Opinie o Kuzniewski.Pl w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kuzniewski.Pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kuzniewski.Pl o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuzniewski.Pl w Poznań

Zuzanna

@Windykacja i jak toczy się sprawa klientów tej firmy? Myślę, że informacje o toczącej się sprawie zainteresują wszystkich użytkowników na forum. Czy mogę prosić o bieżące informowanie o przebiegu sprawy kuzniewski.pl?

Zuzanna

@zxc to możesz opowiedzieć coś o swojej pracy w kuzniewski.pl? Każda informacja o pracy może zaciekawić osoby aplikujące na te stanowiska: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,265378,0,0,kariera.

Pracownik były

Skoro już po firmie to może przestaną opłacać goworka i może nie będą w końcu kasowane niepochlebne komentarze ? Ja np pisałem kilka razy jak zostałem oszukany i wszystko kasowali

@Pracownik były

napisz jeszcze raz

Pracownik były
@zxc

Już chyba nie ma po co ;)

@Pracownik były

przynajmniej nie skasują :) też tam pracowałem jakiś czas. Jest co opowiadać.

wreszcie to padło !

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Gocha

Jak chcesz być kims to musisz ssac jak wrocławski zelmer

Zuzanna

Śledzicie aktualne oferty pracy do firmy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy. http://www.kuzniewski.pl/i141,praca.html Zamierzacie aplikować?

abc
@Zuzanna

nie

Rrrr

Fatalne opinie, zero konkretów... Co mnie obchodzi, że zaprosili was na pierwszy albo druhi etap rekrutacji. Interesują mnie widełki handlowca i kama, targety, premie, rozmowy, papierkologia... Opinie jak u mojego byłego pracodawcy, część od pupilków i od zarządu, a pozostała część ode mnie i podobnych do mnie ludzi, czyli konstruktywna krytyka i prosto z mostu powiedzine że 2400 na łape i target nie do wyrobienia, a tutaj tylko jakieś przepychanki o maile w spamie, tunele w uszach i ogólnie dziecinada, proponuję usunąć konta.

JaGraf

Znajomy tam pracuje i narzeka na to, ze jest zawsze dużo do robienia na serwisie. Na kase tez nie stenkal. Tez mi proponowal, żeby wyslac cv. Jak będę po spotkaniu to najwyzej cos dopisze.

Zaciekawiony
@JaGraf

@JaGraf, a ten Twój znajomy to pracuje na Półwiejskiej? Jeśli tak to zastanawiam się czy mają tam jakieś parkingi dla pracowników i jak to jest z zaparkowaniem samochodu? Wokół wszędzie strefa płatnego parkowania, więc zbankrutuję, a komunikacja odpada. Proszę odpowiedź. Dzięki

JaGraf
@Zaciekawiony

No tam mają parking podziemny. Ale nie wiem czy są miejsca na auta. Jak sie bede z ziomkiem widział to napisze.

Zaciekawiony

Dzięki

ft
@Zaciekawiony

Dlaczego komunikacja odpada? To najlepsza lokalizacja dla firmy: ścisłe centrum, a Ty swój zad musisz wszędzie wozić samochodem pod same drzwi? Wokół masz multum tramwajów, no chyba że jesteś osobą niepełnosprawną i przejście 200m z przystanku sprawia Ci trudność, to przepraszam.

Bastek
@JaGraf

A dokładniej wie ktoś może jak wyglądają zarobki? Czy posiadanie prawa jazdy jest warunkiem koniecznym, czy nie koniecznie?

Bastek

Czy ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku serwisanta? Czy posiadanie prawa jazdy jest warunkiem koniecznym, czy mogą przymknąć "oko"?

N

No to jest akurat prawda, naprawdę wspaniały zespół, nie wiem skąd jakiekolwiek zarzuty, że może się coś wydarzyć złego, moim zdaniem wszystko jest tutaj świetne i naprawdę sensownie rozplanowane, zdecydowanie jest to plus i mi się wydaje, że warto..

MAciej

Mega fajny zespół i życzliwi ludzie, fajnie się pracuje!

Szymon

Oceniam na plus

Marian

praca jako handlowiec - współpraca o własną działalność gospodarczą

MAras

byłem na rozmowie, dostałem pracę! Ludzie mega fajni i profesjonalni! Warto!

Bartas

Byłem oststnio na rozmowie kwalifikacyjnej, mega profesjonalna i przyjemna. Fajni ludzie oraz poziom jaki reprezentują. Czekam na odpowiedź w sprawie wyniku rozmowy!Mam nadziję, że mi sie uda :)

antycenzor

Cenzura ladnie dziala. Napisze jeszcze raz, kup w normalnym sklepie, a nie u tych wyzelowanych cwaniaczkow ktorzy sprzet maja przedrozony i mysla ze postradali wszelkie rozumy

stype

Fenomenalna firma! Kadra zarządzająca (dział sprzedaży) najdelikatniej mówiąc niesamowita. Wpłata jest podzielona na 2 części...(wiadomo o co chodzi). Handlowiec jest odpowiedzialny za wszystko :) tutaj można nauczyć się całego know-how tej firmy - zero tajemnic :) Fenomen! ale Poznań to miasto know-how i pewnie właściciel wziął sobie to do serca ;) Serwisanci - ludzie od wszystkiego, nie tylko od serwisowania sprzętu IT ale też od każdej roboty. Czy warto?? ZDECYDOWANIE POLECAM! Wszyscy głodni wrażeń, chcący otrzymywać 2 część wypłaty czyli premię po 3-4 miesiącach (sposób premiowania to istny majstersztyk)powinni spróbować - ot taki Pracowniczy Survival.

naturysta
@stype

Ilość wazeliny z postów pisanych na zamówienie z Kuźniewskiego wprost niewyobrażalna i wylewa się z ekranu, ludzie uważajcie na tę propagandę rodem z PRL.

stype
@naturysta

@naturysta - trzeba mieć trochę inteligencji by zrozumieć sarkazm i ironię w tym co napisałem, jak tego brakuje to milcz...

Kamil S.

Bardzo fajna rozmowa kwalifikacyjna, duże wymagania, fajny socjal i jasne warunki współpracy bez żadnej ściemy. Czekam na telefon w sprawie drugiego etapu. Jak mieli cos za uszami to im się odmieniło. Pracownik na 1-szym miejscu.

Kędzior

Kasują niepochlebne opinie. Wasz sztucznie napompowany polukrowany wizerunek, pęka przy zderzeniu się z rzeczywistością traktowania potencjalnych pracowników. Wieeeele do poprawy

Stu.

Żeby na rozmowie czepiac sie przecinkow w cv? pani niby mila ale serio sa ytacy ludzie ktorzy sie czepiaja o przecinki i spajce? myslalem ze mam sprzedawac a nie brac udzial w konkursie na ortogarfie...:/

Zostaw merytoryczną opinię o Kuzniewski.Pl - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kuzniewski.Pl?

Kandydaci do pracy w Kuzniewski.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kuzniewski.Pl
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.

Kuzniewski.Pl