Opinie o Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus w Zielona Góra

PATRYCJA

Pracuje od miesiąca na stanowisku doradca klienta i nie zarabiam najniższej krajowej .Atmosfera w pracy jest przyjemna .Chętnie przychodzę do biura,wszyscy są uśmiechnięci i życzliwi .Bałam się podjąć decyzję i zaryzykować po przeczytaniu negatywnych opinii zamieszczonych na gowork.pl Tak jak wcześniej pisałam polecam, na 100% nie wierzcie we wszystkie komentarze .

Wiktoria

Był ktoś obecnie na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania zadają? Pozdrawiam

Biuro plus w nowym kisielinie jest było by spoko ,gdyby nie te baby , ja nie wiem jak można być tak wrednym....

Bronisław
@Gość

Proszę Cię o konstruktywne wypowiedzi. W tym momencie twój wpis, pozbawiony argumentów, opiera się wyłącznie na emocjach. Czy możesz opisać dokładniej konkretną sytuację lub doradzić, co w firmie powinno zostać zmienione?

Bożena

@Gość, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów między pracownikami. Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Może w krótkim czasie atmosfera w firmie Biuro Plus poprawi się?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy міжнародний водій C+E
Zielona Góra
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna

Kobiety tam bardzo są mało tolerancyjne , strasznie obgaduja za plecami , nawet obgaduja własnego szefa A później wchodza mu w (usunięte przez administratora) jak gdyby nigdy nic

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jaka macie atmosferę w pracy?

@Irek

Praca fajna ale kobiety zlosliwe , dużo ludzi odchodzi przez to

Gośćuwa
@Gość

Zalezy w jakim dziale, teraz to chyba nie można liczyc na super relacje ze współpracownikami, chociaz pewnie zdarzają się wyjątki. Jak ktoś chce pracować to będzie w stanie puszczać mimo uszu jakies dziwne odżywki i zagrywki, byleby by się w robote nie wcinali i nie utrudniali. Nie polecam przyjmować się w sezonie urlopowym(marzec-sierpień) tak poza tym jest całkiem ok!

@Gośćuwa

Dokładnie jest tak jak mówisz, kobiety potrafią tam wykończyć nerwowo

Witam, Odbyłem rozmowę rekrutacyjną w siedzibie Biura Plus w Nowym Kisielinie. Wnioski jakie się nasuwają są niekorzystne na wstępie zarzucić należy brak szacunku jeśli osoba rekrutująca umawia się z kandydatem na konkretną godzinę to proszę być dyspozycyjny w tym czasie. To, że osoba poszukuje pracy nie znaczy, że nie ma obowiązków w życiu codziennym, może mieć np. umówiona wizytę u lekarza bądź musi odebrać dziecko z przedszkola. Umówiony zostałem na godzinę 13.00 do biura zostałem zaproszony o 13.45 po niedługim czasie ponownie musiałem czekać na dalszy ciąg rozmowy rekrutacyjnej ok. 30 min. o 15 opuściłem siedzibę firmy. Teraz kilka słów na temat Pana przeprowadzającego rozmowy kwalifikacyjne. Zero profesjonalizmu, sugestia do władz firmy pomyślcie o jego zmianie, Po tak długim czasie oczekiwania na wstępie usłyszałem, że Panu nie zostało już dużo czasu ...no ludzie!! co za wyrachowanie. Od momentu gdy to usłyszałem już wiedziałem, że nie chcę mieć nic wspólnego z ta firmą gdyż zachodzi wielkie prawdopodobieństwo, że tak właśnie są traktowani pracownicy bardzo lekceważąco. Z tego względu nasza rozmowa zakończyła się bardzo szybko postanowiłem wyrazić wielce czcigodnemu Panu, że jego postawa jest mało profesjonalna i grzecznie się z nim pożegnałem. Wizerunek firmy to nie tylko błyszczące fasady, kolorowe logo, ale przede wszystkim podejście do człowieka, pracownika, klienta. Pozdrawiam

@Paweł

Masz rację Paweł jak ja się przyjmowałam na staż to Pani lekcewazaco mnie traktowała zobaczyła skierowanie i mówi: Ale Pani w ogóle chce ? Ja mam wołać szefa ? Czy nie zawracać mu (usunięte przez administratora) ? A ja na to że wołać przyszłam na staż

To biuro jest okropne

,jh

@lala tu sie z tobą nie zgodze - w umowie nie ma zapisu do którego dnia pracodawca realizuje przelew, jest to kwestia umowna. A widzieliście juz ofertę na kierowce samochodou dostawczeggo do Katowic? Wiecie może jakiej pensji można sie spodziewać??

martynka

pracowałam w biurze plus zielona góra 3 lata, wszystko zależy od terenu, ale jak się strasz i pracujesz to można zarobić na prawdę dobre pieniądze. Doceniają tam ludzi, którzy się angażują w swoją pracę, jak chcesz ściemniać to szkoda Twojego czasu ...

B.

Pracuję od pół roku i do niczego nie mogę się przyczepić :)

jaa

Skupiając się na warunkach pracy... Pracowałem jako ph, jest w porządku , zarobki uzależnione od wyników, pensja zawsze na czas. Naganiać się trzeba jak wszędzie. Atmosfera fair

maska

Ja współpracuje z biuroplusem w Legnicy. Przestawiciemgal załatwia wszystko i na czas. Ceny sa akurat atrakcyjne biorac pod uwage konkurencje z legnicy ktora przegina juz cenami. . . Edme. .

franek

Nie dziwie się, skoro przedstawiciele zawyżają faktury. Współpracowaliśmy z nimi, ale tak oszukiwali ze szok, np kawa jacobs kronung zielona 200 g kosztowala 60 zł, 4 sztuki korektorów az 107 zł. Lepiej ich kontrolować, bo nie dośc, że płaca marna, to jeszcze przedstawiliel oszukuje zawyżając faktury

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus?

Maria Bartoszko Biuro Rachunkowe Plus
2.5/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Klementowskich 4 lok. 17
    65-183 Zielona Góra