pracować to masz to we krwi !!!!!!

Q

Tak, motywuje do zmiany pracy :D pozdro

Pracownik_1

To czy zakład zamkną całkiem czy będzie sobie robił jakąś tam mocą przerobową to już nie zależy od władzy zakładu. Przynajmniej nie w czasach Korony.

Maciej

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć jak wyglada praca jako automatyk/utrzymanie ruchu ? Atmosfera, zarobki, przełożeni ?

Zdzisław
@Maciej

Jeśli, ktoś ma chęci do pracy to będzie zadowolony. Zespół jest nastawiony na współdziałanie, nowi pracownicy mają dużo czasu na aklimatyzację.

Bill

Fajna fucha obiad kiełbasa kabanosy

Axim

3 na rękę i 15 kg mięsa na święta plus kawa herbata i obiad pozamiatane

Lambi
@Axim

Gdzie tak jest napewno nie w Korytach

Artur

Tak dobrze?

Axim
@Lambi

Nie wiem co to są koryta ale tak jest w animex na magazynie

Witam, jak dużo obcokrajowcow pracuje w tej firmie ?

jlkfdsj3424

polactwo zdrajcy sprzedali Polską firmę Krakus Amerykańśkiej korporacji Smithfield foods(usunięte przez administratora) Powinni trafić do ciężkiej pracy małą ilością jedzenia za karę

jlkfdsj3424
@jlkfdsj3424

czyli Animex

Grudek

Jaką umowę daje firma na początek? Czy coś z socjalu macie?

GRUBY KABAN Z PRODUKCJI WEDLIN

ZJEM WAS WSZYSTKICH MOJE MORTADELKI

Agnieszka

@Ulka, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie, pracujesz w centrali czy na produkcji? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Zachęcam pozostałych użytkowników forum do podzielenia się informacjami o warunkach pracy w firmie Animex. Każda opinia będzie bardzo ważna i cenna.

Ex robol

Spoko łowiska dalej szaleje z Klockiem ? Ręka rękę myje ? Z kierownikiem ? Mapy jeszcze istnieją?

Haha
@Ex robol

Soko łowska i Klocek haha najbardziej nieudana para szajbusow

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy w firmie?

Ulka

Czy tylko narzekać potraficie?

szczypiorek

Czy aplikując do Animex Starachowice jest potrzebna znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie jako język urzędowy ? Widząc obecną politykę kadrową należy być miłośnikiem banderowców.

CC
@szczypiorek

A tobie nie przeszkadza jak Polacy jeżdżą za granice do pracy??? a przeszkadza Cię jak inni przyjeżdżają do nas??? Ciekawe czy miło by Ci było jak by o Tobie za granicą tak mówili szczypiorku..... Człowiek, człowiekowi wilkiem - smutne to

Ukraina
@szczypiorek

Jestem z Ukrainy i śmiem twierdzić że lepiej mówię i piszę po polsku niż niektórzy Polacy. Jak słucham tych niektórych ludzi młodzi, starzy z miasta ze wsi nie ma różnicy! Mówią często " bende, se, musze wzionsc, dej "już nie wspomnę o ortografii...I ktoś taki będzie mnie dyskryminował tylko temu bo chce pracować i zarobić?! Fakt słabe stawki ale to samo przechodzą Polacy na zachodzie ... Zabronicie im ? Jeśli to lubią? Pomyśl zanim coś napiszesz . Jak Ci nie odpowiada to sam zmień pracę z takimi ambicjami szkoda żebyś się marnował na produkcji

Bezzimienna
@Ukraina

To że jesteś ż Ukrainy to jedno dwa zasiedlacie tylko ludziom pracę zabieranie młodzi muszą wyjeżdzać przez was to tylko wojna w Polsce będzie !!!! Bo dla was mieszkania pieniądze praca a młodzi nie mają nic ani pieniędzy na mieszkanie to też trzeba się starać o wszystko a wy ż nikad i jesteś i mieszkacie jeden z wami problem

Norbert
@Bezzimienna

Problem to jest z toba i twoim tokiem myslenia. Ci ludzie ciezko i uczciwie pracuja. Placa podatki, czesc pieniedzy wydaja tutaj np. z najmu mieszkan. Jezeli jakis mlody Polak nie moze znalesc pracy i wina obciaza Ukraincow to jest zwyklym idiota i nieudacznikiem. Ja osobiscie ciesze sie ze Ukraincy chca pracowac w Polsce.

Ukraińska woń
@Bezzimienna

Naucz się pisać po polsku

Prawda
@Bezzimienna

Bezimienna weź się zastanów... Czasami po kilka osób w jednym pokoju do 6 osób na mieszkanie 3 pokojowe czasami wypada ok 10 osób jedna łazienka i kuchnia uważasz że to normalne warunki? Jedz za granicę jak Ci tu źle. Sami nie walczycie o lepsze zarobki to zjadanie co wam państwo rzuci 500 plus i inne dobrodziejstwa które z czasem państwo zabierze w mniej jawny sposób niż daje :) patriotów nie brakuje jak idiotów się mnoży ale jak trzeba wywalczyć lepsza stawkę nikt się nie odezwie bo każdy się boi że go wywala . W większych miastach Ukraina ma po 3200 na produkcji... Plus premie co miesiąc i inne dodatki dzięki ludziom że wywalczyli a Ty co zrobiłeś dla siebie i innych ? Co wywalczyles? Zjadasz to co pan da ... Będziesz pyskowała ale żeby nie usłyszał... Jak zaczniesz działać to wtedy możesz pyskowac że ktoś coś co zabiera bo póki co to mało dostajesz żeby innym mówić że ci zabieraja

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.