Opinie o Kuzniewski.Pl w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kuzniewski.Pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kuzniewski.Pl o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuzniewski.Pl w Poznań

PT

W tak wielu aspektach się mylisz, że aż szkoda komentować. Musisz mieć bardzo nudne życie, skoro się tym tak przejmujesz. Myślisz, że jak napiszesz kilka półmądrych zdań, to zaraz staje się to prawdą objawioną? Kuzniewski.pl nie jest firmą na światowym poziomie, o takim poziomie nie świadczy wyłącznie wygląd pracownika, ale inne aspekty z szanowaniem kandydatów włącznie. Nie każdy jest leniem i obibokiem, a jak nie może dotrzeć to dzwoni. Łatwo wrzucać do jednego worka. Ochłoń

Rafał W.
@PT

haha... chciał pracować w korporacji a wylądował u kuźniewskiego... i strasznie się madrzy... Słuchaj ciemna maso... napisałes to nie pracodawca jest do waszej, pełnej dyspozycji na etapie rekrutacji, lecz wy dla pracodawcy".. Więc słuchaj tępaku... szanująca się firma jest do dyspozycji rekrutanta jesli jej zależy na dobrym pracowniku. Proponuję ciemniaku zebyś oswoił się trochę ze standardami pracy korporacji i to za granicą.. może się czegoś nauczysz.. Żenada....

obserwator

Bawią mnie Wasze opinie, hipotezy i stwierdzania. Póki nie ma się wiedzy i nie dysponuje konkretnymi argumentami, nikt nie powinien wypowiadać się na temat polityki firmy i tego, co w niej zachodzi. To nie pracodawca jest do waszej, pełnej dyspozycji na etapie rekrutacji, lecz wy dla pracodawcy. Pracodawca ma prawo do przeprowadzania rekrutacji tak często, jak uzna to za słuszne i w takiej formie, jaka będzie dla niego najwygodniejsza. Nie znaczy to, że w pracy jest źle, może zwyczajnie potencjalni kandydaci nie przechodzą okresu próbnego :)? Tak, niektórzy może nie są tak fajni, jakby mogło się im wydawać. Zaskoczę Was - co z tymi, którzy też nie szanują czasu pracodawcy i nie przychodzą na umówione spotkania? Druga strona medalu, to kwestia poszanowania inności - firma na poziomie światowym nie terroryzuje pracownika ze względu na wygląd, religię, kolor skóry, czy inne aspekty, póki nie ma to negatywnego wpływu na efektu pracy danej osoby. Zatem próba przytaczania prostackich poglądów konserwatywnych, jako powód ciągłych rekrutacji jest wyłącznie żenująca. Praca w kuzniewski.pl jest ciekawym wyzwaniem. Nie jest to praca dla każdego, wymaga odpowiednich cech charakteru, wiedzy i spełnienia oczekiwań przyszłych przełożonych. Niestety tutaj nie liczy się tylko to, że ktoś ma "dobre CV", czy gadane. Trzeba pasować do sylwetki kandydata, a to nic prostego. Wyselekcjonowane osoby trafiają na etap szkolenia, pozostałe nie przechodzą dalej, bo zwyczajnie się do tego nie nadają - a z tym ostatnim niektórym najgorzej jest się pogodzić. Po czym to wnoszę? Po doświadczeniu i pracy w średnich oraz dużych korporacjach. Odrobina pokory nie zaszkodzi tym, których duma i chora ambicja doskwiera, gdy się im odmówi...

Kacper

Zgadzam się, firma jest ewidentnie przychylna miłośnikom znaku tęczy, ale nie ma sie z tego powodu co spinać, nie każdemu po prostu to musi pasujować. Pozdro

fun

Macie co robić-rekrutować, bo warunki są nieciekawe i ludzie odchodzą, a kolesi z tunelami jest u was dwóch, czy trzech co nawet widać po fotach na stronce

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
w.

Ciekawe co tu piszesz "funfromhell". Jestem pracownikiem kuzniewskiego i mam tunele. Chyba jestem jedyny i wg mnie to akurat fajne, ze szef mnie nie stygmatyzuje z uwagi na wygląd. Rekrutacja w firmie jest, bo mamy co robic. A i praca jest spoko.

funfromhell

Marry nie łudź się i tak nie dostaniesz, a co znowu szukają?? dopiero co była rekrutacja, czyżby ktoś nie chciał siedzieć za biurkiem z jakimiś kolesiami z tunelami w uszach? ha ha :D

Marry

Rozmowa spoko, zobaczymy co później. Bardzo chciałbym dostać tę pracę, bo ma świetny dojazd.

P.

Podejście do kandydatów jest niestety mało eleganckie, chaos, spóźnianie, brak szacunku dla czasu innego człowieka. Pani od rekrutacji owszem miła, ale trochę wyniosła.

kim

Moja babcia mawiała, że żadna praca nie hańbi. Chyba zależy od tego co chcesz robić w życiu, bo jak handel, to raczej dobrze Cię tam wyszkolą.

fd

Nie wiesz co skończyłem i jakie mam doświadczenie, więc nie oceniaj. Studia skończyłem już jakiś czas temu. Wyraziłem po prostu swoją opinię. Dzięki za Twoją. Pozdro

dobry

Lol, fd serio? Oni dostają setki zgłoszeń. Jezeli przeglądają polowe z tego to i tak sukces. Jezeli cie nie zaprosili to znaczy ze cos im jednak w twoim cv nie pasuje. Proste prawa rynku! Jeżeli mieli 20 ludzi z zajebistym cv to po co maja ściągać 40 z przeciętnym????? Ale widać, ze studenctwo.

fd

Ja z kolei nie rozumiem, dlaczego nawet nie dostałem zaproszenia na rozmowę, choć spełniałem wszystkie wymagania z niektórych ogłoszeń. A potem znów oferty się pojawiają. Daliby chociaż szansę, a nie płaczą, że znaleźć nie mogą. To samo z moją koleżanką i kumplem ze studiów. Dziwne. Piękne ogłoszenia, wyluzowane. (usunięte przez administratora)

Olo

Ja dostałem odpowiedź, też negatywną, ale nie w spambox tylko normalnie. I była miła, z wyjaśnieniem dlaczego. Nie czuję żalu, po prostu byłem za słaby w excela.

tez tak mialam

okazało się, że odpowiedź negatywna leżała w spamie:-(

who

Ciekawi mnie czy kogoś ostatnio zatrudnili? Dlaczego tak często szukają handlowców, czyżby nie było tam aż tak super? Przeszedłem dwa etapy rozmowy: pierwszy raz sympatyczna rozmowa z rekruterką. Po tyygodniu zaproszenie na drugi etap, tym razem "dobry i zły glina ;)" młodszy z przepytujących prawie nie dawał dojść do słowa, za wszelką cenę starał się udowodnić, że on jest górą. Ten drugi prawie wcale się nie odzywał. Powiedzieli, że w ciągu tygodnia dadzą znać niezależnie od wyniku rekrutacji. Minęło półtora tygodnia i nikt się nie odezwał i nie raczył powiedzieć jaki wynik. Bardzo nieprofesjonalne podejście panowie z Kuźniewskiego! Spodziewałem się po was więcej.

o.

Wiele razy juz na ten temat była dyskusja w firmie, ale jezeli monterzy i serwisanci potrafia zachowac porzadek to chyba handlowcy tez powinni i nie powinni byc swietymi krowami i potrafic po swoim syfie posprzatac.

nick

Ktoś wie ile można tam zarobić jako sprzedawca? Mocno cisną na wyniki sprzedaży?

klos

Byłem na rozmowie we wtorek. Bardzo rzeczowo, nie ma akwizycji. Wynagrodzenie na handlowca jak wszędzie: podstawa plus prowizja. Wydaje mi sie, ze trzeba sie skupić na prowizji w takiej branży i robić robić robić.

miki

handlowiec - umowa o prace lub własna działalność, kasa przyzwoita, przywoite premie

penko

a jak zarobki? w "centrali" w Poznaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Kuzniewski.Pl - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kuzniewski.Pl?

Kandydaci do pracy w Kuzniewski.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kuzniewski.Pl
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.

Kuzniewski.Pl