Opolglass sp. z o.o.

Opole

Opinie o Opolglass sp. z o.o.

łot 2016-03-05 11:13
gdie te negatywne opinie które tutaj były?
hmmm 2016-06-16 17:05
Oj negatywnych było tu sporo. Ale chyba postarali się o ich usunięcie gdyż mieli problem ze znalezieniem pracowników.
łot 2016-08-10 10:33
właśnie, negatywy to tu same o nich były
Byly pracownik 2017-04-28 18:28
Rano jeszcze 8 negatywnych klmentarzy bylo...hmm czyzby kierownik Pawelek postaral sie zeby zniknely...masakra jakas. Ale skoro zniknely to powtorze. Ludzie ida tam do pracy i po kilku dniach odchodza...jak nie robisz nadgodzin to jestes zlym pracownikiem...jest tam grupka "starych"pracownikow ktorzy moga wszystko i nic nie musza...do tego mistrz produkcji wozi im tylki z i do pracy...dla kierownika slowo "nie"nie istnieje. Przestrzegam wszystkich ktorzy maja zamiar tam podjac prace nie robcie tego...na rozmowie o prace jest wszystko elegancko a pozniej zaczyna sie szambo i to doslownie...tak wiec jeszcze raz powtorze jak zobaczycie ogloszenie ze szukaja pracownika do produkcji szyb zespolonych od razu sobie odpuscie szkoda zebyscie marnowali swoj czas w tej firmie.
lol 2017-05-02 20:10
aż dziw że ta firma jeszcze nie upadła bo to na prawdę jest szambo.
Też tam bylem 2017-05-07 17:19
No proszę to i ja się pochwalę swoimi "doznaniami" z tej pracy. Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, szybko i konkretnie pracujemy 6-14 czasem sobota, płacimy xx +premia+nadgodziny(sobota). Co się okazało bardzo szybko??? Nadgodziny codziennie, każda sobota, zimno, brudno, nie przestrzega się BHP. Ludzie na siebie donoszą zwłaszcza ci dłużej pracujący. Dziwne układy z brygadzista o ile można go tak nazwać. Ogółem to tak... Ja nie polecam, byłem i zaraz szukałem innej pracy. Płacili na czas ale czy to wystarczy?
Byly pracownik 2017-05-17 21:18
Uwaga zmienili taktyke teraz szukaja prackwnikow przez agencje pracy widocznie chetnych nie bylo
Zostaw swoją opinię o Opolglass sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opolglass sp. z o.o.