Opinie o TEN HEADS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEN HEADS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEN HEADS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEN HEADS SP. Z O.O. w Toruń

Gosia Nowy wpis

Jak teraz wygląda tu sprawa z wypłatami, kontaktem itd?

Agata Nowy wpis

stawki żenujące, 1,05 zł za 1000 zzs i niektórzy mają jeszcze oczekiwania nie wiadomo jakie. Stawki do kitu!

@Tosiencja, uważasz aby firma TEN HEADS wymagała zbyt wielu danych swoich pracowników? @P, możesz nam przybliżyć jak wyglądała twoja współpraca z firmą TEN HEADS? Uważasz, aby terminowość wypłat była sporym plusem? Chętnie dowiemy się nowych wieści dotyczących tego pracodawcy, zachęcam do pisania nowych opinii w tym wątku.

@Marta

Moja współpraca z tą firmą nie istnieje, bo firma żąda skanu lub zdjęcia dowodu osobistego, na co się nie zgadzam. Pracuję w konkurencyjnych platformach, które żądają jedynie danych niezbędnych do przekazywania zaliczek z wynagrodzeń do urzędu skarbowego i sporządzenia umowy o dzieło. Przez to, że 10heads żąda czegoś, czego nie żądał żaden mój pracodawca (zawsze dane były spisywane, dowodu nikt sobie nie kserował i na tej podstawie sporządzano każdy rodzaj umowy: o pracę, zlecenie i dzieło) - przez ten dziwny wymóg firma 10heads ma u mnie ogromny minus i w moim przypadku nie wchodzi w grę współpraca z tą firmą

@Tosiencja

Może i żądają dowodu ale mają niezłe stawki i są wypłacalni. Wysłałam i nie mam z tym problemu. Przekreśliłam jedynie każdy skan żeby nikt nie mógł z niego skorzystać.

Toby
@Monika

Stawki rzędu 1,25 za 600 znaków. To są bardzo niskie stawki. To cena bełkotu. Raz na jakiś czas zaglądam, czy są lepsze zlecenia, ale nigdy nic dobrego cenowo nie znalazłam.

@Monika

Piszę w konkurencyjnych portalach, które nie żądały skanu ani zdjęcia dowodu do wypłaty. Też są wypłacalne - zawsze dostałam pieniądze.

Aga Nowy wpis
@Toby

teraz płacą 1,02 za 1000 zzs - żenada

Ala Nowy wpis

@wiewióra a ty jesteś aktualnym pracownikiem?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w TEN HEADS SP. Z O.O.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik - Serwisant maszyn budowlanych?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiewióra

Po dwóch latach przerwy wracam na platformę i to co widzę trochę zniechęca mnie do ponownego pisania. Wcześniej udawało mi się sporo zarobić na miesiąc, obecne stawki są mocno demotywujące! Czy firma jest wciąż wypłacalna?

@Wiewióra

Tak pisze dla nich i płacą, ale stawka jest żenująca

Nikcy

Brak kontaktu z administracją, co skutkuje brakiem weryfikacji tekstów ze strony zlecających i tym samym brakiem wypłaty za część napisanych tekstów - niektóre nie są weryfikowane tygodniami - adminisgracji to nie obchodzi bo nie odpowiadają nawet na maile w tej sprawie. Zatem nie liczcie na pieniądze, jeśli zleceniodawca nie zatwierdzi wam tekstu. Nie polecam.

@anian z jakiego powodu obniżki?

@Kasia

Problem w tym, że nic nikt nikomu nie powiedział, ani nie napisał. Do tej pory nie mam pojęcia co jest przyczyną obniżki.

anian

W dniu dzisiejszym zauważyłam obniżenie stawek o prawie 40%. 1,32zł brutto za 1000zzs to już jakiś żart. Współpracuję z nimi od kilku lat i piszę za te małe stawki, ale to już przegięcie. Wiem, że jest kryzys, ale brak jakiejkolwiek informacji dla copy.

Karol
@anian

Zgadza się obniżyli i nie poinformowali. Wiadomo kryzys ale, takie stawki to cios poniżej pasa

Staszek

Firma z dobrymi opiniami, wiadomo, że trzeba pracować ale warto!

NN27
@Staszek

W czerwcu odesłałam pracę. Do dzisiaj nie dostałam wynagrodzenie.

Klaudia
@NN27

Czy w końcu udało Ci się otrzymać wypłatę? Dopiero zaczęłam pisać dla nich i boję się, że całe wieki miną, niż przeleją mi zarobioną kwotę.

Gabriela
@Klaudia

Z tego co wiem, dwa razy w miesiącu można u nich zlecić przelew swoich środków. Poza tym trzeba mieć na swoim koncie co najmniej 100 złotych żeby wypłacić pieniądze. Czy ktoś mimo spełnienia tych zasad nie otrzymał pieniędzy z tej platformy?

Mary

Był czas, gdy było naprawdę dużo zleceń dobrze płatnych. Ostatnio tylko rzędu 2 zl brutto za okolo 1 k zzs. Slabiutko. Szkoda, bo była to jedna z lepszych platform. Teraz nie polecam.

@Mary

Rozumiem, że nie jesteś zadowolona z proponowanych stawek. Czy ta platforma ma wpływ na ich wysokość? W tej branży, z reguły to zleceniodawca określa wysokość wynagrodzenia. Może nie jest to wina firmy, ale po prostu specyfika tego rynku?

Irek

Słyszałem, że firma jest dobra. Może wiecie czy aktualnie potrzebują ludzi?

@Monika, jak oceniasz współprace z firmą TEN HEADS, wypłaty zawsze są na czas? Można liczyć na jakiegoś typu dodatki do płacy? Są premie za dobre wyniki podczas pracy? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu, będziemy niezwykle wdzięczni Za Twoje informacje.

zainteresowana

Czy firma jest obecnie wypłacalna, czy wciąż są problemy?

P
@zainteresowana

Ja współpracuję z tą firmą od paru lat, teraz miałam praktycznie 3 lata przerwy od pisania, coś tam od czasu do czasu maznęłam, ale ogólnie się tym nie zajmowałam. Teraz znów zaczęłam pisać, zleciłam już 2 wypłaty i po 2 dniach miałam na koncie pieniądze. Zresztą z wypłacalnością nigdy nie miałam u nich problemów, zawsze bardzo szybko pieniądze były na koncie

Tosiencja

Ni podoba mi się że firma ta nie publikuje na stronie swojego adresu i podstawowych danych firmy a sama wymaga skanu dowodu osobistego przed pierwsza wypłatą. Nawet nie wiem komu te dane udostępniam

Ktoś z Was obecnie jest pracownikiem TEN HEADS? Jak obecnie wygląda współpraca z firmą? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem tego rodzaju pracy? @effka udało Ci się wyjaśnić z firmą sytuację, o której pisałaś?

Niezadowolona grupa

Nie polecam do współpracy Ten HEADS sp. zo.o. zero informacji, zero podpisu w mailu kto pisze z tobą tylko zespół. Blokowanie kont osób współpracujących bez informacji. Brak jakiejkolwiek informacji. A praca za najniższą stawkę w tej branży. Firma nie godna zaufania. Całkowity brak profesjonalizmu, jakby nie cenili wogle pracowników.

drefe

Pewnie, że praca jako elektromonter może się szczególnie opłacić. Nie dość, że zapewniona jest umowa o pracę, to jeszcze dojazdy z/do pracy, odpowiednie szkolenia i nawet zakwaterowanie. O takie warunki pracy szczególnie trudno w dzisiejszych czasach.

ewelina

Wydaje mi się, że te komentarze o problemach z wypłatą środków piszą albo ludzie z konkurencji, albo ktoś, kto nie doczytał dobrze regulaminu... Ja współpracuję z firmą już trzeci miesiąc, wypłaty pojawiają się kilka dni po zgłoszeniu wypłaty, najkrócej czekałam 3 dni, najdłużej ponad tydzień, ale było to w okresie długiego weekendu. Jeśli ktoś chce pracować i podchodzi do tego sumiennie to można wyciągnąć bardzo dobre sumki miesięcznie, spokojnie można się z tego utrzymać, wystarczy tylko samodyscyplina i odrobina pozytywnego nastawienia. Ja pracuję po 8 godzin dziennie i bardzo sobie chwalę. :) Polecam!

Plisza

@john niestety 10zł za 1500zn na 10heads to rzadkość, ciężko trafić na takie zlecenie, normalnie są zlecenia np na 900zzs - 1,70 brutto. Firma fajna, ale stawki marne.

sonet

Ja jestem bardzo zadowolona z 10heads. Wielka różnorodność tematyczna, do tego trafiają się większe zlecenia, np. 1500znk za 10zł, a przyzwyczajona jestem, że wywalczyć więcej niż 2,50zł za 1000znk to cud. Nigdy nie miałam problemów z płatnością, a właśnie dziś wysłałam do akceptacji czwarty rachunek. Chociaż z inną firmą współpracuję już od 6 lat, to coraz częściej zastanawiam się, czy w większym stopniu nie skupić się na 10heads. Na co dzień piszę poważniejsze teksty informacyjne, a 10heads długo traktowałam jako opłacalną rozrywkę, ale to wciąga - nie trzeba się w ogóle zastanawiać (teksty zwykle przeciętnej jakości), więc szybko się pisze i szybko zbiera się min. kwotę. Tylko rzeczywiście przeszkadza ograniczenie do 5 możliwych rezerwacji. No i już kilka razy zdarzył się brak tekstów w bazie, więc trzeba tu mieć dodatkową pracę. Ale jestem zadowolona i zdecydowanie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o TEN HEADS SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w TEN HEADS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TEN HEADS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEN HEADS SP. Z O.O.?

TEN HEADS SP. Z O.O.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Puławska 233 lok. K
    02-715 Toruń