Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

niko

czy wy naprawde wiezycie ze zarobicie jak bedziecie robic wysokie normy to blef to przynenta aby zlapac naiwnych p.s w kwietniu beda normy dhl wtedy zobaczycie ludzie z agencji jakie bedziecie bmieli normy i towar ha ha ha

asdf

A Ukraina jeszcze pracuje

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
haha

Ciekawe

nora
@haha

Tak tak może jak ktoś nie zna Jacka to w to uwierzy a ja wiem,że za co inne go wywalili!!

nnn
@nora

no to za co go niby wywalili , ciekawe, może nas oświecisz.....

ciekawa

A ktoś wie czemu zwolnili jacka z

wiadomo l4
@ciekawa

za posiadanie dzieci które chorują, bywają w szpital, co powoduje że nie ma go w pracy, a jak jeszcze on sam jest chory,,,, to dla firmy nie jest przydatny taki pracownik. Ewelina uważała że się wypalił,ciekawe z czego teraz będzie żył ale nad tym dhl się nie zastanawia.....

hehe

Ale cyrk ha ha ha !!! Róbcie normę 180% to dostaniecie kupę forsy ale jak kontrola bhp coś znajdzie nie tak na magazynie to o dodatkowej premii za zrobienie ponad 100% normy zapomnijcie ha ha ha !!! Czy w tej firmie naprawdę mają ludzi za półgłówków ????!!! Kto będzie zasuwał na normę wiedząc że jest uzależniona od bhp ???!!! NIKT !!!

ZYBER

Już jej powiedziałem co o niej myślę. Szukam innej pracy :)

miki

ludzie jak macie cos do kogoś to mu powiedzcie to w twarz. Jeśli chodzi o zarobki lepiej nie będzie

DHL

Skladajcie do ''Piotra i Pawła'' w gnatowicach ładne zarobki mają być!!!!!

stary
@DHL

a jak tam do tego PIOTRA i PAWLA te papier skladac i gdzie?

NIKO

ZYBER masz 1000% racje co do liderki pts ptl ze zmiany B z ta kobieta jest cos nie tak i ko z vasu tez jest dziwna poza tym zmiana B jest najgorsza ze wszystkich zmian

NIKO

mozna pracowac za 1800 ale bez takiej farsy normy nie do wyrobienia 200 300 800 1800 ksiazek na godzine to chore mowia ze pracujemy teraz na siebie i obiecuja 18 zl za wyrobienie norm z 9 poziomu ale kto temu podola chyba tylko te osoby ktore maja uklady z liderami lub bardzo dobrze kombinuja to maja wyniki

zyber

PROŚBA DO SZEFOSTWA DHL-u - zajmijcie się Liderkę PTL/PTS/Wysyłki jej zachowanie nie jest normalne... kłania się lekarz psychiatra.

nock c

Praca jest najwazniejsza a ta prace wykonuje znaczna większość osób pracujaca w tej firmie i ta znaczna większość chciałaby poprostu pracować i odbierać za to wynagrodzenie ale to cale szefostwo przeszkadza w wykonywaniu pracy miedzy innymi wprowadzając normy nie do wyrobienia przez co ciężko o normalne wynagrodzenie albo miesza liderów po zmianach i dzialach co wprowadza jedynie chora atmosferę i nielad, nie polecam nikomu pracy w tej firmie

roj

Wiesz 1800 zł to nie jest super kasa! Inne magazyny oferują powyżej 2200 zł. Wiec niech podniosą troszkę bo odejdziemy.

nick c

praca może nie jest zła ale szefostwo jest do d..y

///////

pracowałem 1.5w DHL zgadzam sie ze wszystkim co tu jest napisane NIE POLECAM PRACY W DHL TO PORAZKA a jaka atmosfera

kicia

najlepsza jest MEZALINA NA ZMIANIE B LIDERKA JEST SPOKO KOBIETA A PRZEDE WSZYSTKIM JEST WYROZUMIAŁA DLA LUDZI POZA TYM TO PODNIESLI NA MAGAZYNIE TAK WYSOKO NORMY ZE TYLKO LIZUSY moga ja miec jak dostana SUPER towar

polo

odradzam prace w dhl to porazka WYWINDOWANE NORMY i BEZCZELNE PANIE Z dhl ktore mysla ze jak pracuja przez firme to moga byc takie PRYMITYWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A SZCZEGÓLNIE PANIE Z PTS

LOLU

MASZ RACJE ZMIANA ,,B,, JEST NAJGORSZA I JAKIE TAM SIE ROBI PRZEKRETY ABY MIEC NORME PARE JEST TAKICH PAN CO BY ...... ABY MIEC NORME

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.