Biuro Plus

Zielona Góra

Opinie o Biuro Plus

franek 2011-01-26 14:15:30
Nie dziwie się, skoro przedstawiciele zawyżają faktury. Współpracowaliśmy z nimi, ale tak oszukiwali ze szok, np kawa jacobs kronung zielona 200 g kosztowala 60 zł, 4 sztuki korektorów az 107 zł. Lepiej ich kontrolować, bo nie dośc, że płaca marna, to jeszcze przedstawiliel oszukuje zawyżając faktury
maska 2012-09-05 23:31:11
Ja współpracuje z biuroplusem w Legnicy. Przestawiciemgal załatwia wszystko i na czas. Ceny sa akurat atrakcyjne biorac pod uwage konkurencje z legnicy ktora przegina juz cenami. . . Edme. .
jaa 2012-09-13 18:14:42
Skupiając się na warunkach pracy... Pracowałem jako ph, jest w porządku , zarobki uzależnione od wyników, pensja zawsze na czas. Naganiać się trzeba jak wszędzie. Atmosfera fair
B. 2013-05-07 23:52:14
Pracuję od pół roku i do niczego nie mogę się przyczepić :)
martynka 2014-12-17 21:42:06
pracowałam w biurze plus zielona góra 3 lata, wszystko zależy od terenu, ale jak się strasz i pracujesz to można zarobić na prawdę dobre pieniądze. Doceniają tam ludzi, którzy się angażują w swoją pracę, jak chcesz ściemniać to szkoda Twojego czasu ...
,jh 2016-05-19 23:10:49
@lala tu sie z tobą nie zgodze - w umowie nie ma zapisu do którego dnia pracodawca realizuje przelew, jest to kwestia umowna. A widzieliście juz ofertę na kierowce samochodou dostawczeggo do Katowic? Wiecie może jakiej pensji można sie spodziewać??
Zostaw swoją opinię o Biuro Plus - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus