Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Może tak a może nie:)

Witam. Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Mam pytanie do tych którzy pracują/pracowali: skąd jeździ autobus zakładowy? (O ile taki jeszcze istnieje) zabiera z jednego miejsca czy są po drodze jakieś przystanki?

Autobus
@Może tak a może nie:)

Autobus rusza spod starego dworca, potem zatrzymuje się przy awfie, Rondo Rataje, Sródka, Gdyńska.

@Autobus

Autobus ma zostać zlikwidowany za duże koszta .Sprawa jest zawieszona ale nie odwołana dostaniesz 7 pln na miesiąc i pozostanie 73 i albo spóżnienie do pracy albo godzinę przed czasem tak samo z powrotem .Dojazd 73 fatalny a w święta w zasadzie nie istnieje . Pozostaje piechotą między tirami bo niema tam chodnika są za to krzaki można się przedzierać zwłaszcza w nocy będą przygody :)

Nik
@anonymous

Ja już nie raz szedłem z buta ze skrzyżowania Bałtyckiej. 14 minut zwykłym krokiem. Buty uwalone od błota.

mały Kierownik
@Nik

Buty? niektórzy poświęcają samochody, żeby dopłynąć do wspaniałego miejsca pracy.

Autobus zielony
@anonymous

Autobus miał/ma zostać zlikwidowany ponieważ jest nieopłacalny, a to dlatego, że według liczenia pasażerów okazało się, że autobus jest w połowie pusty (lub w połowie pełny ;-) ). Kilka osób pokazała pewnemu Panu z biura zdjęcia jak wygląda autobus na drugim przystanku, gdzie wszystkie miejsca są zajęte a na trzecim mamy ludzi, którzy stoją z powodu braku miejsc siedzących. Ogólnie, autobus dojeżdża do firmy pełny. Nie wiem, kto i w jaki sposób przeprowadzał obliczenia.

Tulipan
@Może tak a może nie:)

A są chociaż fajne wolne dziewczyny w Blum 'ie ?

Nie zadowolony
@Może tak a może nie:)

Zaopatrzyć się w pasy musisz jeżdżąc autobusem Jeżdżą jak osobowym kiedyś specjalnie wytne orła i będę skarżył ich o odszkodowanie

Open mind

Wiara nie idźcie do tego syfu szkoda zdrowia . Cele coraz wyżej szansę rozwoju fakt są ale po paru latach . Lepiej zarobić te parę setek mniej a pracować w normalnym systemie Tzn w dzień i bez łikendów Szanujcie się bo oni szanują pracownika tylko na początku.

Darek

Kierowcy jeżdżą jak by jeździli owobowka. A konkretniej miota autobusem jak szalony ,skąd wy ich bierzecie ? Rusza u hamuje tak że gdy stoisz musisz się trzymać oburacz. W przeciwnym wypadku można wyrypac na pysk . Nie polecam Praca w takim trybie zmianowym to żadna rewelacja nie dziwi mnie to że jest taka rotacja

Oceniacz

Jak ktoś idzie do pracy w tej branży to chyba wiedział co robi? Po co to marudzenie teraz?

Operator
@Oceniacz

Tylko kiedyś tutaj zarabiali się więcej niż vw i 100%więcej niż u prywaciarza za ten grafik A teraz to samo więc chyba jest czego narzekać czekamy aż wyp.... brode

@Oceniacz

Masz 3 pełne weekendy w pracy. Na 12 dni weekendowych pracujesz 9. Zastanów się czy warto. Już nawet Ukraińców idzie spotkać w fabryce, którzy slowa po polsku nie znają. (usunięte przez administratora) się zrobił straszny..Za 3000 na rękę. Nie warta praca i 9 dni weekendowych w pracy tych pieniędzy

jak zwykle
@Oceniacz

Tak. wiedział co powiedzieli na tzw szkoleniu. W praniu wyszło zupełnie inaczej. A pensja po podwyżce taka sama jak przed. Tylko, że normy większe. (usunięte przez administratora)

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marq

Witam. Ktos moze cos powiedziec wiecej na temat pracy na stanowisku laborant? Zmiany? Pensja? Atmosfera? Z gory dziękuję

Maria-awaria

Komu trzeba loda zrobic zeby miec mniejsza norme?

On
@Maria-awaria

Ja myślę, że zacznij najpierw od zmieniacza Pana B. A potem to już samo jakoś pójdzie. I kiket 50 masz jak w banku.

Qwerty

Sobie

Sto

Patykowi z BME

robi

witam jestem ze strzałkowa czy jezdzi jakiś autobus roboczy prosze o info

PejkA

Na jakiej stronie można się zapisywać na 20lecie firmy ?

U
@PejkA

Www.frajer.pl

Wrrr

Dziewczyno Ty przychodzisz do pracy a nie żeby pisać wiadomości. Tiket nie zrobiony bo do jednej ręki przyrosniety telefon. Chyba firmy Ci się pomyliły, to nie telekomunikacja. A jak już nie dajesz rady z tiketem to trzeba coś zrobić. Czyli dzwonisz po zmieniacza. Nie ma dnia by Ci się maszyna nie popsuła,ciekawe. Jak nie dajesz rady to się zwolnij,trener wszystkiego za Ciebie nie zrobi.

Fan
@Wrrr

Może wyszkolmy Marie-AWARIE na zmieniacza !!! To będzie sobie sama maszynę naprawiała. Albo dajmy jej tiket 50 opon, to zawsze będzie miała 10 na gókę hahahah. I nie czepiajmy się dziewczyny.

Guma

Taka firma i 3000tys śmiech na sali to jednak niewolnictwo się nie skończyło

Toraa
@Guma

Ja tu robię tydzień i już się zastanawiam kiedy podziękować za pracę... Ja niewiem jak ta wiara może pracować w tak ciężkich warunkach z milionem spraw na głowie za 3000. W Biedronce i Lidl płacą 2600 w dobrych miesiącach...hehe

Qwerty
@Guma

A co myślałeś,teraz kiedy sprawa się rypła że komplet chińskich opon to 1tysi a ze wspaniałego miejsca pracy 2tysi.Jak żyć bró.dka jak żyć ???

Gh

I 3 niedzielę wolne w Lidlu lub w Biedronce a tu 3 niedzielę do pracy

El
@Toraa

A kiedyś mistrz z pewnego działu straszył Biedronką...........

Leon
@Toraa

To zapieprzaj do biedronki ???? etatow wolnych bie brak.

tuv
@Leon

Tu nie chodzi o to, że ktoś napisał, źe w Biedrze jest tak i tak. Tu chodzi o to, że w Poznaniu przy pratycznie zerowym bezrpbociu ( nie liczę tych obiboków co codziennie wstają rano i idą na Czarneckiego po pieczątkę ). Roboty jest cała masa

@Guma

Tak gadasz to poszukaj roboty za 3kola.nawet w pzn ciezko bo proponuja 2000 gora 2500 wiec nie pitol.warunki sa jakie sa kasa 10 zawsze jest.Zreszta nikt cie nie zmusza do pracy w bspz.malo bylo takich co sie zwolnili a po miesiacu w nowej pracy wracali spowrotem.nawet jednego znam pamietam jak mowil ze sie zwalnia bo tak kiepsko placa a jak dostal pierwsza wyplate w vw to odrazu wrocil haha nie robcie z siebie posmiewiska

@Toraa

A tutaj w dobrych miesiacach ponad 4tys.wiec chyba lepiej niz w lidlu nie sadzisz?

Masz rację !

p
@Bbb

to chyba ze masz standard albo nadgodziny

BAMBARY
@Bbb

Tak 4 tyś. Przy standardzie ???? więc nie pier..... Głupot, pracuje tu kilka lat są naprawdę ciężkie warunki i przy tym systemie pracy powinniśmy zarabiać więcej

tyc
@BAMBARY

z 50 nadgodzinami to te 4000 się zarabia....Hehe

@tyc

Stawka p4, 300zl premi za wkład ,2UW na nockach,zero nadgodzin wypłata za marzec 4020zl netto.Ktos napisał że w lidlu w dobrym miesiącu 2900 wiec w bspz w dobrym miesiącu jest lepiej...tez uważam że za pracę w tym systemie i warunkach powinniśmy zarabiać dużo więcej.

Operator
@Bbb

Chyba żartujesz na p4 bez nadgodzin 4000netto nie ma opcji biuro robi sobie reklamę ha ha ha

@Operator

Mam ci kwiatek od wypłaty wysłać?ty nie musisz mi wierzyć szczerze w d...to mam. Wiec jaką ty masz Stawka?i ile zarobiles za marzec? Dodam że mlody który pracuje od listopada na p1 mial 3400 dostał 200 przemo za wkład bo jest ogarnięty i chce mu się robić...Wiec nie pitol glupot

Niko
@Bbb

Ja robię tu 4 miesiąc i nawet 2900 nie przekroczyłem. Co innego mówili podczas rekrutacji. I nie zrozumcie mnie źle, starzy pracownicy powinni zarabiać więcej. Mnie to niesamowicie wkurzało gdy po 13 latach w firmie nowy pracownik po miesiącu zarabiał więcej niż ja bo lizał tyłek kierowniczce....

@Niko

A ja 9rok tez uważam że zarabiamy za mało podałem te 4tys.za marzec bo tyle miałem miesiąc był dobry,była premia za wkład ale ogólnie to kolega z którym dojeżdżam mial 3900, A nie dostał premii za wkład i ma stawkę p3, przykład 2 kolega z działu stawka standard bez premii za wkład wypłata 3500.na moje to po prostu firma NGA zle oblicza wynagrodzenia.

Zatrudniona
@Niko

To ja nie wiem bo ja od pierwszego mies min 3200

p
@Zatrudniona

Popracuj kilka lat i się wypowiedz,to tak jest jak głupie laski z wiochy przyjmują i zament sieja weź się lepiej do pracy bo ulgi się dla ciebie skoncza nikt za ciebie robic nie bedzie

Zatrudniona
@p

Żałosny jesteś

Pracownica

Remigiusz najprzystojniejszy i najfajniejszy z tej calej chołoty facetow !

Ooo
@Pracownica

O kuźwa.hehehe

@Pracownica

Hołoty przez samo h się pisze.hehe

Aaaaaaaaaaaaaaa

No Remik fajny facet ❤

Pedał Roman
@Aaaaaaaaaaaaaaa

On jest moj

@Aaaaaaaaaaaaaaa

Haha oj laski tak oceniacie facetow.a z was wszystkich tylko jedna jest chociaz ladna..

Ciekawy

Niby która?

Aaa
@Ciekawy

Niby każda.

Ooooo
@Aaa

Dla mnie też tylko jedna jest niezła.

Ccccc
@Ooooo

Najlepsze (usunięte przez administratora) trafiły na jedną brygade. I to nie moją.

Aa
@Ciekawy

Dziady laska:)

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

nik
@Wojtek

Cały czas. Jak 3 miesiące wytrzymasz to jak dla mnie powinieneś dostać specjalną nagrodę bo żadko kto tyle tu wytrzymuje z młodych. Ogółem jakby nie patrzeć to 1 na 15. Także składać papiery możesz.

Małgosia

Mogę się wypowiedzieć odnośnie rozładunku na firmie Bridgestone Poznan (magazyn Kobylnica) : po wcześniejszych ustaleniach jaki magazyn , data i godzina dostawy - mogę stwierdzić że wszystko w jak największym porządku : sprawnie , fachowo i miło. Ze swojej strony - jako przewoźnika międzynarodowego - firmę Bridgestone - polecam.

Zdegustowany zz

Pensja miesięczna stała wchodzi w życie to chyba jedyny przypadek na swiecie.gdzie podwyżka stała sie obniżka pensji :) szukajmy innej roboty tu dobrze juz było...

@Zdegustowany zz

Nie dla samej kasy się pracuje .Pasją ma też duże znaczenie.

Robol
@Kierownik z Bridgestone

Pasją dzieci nie nakarmie

Jeleń
@Zdegustowany zz

czy to znaczy, że wszystkich w rogi walą ?

mały Kierownik
@Kierownik z Bridgestone

Pasję do smrodu, sadzy i gumy możesz realizować w prawie wszystkie weekendy, w święta, w nocy. Jak ci mało, to możesz zostać po godzinach lub przyjść wcześniej. Pamiętaj, rodzina to nie wszystko!

Jestem zainteresowany w firmie Bridgestone. Słyszałem dobre i złe rzeczy. Z przewagą tych drugich. Większość informacji dostarczyła mi mija siostra, której koleżanki mąż pracuje w Bridgestone. Rozumiem, że bywa ciężko, że każdy by chciał więcej zarabiać. Ale najbardziej zaintrygowała mnie kwestia zwolnień lekarskich. Mianowicie, w poprzednich firmach, w których pracowałem, zwolnienie lekarskie było czymś normalnym dla szefa. W sensie, że człowiekowi zdarza się rozchorować, to z powodu klimatu, obciążającej pracy, osłabienia organizmu, jakiejś kontuzji itp. I nie było z tego powodu żadnych konsekwencji. Jak mówiła moja szefowa, "wolę, żeby jeden pracownik zdrowiał tydzień w domu, niż 5, bo ten jeden nie dba o zdrowie i zaraża". Moje pytanie: Czy to prawda, że w w/w firmie nie można chorować, ponieważ ponosi się różne "kary" z tego powodu?

Mmm
@Zainteresowany

Oj tak zabieraja premie miesieczne, teraz będą zabierac dodatek wakacyjny, a na dodatek mogą cie zdegradowac do gorszej pracy, na gorsze stanowisko

blink
@Zainteresowany

Mnie zwolnili po tym jak byłem na L4 tylko cztery dni , ale co zrobić nie wolno chorować ;]

marcin

Witam, czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku Technolog Opony? Rozmowa kwalifikacyjna, zarobki? Ktoś coś wie? Z góry dzięki

Lukaszwww

Witam , jak wygląda praca na magazynie? Dzwonili do mnie sprawie pracy i chciałbym się dowiedzieć co i jak wygląda tam

Aaaaa
@Lukaszwww

Praca trzyzmianowa czterobrygadowa. Pierwsze kilka miesięcy ładujesz ręcznie na tiry opony. Zimą musisz naparzać w czapce. Latem wykręcasz koszulkę. Jakieś 20-30ton dziennie.. Jak przeżyjesz początek zaczynasz jeździć wózkiem. Dalej ładujesz auta, aż do końca życia :)

Mis1997

Witam. Przeprowadzilem sie z malej miejscowosci z kujawsko pomorskiego do poznania . Czy w tej firmie przyjmuja nowych ludzi na produkcje? Jak tam sie pracuje ile dni w tygodniu i po ile godzin? Pytam sie poniewaz przeprowadzilem sie do poznania bo u nas nawet ciezko o te 2000 tysie na reke.Za wszystkie komentarze z góry dziekuje.

qqqq

7 dni w tygodniu po 8h, przyjmują ludzi, na start około 3000 na rękę

@Mis1997

Opcje masz takie. Fabryka, częściej nowych biorą przez pośrednika ale zarobisz 2000 na rękę (nawet trochę ponad). Zdarza się też ta, że na fabryce zostaje się zatrudnionym bezpośrednio przez Bridgestonea. Jest jeszcze praca na magazynie i z tego, co się orientuję, to tam zatrudnienie jest bezpośrednio. System pracy, to trzyzmianowy czterobrygadowy. Jeśli są miejsca, to może uda się zatrudnić na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku. Wiadomo, bezpośrednie zatrudnienie oznacza większe zarobki.

Jupik1
@Mis1997

To wracaj do swojej wioseczki i żyj szczęśliwie bo w bridgestonie sie zacharujesz

Pytacz

Jedno pytanie: Czy ktoś z was zna firmę, która dogadza wszystkim pracownikom?

@Pytacz

Tak , Bridgestone

Tor

Wie ktoś może jak jedzie autobus zakładowy i o której zatrzymuje się na Rondzie Rataje bądź Rondzie Śródka. Chodzi mi o o godziny jak się jedzie do roboty. Z góry dzięki za odpowiedź

@Tor

Z ronda Rataje odjeżdża na pierwszą zmianę o 5:25, na drugą zmianę o 13:15 i trzecią o 21:25.

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE