Opinie o Animex S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Starachowice

Jolanta

Jako obecna pracownica ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Po pierwsze wynagrodzenie to pożal się Boże wiecznie najniższa krajowa, no może jak będziesz prosić to za setnym razem dadzą podwyżkę o 90 zł. Jak na warunki w których się pracuje w zakładzie nie powinno istnieć coś takiego jak najniższa krajowa. Po tygodniu pracy człowiek jest wykończony i psychicznie i fizycznie. Brakuje ludzi co mnie nie dziwi, więc człowiek musi robić za 3 żeby spełnić fantazje przełożonych o tym że człowiek jest maszyną i moze przygotowac 20 palet w 5 min a jak psuje się maszyna to winny kto ? PRACOWNIK! No tak...bo przeciez pracownicy ukladaja mechanizm tego dzidostwa. Wszystkie rozgoryczenia kierownictwa tego zakladu tez musi znosic pracownik. Zagwarantowane obiadki? Oczywiście, ale na zdrowie wyjdzie lepiej jak się ich nawet nie powącha, chociaż to "spaghetti" z makaronem świderki i zupy z dodatkiem starego oleju naszym sąsiadom ukraincom smakują. No właśnie...współpraca z nimi to tragedia. Przy stanowisku staną nawet w 3 osoby żeby się nie przemęczyli ale Polakowi to nie pomaga, kiedy mówisz co mają zrobić to usłyszysz "ni paniemaju" ale żeby powiedzieć sp******** to nagle polski znają. Może pora zająć się Polakami a nie patrzeć na dobro obcokrajowców? W końcu my w tym kraju płacimy te coraz wieksze podatki. Pośpiech, stres i dramat. Gdyby nie to że ludzie mają rodziny na utrzymaniu i rachunki do zapłacenia dawno by stamtąd pouciekali a niestety miasto ofertami pracy nie grzeszy. Na zakładzie dochodzi do kradzieży ubrań i ludzie wracają w roboczych butach, bez kurtek, a bo człowiek sobie zostawi ostatnie 5 zł w kieszeni kurtki na chleb to przejdzie jedna z drugą i ukradnie i tak tak...człowiek winny a nie (usunięte przez administratora) Mimo skarg nic się nie dzieje a jedyne co radzą to chować do szafek "które i tak są przeszukiwane przez jakieś panienki z kadr bez naszej obecności". Szafka wygląda jak skrzynka na listy wiec powodzenia jak ktoś upcha tam torbę, kurtkę czy cokolwiek. Na BHP mówili, że jest to ciężka praca ale nie mówili, że trzeba będzie uczyć własny pęcherz kiedy ma działać, bo jak nie ma człowieka który Cie zastąpi na 5 min to nie idziesz, sikasz w majtki!! A bój się Boga jak wrócisz po 10 min. Ludzie mają problemy ze stawami, co trzecia osoba na rehabilitacji na kręgosłup i tu powraca kwestia wynagrodzenia, gdzie ono jest za tak ciężka pracę odbijającą się na zdrowiu? NIE POLECAM

Edi
@Jolanta

Bardzo dobrze to Pani napisała

Roman

Dobrze płatna, ale ciężka praca

@Roman

Jakie obowiązki wg Ciebie są tu ciężkie i mogłyby sprawić jakieś kłopoty "nowincjuszom", że tak to nazwę? :D

Co jaki czas w Animex S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Nikt

Ubiegać się możesz tylko po co. W tym zakładzie to państwo daje podwyżki. Minimalna pensja i już. Moje wynagrdze jest minimalnie a pracuję 5 lat.

@Nikt

Podwyżki dostają znajomi, uszy kierownika. A jak pracujesz 10 godzin, to sam jesteś zmuszany do wypisania kartki na odbiór godzin i zamiast 1,5 masz 1. I wszystko zgodnie z polityką kadrową.

Kk

Czy polecacie pracę w laboratorium ? Widzę że ciągle są ogłoszenia na laboranta. Ile można zarobić ?

ocochodzi
@Kk

najniższa krajowa, ogłoszenie zachęcające , rzeczywistość się różni.

Ewelina
@ocochodzi

To może dlatego ogłoszenie ciągle wisi, bo nikt się nie łapie na haczyk? Do tej najniższej krajowej są chociaż jakies benefity?

Pakowacz

Nędza

Zamknie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice

Te nasze panie z HR są bardzo miłe ale troszkę z malowanej skrzyni . Teraz otworzyli mowy ciucholand to się troszkę podciągną.

Bartosz

Panie Leszku ja nie mam problemów, ja mam pytania to Pan ma chyba jakiś problem.

Bartosz

Polecam pracę w naszych kadrach. Panie nigdy nic nie wiedzą, ciągle zarobione....... Może będzie prościej napisać kartkę - Ludzi z produkcji nie obsługujemy. Pozdrawiam ale nie polecam.

@Bartosz

A z jakimi problemami tam do nich chodzicie że one nic nie wiedzą? ;)

ZHYROV

z godzinami ludzi kamil ludzie robotayu w azika buty lis no co robot zarotal 200 godzin camille postawić 150 gdzie sprawiedliwość gdzie szukać derektor w napęd takiej potrzebie

wertu
@ZHYROV

wyjazd z polski, nikt was tu nie chce, co za banda miernot

@wertu

Wiesz że to jest rasizm? Jak możesz do kogoś powiedzieć wyjazd z Polski bo przyjechał z innego kraju? Mądry ty jesteś? :D Źle ci się z nimi pracuje?

BOLZGA
@Leszek

Klasyczny polaczek :)

Vuy
@BOLZGA

Klasyczny LESZEK podlizus bez szacunku dla siebie.

Basia

Zła atmosfera,słabe wynagrodzenie,słaba organizacja produkcji,ciągle pretensje od przełożonych,robisz coraz więcej operacji a o lepszej kasie możesz pomarzyć. Stanowczo nie polecam ! Firma slaba.

Lenka

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w Dziale Kontroli Jakości. Nie szanują ludzi, nie bez powodu tyle osób się zwalnia.

Jeja
@Lenka

A na jakie zarobki można liczyć w KJ? Pojawiło się ogłoszenie i jestem ciekawa czy składać aplikację

ZHYROV
@Lenka

да 100%

Ela

Fatalna firma. Krótko !!!!?

@Ela

Fatalna ponieważ...? Uargumentujesz to jakoś, czy tylko tak rzuciłaś hasło i uciekłaś? :) Czekam na więcej info :D

Ola

Ludzkie kończy się rok. Mam nowe postanowienie. Muszę znaleźć nową pracę. Muszę !!!!! Tu jest okropnie!!!

Jacek

Jako były pracownik . Cieszę się, że nie muszę rozmawiać o ilości zabitych świń o szybkości taśmy z świniami O ilości Ukraińców. Nie polecam. Jakaś (usunięte przez administratora)

Byly

Dziwna firma, ludzie nie znają swoich praw jako pracownik, pierwszego dnia pracy mówią, że jest fatalnie ale nic z tym nie robią. Kierownik jest bogiem. Taka kultura . Nie polecam.

Jako pracodawca NIC nie warci !!! Kontakt z szefostwem tragiczny . Kadrowa wycięta z kosmosu nie wspominając o tym że stawki są minimalne... Daleko od nich !!!

Jako obecny pracownik nie mogę polecić firmy. Od dawna myślę o zmianie pracy bo: 1.Stres 2. Słabe wynagrodzenia 3. Wiele niespełnionych obietnic. 4. Pracy, często za 2 nawet 3 osoby ze względu na problemy z zatrudnieniem 5. Brak jasnego systemu podwyżek płacowych.

Nikt

W firmie są rekrutacje wewnętrzne bo nikt z zewnątrz nie chce przyjść do pracy !!!!

xyz

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku fakturzysty? W jakich granicach zarobki? Czy są jakieś dodatkowe benefity? Jak wygląda atmosfera pracy i inne kluczowe czynniki?

Wielka firma ....... nigdy nie byłem na gorszej rozmowie rekrutacyjnej. Czytałem negatywne wpisy ale pomyślałem sprawdzę. Jak taki jest początek... To nie !!!!!!

Jestem bohaterem. Jako pracownik oczekuję właściwego wynagrodzenia a nie paczka sraczka. Proszę nie dać się zwieść . Firma fatalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.