Opinie o Animex S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Starachowice

Bolek

Jako bohater mówię krótko, Praca jest bardzo ciężka a mało płatna. Szukajcie wszędzie tylko nie w tym (usunięte przez administratora) Chyba, że chcesz zostać Bohaterem.

Ola

Ludzie kto redaguje treści reklam o pracę ? Bardzo słabo jak z Pcimia. Taka świetna firma , super zatrudnienie, super system motywacyjny,super system wdrożeniowy dla pracowników, super wyszkolona kadra kierownicza a tu ludzie odchodzą jak lawina w zimie, nikt nowy nie chce pracować. Może należy wyciągnąć jakieś wnioski. Bo paczki to mało.

Nikt

Jestem bohaterem w swoim domu . Pracuję w firmie od roku. Kupa śmiechu.

MAGAZYN

MAM PYTANIE ODNOSNIE ZAROBKOW NA MAGAZYNIE W ANIMEX NIE CHODZI O DOKLADNE KWOTY ALE CZY PO ROKU 3000 ZL NA REKE SIE WEZMIE CZY NIE ROBIE KURS NA WOZKI I CHCIALBYM TAM SPRUBOWAC I PROSZE O KONKRETNE ODPOWIEDZI A NIE ZEBH TAM NIE ISC CHCE SPRUBOWAC ALE WARUNEK TE 3000 NA REKE PO ROMU CHOCIASZ

@MAGAZYN

Dostaniesz od Nowego Roku 3000 ale brutto hehe

Życzliwy
@MAGAZYN

Raczej nie zarobisz tam ludzie z umiejętnościami są niedoceniani

Pakowacz

Nędza

Zamknie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice
Basia

Paczki na święta to jedyny plus. Pozostałe rzeczy nie dla mnie Kadra kierownicza okropna. Takich kiepskich ludzi nam potrzeba!!!!!!

Olek

Mam przyjemność zachęcić do pracy w naszej kochanej firmie. Zarobki fatalne, atmosfera fatalna, posiłki fatalne ludzie jedzą jak świnie. Nie wiem kto to kontroluje chyba Panie z kadr, jak zwykle wynosząc słoiki z jedzeniem do domu. Jeszcze raz polecam zupy że smalcem palce lizać.

Klocek

Nawet jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do romansu za awans dla Wioli .To jest właśnie prawda ,

Bartosz

Od jakiegoś czasu na bramie są kontrolowane czasy wyjścia z pracy, a koleżanki z kadr w godzinach pracy jeżdżą na zakupy . Buszują w ciuchach. I nawet samochodem służbowym. Święte krowy. Żenada.

Szymon

Nie wiem kto rozdaje karty ale do gry wróciła byla kierowniczka administracji, kto promuje taką małą personę?Może kolejny .

Ela

Pracowałam w firmie Animex , chętnie podzielę się swoją opinią. Krótko, gdybym miała tam wrócić to wolę wybrać pracę w kamieniołomie. Ludzie nie tam.

Yeuyw

Oddział w Starachowicach Ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) nic nie warte wszystko zawsze źle i za wolno się robi ludzie z wyższych stanowisk mają problemy jakieś i wyżywają się na nowo zatrudnionych każdy się drze i wyzywa jedno drugiego A nikt na siebie nie spojrzy

Czy w Animex S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Zatrudniają bo nikt nowy za te pieniądze nie chce przyjść do pracy.

Axim

Łapówki biorą za pracę Dobrze ze nie dałem się wciągnąć w ten (usunięte przez administratora)

Klepa

Witam mam pytanie do ludzi z rozbioru na jakie pieniądze można liczyc startując do animexu ? Doświadczenie mam z pracy w boxtel w Holandii 10 lat szynka łopatka warto składać cv ?

XYZ

Czym pracodawca motywuje pracowników? Jakieś paczki na święta, premie?

Grześ
@XYZ

Sa paczki na mikolaja dla dzieci, na Wigilie i Boże Narodzenie paczka z miesem. Oraz "wczasy pod gruszą" jak się weźmie 2 tygodnie urlopu

Czy Animex S.A. zatrudnia studentów?

Grześ

Tak na starze i praktyki przyjmuja

Jeżeli chcesz pracować jak wół roboczy za super małe pieniądze to gorąco polecam. Praca nawet po 13 godzin. Zapraszam do super zespołu.

Denio

Kiedy zamkną zakład.się pytam z uwagi na koronawirus?

MSX@ll
@Denio

Oni Ci zamkną zakład,tam się rękoma i nogami trzymają.Ostatnio nawet Prezes z kiełbaskami przed zakładem się sztafirował jak Heidi Klum w Mediolanie na wybiegu chwaląc się produktami. I nic nie robią z tego powodu , że rośnie liczba osób. Ja to tylko czekam jak się to uspokoi to wtedy łby się posypią. Bo Ja osobiście na zbity pysk wywalił bym Dyrektora i Kierownika Produkcji.

men
@MSX@ll

skąd on do nasz przyszedł???? to porażka jakaś

Maryna
@MSX@ll

Którego kierownika produkcji??

Ala

Jakie są zarobki na pakowaniu ?

Leszek
@Ala

Też mnie to ciekawi, jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę to daj znać. No i wiadomo, kiedy już zdecydujesz się aplikować do firmy to możesz tu opisać jak wyglądała sama rozmowa kwalifikacyjna, takie wpisy są zawsze cenne.

Joanna

A czy pan AB opowiadał Wam już ile to km przebiegł i jaki jest z siebie dumny i w domyśle powinniście go podziwiać? ....żałosne i smutne, współczuję Wam.

@Joanna

Cóż AB to bardzo fałszywy człowiek i długo miejsca nie zagrzeje. Zanim odejdzie zniszczy kilka osób z reguły mądrzejszych od niego. On chorobliwie nie znosi mądrzejszych a że sam jest poniżej przeciętnej to..........

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.