Opinie o Pratt & Whitney w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pratt & Whitney. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pratt & Whitney na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney w Kalisz

On...niewidoczny dla wielu

cześć. zgadzam się całkowicie z opiniami, firma zapatrzona na siebie i na kadry menadżerskie, biurowych pracowników .... nie pomagaja społecznie,,, Ja akurat pracowąłem u podwykonawcy prata... pare miesiecy temu i załuję... w chwili przyjecia do podwykonawcy prace zaproponował mi kraus... niby firma o gorszej opini, o duzej rotacji pracowników ale zaproponowali lepsze warunki finansowe, socjalne, firma rodzinna ae prezes jest człowiekiem....pomaga jak może, interesuje se pracownikami, rozumie ze bez nich by jego nie bylo. niestety wybrałem prata podwykonawce z uwagi na elastyczne godziny pracy, renomę firmy itd... choc pracownicy prata odradzai mi i kazali wybeacc drugą ofertę.... obecnie nie polecam.... na stołkach zasiadają ludzie nie znajacy sie na swojej pracy... awanse przez znajomosci i zasiedzenia.... dla mnie zarządzane tą firmą przypomina zaabawę w "zróbmy sobie przedsiębiorstwo i jakos będzie" problemy rozwiązaywane są metodą "gaszenie pożarów" niby wszystko usystematyzowane, opisane w procesy ae to tylko na papierze. nie polecam... o firmie swiadczy ilość pracowników rotujących i tych z wieloletnim stażem którzy uciekają jak najdalej, szukających pracy nawet w Portos, Com40 ... runotex. rzetelna, profesjonalna firma powinna szanowac udzi z doświadczeniem a nie traktowac ich jak .... odchodzisz na twoje miejsce czeka 20tu... i zatrudniają studenciaka który był na praktykach.

Jerzy

Co się kolego dziwisz, to kapitał zagraniczny jak zdechniesz to się nowego przyjemnie Maszyny ważniejsze są od ludzi Detale za uj pieniędzy a oni kasy nie mają To ci co robią prostą produkcję musieli by płacić po 500 brutto (usunięte przez administratora)

Jeszcze niedawno firma chwaliła się ile to milionowych zysków ma a teraz zabiera premie kwartalna i nadgodziny na godziny do odbioru nadgodziny miały być płatne bo dużo roboty i koniec kwartału żeby kierownictwo miało wysokie premie a my zapiepszalismy po nocach żeby wszystko zrobić a teraz mają nas w (usunięte przez administratora) z nadgodzin nas okradli bo trudna sytuacja której w firmie nie widać i wypiepszaja nas zaległe urlopu czy komuś pasuje czy nie zakład chwali się BHP a teraz jak jest koronowirus nikt nami się nie interesuje Ani płynów ani mydła dopiero na interwencję pracowników płyn się znalazł kierownictwo i biurowi są cały zabezpieczania mają płyny rękawiczki pozamykali się w biurach nie można się do ich dostać a na halę nikt z nich nie wychodzi bo się boją zarażenia a robiłem mają na nich (usunięte przez administratora) żeby mieć wysokie premie a my możemy się zarażać gdzie są bhpowcy firmę powinni zamknąć na dwa tygodnie płatne bo firmę na to stać żeby się nie zarazić a nie straszyć sytuacja i zwolnieniami

Olo

Na stronie "Na pokladzie" dyrektor personalny pisze jak to wspaniale jesteśmy przygotowani na wirusa a ja proponuję aby zszedł z góry na halę i sam sprawdził jak to w rzeczywistości wygląda, środki dezynfekcyjny na każdym stanowisku pracy ??? Maseczki u mistrzów??? Płyn do dezynfekcji był przez pierwsze dni w toaletach a teraz to denaturat po którym skóra się niszczy i ten okrutny smród.

Leszno
Były

Andrzeju byle mikrony nie uciekały, a ludzi się wymieni jak coś. Zresztą co roku synowie majstrow kierowników i innych biurowych kończą szkoły,, a miejsce musi się znaleźć

andrzej

Widać że u nas wszystko w porządku, praca idzie pełna parą:-)

Były

O widzę prawda w oczy kole, tu akurat pisownia nie jest najważniejszea. Tylko to oczym się pisze I domyślam się ze obecny to napewno nie jest nikt z produkcji Zresztą rozmawiając z nadal tam pracującym odnoszę wrażenie jak by nie pracowali w tym zakładzie, albo mieli wyprane mózgi i wgrane jedno zdanie JA TAM NIE WIEM Raz spotkałem się ze znajomym i mówił normalnie, to aż się zdziwiłem

Były

Z tego co pamiętam to swojego czasu to nawet rady pracowniczej nie było i na szybko robili bo ustawa weszła że ma być obowiązkowo Zresztą tym lizusom do głowy by nie przyszło do związków się zapisywać Poco lepiej majstra za darmo do domu wozić i lizać na każdym kroku Zresztą jak jesteś przyjęt rodzinnie to ci nic nie grozi

Obecny
@Były

Weź chociaż stawiaj przecinki, bo Twoją wypowiedź czyta się okropnie. Rzuć kilka przykładów z nazwiskami, bo na razie rzuciłeś błotem, ale do nikogo się nie przykleiło

Były

Jak się pisze nie ważne kolego byle półksiężycem nie nazywać i co najważniejsze potrafić się tym posługiwać no ale trzeba stojaków bez pojęcia bronić BRAWO

Były

Apropo zatrudniania ludzi Firma zatrudnia po znajompściach Gdzie przyjmowanie byłych pracowników którzy podobno mieli mieć pierwszeństwo Lepiej przyjąć znajomka który na pasometr mówi półksiężyc

obecny

pasametr kolego, pasametr

Były

Najfajniejsze było to w obiecanlach jak były grupowe zwolnienia że będziemy przyjmowani w pierwszej kolejności Ciekawe kto miał to przypisywać w zakładzie który otwoejąc się miał podstawowy wymóg że nie będzie związków zawodowych A przedstawiciele załogi są wystraszeni żeby też się nie narazić

@Były

Związki zawodowe mogły powstać ale mądry lud pracowniczy stwierdził że szkoda im 20 zł na składkę miesięczną, więc nie gadaj głupot koleżko.

Były

Apropo zatrudniania ludzi Firma zatrudnia po znajompściach, Gdzie przyjmowanie byłych pracowników, którzy podobniomieli mieć pierwszeństwo Poco fachowiec jak można mieć pracownila, który na pasometr mówią półksiężyc

Zniesmaczona

Pracodawca ma gdzieś zwykłych pracowników. Nie wprowadził żadnej ochrony przed koronowirusem żadnej tylko pracownicy biurowo są chronieni. W toaletach dla pracownik nie ma nawet zwykłego mydła A co dopiero środków antywirusowych. W miejscach pracy brak jest przestrzeni.

sigma
@Zniesmaczona

a możesz powiedzieć w jaki sposób biurowi są chronieni i dlaczego twierdzisz, że tylko oni?

Delta

Czy zarzad zaklafu wie o ograniczeniu 50 osób w jednym pomieszczeniu. Nawet ograniczenie w sklepach już jest u nas się nic nie robi... góra sobie siedzi w domu i ma gdzieś pracowników... czy nie można ograniczyć pracowników przecież nie ma tyle roboty. Przez najbliższe dwa tyg innecduze zakłady dopuściły A nasz? Przecież wszystko można będzie później nadrobić A zdrowia nie co zrobi zarząd jak wszyscy się rozchorujemy sami staną za maszynami??? Wtedy będzie placz

sigma
@Delta

a czytasz to, co Zarząd pisze? Przecież wprowadzają ograniczenia.

Piku

Żądamy płynów antybakteryjnych dla pracowników. Czy sanepid się co się dzieje w naszym zakładzie?

lolek

Myślisz, że taka butelka uratuje Cię od zarażenia? A płyn był, ale został ukradziony, po cholerę komuś taka butelka?

Kicek

Zapraszam zarząd na śniadanie ze wszystkimi pracownikami co boicie się? To są kpiny jak nas traktujecie jak wystawianie jest nasze zdrowie na próbę. Pamiętajcie bez nas nie ma zakładu A wy nie będziecie mieć kim rządzić... wstydzcie się...

Rodrigo palacios

Panika! Czy to prawda że na zakładzie nr. 1 będą sprawdzać genitalia starszych ludzi? Ponoć starszym puchną jajca

Robert

I jak tam koledzy u koleżanki, zadowoleni z podwyżki????? ????

@Robert

Tak! Wreszcie będzie mnie stać na wykończenie szałasu

Aaa

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na strat zatrudniając się w pracie ?

@Aaa

Na start to za miskę ryżu, jeżeli nie masz doświadczenia to o 3 stów więcej niż wynosi najniższa krajowa. Jak jesteś szmodruchem z WSK to możesz liczyć nawet na 6 tys brutto, oczywiście posiadając jakichkolwiek kompetencji. Pozdrawiam

Michael
@Aaa

Jak jesteś kwaler i mieszkasz z rodzicami, to powinno Ci wystarczyć, a jak jesteś dodatkowo oszczędny, to po ok 2 latach powinieneś odłożyć na Golfa 2 w gazie do poprawek lakierniczych.

Wiktoria
@Szmodruch

Z tego co napisałeś wynika, że zarobki w Pratt & Whitney różnią się mocno w zależności od stanowiska. Na który dział najlepiej Twoim zdaniem wysłać CV? Co trzeba umieć?

@Aaa

Zarobisz tyle na ile jest wyceniona twoja praca. Zadziwiające jak wiele osób narzeka na kase, ale niech sie zastanowią czy zasługują na te pieniadze skoro niektórzy walą ścieme i siedzą z telefonem w ręku zamiast zająć sie robotą... wiec jak niektorzy twierdza ze mało zarabiaja to ja twierdze ze widocznie na tyle zasługuja.

Wojtek123

Normalnie zaświeciłaś/aś jak chrząstka w salcesonie???? Twoje puste gadanIE. Widocznie mało w tej firmie pracujesz, żeby cokolwiek prawdziwego powiedzieć.

Szmodruch

Mordo poniekąd masz rację, ale sam pewnie dobrze wiesz ze pracownicy którzy wykonują swą pracę w 110% nigdy nie zostaną zauważeni

wojtek
@Aaa

Na chleb i bułki Ci wystarczy. Na większe luksusy pracując tutaj nie możesz sobie pozwolic.

Ile jest zmian w Pratt & Whitney?

KalEl

Generalnie 3.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney - Kalisz

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney